mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:46 
Cytuj  
Przepraszam was chlopaki nastepnym razem bede bezbolesny :roll:
Huragan otworzyl mi oczy.

Ok do zobaczenia :)


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 15:48 przez GumisPLL, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ale z drugiej strony devsi RIFTa wygladaja na kompetnentych ludzi, wiec mozna miec nadzieje, ze taki "feedback" puszcza bokiem..



Dokładnie, gumiaki i tym podobne i tak zquituja po darmowym miesiącu bo nie będzie balansu pvp :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 15:53 
Cytuj  
huragan na twoim miejscu na temat pvp to bym sie nie wypowiadal.
bo jedyne co ty pokazujesz w pvp to jak umiejetnie spierdalac, badz sie wylogowac.
wyluzuj wiec juz moze tutaj troszke i wroc do swoich stateczkow ok? :)

gumis jak chcesz pvp to idz do dfo. tam masz balans, wolna wole.
tylko ciekaw jestem po jakim czasie wrocisz z placzem.

a klas nikt nie wymyslal.
to, ze wedlug ciebie assasin to madafaka killer, ktory w 2 sec zabija slonie, magow i paladynow to dobrze.
ale niestety w rifcie tego nie uswiadczysz.
i jedynymi osobami, ktore zawsze placza na balans, to wlasnie ludzie, ktorzy dostali wpierdol w pvp bo inna klasa niz ta, ktora graja, jest LEPSZA.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:07 
Cytuj  
Hej



Ja uwazam jak chlopaki .Assasin powinien pielic kwiatki i prowadzi hodowle rolna .

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:08 
Cytuj  
ja bym powiedzial ze rift jest pierwsza gra pvoe , czyli versus organized mobs :) , to jest powiew swierzosci ktory przyciaga do gry , gdyby to miala byc gra pvp to zamiast mobasow przez rifty przechodziliby gracze .

nie wiem po kiego chuja to smutne pierdolenie o pvp / pve , pierwsze mmo w ktore sie CHCE grac , logujesz sie i masz fun , nie wazne na ile tego funu bedzie , wazne ze jest teraz .

jaki kurwa balans lol? , to jest levelowka i pve centric gra gdzie gracze na bordzie wyplacza wszystko bo placa i chuj , maja placic dalej i ma byc jak chce wiekszosc , devsi maja malo do gadania chyba ze chca zwinac szybko interes - teraz liczy sie klient , coraz bardziej wybredny , coraz mlodszy

nawet jak rift da fun na 2-3 tyg to jest i tak 10 x wiecej wart niz ostatnie "zajebiste" mmo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:09 
Cytuj  
Nie czytałem wszystkich postów więc pewnie powtórzę co napisał ktoś tam.
Solo pvp w fpsach, w mmorpgach nieosiągalne choćby kurwa nie wiem co, chociaż można oczekiwać i wymagać balansu Party vs Party


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja bym powiedzial ze rift jest pierwsza gra pvoe , czyli versus organized mobs :)
Tzn? Moby mają jakieś nowe nieznane dotąd AI?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
ja bym powiedzial ze rift jest pierwsza gra pvoe , czyli versus organized mobs :) , to jest powiew swierzosci ktory przyciaga do gry , gdyby to miala byc gra pvp to zamiast mobasow przez rifty przechodziliby gracze .

nie wiem po kiego chuja to smutne pierdolenie o pvp / pve , pierwsze mmo w ktore sie CHCE grac , logujesz sie i masz fun , nie wazne na ile tego funu bedzie , wazne ze jest teraz .

jaki kurwa balans lol? , to jest levelowka i pve centric gra gdzie gracze na bordzie wyplacza wszystko bo placa i chuj , maja placic dalej i ma byc jak chce wiekszosc , devsi maja malo do gadania chyba ze chca zwinac szybko interes - teraz liczy sie klient , coraz bardziej wybredny , coraz mlodszy

nawet jak rift da fun na 2-3 tyg to jest i tak 10 x wiecej wart niz ostatnie "zajebiste" mmo

True. Tylko ze wiekszosc klientow siedzi cicho i gra bo im sie gra podoba. Krzycza tylko debile na forum ktorym sie nic nie podoba. RAczej ciezko ich traktowac powazne przez jakiegko kolwiek developera...


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:17 
Cytuj  
nie havk, moby nie stoja w miejscu i czekaja az zaczniesz je pizgac, tylko jak smok w dfo patroluja teren i przeszkadzaja w robieniu questow.

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:17 
Cytuj  
No wlasnie ja swoim clerykiem zawsze jak jestem z kumplami to bijemy tylko mobki .Wtedy jest nas 3 i mamy sile je bic.


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:30 
Cytuj  
O kurwa ale najebaliscie stron. :)
Do 5 bety musimy dojechac do setki.


Ja tylko skomentuje to

"Przedewszystkim

kleryk ma byc nastawiony na leczenie a nie tank i dps + heal a warior nie powinien miec wiekszego dpsu niz rogal."


No kurwa /RENCE normalnie. Glowny feature gry i jeden z tych ktore daja najwiekszy fun to to ze klasy sa elestyczne i mimo ze archetypy sa klasyczne do bolu to to co w srosku czesto nie ma nic wspolnego z wyobrazeniami o rogue wyniesiopnymi np. z D&D czy WOW.

Chyba kogos tutaj przerasta Soul System i chcialby kolejne proste i nudny do bolu podzial Warrior - tank, Rogal - crit, Cleryk = heal.

NUDA, NUDA, NUDA.

I devsi o tym wiedza. W RIFT jest inaczej, w GW2 bedzie jeszcze zupelnie inaczej, itd...

Dajcie kurwa spokoj... co to za pierdoly od 5 stron wogole czytam lol?

Jaki kurwa balans w levelowym MMO z pierdyliardem skilli ikonek w 1vs1?
Gumis ty na innym swiecie zyjesz? Bo ja jesczcze w takie mMO nie gralem i nie zagram bo go nie bedzie.

Mam nadzieje ze deceloperzy beda taki feedback IGNOROWAC bo inaczej zrobi sie "balans" jak w wowie, gdzie w patch notesach developerze przerzucaja sie liczbami +50%, -50% co dwa miesiace na zmiane a i tak zawsze jest chujowo i po kazdym "balansowaniu" jest placz na forum. Wystarczy wejsc w dzial CATA u nas i zobaczyc jaki to jest zajebisty PvP balans w WOW. Juz nie mowie o tym ze przez takie kurwa rozwijanie gry mamy liczby po 30000 DMG i staty po 500 na itemach co wyglada jak w jakims World Of Grind Online made in Korea.

/facepalm ogolnie.

A huragan dalej troluje. Idz sobie.


"Tzn? Moby mają jakieś nowe nieznane dotąd AI?"

W czasie samego combatu nie. Ale ich wplyw i zachowanie sie w otaczajacym je swieci jest nieco inny i bardziej zaawansowany niz w innych Themepark MMO.


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 16:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:32 
Cytuj  
Chlopaki potrzebuje builda

Cleryk tank bez heala ? jak to zrobic ? slyszalem ogolnie ze jestescie najlepsi w pve .


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:35 
Cytuj  
Czytajac posty to widze dziwne tlumaczenia jeden ze pvp do dupy a drugi mu ze to gra pod pve idz do DFO. A ja powiem chcesz Pve idz na EQ albo D&D. Po to maja byc serwery pvp zeby dawaly fun tym co preferuja taki styl gry a jak to bedzie niewypał i balans z dupy wziety to bedzie powtorka z AoC i 70% pvp odejdzie a reszta bedzie siedziec na PVE serwerach.


Tak to juz jest ze wiekszosc graczy od samego poczatku preferuje pvp albo End game pvp a z tego co mi wiadomo Trion nie zapowiedzial ze to gra PVE!!!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie havk, moby nie stoja w miejscu i czekaja az zaczniesz je pizgac, tylko jak smok w dfo patroluja teren i przeszkadzaja w robieniu questow.


Nie ma takich mobow jak smok w dfo, bo to nieludzkie ;]
Pol godziny sie kiedys szukalem po lootnieciu goscia na cairn jak mnie poczwara zjarala. Albo 10min pod drzewem na agonie, ffs.




@romek
Justicar/shaman by sie nadal. I nie jestes zabawny.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
@romek
Justicar/shaman by sie nadal. I nie jestes zabawny.


Ale ja naprawde niechce byc zabawny .


Czytam i czytam ten post i widze tylu specow w pve wiec mam pytanie jak to zrobic.

A jak sie bijecie to wciskac F1-F8 czy klikacie myszka po trojnie bo slyszalem ze to pomaga.Kiedys pewny pan mnie skrzywdzil na chyba sie pisze pvp i mam uraz a w was mam braci :)

Chcialbym moim clerykiem byc magiem,asasinem noi leczyc a jeszcze tankiem moge tak ?


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:42 
Cytuj  
mkmiko napisał(a):
Czytajac posty to widze dziwne tlumaczenia jeden ze pvp do dupy a drugi mu ze to gra pod pve idz do DFO. A ja powiem chcesz Pve idz na EQ albo D&D. Po to maja byc serwery pvp zeby dawaly fun tym co preferuja taki styl gry a jak to bedzie niewypał i balans z dupy wziety to bedzie powtorka z AoC i 70% pvp odejdzie a reszta bedzie siedziec na PVE serwerach.


Tak to juz jest ze wiekszosc graczy od samego poczatku preferuje pvp albo End game pvp a z tego co mi wiadomo Trion nie zapowiedzial ze to gra PVE!!!!!


1. Zle ci wiadomo - to ma byc gra PvE z dodanym PvP, dokladnie jak WoW naprzyklad.

2. Zalezy co rozumiesz przez "balans z dupy wziety" jesli takie cos jak gumis ze cleryk powinien tylko stac i leczyc a warroir tankowac to no thx.
W tej chwili wystarczy nerf raciala Kelari, MOZE lekki nerf Clerykow (ale tu musialbym glebiej przeanalizowac bo malo gralem klerykiem) i zmniejszenie bracketow na Warfrontach do 5 lvli (z 10) i tyle - PvP jest dla mnie calkowicie grywalne

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:42 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Jaki kurwa balans w levelowym MMO z pierdyliardem skilli ikonek w 1vs1?
Gumis ty na innym swiecie zyjesz? Bo ja jesczcze w takie mMO nie gralem i nie zagram bo go nie bedzie. .



popieram a co do mega zajebistego balansu wyglada on tak ze co patch nowy nerf nowa klasa op liczac ogol czasu kazdy bedzie op tyle samo czasu :p co i pizdeczka

Wyjatkowy był WoW i glowny bohater palladyn uwielbiana i nietykalna przez blizzarda

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:43 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Neich ktos mi napisze dlaczego balans rozwala gry pvp ?

Gry pvp nie rozwala, ale gry pve tak bo balansując pvp 1v1 o jakie ci chodzi niszczysz różnorodność i tworzysz wyłącznie system papier, kamień, nożyce gdzie na każda klasę jest inna ją niszcząca, każde odchylenie do tego to kopia skilli i robienie mirrorów.
Tak jak pisałem, posłuchaj starszych i jak chcesz pvp to masz cod, bf, moh lub jak tu ci doradzają DFO czy eve/perpetuum.
Piszesz że grałeś tylko dwa miesiące w WoW, pograj więcej i potem zacznij grac w Rift, będziesz wiedział o czym się to dyskutuje.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:44 
Cytuj  
Nie wiem ktory debil zrobil alta zeby potrolowac ale chyba nie Huragan bo on umie przynajmniej obslugiwac tagi html. Brawo prosze pana - jestes MISZCZEM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:46 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
mkmiko napisał(a):
Czytajac posty to widze dziwne tlumaczenia jeden ze pvp do dupy a drugi mu ze to gra pod pve idz do DFO. A ja powiem chcesz Pve idz na EQ albo D&D. Po to maja byc serwery pvp zeby dawaly fun tym co preferuja taki styl gry a jak to bedzie niewypał i balans z dupy wziety to bedzie powtorka z AoC i 70% pvp odejdzie a reszta bedzie siedziec na PVE serwerach.


Tak to juz jest ze wiekszosc graczy od samego poczatku preferuje pvp albo End game pvp a z tego co mi wiadomo Trion nie zapowiedzial ze to gra PVE!!!!!


1. Zle ci wiadomo - to ma byc gra PvE z dodanym PvP, dokladnie jak WoW naprzyklad.

2. Zalezy co rozumiesz przez "balans z dupy wziety" jesli takie cos jak gumis ze cleryk powinien tylko stac i leczyc a warroir tankowac to no thx.
W tej chwili wystarczy nerf raciala Kelari, MOZE lekki nerf Clerykow (ale tu musialbym glebiej przeanalizowac bo malo gralem klerykiem) i zmniejszenie bracketow na Warfrontach do 5 lvli (z 10) i tyle - PvP jest dla mnie calkowicie grywalne


Kleryk jest dupa a nie nerfa potrzbuje. Kuwa. Nawet ja byl w stanie go ubic bo ktos nieogranial ze ma skile leczace.. A jak sie we 2-3 rzucilo to gryzl klebe zanim zdazyl sie wyleczyc..

Cytuj:
jestes MISTSZCZEM.

Fix'd


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.