mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:12 
Cytuj  
Ja osobiscie wolalbym, zeby najpierw skonczyli gre, a dopiero potem zaczeli ja poprawiac. Robienie tego w odwrotnej kolejnosci niestety sie nei sprawdza ;).


_________________
Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
, zapytam cie wyraźnie, czy chcesz by robiono balans dla małego wycinku contentu w grze na lvl, który osiąga się po paru/kilku godzinach grania ?


Jesli chodzi o pvp powinna byc zachowany balans pomiedzy klasami .

Dziwne jest gdy kleryk tankuje i heluje a asasin nie moze go ubic np .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:18 
Cytuj  
Nie ma co gadać o nerfach na podstawie postaci z lvl ~20. To by była paranoja. I mam nadzieję że wszystkie płaczki na oficjalnym forum pójdą po rozum do głowy.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:22 
Cytuj  
Macie dostep na forum do dzialu beta ? To ciekawe jeszcze wczoraj mialem .

Postnolem tylko ze jestem za open world pvp i dzis juz nie mam . :wtf:

A moze tu chodzi o preordery


Ostatnio edytowano 13 sty 2011, 12:23 przez GumisPLL, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:23 
Cytuj  
ale rift to nie jest gra PVP.
pvp jest tylko dodatkiem i nic wiecej.
i w przypadku takiego rozwiazania jak w warhammerze, wow a tym bardziej rift NIE DA sie zrobic balansu

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:24 
Cytuj  
Gumis to chyba jeden z tych ktorzy chcieliby zeby developerzy nie robili nic innego jak balansowanie klas. A przeciez kazdy wie ze mmo to jest newykonalne a po drugie przy mass pvp bez znaczenia. .Lepiej niech sie skupia na bardzie istotnych kwestiach a wannabe pvp balance whinerzy niech ida grac w quake albo cos. Mnie sie tam podoba jak jest, a krzykacze robia tylko szum, wiekszoc ma to zwyczajnie w c nie mowi


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:26 
Cytuj  
ano.
lepiej niech pracuja nad contentem w end game i ewentualna rozbudowa opvp.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:27 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale rift to nie jest gra PVP.
pvp jest tylko dodatkiem i nic wiecej.
i w przypadku takiego rozwiazania jak w warhammerze, wow a tym bardziej rift NIE DA sie zrobic balansu


W przypadku mieszanki souli to tak, ale same klasy powinny byc lepiej zbalansowane przynajniej z tego co zauwazylem biegajac po black garden codexie i stone


iniside napisał(a):
Gumis to chyba jeden z tych ktorzy chcieliby zeby developerzy nie robili nic innego jak balansowanie klas. A przeciez kazdy wie ze mmo to jest newykonalne a po drugie przy mass pvp bez znaczenia. .Lepiej niech sie skupia na bardzie istotnych kwestiach a wannabe pvp balance whinerzy niech ida grac w quake albo cos. Mnie sie tam podoba jak jest, a krzykacze robia tylko szum, wiekszoc ma to zwyczajnie w c nie mowi


Kto co lubi

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:31 
Cytuj  
Ja nadal nie rozumiem tego że ludzie w grach MMO chcą balansu klas 1v1 /facepalm imo, potem sie zrobi drugi WOW gdzie wciąz tylko nerf,nerf,nerf.

Jak było powiedziane, najpierw pograjmy end game a potem się zastanawiajmy które klasy sa przegięte w mass pvp, imo kleryk pada szybciutko jak ma focus fire, z doświadczenia wiem że wystarczą 2-3 os i pada jak szmaciana lalka, za to chciałbym aby klasa plate nie padała w ten sam sposób ;)

Z trendu widzę że głównie będą biegać rogue,klerycy,magowie,warki w tej kolejności.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:33 
Cytuj  
co do k*.* nędzy oznacza ten cały balans?
że każdy max lvl łucznik z wilkiem musi umierać razem w starciu z wojownikiem walczącym młotem?
a mag podpalający wszystko wokół razem z synem ninja :P

jednego co nauczyło mnie o pvp eve online, to tego, że w grupie większej niż 10 osób, sprzęt i skille poszczególnych ludzi zaczyna coraz mniej znaczyć, a coraz bardziej liczy się dowodzenie i umiejętność wykonywania rozkazów, nawet jeśli wydają się głupie

znajdźcie sobie dobrego dowódcę, który umie wykorzystać posiadane zasoby i skończą się problemy w pvp

a duele? o pietruszkę chyba, bo prawdziwe pvp zacznie się na otwartych terenach gdzie zerg rozjedzie wszystko i albo zdąży się na niego zebrać drugi zerg, albo ludzie zaczną quitować na serwery pve

czego wszystkim płaczkom życzę, bo nic mnie nie wkurza w pvp, bez względu na to czy wygrywam czy przegrywam, jak płacz zawiedzionych dzieci, które odkrywają że nie są najważniejsze we wszechświecie, a są tylko glutem żyjącym na kupce błota, która napier*.* prawie 300 kilometrów na sekundę w nicość :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:40 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
co do k*.* nędzy oznacza ten cały balans?
że każdy max lvl łucznik z wilkiem musi umierać razem w starciu z wojownikiem walczącym młotem?
a mag podpalający wszystko wokół razem z synem ninja :P

jednego co nauczyło mnie o pvp eve online, to tego, że w grupie większej niż 10 osób, sprzęt i skille poszczególnych ludzi zaczyna coraz mniej znaczyć, a coraz bardziej liczy się dowodzenie i umiejętność wykonywania rozkazów, nawet jeśli wydają się głupie

znajdźcie sobie dobrego dowódcę, który umie wykorzystać posiadane zasoby i skończą się problemy w pvp

a duele? o pietruszkę chyba, bo prawdziwe pvp zacznie się na otwartych terenach gdzie zerg rozjedzie wszystko i albo zdąży się na niego zebrać drugi zerg, albo ludzie zaczną quitować na serwery pve

czego wszystkim płaczkom życzę, bo nic mnie nie wkurza w pvp, bez względu na to czy wygrywam czy przegrywam, jak płacz zawiedzionych dzieci, które odkrywają że nie są najważniejsze we wszechświecie, a są tylko glutem żyjącym na kupce błota, która napier*.* prawie 300 kilometrów na sekundę w nicość :D


Tu masz odp

http://forums.riftgame.com/showthread.p ... ean-Healer

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:42 
Cytuj  
Jakie pvp ma byc w tej grze? Na stronie cos wogole sie tym nie chwala. Masowe open world, czy jakies male bg? Nie wiem czy jest sens sie interesowac ta gra.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:44 
Cytuj  
Contested zony + bg, tyle na razie wiadomo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jakie pvp ma byc w tej grze? Na stronie cos wogole sie tym nie chwala. Masowe open world, czy jakies male bg? Nie wiem czy jest sens sie interesowac ta gra.


Jak w WAR. Lacznie z samym combatem - odpal filmik sobie jakis dluzszy z rifta pvp to zobaczysz na ile podobne.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 12:56 
Cytuj  
hehehe. dobre dobre.

gumis a w tym linku jest odpowiedz na co? bo pierwszy post zgadza sie z tym co piszemy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 13:21 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jakie pvp ma byc w tej grze? Na stronie cos wogole sie tym nie chwala. Masowe open world, czy jakies male bg? Nie wiem czy jest sens sie interesowac ta gra.


Jak w WAR. Lacznie z samym combatem - odpal filmik sobie jakis dluzszy z rifta pvp to zobaczysz na ile podobne.

Jak WAR to ok. Cos slabo mi szukanie poszlo. Tu taki hype a na jewtube na haslo rift jakas nedza. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 13:23 
Cytuj  
Może źle wpisujesz


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 13:30 
Cytuj  
pewnie dobrze wpisuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 13:31 
Cytuj  
Rift PVP i z ostatniego tygodnia dodane powinny dac z najnowszej bety info. Fakt, nie ma duzo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 13:52 
Cytuj  
Gumis, chcesz mieć w miarę dość dobry balans w pvp to masz bf, cod, moh, cs, można tanio kupić teraz wszystko, serwerów od groma i można się wyżyc, a gre pve z elementami grupowego pvp zostaw jeśli musisz whinować jak w wow na temat balansu.
Jeśli chcemy dużo klas, dużo miksów tych klas, masę skili bez mirrorów to przepraszam ale balans niech sobie gracze w dupę wsadzą zwłaszcza na początkowych lvlach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.