mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:48 
Cytuj  
Ja gram system w duzego lotka ale nic nie moge wygrac :/

Kto mi pozmoze zostac clerykiem bez heala ? chcialbym latac .Slyszalem ze w pewnych systemach gwiezdnych mozna tak czy to prawda ?

Chlopaki z PvE pomozecie ?


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U!
Moim marzeniem jest dostac sie do elity pve
OnlyPRO
kabras,murdol,upside,błądleaf i emo tomus

*

Posty: 91
Dołączył(a): 11.12.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 16:58 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
1. Zle ci wiadomo - to ma byc gra PvE z dodanym PvP, dokladnie jak WoW naprzyklad.


Nie wiem jak ty ale ja w wowie bardzo dobrze bawilem sie PVP. Hunting, Areny i rating. seasony sety itp

I nie wyobrazam sobie zeby mialo byc gorzej w Rifcie tylko lepiej


W ogole jestem za tym aby zrobic juz oficjalnie dzial Rifta i tematy bo tu sie robi kogel mogel o wszystkim i o niczym kazdy o czym innym i na jednej stronie kilka watkow


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 17:01 przez mkmiko, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nie ma takich mobow jak smok w dfo, bo to nieludzkie ;]
Pol godziny sie kiedys szukalem po lootnieciu goscia na cairn jak mnie poczwara zjarala. Albo 10min pod drzewem na agonie, ffs.

No smok w dfo to smok ;) choć z drugiej strony w małej grupie jest banalny do sklepania.
Tak szczerze mówiąc to ja nie wiem czy on cokolwiek "patroluje" ma po prostu zajebiście duży obszar na którym łapie agro.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:01 
Cytuj  
wypraszam sobie, w wowie nie ma pvp


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:02 
Cytuj  
Teraz wracam do tematu sprzed 10 stron i chyba nie trzeba tlumaczyc, dlaczego duza czesc tutaj woli grac w malym, ale znanym sobie gronie ;]

Btw, kto dluzej pogral warriorem? Bo strzasznie podobne wydaja mi sie te drzewka, ciezko bez testu cos powiedziec o mozliwosciach buildow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:05 
Cytuj  
MOja wiedza o Warriorze ogranicza sie do tego filmiku i 6lvli zrobionych Championem chyba (tez z szarza - BTW fajnie wyglada jak sie da na max przyblizenie kamery tak zeby byla zaraz za postacia to to super wyglada). :)

http://www.gametrailers.com/video/exclu ... ift/709172

Ale zrobie sobie w wolnej chwili combo z Beastmasterem jako glowny soul bo bardzo mi sie podobal White Lion (dobrze pisze?) w WAR i to bedzie chyba cos podobnego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:13 
Cytuj  
Ja grałem do 17lvl reaver/void/beast i jakoś nie odczuwałem tego że na wf jestem lany, oczywiście jeśli jest zero heala to się dostawało ale wtedy i tak była przegrana.
Pet u wariora to dodatkowy dps ale raczej nie będę tak grał bo czym wyższy lvl to mniej staje się skuteczny, a punktów szkoda wydawać w to drzewko.
No i to jest własnie potęga tej gry że można grac dziwnymi miksami, które z góry przez innych są skazane na niepowodzenie.

Pytanie, skąd ludzie mają logi z walk na bossach z wyliczeniem kto jaki dps/heal robił ?
Mam nadzieje że tego nie będzie na retailu !


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:16 
Cytuj  
Jestem teskniliscie :) i nadal macie ta traume ehhh

Embe dziekuje ojcze ze mi pozwalasz .

Sluchajcie nie ma co plakac jakos bedzie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:19 
Cytuj  
Nie bedzie bo gra nie obsluguje narazie zadnych modow.

Jest za thrid party combat parser: http://www.riftjunkies.com/combat-parser/

Ja tez nie lubie mierzenia na sile DPSu itp.. ale tego nie zatrzymasz.

Jesli tylko nie bedzie w grze wklejania co 30 sekund slupkow z DPSem ala Recount i super pomyslow ala gearscore to bedzie dobrze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:20 
Cytuj  
embe napisał(a):
Pytanie, skąd ludzie mają logi z walk na bossach z wyliczeniem kto jaki dps/heal robił ?
Mam nadzieje że tego nie będzie na retailu !

Ofc bedzie. Kazdy kto mnie zna wie, ze lubie cyferki :F

Kabra, gearscore to ten taki licznik, ile warty masz gear? rofl.... kto to wymyslil w ogole.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:25 
Cytuj  
Dla mnie z tymi modami do dps jest chore, z tego co widzę na forum RL zaczynają się tym ostro sugerować i wyliczać wszystko, oby nie skończyło się jak w WoW :(
Wole docieknie przez graczy wszystkiego na bazie testowania i wyliczania, a nie korzystanie z moda gdzie wszystko jest wyliczane na siłę, jakoś w LotRO nie ma tego ciśnienia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:28 
Cytuj  
mkmiko napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
1. Zle ci wiadomo - to ma byc gra PvE z dodanym PvP, dokladnie jak WoW naprzyklad.


Nie wiem jak ty ale ja w wowie bardzo dobrze bawilem sie PVP. Hunting, Areny i rating. seasony sety itp

I nie wyobrazam sobie zeby mialo byc gorzej w Rifcie tylko lepiej


W ogole jestem za tym aby zrobic juz oficjalnie dzial Rifta i tematy bo tu sie robi kogel mogel o wszystkim i o niczym kazdy o czym innym i na jednej stronie kilka watkow


Areny. O kuwa. Na oficjalnym forum jest temat o tym. Podniosl sie flejm straszny. Ludzie niechca aren, flying mountow i innego gowna -;-.

Anyway, moment w ktorym wpradza areny, flajing mounty i inne genialny pomysly, bedzie momentem mojego ragequita.

Cytuj:
Dla mnie z tymi modami do dps jest chore, z tego co widzę na forum RL zaczynają się tym ostro sugerować i wyliczać wszystko, oby nie skończyło się jak w WoW

Na in-game mody tego typu nie ma szans raczej.
Tez nie bardzo to rozumiem szczerze mowiac.

A taki third-party programy uruchamiane w tle to prawie jak bot. Powinny ( ipewnie beda), za to bany leciec.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Wole docieknie przez graczy wszystkiego na bazie testowania i wyliczania, a nie korzystanie z moda gdzie wszystko jest wyliczane na siłę, jakoś w LotRO nie ma tego ciśnienia.

Ale to na jedno wyjdzie tbh, i w lotro tez jest. Jak juz pisalem, maniacy takiej zabawy poradza sobie chociazby nagrywajac combat log i spisujac recznie do excela ;]
Zreszta znaczna wiekszosc ludzi klikajacych te DPS metery patrzy na nie, ale nie analizuje, co i dlaczego z nich wynika.

Troche jak wywazanie otwartych drzwi.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:34 
Cytuj  
iniside napisał(a):
devsi RIFTa wygladaja na kompetnentych ludzi, wiec mozna miec nadzieje, ze taki "feedback" puszcza bokiem..

Sprawdź co robił w poprzedniej robocie Adam Gershowitz i wtedy pogadamy o kompetencjach devsów...choć faktycznie, w puszczaniu bokiem feedbacków był niezły.
Ktoś wspominał o "mass PvP". Przy lagu jak chuj, kiedy w okolicy są 2 raidy, to raczej będzie bardzo mało "mass".
Rift to WoW 2, jak ktoś chce czegoś innego, to niech inną gierkę kupi. A ja chyba sobie zrobię postać na PvE, bo z takimi frustratami na serwie PvP robienie questów będzie niefajne.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:38 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ktoś wspominał o "mass PvP". Przy lagu jak chuj, kiedy w okolicy są 2 raidy, to raczej będzie bardzo mało "mass".


Jakim lagu lol? Akurat lagow to w RIFT jest najmniej. Gra chodzi lepiej niz niektore MMO 2 lata po premierze. I mowie to o ilosciach rzedu 100 osob w najblizszej okolicy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:40 
Cytuj  
Mówię co widziałem.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:43 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Mówię co widziałem.

To wina towjego polaczenia i routerow po drodze a nie gry.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:43 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Mówię co widziałem.

I tak zostaniesz zakrzyczany.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:44 
Cytuj  
Co do devsow - szefuje im Scott Hartsman a o nim zlego slowa nie moge powiedziec. Doswiadczenie w robieniu zajebistego PvE ma - EQ1, EQ2, stawial podwaliny pod LOTRO jeszcze jako MiddleEarth Online, itd...

Od PvE devsow maja zajebistych, Devsi od WARa maja robic PvP - takie jest zalozenie i nie popelniac przy tym bledow z poprzednich gier i SLUCHAC community.

Jak narazie wszytkie zalozenia spelniaja.

ubeck napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Mówię co widziałem.

I tak zostaniesz zakrzyczany.


Bo lagow NIE MA. Ja mam przegrane dobrze ponad 50h na US serverach i na EU. Lagi byly raz bo cos sie zjebalo w serverach (17000 latency). Restart i znikly. Raz za czas zdarzy sie lag spike (w sensie raz na pare godzin). Tyle. Gra chodzi jak marzenie. Nie gralem w gre ktora lepiej chodzi przy 100+ ludziach na ekranie. Uczestniczylem w kilku world eventach gdzie zawsze bylo kilkuset ludzi i lagow nie uswiadczylem, nie widzialem tez bekow na global chacie ze ktos ma lagi i nie moze grac.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 17:50 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Mówię co widziałem.

To wina towjego polaczenia i routerow po drodze a nie gry.

To znaczy jak mam postać w innej zonie, gdzie jest mniej ludzi i nie ma laga, to automatycznie też połączenie mi się polepsza i do routerów krócej?


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.