mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 08:10 
Cytuj  
embe napisał(a):
dokładnie, potem koks do max lvl i zostaje popłakać że nie ma co robić ale olać ich i grac sobie swoim stylem



Mi pasuje, alta sobie zrobie :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 10:05 
Cytuj  
dla ludzi takich jak ja headstart bedzie zajebisty, bo mnie i tak ludzie z premiery pewnie przegonią ;]


_________________
.

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 21:16 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Z jednej strony headstart jest fajny, ale z drugiej jak giera wciagnie, to moze byc tak, ze przy tak dlugim headstarcie nadejdzie 4 marca, a czlowiek juz bedzie na wysokim lvl popierdalal samotnie w high lvl zonach... Hmm.....


A kto niby zacznie grać tego 4 marca?
O jakim samotnie piszemy, skoro prawie wszyscy, którzy zamierzają grać w rifta itak kupili preorder i będzie tłok jak talala.
Samotnie to będzie mieć ta część ludzi, która zacznie 4 marca raczej :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 23 sty 2011, 21:21 
Cytuj  
Nie wiadomo jak bedzie z boxami np na game.co.uk... niby Trion da nam kody na headstart ale nic nie wiadomo :). Jezeli nie da to zaczniemy 4 marca a moze i nawet pozniej bo kilka dni przesylka leci.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 17:15 
Cytuj  
Zauważyłem że tą grą podniecają się ludzie , którzy nie mają najlepszej opinii o WoW . Zastanawia mnie skąd ten cały hype - przecież Rift to klon Lotro/WoW (nawet graficznie zajebiście przypomina Lotro) z większą swobodą co do ról , drzewek talentów i random generic events. Nic naprawdę nowego tu nie ma. Już większy powiew świeżości zaoferuje Swtor, Tera czy GW2. :wtf:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 17:36 
Cytuj  
Ludzie mieli swietna opinie o WoW. Do czasu dodatkow. Rift z zalozenia to takie vanilla WoW + kilka fajnych elementow zerznietych z innych gier. Wow zrobil to samo kilka lat temu. Zerznal i poprawil ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 17:39 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):
Zauważyłem że tą grą podniecają się ludzie , którzy nie mają najlepszej opinii o WoW . Zastanawia mnie skąd ten cały hype - przecież Rift to klon Lotro/WoW (nawet graficznie zajebiście przypomina Lotro) z większą swobodą co do ról , drzewek talentów i random generic events. Nic naprawdę nowego tu nie ma. Już większy powiew świeżości zaoferuje Swtor, Tera czy GW2. :wtf:


GW2 - gra oparta o areny pvp i premiera 2012 rok
SWTOR - to raczej bedzie multi i pewnie tez 2012 rok
TERA - korea, korea, korea

Co do Rift, to mieszanka raczej WAR+WoW, trochę lotro i doac tez tam spotkasz, hype jest bo to jedyna sensowna gra w 2011 roku, resztę wyczytasz w tematach o grze dlaczego ludzie chcą grac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 285
Dołączył(a): 5.01.2011
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 18:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
Birthfail napisał(a):
Zauważyłem że tą grą podniecają się ludzie , którzy nie mają najlepszej opinii o WoW . Zastanawia mnie skąd ten cały hype - przecież Rift to klon Lotro/WoW (nawet graficznie zajebiście przypomina Lotro) z większą swobodą co do ról , drzewek talentów i random generic events. Nic naprawdę nowego tu nie ma. Już większy powiew świeżości zaoferuje Swtor, Tera czy GW2. :wtf:


GW2 - gra oparta o areny pvp i premiera 2012 rok
SWTOR - to raczej bedzie multi i pewnie tez 2012 rok
TERA - korea, korea, korea

Co do Rift, to mieszanka raczej WAR+WoW, trochę lotro i doac tez tam spotkasz, hype jest bo to jedyna sensowna gra w 2011 roku, resztę wyczytasz w tematach o grze dlaczego ludzie chcą grac.


Zgodze się z tym ze TERA to TERA - bedzie miala dynamiczny combat itd wiec pewnie zagram - niedlugo ale zagram. Pozatym oczekuje jeszcze GW2 bo chce z kumplem zagrac i moze Diablo III mi sie nawinie w miedzyczasie.

Co do tego ze Rift jest jak WoW... wiesz... sciagam WoWa z zamiarem wykupienia podstawki a w pozniejszym czasie reszty dodatkow.. no ok - sciagnelo mi sie to wzielem Triala i wlaczamy gre... screen logowania, matko co to jest - najgorszy jaki widzialem... moze ok widze go raz na jakis czas ale to juz jest dla mnie jest wielkim -. Przyszla kolej na stworzenie postaci... tylko sie spytalem w myslach "co to ku*&wa jest?!" Ogolnie dla mnie grafika Warcrafta jest beznadziejna... Jakbym gral w Szymka Czarodzieja 3d.... Wiec postac zrobiona (warlock), wchodzimy do swiata Warcrafta - mam jeden skill przez 5lvi chyba 1 :P nie pamietam dobrze. Dodatkowo sam skill wyglada dosc.. marnie. Po 1h questowania wylaczylem z marna opinia o tej grze..

To jest oczywiscie moje subiektywne zdanie, po prostu WoW nie przypadl mi do gustu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 18:11 
Cytuj  
Thou napisał(a):
Co do tego ze Rift jest jak WoW... wiesz... sciagam WoWa z zamiarem wykupienia podstawki a w pozniejszym czasie reszty dodatkow.. no ok - sciagnelo mi sie to wzielem Triala i wlaczamy gre... screen logowania, matko co to jest - najgorszy jaki widzialem... moze ok widze go raz na jakis czas ale to juz jest dla mnie jest wielkim -. Przyszla kolej na stworzenie postaci... tylko sie spytalem w myslach "co to ku*&wa jest?!" Ogolnie dla mnie grafika Warcrafta jest beznadziejna... Jakbym gral w Szymka Czarodzieja 3d.... Wiec postac zrobiona (warlock), wchodzimy do swiata Warcrafta - mam jeden skill przez 5lvi chyba 1 :P nie pamietam dobrze. Dodatkowo sam skill wyglada dosc.. marnie. Po 1h questowania wylaczylem z marna opinia o tej grze..

To jest oczywiscie moje subiektywne zdanie, po prostu WoW nie przypadl mi do gustu.


idealnie identyczne odczucia jak u mnie- ja nawet przełamałem się 2 razy- za drugim razem tez jakoś nie było w co grać więc pomyślałem ,że jednak spróbuje- miliony nie mogą się mylic- ale znów nie dałem rady dłużej jak godzinę

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sty 2011, 18:50 
Cytuj  
Nie przesadzajcie, ja tam sporo mogę napisać na temat co zjebał blizz i dlaczego WoW na dzień dzisiejszy jest gówniany ale nie ma to sensu bo to dyskusja na wiele stron flame.
Grafika w WoW jest na poziomie lat 1999-2001, potem już pojawiały się o wiele lepsze silniki z wyglądu, ale co z tego jak dziesięć lat później otrzymujemy nie wiele lepsze gry mimo że w kompie zamiast durona 700mhz i 128mb ram mamy mega wypas.

Pierwsze wrażenia z WOW nie są rewelacyjne ale każdy wie czego mze się spodziewac od gry, w Rift pierwsze wrażenia też nie są powalające, animacje i grafa taka sobie, mechanika gry przyziemna.
To czy gra jest dobra okazuje się potem, a endgame wyznacza już czas istnienia danej gry, całkiem śmiało może się okazać ze Rift zdechnie po paru miesiącach, wszystko ponownie w rekach devsów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1930 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 93, 94, 95, 96, 97


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.