mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69

Czy kupisz Wiedźmina 2?
Ankieta wygasła 26 lut 2011, 14:44
Tak 49%  49%  [ 38 ]
Nie 51%  51%  [ 40 ]
Liczba głosów : 78
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2013, 21:01 
Cytuj  
Damn, instaluje i oczywiscie problem z plikiem data2, podobno standardowy u wielu osob, damn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 08:20 
Cytuj  
Własnie trwają zamknięte testy wieśka 2 na Linuksie(steam), na steamie można pobrać daty, trzeba czekać aby ktoś puścił farbę i dał hasło do bety Linuksowej.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 08:40 
Cytuj  
Ciekawe czy bedzie z innych platform. Bo na steamie wieska nie mam ;/


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 mar 2014, 09:59 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę, że CDP zapowiedział Linuksowe gry na GoG to byłoby dziwnym gdyby tam wersja linuksowa się nie pojawiła.

Ogólnie spoko info, tylko mam nadzieję, że to będzie porządny port, a nie taki konsolowaty hackjob jak w przypadku ostatniego Metro.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2014, 06:38 
Cytuj  
pieniek82 napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Dzisiaj usiepałem Starucha... im dalej w las tym ciekawiej :)

Teraz zaczyna się zagęszczać atmosfera między Wiewiórkami a... no nic, czarodziejki poszły w ruch. Jest coraz to ciekawiej. W sumie to taka interaktywna książka.

Spoiler:



Dla mnie to byla najciezsza walka, pozniej bylo tylko latwiej


No to trochę mnie zmartwiłeś, pożyjemy zobaczymy - jeśli poziom trudności się nie zwiększy to będę musiał faktycznie usiąść do wyższego. Bo teraz siepam wszystko na lewo i prawo, wyjątkiem są jakieś potwory specjalne typu Królowa Endriag, Krabopająk (nie padam tylko zajmuje to nieco więcej czasu).

To co mi się podoba to decyzje które podejmujemy na czas (takie active events) podczas rozmów - to wpływa jakoś znacząco na rozgrywkę? Aha no i czy sposób perswazji wpływa jakoś na rozgrywkę? Tzn. siłowo, krasomówstwem lub znakami?

Spoiler:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 cze 2014, 09:59 
Cytuj  
To czy kogoś zastraszyć czy go przekonas grzecznie nie ma ostatecznie wpływu z tego co pamiętam. Po prostu go przekonałeś i tyle.

Co do poziomu trudności walk to ja za pierwszym razem przechodziłem na hard i niektóre walki (Letho) były dośc trudno o ile nie uzywało się queena. Potem queen dostał nerfa ale jak się przechodzi drugi raz to i tak poziom trudności spada ostro. Dopiero na mrocznym było ciekawie ale na pewno nie arcytrudno(jak się przechodziło grę 3 raz...).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2014, 12:35 
Cytuj  
quen to to które daje shielda i na ulepszeniu zadaje też obrażenia? Jeśli tak to mam to ulepszone już na maksa (poziom II) i w sumie nie mam zamiaru pójść dalej w to drzewko (może ewentualnie zwiększę sobie jeszcze jeden slot na znaki)

A tak to raczej szermierka.

Gry nie mam zamiaru przechodzić 3 razy :) Co najwyżej w pewnym momencie zmienię poziom trudności na wyższy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2014, 12:58 
Cytuj  
Pamietacie gdzie mozna bylo zobaczyc w UI te umiejtnosci zdobyte w czasie gry (np. Asasyn za znalezienie ciala asasyna w prologu)?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1368 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.