mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:03 
Cytuj  
Widze ze co niektorzy maja problemy z czytaniem, pisalem kto co lubi.
Ja ta gre jesli kupie to tylko na PvP i nie obchodzi mnie to jaka jest gra.PvE sprawdzilem tylko z ciekawosci.

Na dzien dzisiejszy pod wzgledem balansu klas wedlog mnie i nie tylko ,gra jest jaka jest.Dla mnie jako gracza glownie pvp jest to wazne.


Wybacz embe ale bede gral w co bede chcial.A podjecie decyzji o nabyciu lub nie podejme po ostatniej becie.A to co tu napisalem wyciagnolem wnioski z grania przez ostatni weekend.

Zaraz bede pewnie trolem bo mam inna opinie :roll: :D

I jeszcze jedno mi tylko chodzi zeby byly zachowane tendencje 4 glownych klas do jakich ich wymyslono(podklasy niech sobie miksują ale zeby byla zachowana rownowaga) i nic wiecej.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:15 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Macie dostep na forum do dzialu beta ? To ciekawe jeszcze wczoraj mialem .

Postnolem tylko ze jestem za open world pvp i dzis juz nie mam . :wtf:

A moze tu chodzi o preordery

Forum bety mialo byc dostepne przez 2 dni po zakonczeniu beta testow.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:20 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Widze ze co niektorzy maja problemy z czytaniem, pisalem kto co lubi.
Ja ta gre jesli kupie to tylko na PvP i nie obchodzi mnie to jaka jest gra.PvE sprawdzilem tylko z ciekawosci.

Na dzien dzisiejszy pod wzgledem balansu klas wedlog mnie i nie tylko ,gra jest jaka jest.Dla mnie jako gracza glownie pvp jest to wazne.


Wybacz embe ale bede gral w co bede chcial.A podjecie decyzji o nabyciu lub nie podejme po ostatniej becie.A to co tu napisalem wyciagnolem wnioski z grania przez ostatni weekend.

Zaraz bede pewnie trolem bo mam inna opinie :roll: :D

I jeszcze jedno mi tylko chodzi zeby byly zachowane tendencje 4 glownych klas do jakich ich wymyslono(podklasy niech sobie miksują ale zeby byla zachowana rownowaga) i nic wiecej.
na chuj sie w takim razie ty i tobie podobni pchacie do gry PVE z elemenrami pvp. idz sobie graj w gre nastawiona na pvp i przestan pierdolic od rzeczy


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:22 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
(...)zeby byla zachowana rownowaga) i nic wiecej.


http://www.youtube.com/watch?v=pMeooVB3olE

Masz swoją równowagę w walce :D

MSPANC


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 14:24 przez Soulless, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
na chuj sie w takim razie ty i tobie podobni pchacie do gry PVE z elemenrami pvp. idz sobie graj w gre nastawiona na pvp i przestan pierdolic od rzeczy


Po to zeby taki typ jak ty mial pytanie

inside melisa

Soulless napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
(...)zeby byla zachowana rownowaga) i nic wiecej.


http://www.youtube.com/watch?v=4DzcOCyHDqc

Masz swoją równowagę w walce :D

MSPANC


Chyba ktos dostal po tylku kiedys :D

Za stary jestem na prowokacje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:25 
Cytuj  
tzn. tak szczerze gumis to pierdolisz jak potluczony.
daruj sobie juz wiec swoje wywody.
takie smecenie to mogles uskuteczniac w warhammerze, gdzie mialo byc i pve i pvp.
rift to gra pve, ktora oferuje elementy pvp - i z tego sie ciesze, dlatego mam zamiar w nia pograc. ale nie bede sie czepial balansu, ktory nie jest mozliwy do osiagniecia w levelowce.
ty jestes w stanie to zrozumiec czy nie bardzo?
ewentualnie prosze, zaproponuj jak bys zmienil kleryka i marksmana zeby byl balans? nie zapominajac o magu i tanku w tym rownaniu.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:26 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
tzn. tak szczerze gumis to pierdolisz jak potluczony.
daruj sobie juz wiec swoje wywody.
takie smecenie to mogles uskuteczniac w warhammerze, gdzie mialo byc i pve i pvp.
rift to gra pve, ktora oferuje elementy pvp - i z tego sie ciesze, dlatego mam zamiar w nia pograc. ale nie bede sie czepial balansu, ktory nie jest mozliwy do osiagniecia w levelowce.
ty jestes w stanie to zrozumiec czy nie bardzo?
ewentualnie prosze, zaproponuj jak bys zmienil kleryka i marksmana zeby byl balans? nie zapominajac o magu i tanku w tym rownaniu.


Mendolku nic ci nie bede proponowal bo widze tu male fanbojstwo wiec i tak nic nie zdzialam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:28 
Cytuj  
nie no, jak juz zaczales i masz pretensje o balans to moze masz jakis super pomysl jak to naprawic?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:30 
Cytuj  
Musisz zrozumieć Gumis że robienie balansu w grze pve jest niewykonalne i kończy się takimi bzdurami jak w WoW, balans uzyskujesz przez gre w grupie bo wtedy grupa z samymi OP klasami i tak dostanie w dupe bo im zabraknie kontrowania tego co ma teoretycznie słabsza grupa.
Balans sprowadza zawsze do niszczenia różnorodności, tworzy mirrory w klasach i ogranicza różnorodność, to już można było zaobserwować w sw galaxies dziesięć lat temu.

Tu nie chodzi o zachwalanie czy fanbojowanie, to są normalne rzeczy biorąc pod uwagę co było w grach mmo przez ostatnie dziesięć lat, nie da się połączyć pve z pvp solo, próbowali to robić ciekawie w vanguard jedynie.
Jeśli ktoś chce grac w tą grę z warfront czyli instancje pvp, to szybko jego zapał skończy się whinowaniem na forach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:32 
Cytuj  
nie no balans da sie zrobic, w eve online, w dfo, w mo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:34 
Cytuj  
Mendol, ale to gry sandbox lub prawie sandbox, my tu mamy themepark z lvlowaniem, skilami, drzewkami itp itd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:36 
Cytuj  
Jedyna forma zbalansowania pvp to "wszyscy są tacy sami" tylko wtedy jest płacz, że nie ma różnorodności.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:38 
Cytuj  
albo jakas forma papier, nozyce, kamien, czyli nie ma klasy, ktora jedzie wszystkich.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:38 
Cytuj  
To jest beta wiec jeszcze wszystko moze sie wyjasnic.

To nie wazne ze gra jest pve !? skoro doadali pvp to tez musza zadbac o ta czesc graczy.

Przedewszystkim

kleryk ma byc nastawiony na leczenie a nie tank i dps + heal a warior nie powinien miec wiekszego dpsu niz rogal.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:43 
Cytuj  
a kto ci powiedzial, ze kleryk MA BYC nastawiony na leczenie?
warrior nie powinien miec wiekszego dpsu? sorry ale jak chcesz porownac dmg z 2h axe do 2 nozykow rogala? ja rozumiem, ze moga sie roznic dodge, blockiem i predkoscia ataku, ale czytales gdzies, zeby jakis rogal byl w stanie zabic Conana barbarzynce?

ja pierdole, reNce opadaja ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:45 
Cytuj  
mam nadzieje że pokolenie gumisiów nie rozpieprzy gry bo kolejnego balansu wow style nie zniose


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:46 
Cytuj  
Mendol ty sie dobrze czujesz ?

Wiekszosc co gra rogalem gra asasinem a kazdy idiota wie ze ta postac powinna miec najwiekszy dps i crit .Wiec co ty tu piszesz.

Ja sie zastanawiam co wy robiliscie poza bieganiem na rifcie w tej grze..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:51 
Cytuj  
Chyba wyjmę paczkę popcornu bo zapowiada się miły flame...
ale....każdy wie że Gumiś to taka postać z kreskówki dla 7 latków więc chyba nie można Cię brać poważnie...

Najbardziej przyjemną rzeczą w tej grze jest bardzo duża elastyczność - ktoś słyszał o magu support healerze? albo rouge leczącym? Wróć do innych gier które spełniają twoje u standaryzowane wymagania i tyle. Po co trolować?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:52 
Cytuj  
Widze ze nie da sie dyskutowac ale i tak bede pisal bo to forum publiczne.

Nazywajcie mnie trolem czy tam co chcecie.


Nie trzeba wyciagac altow panowie i pisac z nich ;)


ps.Flamu nie bedzie na pewno przynajmniej z mojej strony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:56 
Cytuj  
nikt cie nie trolem nie nazywa.
raczej uposledzonym dzieckiem, ktore chcialoby zeby kolejna gra byla zrobiona wedlug jego widzimisie.
a jak juz jest troche wiecej rzeczy do wyboru to sie gubisz i z uporem maniaka bedziesz twierdzil, ze ma byc tak jak ty chcesz.

no a dlaczego assasin powinien miec najwiekszy dps i crit? moze powinien miec poisony spowalniajace, silence dla maga, mozliwosc unieruchomienia przeciwnika?
wez zastanow sie przez chwile :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.