mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 mar 2010, 00:46 
Cytuj  
http://www.elementalgame.com/

Wyglada może nie super wyjebiście ,ale szykuje sie na maxa wypasiona strategia (moze w koncu godny nastepca master of magic?)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 21:33 
Cytuj  
http://www.elementalgame.com/army
Jest konkursik, można się załapać na fajne nagrody.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 22:15 
Cytuj  
Tak z ciekawosci ktos jest w becie? tzn kupil preorder? bo ja kiedys chcialem, ale tworcy gry w tamtym czasie szczerze ostrzegali, ze to dla masochistow i dluzsze siedzenie z ich gra moze prowadzic do zmain w psychice :) Niedlugo w sumie premiera i ciekaw jestem jak to tam wyglada okiem wiecznego narzekacza (takich tu pelno :P ).

Co do "konkursu", przkombinowany i nagrody niewarte tego czasu.. jakby dali jakies pytania czy cos w tym stylu to mozna brac udzial, a nie takie cos (fejsbuki, blogi, linki, szukanie ludzi, klikanie, pierdoly).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 22:23 
Cytuj  
Z tym,ze gift card y i zwykle egzemplarze gry beda losowane do czasu wydania randomowo wśród tych ,którzy się zapiszą. Pozatym tym , którzy zapisali się wcześniej dali znizke na zakupy 10 %. Jak hitnie 2000 zzapisanych penie dadza 20 %.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 22:35 
Cytuj  
No jak bedzie losowanko to mozna sie zapisac, a te 10% czy 15% to praktycznie co roku daja w impulse, poza tym mozna znalezc kody w sieci... jednak na impulse nie ma co kupowac (poza grami stradock) bo katalog troszke biedny, a promocje na steamie ownuja te z impulse. W kazdym razie dzieki za info o "konkursie", szkoda ze nie mozna bezposrednio z impulse jakims klikiem sie zapisac do konkursu bo nie pamietam hasla i trzeba je zmieniac :/

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 23:13 
Cytuj  
Imo zniżka się przyda ma zakup tej gry, czekam na nią od paru lat i biore urlop jak sie tylko pojawi w sierpniu :D lICZĘ ,ŻE POBIJE MASTER OF MAGIC. Pozatym ludziki już mody tworzą (najbardziej rozbudowana możliwość modowania ze wszystkich gier stardock. Szukują się nie przespane noce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 23:27 
Cytuj  
Juz w sierpniu premiera? Nice. Oby nie bylo opoznienia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 23:30 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
No jak bedzie losowanko to mozna sie zapisac, a te 10% czy 15% to praktycznie co roku daja w impulse, poza tym mozna znalezc kody w sieci... jednak na impulse nie ma co kupowac (poza grami stradock) bo katalog troszke biedny, a promocje na steamie ownuja te z impulse. W kazdym razie dzieki za info o "konkursie", szkoda ze nie mozna bezposrednio z impulse jakims klikiem sie zapisac do konkursu bo nie pamietam hasla i trzeba je zmieniac :/

Impulse ownuje tym ze ma ceny w dolarach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 00:18 
Cytuj  
Ja po Stardock nie spodziewam sie duzo. Preorderowalem Demigoda, cieszac sie z "odnowionej" doty.. a wyszlo jak wyszlo. Pieniadze wyrzucone w bloto :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 00:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Impulse ownuje tym ze ma ceny w dolarach.


Tylko co z tego jezeli czesc jest tylko dla us(blokada regionalna), a i tak na steamie w promocjach jest taniej.

Co do jakosci stardock, to mi chodzilo gl o Galactic Civilization I i II, ci panowie robia Elementala wiec jestem spokojny.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 22:28 
Cytuj  
Tez czekam na ta gre...pare dni temu znowu popykalem w MoM...kurna brakuje takiej odswiezonej wersji.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2010, 23:35 
Cytuj  
Pisze coś kiedy premiera :F??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lip 2010, 07:43 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pisze coś kiedy premiera :F??

kiedy będzie gotowe ;e.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 19:16 
Cytuj  
24 sierpnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2010, 19:21 
Cytuj  
Hype mi rosnie. Devsi wyraznie powiedzieli, ze beta to beta i w retailu bedzie sporo rzeczy, ktorych w becie nie bylo, albo jak byly to jako np. placeholdery albo ograniczone ficzersy. Zapowiada sie pieknie :)


Posty: 23
Dołączył(a): 19.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 07:42 
Cytuj  
No gra wygląda zajebiście, może uruchomią wcześniejszy download. (Ja już kupiłem, ściągneli 153 zł za digitala)Podobno w usa w walmartach już jest na półkach. Generalnie polecam i zachęcam wszystkich do zapisania się w ich konkursie, fajnie go zrobili http://www.elementalgame.com/army


No nie mogę się doczekać , od dawna nie czekałem z taka niecierpliwością na grę. Szkoda tylko ,że u nas nie będzie, ściaganie z usa troszke kosztowne zwłaszcza przy wersji deluxe no i termin wydania jest troche z 4 liter (wtorek) może dadzą pre orderowcom pograć już w łikend(oby).

Czytaliście wątek o modach , które robią ? A Song of Ice and Fire ,Dragonlance, The Lord of the Rings The Rise of Mordor po prostu ślinka cieknie :D
http://forums.elementalgame.com/369213

Historia zawarta w kampanii i przykładowy gameplay:
http://forums.elementalgame.com/390900 part 1
http://forums.elementalgame.com/390950 part 2


http://forums.elementalgame.com/390944 Zawartość deluxe u nas nie ośiągalna, co prawda bez jakiś wytrysków po prostu porządnie zrobiony produkt.


Ostatnio edytowano 19 sie 2010, 09:11 przez Nekromanta, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 11:12 
Cytuj  
Ja postanowilem spiracic :P Mowisz, ze w Walmartach juz jest? To moze bedzie release przed weekendem, nice :) Kupie tylko jak nie bedzie mozliwosci patchowania/modowania na piracie.


Posty: 23
Dołączył(a): 19.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 11:23 
Cytuj  
Patchowanie ma być tylko poprzez impulse(czyli digital) małe dodatki i patche za free, albo wysyłka dvd . Pozatym z tego co pisali posiadając 1 kopie mozna ją legalnie instalować na innych komputerach i grac po lanie itp. Uważam ,że gra jest warta zakupienia w przeciwieństwie do masy szitu jaki wychodzi. Na sins ach się nie zawiodłem jedna z lepszych strategi sf, Gal civ II też.

Zpiracenie tak zajebistej gry byłoby po prostu profanacja :D

No w Walmartach wystawili na półki ,ale nie sprzedają(chyba rozkręcaja aferę Stardock vs Walmart) bo termin od którego niby mogą sprzedawać to 24 sierpień. Jesli wystawili na półki to dziś się moga juz piraty pokazać , gra nie ma żadnych zabezpieczeń poza serialem tak ,że ułatwili zycie piratom.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 12:34 
Cytuj  
Nekromanta napisał(a):
Patchowanie ma być tylko poprzez impulse(czyli digital) małe dodatki i patche za free, albo wysyłka dvd . Pozatym z tego co pisali posiadając 1 kopie mozna ją legalnie instalować na innych komputerach i grac po lanie itp. Uważam ,że gra jest warta zakupienia w przeciwieństwie do masy szitu jaki wychodzi. Na sins ach się nie zawiodłem jedna z lepszych strategi sf, Gal civ II też.

Zpiracenie tak zajebistej gry byłoby po prostu profanacja :D

No w Walmartach wystawili na półki ,ale nie sprzedają(chyba rozkręcaja aferę Stardock vs Walmart) bo termin od którego niby mogą sprzedawać to 24 sierpień. Jesli wystawili na półki to dziś się moga juz piraty pokazać , gra nie ma żadnych zabezpieczeń poza serialem tak ,że ułatwili zycie piratom.

Kto mial kupic i tak by kupil. A zabezpieczenia bylby zlamane w pare godzin, wic po co sie meczyc ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2010, 12:57 
Cytuj  
Akurat Elelemntal nie ma absolutnie zadnego copy protection.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.