mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2013, 20:10 
Cytuj  
spam benchmarkow!!1

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2013, 21:57 
Cytuj  
Sztorm jest mega wypas! :D

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2013, 22:28 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Nestor, ja tam widze roznice miedzy kolejnymi edycjami, i jest to pewna pochwala, ale nie zawsze to dobre zmiany, niewazne, ogolnie to raczej bf3 tylko mi nie przypadl do gustu. W CoD juz nie widze zadnych roznic.
(...)

High, miej litość nad nami, wydaj te 150 zł, najwyżej rzucisz grę w kąt.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 00:09 
Cytuj  
Macie może lagi na planszy Stacja Kolejowa Golmud. No kurwa lag za lagiem na ten planszy. Ni chuja nie da się grać na niej. Plansza ma potencjał, ale cóż...
Subiektywnie najsłabsza mapa to ta z tym wielkim radarem. Zupełnie mi nie podchodzi. Najlepsza to ta ze sztormem następnie z terenami podmokłymi w mieście oraz mapa na której jest Tama. Szanghaj też jest ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 01:07 
Cytuj  
Havok napisał(a):
High, miej litość nad nami, wydaj te 150 zł, najwyżej rzucisz grę w kąt.

To chyba Ty masz ból dupy, że smiem o cos pytac. W moim przypadku to nie jest 150 zl, musialbym kompa zmienic ale nie wiem czy jest sens dla okolo dwoch gier.
Dobra, juz nic nie pisze.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 11:14 
Cytuj  
Tankoviec napisał(a):
Macie może lagi na planszy Stacja Kolejowa Golmud. No kurwa lag za lagiem na ten planszy. Ni chuja nie da się grać na niej. Plansza ma potencjał, ale cóż...
Subiektywnie najsłabsza mapa to ta z tym wielkim radarem. Zupełnie mi nie podchodzi. Najlepsza to ta ze sztormem następnie z terenami podmokłymi w mieście oraz mapa na której jest Tama. Szanghaj też jest ok.


A miałem na niej lagi ale myślałem, że to wina 64os serwera.
Zobaczę na jakimś 32os.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 11:55 
Cytuj  
Wydajność nie jest u mnie jakoś dużo lepsza, ale jest akceptowalna, da się grać. - właśnie sprawdziłem że driver nowy nvidii wyszedł 28 października na mojego lapsa, cały czas na becie sprzed miesiąca siedzę, zobaczę jak to się będzie różnić
Gra się fajnie, klasyczny battlefield jak dla mnie.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 13:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Havok napisał(a):
High, miej litość nad nami, wydaj te 150 zł, najwyżej rzucisz grę w kąt.

To chyba Ty masz ból dupy, że smiem o cos pytac. W moim przypadku to nie jest 150 zl, musialbym kompa zmienic ale nie wiem czy jest sens dla okolo dwoch gier.
Dobra, juz nic nie pisze.

Nic mnie nie boli. I nie chodzi o pytanie, na które juz kilka razy padła odpowiedź tylko o twoje marudzenie. BF4 to trochę poprawione BF3, ja tam prawie nie zauważam zmian. Nie jest i nie będzie CSem, qwakiem czy innym fpsem. Jeśli chcesz od czasu do czasu się zalogować i postrzelać to gra jest ok o ile będą pełne serwery. Czytając twoje posty na temat fpsów zaryzykowałbym, że BF4 ci się nie spodoba i nie warto wydawać kasy na modernizację kompa. Poczekaj na swojego idealnego fpsa.

Żeby nie dublować postów. Nie wiem co jest, wczoraj rano grałem trochę na małych mapkach i gra chodziła super na medium detalach. Wieczorem próbowałem pograć trochę na normalnych i serwerach 48-64. Performance znacznie spadło, do tego gra wiesza się po kilki minutach rozgrywki :(. WTF?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 13:24 
Cytuj  
High, nie podobał ci się bc2 i bf3, więc i bf4 nie będzie, nie kupuj, czekaj nadal...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 13:27 
Cytuj  
Pojawiły się pierwsze pełne serwery hardcore. Tam dopiero jest zabawa :).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 13:30 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem co jest, wczoraj rano grałem trochę na małych mapkach i gra chodziła super na medium detalach. Wieczorem próbowałem pograć trochę na normalnych i serwerach 48-64. Performance znacznie spadło, do tego gra wiesza się po kilki minutach rozgrywki :(. WTF?

battlelog w chromie ma chyba memory leak, mi po kilku grach sie zawsze crashuje. dlatego zaczalem z ff odpalac gre i jest cacy

to ze mniejszy framerate przy wiekszej ilosci graczy to chyba zrozumiale? dobrego proca trzeba do 64 osob i najlepiej szybciej taktowane pamieci


w ogole zajaralem sie na poczatku snajpa bez celownika, ale to jest jednak crap :( kazda snajpa zabija 1shotem do 10 metrow, potem juz trzeba dwa strzaly. wymiany ognia z bliska praktycznie zawsze przegrane, z daleka na dobra sprawe tez da sie ze snajperem wygrac skoro trzeba trafic dwa albo trzy razy, pff. poza tym no ni chuja trafiac nie potrafie tym. wole mojego enga z instagibem w postaci rakiety


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 14:37 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Wieczorem próbowałem pograć trochę na normalnych i serwerach 48-64. Performance znacznie spadło, do tego gra wiesza się po kilki minutach rozgrywki :(. WTF?

Często to nie ty a serwer ma lagi. To samo było w BC2 i BF3 na początku. Poprawią...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 15:18 
Cytuj  
Ja tez mam te zacinki, ladnie mi sie gra 3/4 mapy a pozniej dzwiek sie zacina i musze alt f4. Tak mnie to wkurza bo tak mam w polowie gier


_________________
Turbot

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 15:29 
Cytuj  
no i znowu wyjebalo gre. 30/5 w dupe, te wszystkie punkty itd nie zapisuja sie jak rozumiem jezeli nie dotrwam do konca mapy?


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 15:31 
Cytuj  
Chyba się zapisują jak się mapa skończy

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 17:09 
Cytuj  
Z grą nie mam żadnych problemów włącznie z płynnością poza tym, że czasami ginie mi 1/2 dźwięków/odgłosów jak wsiądę do jakiegoś pojazdu np. na quadzik :O
A tak to rewelka.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 20:33 
Cytuj  
A mi co jakieś 2/3 gry wywala z powodu błędu z połączeniem, nie zapisuje statsów i chuj mnie strzela.
Poza tym gra jest miodna, 4> 3 imo.


_________________
whiteman#2717

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 21:33 
Cytuj  
Zbugowane dźwięki, znikające tekstury, czasami lagi z dupy całkowicie psujące frajdę z gry, ale poza tym jest super. Mapy dobre, klimat jest a jak się zacznie grać w ogarniających drużynach to będzie miód ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 21:40 
Cytuj  
Przy bf3 byl lepszy hype, nawet serwer ktos stawial :p

Potwierdzam, ze chyba w kazdym bf na poczatku tak bylo, uspokoi sie. 64 os serwy zawsze nieco wariowaly i serwery lagowaly na poczatku. Przy bc2 to z dwa tygodnie po premierze ledwo dawalo sie grac. Pozniej bylo ok.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2013, 22:29 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
battlelog w chromie ma chyba memory leak, mi po kilku grach sie zawsze crashuje. dlatego zaczalem z ff odpalac gre i jest cacy

to ze mniejszy framerate przy wiekszej ilosci graczy to chyba zrozumiale? dobrego proca trzeba do 64 osob i najlepiej szybciej taktowane pamieci


w ogole zajaralem sie na poczatku snajpa bez celownika, ale to jest jednak crap :( kazda snajpa zabija 1shotem do 10 metrow, potem juz trzeba dwa strzaly. wymiany ognia z bliska praktycznie zawsze przegrane, z daleka na dobra sprawe tez da sie ze snajperem wygrac skoro trzeba trafic dwa albo trzy razy, pff. poza tym no ni chuja trafiac nie potrafie tym. wole mojego enga z instagibem w postaci rakiety

Me używa ff, może spróbuję na ie. Cały dowcip z performance jest taki, że w becie grałem na serwerach 64 i było ok. Może dziś coś poprawili.
Imo ze snajperem jest wszystko ok. Z bliska zwykle pada to ok, Ze średniej odległości jest do zdjęcia przez assaulta. Cały fun z gry snajperem to zdejmowanie ludków jednym strzałem ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.