mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 82
Dołączył(a): 25.02.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 19:17 
Cytuj  
Wypiszcie tutaj jakie znacie sandbox mmorpgi, czyli takie rasowe, czyli takei jak ultima online, gdzie można zbudować gdzie chcesz domek, nawet osadę,gdzie gracze rządzą. Ja dla przykładu mogę podać: ultima online, runescape, wurm online, eve online, no i taki half- sandbox (skille się trenuje bijąc potwory) to tibia. Znacie jakieś inne gry tego typu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 19:24 
Cytuj  
viewtopic.php?t=35795

...

Cytuj:
* Ultima Online
* Eve Online
* Roma Victor
* A Tale in the Desert
* Runescape
* Second Life
* Fallen Earth
* Saga of Ryzom
* Darkfall
* Mortal Online
* Wurm


http://www.cyberkreations.com/kreationsedge/?p=84


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 19:41 
Cytuj  
Star Wars Galaxies, przynajmniej kiedys, ale watpie, zeby przez ostatnie lata akurat to sie zmienilo. I Neocron, tez kiedys (zyje to jeszcze w ogole?) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 19:47 
Cytuj  
Ponieważ można tam budować osady i prowadzić wojny to ja dla przykładu moge podać Travian a ponieważ w Tibii rządzą gracze to może też być Tibia :roll:. A jeszcze grałem w taką fajną grę gdzie trzeba było przeprowadzi owce z pastwiska do domu i one musiały pokonywać różne przeszkody, które trzeba było poprzestawiać żeby przejść dalej. Ale przechodziło się z jednej instancji (taka plansza) na druga i gra nie była w 3d więc to chyba nie był sandbox.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 20:00 
Cytuj  
W Tibii jest taki sandbox, ze mozna byc zgankowanym w RL :{

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 21:32 
Cytuj  
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 22:11 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Star Wars Galaxies, przynajmniej kiedys, ale watpie, zeby przez ostatnie lata akurat to sie zmienilo.

Eeee? Przecież NGE całkowicie wyeliminowało sandboxa. Już nie można w dowolny sposób rozwijać postaci. Zwykłe levelowanie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2010, 22:36 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Już nie można w dowolny sposób rozwijać postaci. Zwykłe levelowanie.

Z tym, ze cala reszta pozostala w wiekszosci bez zmian. Czyli housing/citying, ekonomia kreowana przez graczy i w wiekszosci swoboda dzialan. Chyba, ze w ciagu ostatnich dwoch lat cos sie jeszcze zmienilo ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2010, 11:19 
Cytuj  
Ale sandboxowosc gra zatracila niestety. Wlasnie sobie przypomnialem... :<

viewtopic.php?t=14580&highlight= - Jeden z X razy kiedy chcieli mnie banowac na Eclipse board za dobry setup postaci - bo jak to moglem jebac Jedikow w otwartej walce jako BH - a jednak:/.

viewtopic.php?t=14814&highlight= <-- Pamietacie turniej? :)

viewtopic.php?t=14246&highlight= <- Tutaj pojechalem na turnieju cala ekipe, lacznie z ekipa preznych jedikaow z Wookashem Zalbocca na czele. Dopiero po walce polfinalowej (5 walk) powiedzieli mi ze CZITOWAŁEM i przyznali nagrode swojemu. Byla ladna drama na SoE board ale niestety.


Pamietam, ze mialem poblokowane porty na ktorych latal autopatcher i dzieki Giwerze (hi) moglem sobie pograc, bo sciagal i wrzucal je na swoj prywatny serwer...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.