mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 16:53 
Cytuj  
kiepsko wyglada balance - wchodze do gry a tam 11scie light tankow i 14cie heavy - co te mikrusy sobie pograja? moge typa posmyrac po jajkach bijac po 2-5% hp i ginac od onehita :/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 16:57 
Cytuj  
Bo mały jeszcze rozstrzał jest. 90% tych hewi to premium, których by tam nie było normalnie.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 17:50 
Cytuj  
cos czuje ze tutaj itemshop ma porownywalny wplyw na rozgrywke co w runes of magic ;|.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 17:59 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
cos czuje ze tutaj itemshop ma porownywalny wplyw na rozgrywke co w runes of magic ;|.


No ja niestety odnoszę podone wrażenie - gold za zdejmowanie modułów, szkolenie załogi etc. Plus bez premium raczej zawsze będziesz w dole stawki, bo nie wiem jak ktoś miałby bez premium zarobić np na naprawę niektórych czołgów...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 18:27 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
cos czuje ze tutaj itemshop ma porownywalny wplyw na rozgrywke co w runes of magic ;|.

Przecież jak masz lepszy pojazd i lepszy sprzęt to trafiasz w wyższy tier i albo grasz z innymi item shop graczami albo z koksami co już im dorównali.
Nie ma otwartego świata by cie pojechał ktoś wydający dużo realnej kasy.

To że balans grup jest czasami zrypany to wynik ze gracze są skumulowani na początku tiera, parę dni i wszystko się rozciągnie tak jak w tej tabelce:
http://img207.imageshack.us/img207/5525 ... pdated.jpg


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 18:35 
Cytuj  
juz nie chodzi nawet o to ze za pomoca golda mozna wejsc w chwile na wysokie tiery, ale glownie boli mnie to co tyczy sie samej walki czyli moduly i zaloga na 100% - teoretycznie ktos kto wyjebie sobie od groma golda moze miec najlepsza zaloge i moduly juz na pierwszym tierze i potem tylko przekladac je do nowych pojazdow.


edit.
orietuje sie ktos jak wyglada sprawa kiedy wyjdziemy podczas bitwy jak wysadza nam czolg? co mnie interesuje to czy dostajemy za ta walke exp i kredyty mimo ze wyszlismy do garazu z bitwy. interesuje mnie to ze wzgledu na to ze rozpatruje opcje wychodzenia do garazu i wsiadaniu na inny czolg w momencie kiedy moj glowny zostanie unicestwiony co jest lepszym rozwiazaniem niz czekanie imo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 19:42 
Cytuj  
Co to za zdejmowanie modułów za gold?


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 19:51 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
juz nie chodzi nawet o to ze za pomoca golda mozna wejsc w chwile na wysokie tiery, ale glownie boli mnie to co tyczy sie samej walki czyli moduly i zaloga na 100% - teoretycznie ktos kto wyjebie sobie od groma golda moze miec najlepsza zaloge i moduly juz na pierwszym tierze i potem tylko przekladac je do nowych pojazdow.


edit.
orietuje sie ktos jak wyglada sprawa kiedy wyjdziemy podczas bitwy jak wysadza nam czolg? co mnie interesuje to czy dostajemy za ta walke exp i kredyty mimo ze wyszlismy do garazu z bitwy. interesuje mnie to ze wzgledu na to ze rozpatruje opcje wychodzenia do garazu i wsiadaniu na inny czolg w momencie kiedy moj glowny zostanie unicestwiony co jest lepszym rozwiazaniem niz czekanie imo.


LOL. Premka gowno przyspiesza wbijanie nowych czolgow. 50% expa wiecej raptem. Daje kasy, to fakt. Zaloga to pikus, od 7 tieru wszyscy maja zaloge na 100%.

A co do reszty, jak zginiesz wychodzisz z bitwy i odpalasz nastepny czolg. Jak bitwa sie skonczy dostajesz normalnie expa, zadnych kar nie ma.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 21:40 
Cytuj  
Edit: Jak zmienic login z US na EU bez sciagania klienta od nowa?.

****

Posty: 1410
Dołączył(a): 14.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2011, 22:40 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
Co to za zdejmowanie modułów za gold?


moduly ktore kosztuja po 500k kredytow jak +25% wieksza widocznosc w miejscu, +10% wieksza widocznosc w ruchu, -25% do wykrycia w miejscu itp - kiedy kosztuje to 500k to wiadomo, ze chce sie cos takiego wlozyc na bardzo dobry czolg, lecz kiedy za golda mozna te elementy wymontowac i zamontowac na nowym czolgu to prawdopodobne jest ze ludzie na niskich tierach beda z tym latac i przekladac do wyzszych.

@timor
z czym ze to wlasnie kasa jest glownym problemem pozniej. zeby nazbierac na nowy czolg t7+ to sie zesrac mozna bez premium kiedy koszty napraw/pociskow praktycznie rownaja sie z zarobkiem o ile nie zagrasz flawless rundy. sa co prawda czolgi do zarabiania na nizszych tierach, ale i tak ciezko to widze.
natomiast z goldem to jebniesz sobie z milion kredytow, premium + free experience i mozesz przeskakiwac po kilka tierow - siedzisz na przyklad na t2, zarabiasz nim expa i rozwijasz tylko to co jest niezbedne do nastepnego pojazdu, nastepnego nie kupujesz tylko tez za free exp rozwijasz na kolejny i przeskakujesz z gorki na t4-t5 naprzyklad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 00:08 
Cytuj  
Przesadzasz, jak ktoś ma wymaksowany pojazd to go daje do wyższej grupy ( patrz link co dałem ), a 500k kredytów na jeden moduł to sporo realnej kasy, wiec spora bariera by sobie śmigać piksele na monitorze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 07:17 
Cytuj  
Te moduły to te "consumables" są ? Czy gdzieś tam w shopie można to nabyć? Bo aż tak się nie zagłębiałem tym bardziej że wczoraj padł mi windows i reinstalacja mnie czeka -_-

Jak Embe powiedział 500k/moduł to dużo RL kasy i chyba raczej tylko maniacy wydadzą tyle żeby to mieć "od zaraz".


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 07:32 
Cytuj  
Consumable to są rzeczy które znikają po jednym użyciu, lub jednej bitwie. Wchodzą one w sloty na prawo. Na lewo od nich są moduły, czyli ulepszenia permanentne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 07:45 
Cytuj  
Kole0 napisał(a):
-25% do wykrycia w miejscu


Wczoraj mi sie ze 3 razy zdarzylo ze ktos do mnie strzelal a nie moglem go zobaczyc. Czy mogl miec taki modul? Czy tez to jakis bug ?
Wydawalo mi sie, ze jak ktos strzela to powinien sie od razu pokazac jako czerwona kropka, hm hm


_________________



***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 07:49 
Cytuj  
@Huragan:

Kup sobie ta siatke maskujaca za 100000 (mozna ja przekladac z czolgu na czolg) i wjedz swoim czolgiem w krzaki - bedziesz praktycznie niewidzialny. Znikajace/niewidzialne czolgi to najwieksza wada tej gry wg mnie. Dodatkowo osoby ktore kupily golda moga wymaksowac sobie zaloge i dac im perka na "niewidzialnosc" :/

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 07:49 
Cytuj  
Nie czołgi pojawiają sią dopiero jako kropki po tym jak ty/ktoś z twojej drużyny w twoim radio range go zobaczy, inaczej może do ciebie napierdzielać jako invi.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 08:01 
Cytuj  
wystarczy ze scout stoi w krzakach i cie widzi (ty jego nie) a caly team przeciwnika moze w ciebie walic i ich nie zobaczysz.
filmik, ktory tlumaczy to wklejalem w innym temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 08:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
wystarczy ze scout stoi w krzakach i cie widzi (ty jego nie) a caly team przeciwnika moze w ciebie walic i ich nie zobaczysz.
filmik, ktory tlumaczy to wklejalem w innym temacie.


Aha, sprytne.. ok, dzieki za wyjasnienie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 08:07 
Cytuj  
Pamiętaj też że niektóre pojazdy (Niszczyciele czołgów głównie), mają bonus do ukrywania się.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2011, 08:19 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=_hZsHHH7j9k
tu jest ladnie wyjasnione co i jak

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2933 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.