mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 11:30 
Cytuj  
@High
Wbij sobie do glowy jedno. Esport jest tedy kiedy:
1. Ludzie chca ogladac.
2. Ludzie chca grac.

Bo w tedy jest kasa pd sponsorow. Nic innego nie ma na to wplywu.

Twoje osobiste uczucia i to co uwazasz i piszesz sciany tekstu nie maja nawet najmniejszego znaczenia.

Nie wiem o czym tu dyskutowac. To jak dyskusja czy biale jest biale a czarne, czarne.
Usilnie probojesz udowodnic, ze biale jest rozowe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 11:39 
Cytuj  
Aha, nie mam prawa do własnego zdania, czy tak?

jak pisałem milion razy, dla mnie esport powinien być dla zawodowców, by patrząc jak oni graja to zebym się zastanawial jak oni to zrobili... i mam tak choćby przy SC2 czy Quake.

nie interesuje mnie esport, gdzie kryterium to przede wszystkim popularność.
Inaczej jak zamienie gry na nie wiem... książki to bylby to Zmierzch, 50 twarzy greya itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 11:40 
Cytuj  
ty lepiej nie sadz bo sam zostaniesz osadzony matolku ;p

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 11:48 
Cytuj  
High póki co to większośc ludzi podziela mój tok myślenia a nie twoje pierdolenie.

Masz kurwa nawet przykład z judo że chcieli je wyjebać z olimpiady to nie dość, że zainteresowanie u sportowcóe mniejsze to jeszcze mało ludzi to oglądać chciało. Nikt nie twierdził, że do judo trzeba mieć "skilla" ale dla mnie po prostu to ani nie było widowiskowe ani ciekawe. Ale nie twierdze, że każdy może wejść na matę i wymiatać.

Nie możesz powiedzieć, że sprint na 100m jest łatwiejszy od dajmy na strzelania z łuku. W obu przypadkach trzeba mieć talent i warunki fizyczne a przede wszystkim trzeba oddać swój cały wolny czas aby coś osiągnąć. Ostatecznie to i tak widowiskowość decyduje o oglądalności.

Ale wiemy high, Ty wiesz lepiej.

Chyba się poświęce i przeprowadzę wywiad z polakami, którzy na serio zajmują się graniem i spytam ich o zdanie a potem dam Ci do posłuchania bo naprawdę High ciężko Ci przyznać nam rację...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:05 
Cytuj  
Ja prezentuje swoje zdanie, ze dla mnie skillowosc jest przed popularnoscia jesli chodzi o sport i esport. Juz to chyba pisze 5 raz na tej stronie. Dla mnie esport staje sie powoli paraolimpiada.
Zrozum, ze to moje prywatne zdanie, gdzie jebie mnie akurat "liczba ogladajacych". To Wy probujecie na sile zmienic moje zdanie, co nie ma sensu. Nie podoba mi sie co sie dzieje ostatnio z esportem i juz.

sprint i strzelanie z luku to dwie rozne dyscypliny. jednak mowa tu o samych fpsach. Jesli mialby byc to keidys sport, to bylby wybrany jeden i pewnie stety niestety bylby to pewnie CS.

W przypadku Quake to wiekszosc ludzi zwyczajnie nie ma pojecia co sie dzieje na ekranie.

I serio Was chuja obchodzi esport a macie najwiekszy bol dupy. I w ostatnich latach gralem w rzeczy mniej lub bardziej competitive. Najwiecej gralem w cod4 i nie bede gry bronil jak Czestochowy, tylko szczerze powiem, ze gra do najskillowszych nei nalezy. Ale jak zapytam na forum community to mi powiedza, ze jest najbardziej pro...

jakimi polakami?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Aha, nie mam prawa do własnego zdania, czy tak?

jak pisałem milion razy, dla mnie esport powinien być dla zawodowców, by patrząc jak oni graja to zebym się zastanawial jak oni to zrobili... i mam tak choćby przy SC2 czy Quake.

nie interesuje mnie esport, gdzie kryterium to przede wszystkim popularność.
Inaczej jak zamienie gry na nie wiem... książki to bylby to Zmierzch, 50 twarzy greya itp.

Nikt ci nie broni miec wlasnego zdania. Ale kurwo jego mac. Juz od paru miesiacy ciagle piszesz o tym samym. Opamietaj sie ;x


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:26 
Cytuj  
To raczej nie wiesz o czym pisze. graficzny fagu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja prezentuje swoje zdanie [...]


Grałeś kiedykolwiek randomowy mecz ESL'owy 5vs5 w BF3?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:34 
Cytuj  
Tak. trochę probowalem, ale olalem, bo stwierdziłem, ze mi to nie pasuje. Nie twierdze, ze komus może się podobać. Ale w BF3 imo było biednie. A BF4 zycze mimo wszystko jak najlepiej, po pierwsze lepiej niż w BF3.

Ale z klasyki... BF.. najlepszy jest CQ i tym powinni pocisnąć competitive. W BC2 nawet graliśmy przeciw Huraganowi lol. I paru klanom, ale szybko zapal upadl z braku wsparcia. Mimo wszystko było to znacznie lepsze niż w BF3. A ta mapa z Canals cos tam była cool. W sumie to w BC2 była tez lipa bo większość grala jakies infantry only squad rushe... Nam udało się rozegrać kilka 8vs8 CQ, co było w chuj fajniejsze.


_________________
.


Ostatnio edytowano 25 paź 2013, 12:41 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To raczej nie wiesz o czym pisze. graficzny fagu.

O tym. "Ta gra nie moze byc exportem bo nie ma takiego skill-ceiling jaki ja uwazam za odpowiedni, wiec nie moze byc esportem bo". Itd.
A przynajmniej tak to dla mnie wyglada ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:48 
Cytuj  
Mylisz się.

Moje zdanie -> wole bardziej pro, niż popularność w esporcie.

Natomiast sam BF4 failnie (czy może raczej przyciągnie mało osob) w competitive bardziej z tego powodu, ze to nie ten target, większość woli grac casualowo. Wsparcie jest takie sobie. Net code i hit reg lipa. Zly wybor game mode. Dominacja to slaby wybor. Defuse tez, bo wtedy staje obok CSa. To CQ sprawia, ze BF jest w jakiś sposób unikalny. Poza tym wszędzie liczy się jako tako 1 tytul. I wszyscy gapia się w CSa...

Zobaczcie sobie jakies stare nagrania w BF2.

imo na te chwile, fajniejszy competitive ma cod, a nowy bf ma fajniejszy pub.


_________________
.


Ostatnio edytowano 25 paź 2013, 12:52 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 12:52 
Cytuj  
W takim razie po co probojesz wszystkich przekonac ze BF4 nie moze byc esportem ? ;<


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 13:14 
Cytuj  
Bo byl semi pro w codzie 4! a teraz nie ma czasu na nic innego niz whine na mmorpg.pl :<

:D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 13:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
W takim razie po co probojesz wszystkich przekonac ze BF4 nie moze byc esportem ? ;<


Gdzies musi przeciez wyrobic srednia dzienna liczbe postow ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 13:21 
Cytuj  
iniside napisał(a):
W takim razie po co probojesz wszystkich przekonac ze BF4 nie moze byc esportem ? ;<

ok. bo jestem najeprzy i wiem lepiej. pasuje?

ravu- Ja nic o tym nie wiem, ze w nic nei gram. trollu ;p
D3jviD, chyba 3 raz ten sam przytyk.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 14:05 
Cytuj  
Proszę bardzo - taniej nigdzie nie ma:

http://battlefieldzone.pl/serwis/news/Z ... ej_w_sieci


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 14:13 
Cytuj  
Przychodzicie i piszecie w jego temacie. Po prostu przestańcie pisac i będzie spokój.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 14:17 
Cytuj  
Na dodatek pierdolą Ci co myszkę tylko zdechłą trzymają w kieszeni, sami pro playerzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2013, 14:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
Bo highlander to niespelniony fpsowy esportowiec, ktory od lat pierdoli o esporcie na scenie fps i tak jak kilka lat temu tak i dzisiaj kazdy ma to w dupie.

Nigdy nie chciałem być zawodowym graczem, to jest dla nolifow. Co nie znaczy, ze nie interesowałem się scena. O prawdziwym esporcie może się wypowiedzieć może hmm... top 10-16 w każdej grze? Reszta tak naprawdę gra 4fun. Fpsy sa dla mnie wlasnie dobre, ze można wbic, pozabijać i wyjść.

Fpsy w ostatnim czasie w esporcie były prawie, ze pomijane. Wiec, mimo wszystko cieszy mnie jak cos się dzieje. Obecnie CSGO może pociągnie trochę gatunek i pokaze, ze competitive tez jest "ważne" w tym gatunku.

każdy ma to w dupie
a jakos co jeden to mądrzejszy i jeszcze większy znawca ode mnie (sic!)

Jedno z najbardziej denerwujących mnie rzeczy w nowych fpsach to praktycznie brak movementu. Ewentualnei dostane jakies scripted shity.

tomu, trza expic gdzies.


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2013, 22:17 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Proszę bardzo - taniej nigdzie nie ma:

http://battlefieldzone.pl/serwis/news/Z ... ej_w_sieci


Niezla oferta tylko:

"Wersja językowa gry Polska PL (tylko) !" :< ...

Jest gdzies u Nas dostepna wersja angielska? ...

T.


_________________
Templair_@PSN

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.