mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 97  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:22 
Cytuj  
A mi właśnie ranger się podobał i bard, no może to przez starość bo faktycznie ręka-oko synchro już nie to :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:38 
Cytuj  
no to marksman sie nadaje idealnie :)
ranger ze wzgledu na insta finishera moze.
na szczescie mozna kombinowac na dowolny sposob :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:49 
Cytuj  
Ewentualnie mag jeszcze mi zostaje :P te 2 klasy zresztą najbardziej rozważam :)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:51 
Cytuj  
no ja (zalezy jak dlugo wytrzymam ;) ) pogram rogue i warriorem.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:02 
Cytuj  
No warek w PvE świetny w PvP za bardzo nie ogarnąłem ale pograłem może z 2 wf i to wszystko.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:16 
Cytuj  
Ja na 100% cleric (shaman/justi i warden co tam wymysle - 4 buildy roxxx).
Na drugie danie chodzi mi po glowie warrior (paragon i jakis tank) albo rogue (bo mozna sie pobawic ranged, melee i bardem).
Magowie jakos mnie nie przekonuja, jakos malo mobilni, moze controller do wkurwiania przeciwnikow.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ja na 100% cleric (shaman/justi i warden co tam wymysle - 4 buildy roxxx).
Na drugie danie chodzi mi po glowie warrior (paragon i jakis tank) albo rogue (bo mozna sie pobawic ranged, melee i bardem).
Magowie jakos mnie nie przekonuja, jakos malo mobilni, moze controller do wkurwiania przeciwnikow.


Magowie sa malo mobilini, bo maja sporo CC. Rooty niewrazliwe na dmg, polimorphy, knocbkacki, kncoback polaczony z rootem itd ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:27 
Cytuj  
A kazda klasa zbudowana pod pvp sporo mozliowci wyjscia i immune. Niektorzy jeszcze perma slow.
Taki marksman/ranger/pvp to prawie ciagle jest immune z bonusem do speeda i ma 100% interupta przy finisherach (20% per point).
Bez dobrego supportu melee magowie straszliwie splywaja - a nikt normalny nie pozwoli im boltow porozkrecac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:30 
Cytuj  
I dlatego wbrew obiegowej opinii warto magów leczyć w pvp ;p


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:40 
Cytuj  
Uruchomili nowa stonke z min. statusem serwerow i linkami do fansite'ow:

http://www.riftstatus.com/index.php

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:48 
Cytuj  
Jako ze dalej nie ma dzialu Rifta to napisze tutaj.

Zrobilem narazie cos takiego:

http://dl.dropbox.com/u/14031925/rift/i ... _talants=0

pewnie jeszcze zmienie z 20 razy jak osiagne 50lv ale co mi tam...

Czemu tak a nie inaczej:

Riftstalker - po przeczytaniu ze jest to rogue ktory zagina przestrzen nie moglem go nie sprobowac, wg mnie dobry dla rogue z powodu survivability.

Nightblade - mialem do wyboru albo jego albo Assasina z powodu stealtha.

Bard - taki support dla mnie - buffy, troche heala ktory nie mam pojecia jak bedzie sie sprawowal na max lv.

Nightblade:
Twiling Force razem z ulepszeniem daje swietne spowolnienie.
Flame Thrust - Taki range Blazing Strike, fajny na WF jak nabijesz na wrogu combo pointy a on ucieka z 10-100hp i mysli ze ucieknie przed rogue.
Dusk to Down - wydaje sie swietnym skillem :)


Z Nightblade zastanawia mnie ten skill living flame, aczkolwiek musial bym isc prawie tylko w Nighblade co pewnie przy full Nightblade i PvP
soulu dalo by rade + Riftstalker dla blinka.


Rifstalker:
Shadow Swift - Fajny skill w polaczeniu z Twiling Force
Exceptional Resilence(czy jakos tak) - jak przeniosa elitke Kelari do elfow to bedzie fajna "obrona" i w ogole jak ktos ma crit build to czesciowo lepiej dla mnie.
Rift Scavenger - czesto mialem tak ze ktos mial 5 combo pointow a ja nie zdazylem uzyc czegokolwiek a tak przynajmniej mnie troche wyhealuje.
Planar Refuge - jak cos to mozna przytankowac cos przez chwile badz w ogole cos lzejszego przytankowac a w krytycznej sytuacji to odpalic.
Rift Guard - musze zobaczyc jak to sie ma w praktyce ale dlatego dalem w bardzie % do health albo buffy do end bo jezeli bedzie z upgrade sie dobrze sprawowalo to moze byc fajna tarcza.
Guarded Steel daje juz na 20lv okolo 200defa wiec calkiem sporo
Guardian Phase - dobry skill jak musisz cos przytankowac gdyz robi z ciebie mini tanka a obniza dmg tylko o 30% gdzie pewnie na wyzszych rankach da sporo wiecej.
Tam jescze jest skill ktory zmniejsza aggro a zwieksza dmg - insty <3 - oraz takie shunpo (shadow step) za plecy wiec taki defensywno-offensywny soul.

Planar Switch wydaje mi sie bez sensu gdyz niewykorzystane combo pointy mnie po prostu healuja a i nie jest to jakis super cool skill aby go brac.

Bard:

Co tu duzo mowic - heal jakis, wiecej defa, wiecej zycia, wiecej criticala (hit albo chance, nie wiem :P) i movement speed - na wf bedzie jak znalazl. Zastanawialem sie jeszcze nad movement speedem z Rifstalkera gdzie daje na pierwszyn ranku 15% a na 2gim pewnie z 30% aczkolwiek to wydaje mi sie bardziej efektywne gdyz daje speeda dla wszystkich, instant, nie widze aby mial cooldown.


PS. Nudzilo mi sie na 3h programowania :).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:50 
Cytuj  
Ja pewnie zaczne rogue a potem może warka zrobię, ale nie na tanka tylko dps, może paldka obadam ew. anticaster tanka pod pvp, oj będzie dużo kombinowania.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:50 
Cytuj  
ja sobie zrobiłem ranger/marksman/bard
i grało mi się całkiem przyjemnie- bufnałem siebie, peta i jazda :D
dojechałem tylko do 17 lvl , wiec nie wiem jak z tymi healami barda

tak przy okazji- jak jest z petami?
- ma zawsze lvl taki jak postać?
- co się dzieje , gdy padnie- są jakieś kary?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:53 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
- ma zawsze lvl taki jak postać?
- co się dzieje , gdy padnie- są jakieś kary?


1- TAK
2- NIE

Heale barda mi akurat sie podobały , masz jeden damage channel spell który trwa 2 s , daje 2 combo points i z talentami healuje za 100% damage done, do tego jest HoT na cały team i potem finisher healujacy caly team, do tego motywy dajace ap, obniżające otrzymywany dmg, finisher który powoduje że target i cele przyległe otrzymują 5% obrażeń więcej, speed buff dla całego teamu itd. taki typowy support


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 09:57 
Cytuj  
ja tez zrobilem 17 level i tak:

zaczalem marksman/assasin/saboteur.
w pve ciezko na wyzszych levelach bez peta, chociaz sa wieksze szanse na ucieczke dzieki speedowi marksmana i aoe snare saboteur.
dmg marksmana calkiem ladny, plus w miare ok assasin w melee.
w wf tez calkiem si - szczegolnie przy zdobywaniu kamyka (czy jak mu tam) speed dawal niezla przewage, ale bez szalu. snare za to bardzo przydatny.
stealtha nie testowalem jakos bardzo bo z reguly bardziej oplacalo sie pizgac z daleka.

potem zaczalem sie bawic (nie mialem czasu potestowac w scenariuszach).
marksman/ranger/sabouter.
w pve pogralem chwile - i oczywiscie od razu widac roznice na plus. pet tankuje, ja sobie strzelam, full wypasik.
w wf pet biegnie, cos tam porobi, dmg bez szalu.
w koncu znudzilo mi sie summonowanie peta.

na koncu wyprobowalem w wf marksman/ranger/riftstalker - i tu widac, ze jednak system przelaczania souli jest przegiety.
przy odpowiednim buildzie tylko rogue z takim buildem jak ten jest w stanie rownie szybko dobiec do kamyka (speed marksmana plus teleport rifta) - zanim druzyna przeciwna sie zblizy do okregu, to ja juz wracam do swoich.


ale z drugiej strony w zaleznosci od scenario/sytuacji mozna bardzo szybko sie dostosowac. nie musze placic za respecca jak w warze, zeby pograc warriorem tankiem, albo warriorem, ktory pizga z 2h.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 10:03 
Cytuj  
ta, w chuj frustrujące było granie np dokiem, co chwila respect z dpsu na heal i odwrotnie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 10:03 
Cytuj  
Wklejajcie buildy tu - http://rifts.ru/tallents/index.html
a nei na dropboxa bo mi sie cos psuje tam.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 10:11 
Cytuj  
Ja zaczalem z buildem assasin/marksman/saboteur ale potem przenioslem sie na assasin/marksman/riftstalker bardzo dobrze mi sie gra.

Teraz zamierzam wyprobowac cos z magow

Warlock/necro/domi albo warlock/necro/chloro

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 10:31 
Cytuj  
no nie czytalem jeszcze jakie skille ma rift dokladnie.

w planie mam zrobienie full ranged marksmana, range plus speed,
range plus pet i melee rogue.

dla warriora chce zrobic full tank z blockiem itd, oraz pizgajacego z 2h conana barbarzynce. a no i moze jakiegos mage killera ;)


tomu buildy to proponuje wklejac jak bedzie juz dzial rifta i odpowiednie tematy (kleryk, warrior, rogue, mage) oraz temat wlasnie z buildami.
tutaj i to wszystko ginie po paru stronach ;/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 10:51 
Cytuj  
GInie ginie, ale ten dropboxowy mi nie chodzi i musze na .ru koncowke wklejac. A nie chce mi sie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 97  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.