mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Biere czy nie biere
Biere 19%  19%  [ 14 ]
Nie biere 32%  32%  [ 23 ]
TEBAATUSASULA 49%  49%  [ 36 ]
Liczba głosów : 73
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 17:48 
Cytuj  
ja _chyba_ wezme day1, ale to zalezy od gier ktore beda w najblizszym czasie dostepne.

musze zobaczyc kiedy sorcery wychodzi etc...


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 17:50 
Cytuj  
Wii is a gimmick!

Honestly, nawet nie mam specjalnie miejsca w pokoju z ps3/tv zeby uzywac move'a. Z gitara od GH jakos sie jeszcze mieszcze, na tyle zeby bylo komfortowo ;-)

Dla mnie move, podobnie jak motion gaming na Wii to haczyk na casuali ze sie fajne rzeczy robi przed tv, i widac je na ekranie. Glorified eye-pet, jakby.
Moje doswiadczenie z grami opartymi na kontroli w sposob inny niz joypad (i nie mowie tylko o graniu), jest takie ze ciezko o naprawde grywalna gre, ktora tego uzywa. Dla doswiadczonego gracza nic nie zastapi kontrolerow.

Jednym z glownych mankamentow calego motion-gamingu jest to ze inputy nigdy nie sa w 100% precyzyjne, a czynniki srodowiskowe, takie jak chociazby zasloniecie move'a wlasnym bruchem, potrafia ladnie zepsuc rozrywke.

Jestem zdziadzialy, i nie glosuje na move'a! ;-)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 17:53 
Cytuj  
No thx. Przynajmniej na razie. Poczekam do GT5, moze jak wtedy kupie kamerke to i reszte przy okazji... zakladajac ze juz beda dostepne jakies tytuly.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2010, 17:53 przez Mac, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 17:53 
Cytuj  
kiszka i rozrywka dla plebsu.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:00 
Cytuj  
Bo co? Ze twoj to musi byc czysty, a sam sie do innych wpierdalasz i flejmujesz jak asmax nokie.

Zapytales to powtorze, kiszka i rozrywka dla plebsu.
Innymi slowy - to co napisal Nestor. Normalny gracz zadowoli sie dual shockiem, pizdeczki ala ten fryzjer co ma dziewczyne Shador? to kupia.


_________________
PSN_id: Adhoc8810

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:21 
Cytuj  
roball napisał(a):
Adhoc napisał(a):
Bo co? Ze twoj to musi byc czysty, a sam sie do innych wpierdalasz i flejmujesz jak asmax nokie.

Zapytales to powtorze, kiszka i rozrywka dla plebsu.
Innymi slowy - to co napisal Nestor. Normalny gracz zadowoli sie dual shockiem, pizdeczki ala ten fryzjer co ma dziewczyne Shador? to kupia.


Bo 'kiszka i rozrywka dla plebsu' to komentarz tepej sztuki ktora nie potrafi nawet sklecic sensownego flame tylko stara sie rozpierdolic topic i wywolac klotnie. Dlatego.

ta, ignore pizde, nic sensownego chyba jeszcze tu nie napisal.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:51 
Cytuj  
Tak od siebie napiszę. Uważam że gadgety za lekko casualowo dziecinne. Nie to, że mi się to nie podoba, ale nie wyobrażam sobie mieć w pokoju takiego czegoś. Wchodzi znajomy na piwo a ja mam jakieś gadgety do strzelania z łuku na stoliku LOL. Trochę poracha. Co innego dla dzieciaków w pokoju, ale dla siebie... ja już z tą kierownicą się zastanawiałem czy kupić :] i czy nie będzie przypału.

Anyway, gadgety fajne, ale dla dzieciaków a nie dla dorosłych ludzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:54 
Cytuj  
Dzięki za porównanie cen. Cancelnę zamówienie z ultimy. Wezmę w promocji w Play chyba. Wychodzi dość korzystnie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:55 
Cytuj  
fajny pomysl z uzyciem kamery w gt5, reszta poki co mnie nie przekonuje w sumie. jak zobaczylem killzone 3 sterowane move, co niby jest megazajebiste to smiac mi sie zachcialo, nawet prezentujacy ten elo feature koles z guerilli bez chamskiego autoaima obejmujacego chyba 1/4 ekranu nic by nie trafil :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:55 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Bo co? Ze twoj to musi byc czysty, a sam sie do innych wpierdalasz i flejmujesz jak asmax nokie.

Zapytales to powtorze, kiszka i rozrywka dla plebsu.
Innymi slowy - to co napisal Nestor. Normalny gracz zadowoli sie dual shockiem, pizdeczki ala ten fryzjer co ma dziewczyne Shador? to kupia.


Kupie, bo stac. Spierdalaj, biedny plebsie. Idz sie lepic do tlustego od brudu dual shocka... bo to przeciez takie pro! Skad sie biora takie zakompleksione glizdy? Ahahaha...

Ignore, psie...


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 5 wrz 2010, 18:58 przez ShadorVD, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:57 
Cytuj  
Raczej kupie ale nie w najbliższym czasie, wysoka cena, brak gier no i poczekam na jakieś komentarze, może gdzieś uda się przetestować samemu. Nie uważam tego za jakieś mega dziecinne, no zależy która gra ale część może być chyba spoko. Tera to mam parcie na dj hero ^^ niedługo dwójka


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 18:59 
Cytuj  
ps3move fajna sprawa, cena tez znosna.
z drugiej strony, 650 zl (afair) za natal to niezle przegiecie. ciekawe, czy jakies sensowne tytuly beda to supportowac, czy bedzie tylko zbijanie balonikow, gra w golfa i glaskanie peta. :roll:


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:01 
Cytuj  
Masz jakies kompleksy Sob...
A na temat. Tez nie kupuje w Day 1 i pewnie nie kupie do czasu wyjscia mocnego tytulu wspierajacego Move. Nie jestem graczem, ktory grywa w jakies Wiilike gry dla dzieci, a NA RAZIE dla takiej osoby jest imho ten zestawik przygotowany. Ale jak np. nowy MLB Show bedzie wspierac i dzialac swietnie z Move to sie mocno zastanowie nad kupnem :)
Reasumujac: beda sensowne gry na to cudenko to sie kupi, a na razie to wyrzucanie kasy w bloto, chyba ze ktos chce miec Wii HD z napisem Sony.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:04 
Cytuj  
@gufno

idź stąd, nawet nie masz ps3 nobie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:06 
Cytuj  
jak beda sensowne gry do tego to kupie.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:09 
Cytuj  
nie kupiłbym nawet gdybym miał konsolę, nie bawią mnie zręcznościówki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:10 
Cytuj  
Jak bym miał wybierać z popierdółek, to jednak wybrałbym kinekt.

Wydaje się być bardziej oryginalne. Wiimotem już się trochę namachałem i nie przypadło mi do gustu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:41 
Cytuj  
Kupie ale pozniej, kamerke juz mam z EyePet.

Podobnie jak Mendol - czekam na gt5.

Kinect nie kupie nigdy bo jakos nie bawi mnie trzymanie powietrza i udawanie, ze mam kierownice wzglednie talerza obiadowego.

Poza tym 640pln to chyba kogos pojebalo. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 19:56 
Cytuj  
btw co kamerka ma dawac w gt5?

**

Posty: 483
Dołączył(a): 22.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2010, 20:18 
Cytuj  
Pewnie kupie, ale dopiero jak pojawi się jakaś gra, która mnie zainteresuje..


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.