mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 23:13 
Cytuj  
No gra ma troche smaczkow. np. Ja za pojazdami nie przepadam, ale z tego co pamietam gra w tanku az taka latwa nie jest.
Realizm/arcade jest imo dobrze wywazone. Ale sporo osob nie lubi w ogole HC, dlatego nei zdziwiloby mnie jakby komus sie nie podobalo.

Gra jest ogolnie dosc latwa, tylko trzeba sie wyzbyc biegania gdzie popadnie ;]

co do staroci, dalej mam nadzieje, ze wyjdzie ET Live.

heh... nawet jakby CoD wydal nowa gre WW2 to pewnie bym kupil, bo posucha.
Dramat, ze nowy Wolf bez MP...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 23:38 
Cytuj  
Nowy Wolf bez MP będzie? WTF? ja sie w ogole tym nie interesowalem bo myslalem ze to oczywiste ze bedzie, a tu zonk. hahaha co za fail

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 00:09 
Cytuj  
RS źle wygląda? https://www.youtube.com/watch?v=Jc7-UKuBdA0 Filmik z gry pro gracza.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 01:47 
Cytuj  
Heh, dla mnie tez RS wygląda bardzo w porządku, miliardy ludzi gra w CoDa który lepiej nie wygląda, działa za to gorzej. Funu też nie brakuje, ale za to jak grasz sam to czegoś kurde brakuje. Skoro więc liczba grających z forum się powiększy to może by tak postrzelać razem, siedząc na jakimś tsie/mumblu?


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 06:03 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nowy Wolf bez MP będzie? WTF? ja sie w ogole tym nie interesowalem bo myslalem ze to oczywiste ze bedzie, a tu zonk. hahaha co za fail

a no nie ma, w 2009 wyszedl nowy wolf, ale to byla klapa w sensie MP, wiec teraz nie ma. Wspaniala Betsheda.


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2014, 23:15 
Cytuj  
Masakra ile luda gra (dziś po 20 było 16k +), nie idzie się wbić na najciekawsze serwery. Ze wspólnym graniem jest taki problem, że ciężko znaleźć serwer z kilkoma wolnymi slotami ( ping/ustawienia serwera). Ale, gdyby się to udało np w 4 osoby to po paru grach można by koksić w czołgu (kierowca, mg , strzelec i dowódca z lornetką) a z większą ekipą + transporter z piechotą ppanc or na 2 lub 3 czołgi. Idealnym rozwiązaniem byłoby postawienie forumowego serwera (może ktoś da radę?).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2014, 06:08 
Cytuj  
Przeciez ta ilosc graczy szybko spadnie. Chociaz w sumie po premierze takich ilosci nie bylo ;p
Kiedys bym mial takie chęci.... teraz to ludzie nauczyli sie wchodzi na byle jaki serwer i strzelac do byle kogo, jak w kazdej grze.

http://www.risingstormgame.com/servers ,gdzies 36 eur za miesiac za 64 sloty.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 10:54 
Cytuj  
heh... S&D na 60+ osob to niezly hardcore hehe.
Ale ogolnie gra sie rozwinela niesamowicie, bez koniecznosci placenia za patche. ;p
niektore mapy są mega. krzyki, muza w tej grze są extra hehe. Miec to tylko na poziomie grafiki z BF... masakra.

W sumie faktycznie fajnie byloby pograc ekipą.

w sumie insurgency podobna drogą kroczy.

obecnie 11k luda gra.

mogliby tylko porządnego spectatora z 1 osoby zrobic...


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 11:35 
Cytuj  
Moze ktos rzucic jakims fajnym serwerkiem z dobrym pingiem? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 11:36 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Moze ktos rzucic jakims fajnym serwerkiem z dobrym pingiem? ...

T.


http://www.gameserverdirectory.com/sear ... chestra-2/

Najpopularniejsze serwery: 2.FJg, 40-1, TWB

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 13:06 
Cytuj  
Dzieki. Btw fajna wyszukiwarka ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 20:45 
Cytuj  
Gdyby ta gra miała taką grafe jak to nowe co dzisiaj był test 24h - Survarium, a tak to jeszcze nigdy nie miałem takich problemów z wypatrzeniem przeciwnika. Drugi problem to pozycjonowanie dźwięków, własne odgłosy kroków itp często mnie mylą bo na słuchawkach dochodzą z dziwnych kierunków.
Reszta miodzio, dowodzenie, czołgi, miotacze ognia, kampania, czuć klimat szturmu na okopy, ale czasami potrafi frustrować.
Jakie macie rekordy? mnie zabili z 269 m, a sam już w drugim dniu zdobyłem achivment wyeliminowanie 4 gości granatem :D


Ostatnio edytowano 26 kwi 2014, 20:48 przez Jackhammer, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 20:48 
Cytuj  
Przeciez to wlasnie dobrze, ze trudno jest wypatrzec wroga.

Ja przy wielu detalach w BF to tez mialem problemy z wypatrzeniem.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 21:38 
Cytuj  
Przy tej grafie w bf4 mozna bylo czasem dostac kociokwiku i ta ilosc detali naprawde dezorientowała czasem, szczegolnie tam gdzie bylo duzo roślinności.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2014, 23:12 
Cytuj  
To, że ciężko wypatrzeć przeciwnika to akurat jest zaleta, a nie wada. (no raczej trudno wypatrzeć kogoś w zielonym mundurze jak się gdzieś położył w zaroślach). Marines maja przewagę bo mają zielone mundury (wyższe levele moro) w przeciwieństwie do Jap, którzy na wyższych lev biegają w białych koszulach i w dodatku z białymi opaskami na głowach (aż się prosi o strzał w głowę...) To czego mi brakuje to możność zmiany umundurowania/wyglądu. Fajnie byłoby mieć możliwość wybrania zamiast opaski na głowę hełmu z zieleniną lub podobnego mundurku, zamiast koszuli.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2014, 14:14 
Cytuj  
Rising Storm: Armored Assault Free Content Pack
http://www.tripwireinteractive.com/news ... team!.aspx

New Weapon

German MG 42 light machine gun added as veteran unlock for the Axis MG class (belt version as default in classic)



2 New Tanks

Russian T-70 light tank - small, fast 2-man tank with a 45mm cannon, but lightly armored
German Panzer III - smaller version of the Panzer IV, equipped with a 50mm cannon



https://www.youtube.com/watch?v=2GDG4bsPDcM


Pomału idą w kierunki RO (ilość pojazdów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2014, 17:56 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=_IDVgB9Z ... e=youtu.be
Red Orchestra 2 Armored Assault 2

Today, Tripwire Interactive and Anti-Matter Games are pleased to announce the release of the Armored Assault 2 Free Content Pack for the combined RO2/Rising Storm games. The new pack has yet more free content for both Rising Storm and Red Orchestra 2 - one all-new map, plus older maps updated for the recently-released light tanks. To make sure that everyone gets a chance to try the new content out, Rising Storm is available to play FOR FREE until Monday 24th November.

The Armored Assault 2 Free Content Pack is available NOW on Steam (http://store.steampowered.com/app/234...) as well as many other digital outlets. Rising Storm is also on sale at a 75% off discount during the Free Week!

za darmo ofc.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 577 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.