mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 13:23 
Cytuj  
Mi sie wydawalo ze CCP tylko z WW wspolpracuje a nie ich kupilo...


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2010, 19:18 
Cytuj  
Cytuj:
On 11 November 2006, CCP and White Wolf jointly announced a merger between the two companies during the keynote address at the Eve Online Fanfest 2006. White Wolf became a wholly-owned independent subsidiary of CCP with Mike Tinney remaining as the president of CCP North America | White Wolf.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 01:14 
Cytuj  
k, teraz pytanko, niestety dotad jedyne doczynienia z wampirem mialem pod postacia gier, sa jakies godne polecenia knigi/ksiazki etc ?

klimat jest zajebisty, bolalo by kurewsko gdyby nie zostal porzadnie wyexploitowany...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 07:36 
Cytuj  
Ja tam wolę odchodzić do tematu z ogromnym dystansem. Kiedyś tak czekałem na WHO, marząc o tym jak to będzie przenieść się z ołówka na myszkę. Jak wyszło każdy wie. Dla tego drugi jak dla mnie najbardziej klimatyczny system przenoszony na MMORPG traktuję z rezerwą. Z resztą wszystkim tak radzę, lepiej się miło zaskoczyć niż tragicznie rozczarować. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 08:13 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
k, teraz pytanko, niestety dotad jedyne doczynienia z wampirem mialem pod postacia gier, sa jakies godne polecenia knigi/ksiazki etc ?

klimat jest zajebisty, bolalo by kurewsko gdyby nie zostal porzadnie wyexploitowany...


Ta... wpisz sobie Wampir Maskarada podrecznik :) I czytaj... uwierz mi, wsiakniesz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 16:20 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
Ja tam wolę odchodzić do tematu z ogromnym dystansem. Kiedyś tak czekałem na WHO, marząc o tym jak to będzie przenieść się z ołówka na myszkę. Jak wyszło każdy wie. Dla tego drugi jak dla mnie najbardziej klimatyczny system przenoszony na MMORPG traktuję z rezerwą. Z resztą wszystkim tak radzę, lepiej się miło zaskoczyć niż tragicznie rozczarować. :wink:


Dokładnie - i też w tej kolejności... Ale powiem szczerze, że biorąc kto robi grę i to jaką nie mogę się doczekać. Mam przerwę od MMO od ponad pół roku (ile można robić głupawe questy w grze x,y,z które na dobrą sprawę nie różnią się niczym) i jeśli Star Wars mnie nie wciągną to wyposzczony czekam na Wampira... Jak sobie pomyślę jak to może wyglądać - nawet nie chodzi o politykę - ale o samo zróżnicowanie skilli między klanami to jak najszybciej chcę zapomnieć o tym newsie (a propos szukając w necie podobno robią tą grę od 2006 i miała być w 2010 - news z 2009) i przypomnieć sobie dopiero w okolicach bety.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2010, 17:43 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Ashton napisał(a):
k, teraz pytanko, niestety dotad jedyne doczynienia z wampirem mialem pod postacia gier, sa jakies godne polecenia knigi/ksiazki etc ?

klimat jest zajebisty, bolalo by kurewsko gdyby nie zostal porzadnie wyexploitowany...


Ta... wpisz sobie Wampir Maskarada podrecznik :) I czytaj... uwierz mi, wsiakniesz.


Chodzi mi raczej o nowele nie podreczniki


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 12:14 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Ashton napisał(a):
k, teraz pytanko, niestety dotad jedyne doczynienia z wampirem mialem pod postacia gier, sa jakies godne polecenia knigi/ksiazki etc ?

klimat jest zajebisty, bolalo by kurewsko gdyby nie zostal porzadnie wyexploitowany...


Ta... wpisz sobie Wampir Maskarada podrecznik :) I czytaj... uwierz mi, wsiakniesz.


Chodzi mi raczej o nowele nie podreczniki


Jeśli dobrze pamiętam, były jakieś z powodu "Time of Judgment" (event zamykający oWoDa) i napewno były jakieś książki, w których występowała Lucita (taka Lasombra) o ich jakości, się jednak nie wypowiem, bowiem nie czytałem.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 12:29 
Cytuj  
Szczerze mowiac podreczniki do Wampira: Maskarady/Dark Ages czyta sie lepiej niz ksiazki ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2010, 15:12 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Szczerze mowiac podreczniki do Wampira: Maskarady/Dark Ages czyta sie lepiej niz ksiazki ...

T.


qft.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2010, 21:27 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Chodzi mi raczej o nowele nie podreczniki

Kilka lat temu wyszły 2 zbiory opowiadań "Mroczne przeznaczenie". Jakość niezbyt wysoka, ale jest kilka fajnych.
Jakiś czas temu CCP pokazało filmik z możliwościami silnika carbon Niby równie dobrze może to dotyczyć Dust czy ambulation, ale ... No i nowy dodatek do EvE z kreatorem postaci incarna


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 09:25 
Cytuj  
http://massively.joystiq.com/2011/09/18 ... rsty-fans/

"It's CCP's desire to emulate LARPing (live-action roleplaying) as much as possible with World of Darkness, with plenty of metaplots running inside the game and without. Players will begin as a mortal human who can make the choice to become a kindred (vampire) or stay mortal for the duration of their characters' lives. There's a very real danger that characters might experience "final death" -- permadeath -- if they take too many risks. If you get in over your head, you can retreat to your character's Haven for safety."

Jak dla mnie bomba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 10:58 
Cytuj  
W zapowiedziach i feaczursach zawsze jest och ach to będzie prawdziwa rewolucja, potem wychodzi iż założenia były zbyt ambitne i wszystko padło na pysk.

No ale cóż, czekam. Choć dziwi mnie że nie zrobili 3 frakcji, Wampirów, Wilkołaków i Magów. Pomyśl o wszystkich możliwościach społeczno/politycznych ! No i PvP, jakiekolwiek by one nie było.


Ostatnio edytowano 19 wrz 2011, 11:11 przez Dana, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 11:03 
Cytuj  
Nom , dokładnie obiecywanki obiecywankami ,a ja będę jak Judasz i uwierzę jak zobaczę :p

Zresztą zobaczymy czy CCP nie jebnie tu F2P , bo są tym "zafascynowani" jak to można było wywnioskowac z ich sławnej broszury.
Bo "hardcorowa" gra , z bardzo rozwiniętym RP , immersion ,etc i itemki z cash shop-u jakoś dla mnie osobiście nie współgrają.
No ale to tylko moje osobiste zdanie , innym może to nie przeszkadzać będzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 11:25 
Cytuj  
Permdeath ? Już widze te tabuny ludzi garnące się do gry ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 11:25 
Cytuj  
Czyzby CCP tez przeszlo na zla strone mocy? EVE chyba nadal dobrze rozwijaja?

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:38 
Cytuj  
Najpierw poczekajmy na jakieś screenshoty. Ja nadal nie wierze, że prace nad tą grą w ogóle się zaczęły.
To CCP z garażowym budżetem drenowanym z eve na między innymi na konsolowego dusta, więc na słowo nie ma co im wierzyć.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 13:50 
Cytuj  
Nom nie zdziwiłbym się , jakby nad samą grą z wyjątkiem prac koncepcyjnych nie były prowadzone żadne prace. Jeżeli nie liczyć pracy nad silnikiem. I tą jedną sukienką do tech dema Carbonu ,która wygląda tak jakby ją można użyć w WoD :p

Pewnie większość pracy szła w silnik Carbon , który widzimy w CQ w Eve i szczerze mówiąc ja nie widzę póki co to performance tego silnika dyskwalifikuje go do użycia w MMO bo nie widzę na nim dynamicznej walki np 5v5 , nie mówiąc już o czymkolwiek większym , a trzeba zauważyć ,że wygląd CQ i Avatara jest gorszy niż character creatora.

Z drugiej strony WoD to jeszcze lata pracy jeżeli w ogóle wyjdzie , także kompy też będą odpowiednio mocniejsze :/

Także jeszcze sporo pracy przed nimi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:53 
Cytuj  
Ja to chcę : <


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 paź 2011, 15:32 
Cytuj  
-Everyone starts off as a mortal, becoming kindred is optional and cannot be forced on a player. If you want, you can play the entire game as a mortal.

-There will be final death for both mortals and kindred.

-The producers said that their philosophy in making this MMO was “human interaction.” They feel it’s limited in current MMO’s and their biggest weakness.

-Since the game is meant for adults, they will not shy away from gore, blood and nudity. However, it will have a purpose and will not be adult content for the sake of adult content.

-There will be a general CCP run metaplot that develops over time but the main metaplots will be left for the players to drive forward.

-PvP will be more limited in some ways, yet more open in others than any other current MMO. Whatever that’s supposed to mean is beyond me.

-There will be multiple cities and communication between them (the various kindred and clans) will be possible (and encouraged).

-Casual players will find the game easy enough to play, but hardcore players will have a much deeper experience and more rewards/benefits.

-There will be NO day/night cycle, only night.

-Players that bully others and cause problems lose “humanity” points and could become flagged for constant attack by other players and NPCs.

-Players will have havens.

-Players can climb the social ladder and become the Prince of the city.

-This game will only have Kindred – no werewolves, mages… etc.

-MMO character sheet very similar to the Vampire: The Masquerade PnP character sheet.

-Character names over the avatars head by default turned off, but can turn them on.

-The environment in the game will change over time; real in game consequences for player actions.

-There will only be one world server.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 157 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.