mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2013, 15:18 
Cytuj  
Po trzech dniach skończyłem na mapie ziemia, w sześciu, Polską.

Nie wiem kiedy zagram drugi raz bo z 15 godzin chyba to trwało natomiast mogę powiedzieć że dzieje się bardzo dużo do samego końca, moim zdaniem ten dodatek znakomicie dopelnia civ5.

Wygrałem.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2014, 19:45 
Cytuj  
Ktos obeznany w temacie modow na chwile obecna poprawiajacych gameplay?

np.
Communitas Expansion Pack http://steamcommunity.com/workshop/file ... d=86369999
Smart AI http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =233424615

Nights dziala z BNW?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 17:00 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=87732

Cytuj:
W Warsztacie Steam pojawił się ciekawy, wyraźnie humorystyczny mod do Civilization V – Glorious PC Master Race, który wprowadza do gry cywilizację Glorious PC Master Race, a jej liderem czyni… Gabe’a Newella, szefa firmy Valve. Modyfikacja działa wyłącznie z dodatkiem Nowy Wspaniały Świat.


Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2014, 17:02 
Cytuj  
szach mat mareczku.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 04:30 
Cytuj  
AngryJoe streamowal Civilization: Beyond Earth no i jak planowalem kupic to po wyjsciu chociazby ze wzgledu na to jak Alpha Centauri mi sie podobalo, tak teraz zastanawiam sie czy jest sens bo to wyglada jak kalka 1:1 z Civ5 + wszystkie dodatki w innym settingu :(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 08:40 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
AngryJoe streamowal Civilization: Beyond Earth no i jak planowalem kupic to po wyjsciu chociazby ze wzgledu na to jak Alpha Centauri mi sie podobalo, tak teraz zastanawiam sie czy jest sens bo to wyglada jak kalka 1:1 z Civ5 + wszystkie dodatki w innym settingu :(


Jesli chcesz SMAC w nowej odslonie (+ duzo wiecej) to moze Civ4 + mod Conflict on Chiron?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 09:42 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
AngryJoe streamowal Civilization: Beyond Earth no i jak planowalem kupic to po wyjsciu chociazby ze wzgledu na to jak Alpha Centauri mi sie podobalo, tak teraz zastanawiam sie czy jest sens bo to wyglada jak kalka 1:1 z Civ5 + wszystkie dodatki w innym settingu :(


Mam podobne wrażenie. Przypomina mi numer z CoD-em co roku.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 09:52 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Arturnik napisał(a):
AngryJoe streamowal Civilization: Beyond Earth no i jak planowalem kupic to po wyjsciu chociazby ze wzgledu na to jak Alpha Centauri mi sie podobalo, tak teraz zastanawiam sie czy jest sens bo to wyglada jak kalka 1:1 z Civ5 + wszystkie dodatki w innym settingu :(


Jesli chcesz SMAC w nowej odslonie (+ duzo wiecej) to moze Civ4 + mod Conflict on Chiron?




zle to zabrzmi ale prawde mowiac w Civ4 to praktycznie nie gralem, nie przepadalem nigdy za modami - a do dzis gram zarowno w AC jak i w Civ3, wiec zrobilem przejscie Civ3 -> Civ5 omijajac Civ4,

do Civ4 zabieralem sie z modem Dune pamietam ale jakos nigdy nie udalo mi sie wiecej czasu poswiecic na to

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 10:30 
Cytuj  
Civka4 to imo najlepsza część na równi z dwójką. Piątka z dwoma exp packami jest bardzo dobra, ale fakt że potrzebowali dwóch dodatków żeby zrównać się z poprzednią odsłoną coś mówi.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2014, 16:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mam podobne wrażenie. Przypomina mi numer z CoD-em co roku.


Bez przesady, gier z seri civ wyszło 5 od 1991 roku plus kilka spinoffow 3? To jest jednak malutka różnica.

Co do beyond z tego co widziałem to ja jestem wstępnie na "tak", jest kilka nowych mechanik które mogą być ciekawe w rozgrywce. W sumie to dziś może przysiądę sobie i pooglądam materiały z tej gry bo tak do końca nie wiem co oferuje. Próbowałem obejrzeć angryjoe ale ten stream był tragiczny, za mało o grze za dużo wygłupów, strata czasu. Dla mnie najważniejsze jest czy oni planują to rozwijać poprzez duże dodatki jak gk i bnw do civ5, bo jak nie to trochę lipa.

Ja obecnie civ5 stawiam nad 4 z prostego powodu, że do 4 z czasem wracałem tylko po to by nowe mody sprawdzić (które były świetne), a w przypadku 5 zauważyłem że co jakiś wracam by zagrać krótką partyjkę i mody mnie nie interesują. Sama 4 bez dodatków też posysała, gł drugiego bo ten pierwszy chyba nie wnosił za dużo. Już dokładnie nie pamiętam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 13:14 
Cytuj  
Civilization: Beyond Earth gdzie najlepiej kupic klucz? warto szukac wersji z dlc?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 14:38 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Civilization: Beyond Earth gdzie najlepiej kupic klucz? warto szukac wersji z dlc?

Wstępnie zapowiada się gra średnio/dobra - ja poczekam na recenzje, a później poczekam ile ma być DLC i innych tego typu pierdół i wtedy zadecyduje czy się zastanowić nad kupnem :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 20:22 
Cytuj  
No właśnie gdzie najtaniej, ktoś się orientował? Wersje pudełkowe są w granicach 130zł, da się gdzieś w tej cenie kupić klucz (nie od rusków) - na muve 150 :/

To dlc to mapy, czyli niepotrzebny syf, jak na dlc za preorder bardzo spoko, bo kompletnie bezużytecznie :)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 15:38 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No właśnie gdzie najtaniej, ktoś się orientował? Wersje pudełkowe są w granicach 130zł, da się gdzieś w tej cenie kupić klucz (nie od rusków) - na muve 150 :/

To dlc to mapy, czyli niepotrzebny syf, jak na dlc za preorder bardzo spoko, bo kompletnie bezużytecznie :)

Zauważ, że z tego co pokazali to wygląda na civ5 mod. Do tego na bank(tak jak było w 5) będą dlc z nowymi rasami, pewnie jakieś scenariusze w postaci dlc plus pojedyńcze jednostki :P
Miałem wrażenie przy oglądaniu streamów, że coś gdzieś po kątach jest wycięte i czeka na swój czas w postaci dodatku. Dlatego jestem sceptycznie nastawiony do tej gry - szczególnie jeśli będzie miała tak samo zabugowane multi jak poprzedniczka.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:32 
Cytuj  
Dla mnie to nie wygląda jak civ5 mod, albo pokaż mi takiego civ5 moda to sobie z chęcią pogram. Jest kilka fajnych nowych rzeczy, bazą jest civilization5 więc siłą rzeczy będzie przypominać civ, szczególnie że od czasów jedynki podstawa jest ta sama. Ja tu widzę więcej różnic niż pomiędzy kolejnymi odsłonami np. total war nie wspominając o innych growych seriach. Z dlc nie mam problemu, do civ5 wychodziły tylko cywilizacje i było to ok. Zresztą szybko przestali dodawać nowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:46 
Cytuj  
jakby zrobili do tego kilka planet i space zamiast wody to by było coś nowego. zamiast walka na wodzie to walka w kosmosie.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:49 
Cytuj  
W civ4 był taki oficjalny mod/scenariusz z tego co pamiętam. Zamiast miast planety i statki kosmiczne.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2014, 20:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
jakby zrobili do tego kilka planet i space zamiast wody to by było coś nowego. zamiast walka na wodzie to walka w kosmosie.


Może jakieś małe dlc to naprawi ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2014, 20:37 
Cytuj  
Tak czuję. Pół gry mają w DLC


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2014, 22:27 
Cytuj  
Mi to tam nie przeszkadza :)

Za Elitkę zaplaciłem 250 żeby polatać i mieć masę frajdy to jak zapłacę 250 w ratach za Beyond Earth z jakimiś ficzerami to korona mi z głowy nie spadnie.

W sobotę skończyliśmy sesyjkę Civki ze znajomymi po sieci. Udało się dokończyć nawet (książę, duża mapa, szybka prędkość, terra). Koniec ~300 tury gdy zdecydowaliśmy się na remis ze względu na MEGA przedłużające się tury przez wojny które suma-sumarum przez najbliższy czas by nie zostały rozstrzygnięte. A dzisiaj z nudów co? Zaczeliśmy pykać znów, jako, że rzeczona wyjechała do rodziców to cała niedziela dla mnie... skończyło się na 6h posiadówy (król, ogromna mapa, szybka prędkość, małe kontynenty). Skończyło się na tym, że jednego z naszych zajechały boty. Zaatakował jakieś państwo po czym prawie cały świat się na niego rzucił (dosłownie). Ja jako turystyczne Państwo nie bardzo mogłem mu pomóc a drugi kumpel jak zaczął ingerować to dostał trzy komputery na klatę.

Mega zajebiście. Swoją droga uruchamiamy środowe wieczory z Civką. Już jest w sumie pewne cztery osoby i dwie które jeszcze myślą, jak by ktoś miał ochotę to dajcie znac na PM albo przez Steam. Ustawiamy event na granie od 18:30 do ~22/23 w każdą środę. Jak kogoś nie będzie to i tak gramy (jego slot przejmie bot ;))

Swoją drogą, chyba czas sprawdzić pbmy :)

A co do tego genre to zakupiłem ostatnio Endless Legend i delikatnie mówiąc... wolę Civkę ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 657 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.