mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 14:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nikt cie nie trolem nie nazywa.
raczej uposledzonym dzieckiem, ktore chcialoby zeby kolejna gra byla zrobiona wedlug jego widzimisie.
a jak juz jest troche wiecej rzeczy do wyboru to sie gubisz i z uporem maniaka bedziesz twierdzil, ze ma byc tak jak ty chcesz.

no a dlaczego assasin powinien miec najwiekszy dps i crit? moze powinien miec poisony spowalniajace, silence dla maga, mozliwosc unieruchomienia przeciwnika?
wez zastanow sie przez chwile :)


Mendol uposledzony to moze ty jestes.

Jak narazie to widze fanbojostwo z wowa .Dlaczego tak jest bo tak ktos wymyslil ze ta klasa sluzy tylko do jednego.

Widze ze tu co niektorzy maja problem z tym ze ktos ma inne zdanie niz oni.

Caly czas nie rozumiem oco ten flame !? Dlatego ze napisalem ze wedlog mnie gra nie ma na dzien dzisejszy balansu.Ludzie wiecej melisy .Bo zycie to nie bajka i kazdy moze miec swoje zdanie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:12 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Widze ze tu co niektorzy maja problem z tym ze ktos ma inne zdanie niz oni.


Ja bym raczej powiedział że niektórzy wychowali sie na WoW-ie i by chcieli aby wszystkie inne były jak ich ukochana jedyna i pierwsza, na siłę balans 1v1 zrobić i rozjebac całą grę i każdy nowy pomysł.


Po raz kolejny napisze jak ktos chce mieć balans 1v1 to niech sobie pogra w Mortal Combat np a nie w MMO gdzie z założenia gra jest nastawiana na granie w grupie i każdy ma w dupie że ktoś chce jechać każdego w pvp solo.

Tyle :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:13 
Cytuj  
Z fizycznego punktu widzenia balans mozna osiagnac tylko wtedy gdy kazdy z graczy bedzie gral identyczna kulka, wykonana z identycznych materialow, kulki beda sie odbijac od siebie zgodnie z II zasada dynamiki toczac sie po powiezchni z pominieciem tarcia w prozni.
Wtedy bedzie balans PvP. Ale kto by w to gral?


_________________
Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:13 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Widze ze tu co niektorzy maja problem z tym ze ktos ma inne zdanie niz oni.


Ja bym raczej powiedział że niektórzy wychowali sie na WoW-ie i by chcieli aby wszystkie inne były jak ich ukochana jedyna i pierwsza, na siłę balans 1v1 zrobić i rozjebac całą grę i każdy nowy pomysł.


Po raz kolejny napisze jak ktos chce mieć balans 1v1 to niech sobie pogra w Mortal Combat np a nie w MMO gdzie z założenia gra jest nastawiana na granie w grupie i każdy ma w dupie że ktoś chce jechać każdego w pvp solo.

Tyle :)


Przykro mi ale w wowa gralem tylko 2 miesiace :-?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:15 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Przykro mi ale w wowa gralem tylko 2 miesiace :-?


Ale za to jaki wpływ widać :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:16 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Z fizycznego punktu widzenia balans mozna osiagnac tylko wtedy gdy kazdy z graczy bedzie gral identyczna kulka, wykonana z identycznych materialow, kulki beda sie odbijac od siebie zgodnie z II zasada dynamiki toczac sie po powiezchni z pominieciem tarcia w prozni.
Wtedy bedzie balans PvP. Ale kto by w to gral?


Niby dlaczego rozwalaja gre ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:17 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Caly czas nie rozumiem oco ten flame !? Dlatego ze napisalem ze wedlog mnie gra nie ma na dzien dzisejszy balansu.


na dzien jutrzejszy rowniez nie bedzie miala balansu... devsi pisali, ze nie beda RIFTa balansowac pod PvP...... to co piszesz jest wiec oczywiste.

Np. w instancjach najwiekszy DPS wiesz jaka klasa robi ?? TANK :)

ROTFL ! no ale to jest RIFT, gra dla uposledzonych napisane przez jeszcze bardziej uposledzonych i leniwych programistow, ktorzy nie znaja slowa balans.


_________________



**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:18 
Cytuj  
Neich ktos mi napisze dlaczego balans rozwala gry pvp ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:19 
Cytuj  
To ja teraz siadam i ze spokojem czekam na ta zajebista grę którą wyprodukuje Huragan bo wychodzi że normalnie eu-geniusz z niego :)

@UP opisz nam jak bys widział taki balans to my ci odpowiemy.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:24 
Cytuj  
blood jak by pani wszkole lepiej tlumaczyla wiedzialbys ze nie odpowiada sie pytaniem na pytanie.Czekam na twoja odpowiedz.

Narazie to widze flame dzieci wowa bo ktos powiedzial ze nie ma kredek .

No to jak panowie.Chyba zagram magiem jako asasiin ze sztyletami a tankiem bede leczyl .Mysle ze to bedzie ok prawda chlopaki ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:30 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Neich ktos mi napisze dlaczego balans rozwala gry pvp ?


nie rozwala, balans to podstawa gier PvP. Wtedy liczy sie skill gracza a nie klasa jaka grasz. W Rifcie nie bedzie balansu, bo z zalozenia jest to gra PvE (napierdalasz moby dla szatana i nic wiecej) :>


_________________




Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 15:31 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:30 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Narazie to widze flame dzieci wowa bo ktos powiedzial ze nie ma kredek .


No to też właśnie to napisałem parę postów wcześniej a'propos twojej osoby :)

Sam krzyczysz o balans więc proszę cię powiedz nam jak taki balans ma wg. ciebie wyglądać, bo chyba wiesz to doskonale skoro tak się nad tym rozwodzisz :)

Więc to ja czekam.

A i tak jeszcze tylko dodam że szukanie balansu PvP w grze PvE centric jest hmm... :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:31 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Narazie to widze flame dzieci wowa bo ktos powiedzial ze nie ma kredek .


No to też właśnie to napisałem parę postów wcześniej a'propos twojej osoby :)

Sam krzyczysz o balans więc proszę cię powiedz nam jak taki balans ma wg. ciebie wyglądać, bo chyba wiesz to doskonale skoro tak się nad tym rozwodzisz :)

Więc to ja czekam.


Blood powtarzasz sie ja napisale juz co mi przeszkadza wiec moze czas do pani okulistki.

No widzisz po to zrobili te pvp chyba nie dla pejzazu ?! a moze ?

Caly czas czekam az mi ktos odpowie Dlaczego balans niszczy gry pvp ?


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 15:34 przez GumisPLL, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:33 
Cytuj  
Napisałeś ogólniki, ja poproszę w szczegółach rozłożyć problem i przedstawić rozwiązanie jak w szkole skoro już o tym wspomniałeś :)

I po raz kolejny ci napiszę bo akurat nudzi mi sie w work że Rift to gra PvE centric a nie PvP :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:36 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Caly czas czekam az mi ktos odpowie Dlaczego balans niszczy gry pvp ?


Bloodlef ci nie odpowie bo to PvPowa cipka... on w kazdej grze dostaje baty :)


_________________



**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:36 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Napisałeś ogólniki, ja poproszę w szczegółach rozłożyć problem i przedstawić rozwiązanie jak w szkole skoro już o tym wspomniałeś :)

I po raz kolejny ci napiszę bo akurat nudzi mi sie w work że Rift to gra PvE centric a nie PvP :roll:


Dziecko drogie ja tu nie zamierzam spamowac koncze prace zaraz.Rozumiem ze nie znasz odpowiedzi bo jedyna gra jaka grales to pve.Ok.

Huragan no wlasnie widze ze tak placza i placza to chyba byl wpienicz na pvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:39 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Mendol napisał(a):
nikt cie nie trolem nie nazywa.
raczej uposledzonym dzieckiem, ktore chcialoby zeby kolejna gra byla zrobiona wedlug jego widzimisie.
a jak juz jest troche wiecej rzeczy do wyboru to sie gubisz i z uporem maniaka bedziesz twierdzil, ze ma byc tak jak ty chcesz.

no a dlaczego assasin powinien miec najwiekszy dps i crit? moze powinien miec poisony spowalniajace, silence dla maga, mozliwosc unieruchomienia przeciwnika?
wez zastanow sie przez chwile :)


Mendol uposledzony to moze ty jestes.

Jak narazie to widze fanbojostwo z wowa .Dlaczego tak jest bo tak ktos wymyslil ze ta klasa sluzy tylko do jednego.

Widze ze tu co niektorzy maja problem z tym ze ktos ma inne zdanie niz oni.

Caly czas nie rozumiem oco ten flame !? Dlatego ze napisalem ze wedlog mnie gra nie ma na dzien dzisejszy balansu.Ludzie wiecej melisy .Bo zycie to nie bajka i kazdy moze miec swoje zdanie.


Nie ma flejmu. Za to jestes albo robisz z siebie kompletnego idiote.
Pozwol ze potworze. RIFT nie jest gra PvP. Nigdy nie byl i nigdy nie bedzie. WF sa tylko z tego powodu zeby byly, nigdy nie byly, nie sa i nie będą integralna czesc rozgrywki. Pozatym przy 10> osobach tzw. balans klas 1v1 nie ma nawet najmniejszego znaczenia, jak chcesz balanas 1v1 to dalczego nie grasz w FPSy tylko w RPG ?

Ja pierdole. RPG z definicji nie moze byc zbalansowane pod takie cos, bo jak w zyciu sa slabsi i silniejsi.

Cytuj:
Dlaczego tak jest bo tak ktos wymyslil ze ta klasa sluzy tylko do jednego.
Kto tak kurwa wymyslił ? Moze ty ? Kazdy developer ma prawo implementowac klasy, tak jak mu sie podoba wjego grze. Nikt nie powiedzial ze mag a byc glass canon, warrior tankiem a kleryk healerem. Masz chyba duze problemy z wyobraznia. Zreszta jak wiekszosc graczy, z ostatniej dekady ;/.

Konczac moj wspanialy wywod w ktorym sie mocno powstrzymywalem. My nie mamy problemu z tym ze ktos ma inne zdanie. My mamy problem ze przychodzil taki matol jak ty do gry KTORA EWIDENTNIE NIE JEST DLA NIEGO i zaczyna whinowac ze GRA JEST BE. (chociaz juz z denifnicji i opisu gry wynika ze nie spelnia jego wymagan).

JAKI KURWA TRZEBA BYC RETARDEM !?

Cytuj:
Dziecko drogie ja tu nie zamierzam spamowac koncze prace zaraz.Rozumiem ze nie znasz odpowiedzi bo jedyna gra jaka grales to pve.Ok.

A ty w swoim geniuszu przeoczyles ze RIFT jest gra PvE. Gratuluje.

Cytuj:
Caly czas czekam az mi ktos odpowie Dlaczego balans niszczy gry pvp ?

Nie wiemy tego. Wiemy natomiast dlaczego niszczy gry MMO i a w szczegolnosci MMO nastawionych na PvE.
Odpowiadajac zanim zrobisz swoj popis geniuszu:
a) Balans PvP jest mozliwy do osiagniecia wylacznie poprzez niszczenie roznordonosci w grze. Kazda roznica pomiedzy graczami zwieksza dysbalanas. Nawet fakt ze w FPS jeden biega medykiem z RKM a drugi Assaultem z AK45 wprowadza jakis dysbalans chociaz nie tak oczywisty jak w MMO bo tam trzeba recznie wycelowac.
Dlatego ze aby wprowadzic balans kazdy gracz musi byc jak najbardziej podobny do innego gracza, co automatycznie powoduje zmniejsze roznorodnosc,
To juz przestaje byc gra MMORPG a zaczyna byc CS z duza ilosci graczy, auto-targetem, i samonaprowadzajacymi sie pociskami..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 15:44 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:42 
Cytuj  
iniside napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Mendol napisał(a):
nikt cie nie trolem nie nazywa.
raczej uposledzonym dzieckiem, ktore chcialoby zeby kolejna gra byla zrobiona wedlug jego widzimisie.
a jak juz jest troche wiecej rzeczy do wyboru to sie gubisz i z uporem maniaka bedziesz twierdzil, ze ma byc tak jak ty chcesz.

no a dlaczego assasin powinien miec najwiekszy dps i crit? moze powinien miec poisony spowalniajace, silence dla maga, mozliwosc unieruchomienia przeciwnika?
wez zastanow sie przez chwile :)


Mendol uposledzony to moze ty jestes.

Jak narazie to widze fanbojostwo z wowa .Dlaczego tak jest bo tak ktos wymyslil ze ta klasa sluzy tylko do jednego.

Widze ze tu co niektorzy maja problem z tym ze ktos ma inne zdanie niz oni.

Caly czas nie rozumiem oco ten flame !? Dlatego ze napisalem ze wedlog mnie gra nie ma na dzien dzisejszy balansu.Ludzie wiecej melisy .Bo zycie to nie bajka i kazdy moze miec swoje zdanie.


Nie ma flejmu. Za to jestes albo robisz z siebie kompletnego idiote.
Pozwol ze potworze. RIFT nie jest gra PvP. Nigdy nie byl i nigdy nie bedzie. WF sa tylko z tego powodu zeby byly, nigdy nie byly, nie sa i nie będą integralna czesc rozgrywki. Pozatym przy 10> osobach tzw. balans klas 1v1 nie ma nawet najmniejszego znaczenia, jak chcesz balanas 1v1 to dalczego nie grasz w FPSy tylko w RPG ?

Ja pierdole. RPG z definicji nie moze byc zbalansowane pod takie cos, bo jak w zyciu sa slabsi i silniejsi.

Cytuj:
Dlaczego tak jest bo tak ktos wymyslil ze ta klasa sluzy tylko do jednego.
Kto tak kurwa wymyslił ? Moze ty ? Kazdy developer ma prawo implementowac klasy, tak jak mu sie podoba wjego grze. Nikt nie powiedzial ze mag a byc glass canon, warrior tankiem a kleryk healerem. Masz chyba duze problemy z wyobraznia. Zreszta jak wiekszosc graczy, z ostatniej dekady ;/.

Konczac moj wspanialy wywod w ktorym sie mocno powstrzymywalem. My nie mamy problemu z tym ze ktos ma inne zdanie. My mamy problem ze przychodzil taki matol jak ty do gry KTORA EWIDENTNIE NIE JEST DLA NIEGO i zaczyna whinowac ze GRA JEST BE. (chociaz juz z denifnicji i opisu gry wynika ze nie spelnia jego wymagan).

JAKI KURWA TRZEBA BYC RETARDEM !?

Cytuj:
Dziecko drogie ja tu nie zamierzam spamowac koncze prace zaraz.Rozumiem ze nie znasz odpowiedzi bo jedyna gra jaka grales to pve.Ok.

A ty w swoim geniuszu przeoczyles ze RIFT jest gra PvE. Gratuluje.


Inside w jakiej grze zrobili ci taka krzywde ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Bloodlef ci nie odpowie bo to PvPowa cipka... on w kazdej grze dostaje baty :)


Możesz mnie nawet nazwać pvpową nie wiem no ciotą, gejem czy pojechac po mojej starej a i tak mi to zupełnie zwisa :)


@Inside nie ma sensu sie spinać bo on i tak tego nie zrozumie :)


@gumiaczku drogi proszę zquotuj mnie gdzie to ja płaczę nad balansem w pvp w grze pve :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:45 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Huragan napisał(a):
Bloodlef ci nie odpowie bo to PvPowa cipka... on w kazdej grze dostaje baty :)


Możesz mnie nawet nazwać pvpową nie wiem no ciotą, gejem czy pojechac po mojej starej a i tak mi to zupełnie zwisa :)


@Inside nie ma sensu sie spinać bo on i tak tego nie zrozumie :)

Zauwazylem. Dlatego wiecej sie spinac nie bede. Przynajmniej nie tutaj. Tylko na forum rifta, zeby tacy idioci nie mieli wplywu na bardzo dobrze zapowiadajaca sie gre.

Ale z drugiej strony devsi RIFTa wygladaja na kompetnentych ludzi, wiec mozna miec nadzieje, ze taki "feedback" puszcza bokiem..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.