mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 22:55 
Cytuj  
Oczywiscie, ze samo sobie nie skaluje. Opieram sie na tym co ulyszalem od osob, ktore wiedza co mowa i ktore takich rzeczy by nie opowiadaly bez znajmosci pewnych faktow. I im wierze. A jak to jest zrobione technicznie, nie wiem, nie znam sie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 22:57 
Cytuj  
nestor i ja clearly nie wiemy o czym mowimy...


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 22:57 
Cytuj  
W teorii, wszystko co jest w 3d, mozna wrzucic w 'HD'. To sie powinno zeskalowac. Tekstury dalej beda smutne, a UI bedzie mialo wielkosc znaczka pocztowego. Albo bedzie rozmazane jak lisek przy drodze.

Serio, ragnarok, 'exclusive na wii pisane w HD'. Ja cie prosze. Exclusive na wii pisze sie w innej technologii, ktora ma inne API niz wszystko inne.

Serio, nigdy nie przywiazywalem uwagi do twoich postow, ale widze ze rosniesz na forumowego trolla pierwszego sortu :)


_________________
Nestor#1522

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 23:30 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8AvqG,68_Plotka ... _FEEL.html


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 23:45 
Cytuj  
Nie twierdze ze nic nie wiecie, bo wiecie o programowaniu na Wii wiecej ode mnie, ja po prostu wierze Pachterowi. Koles z powietrza sobie tej teorii nie wysnul. Obejrzyjcie sami:

http://www.gametrailers.com/episode/bonusround/504?ch=1
Koles mowi o tym od 14:25.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 10:24 
Cytuj  
Tak, koles mowi ze NINTENDO robi SWOJE GRY w "HD", tzn robia tekstury w hi-res, a potem je downscale'uja zeby poszly na Wii.

To oznacza dokladnie to, co juz wczesniej mowilem.

Czyli.

1. Zeby przeniesc gre z Wii na HD potrzebna jest dodatkowa praca
2. Konwersja nigdy nie bedzie automagiczna
3. Wywiad mowi o NINTENDO 1st party titles, a nie o innych developerach
4. To jest typowa taktyka przy cross platformach.

No i najciekawsze z calego wywiadu:
Panowie stwierdzili ze nintendo ma w dupie innych developerow, i srednio po 18 miesiacach wszyscy zauwazaja ze tylko tytuly nintendo sprzedaja sie na tym sprzecie. Do tego, jesli nie da sie latwo zrobic portu gry z psp2/ps3/360 na Wii2, to wszyscy developerzy na to wyloza, bo nikt nie bedzie pisal exclusivow pod ta platforme. Przykladem jest 3DS, ktory ma launch lineup taki ze pozal sie boze.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 13:13 
Cytuj  
wii..
stream...
flush?

wii..
feel...
O_O

widac pracownicy nintendo stwierdzili ze za bardzo okazuja swoj urination fetish ale feel ? zle mi sie to kojazy po wii


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 13:16 
Cytuj  
Odstawiłeś piguły? Bo bredzisz bez ładu i składu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 14:39 
Cytuj  
Bylem dzisiaj w kilku marketach i w media. Wszedzie, ale to wszedzie, stoisko wii jest wylozone crap'ware'em, wszedzie sa kiddie games, czasem jakies 1st party, a stoiska jako takie sa mizerne. Polowe stoiska zazwyczaj zajmuja akcesoria do wiimote'a.

Mysle ze z wii2 bedzie dokladnie to samo. Lowtech, plus feel gimmick. Ludzie potrzebuja mainstreamowych gier, ciekawych gatunkow i guzikow na kontrollerze, ktory moga trzymac w reku kilka godzin.

Ja nie wierze w nic co nintendo zrobi. 3ds to tez wielka klapa imo.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 217
Dołączył(a): 8.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 14:40 
Cytuj  
3DS jeszcze się nie rozpędził, tak samo było z DS.

Osobiście gorąco mu kibicuję, sam czekam na jakieś ciekawsze tytuły i kupuję konsolę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 14:56 
Cytuj  
Przeciez wydanie nowej konsoli o podobnej mocy przerobowej z jakims nowym gimmickiem jest totalnie bezsensowne, bo kto to kupi? Wii 2 bedzie mialo na 100% mocniejsze bebechy, natomiast co bedzie specjlanym ficzersem Wii2 to sie okaze na E3. Tak samo jak to, czy Nintendo bedzie chcialo powalczyc w koncu o core graczy - jesli zapowiedza 4-5 duzych tytulow na E3 to mysle, ze odpowiedz bedzie brzmiala: tak.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 15:14 
Cytuj  
Jakie CORE tytuly beda na wii2? Jak ktos nie wrzuci tam COD'a, nie zrobi czegos w rodzaju uncharted czy halo, to nikt sie tym nie zainteresuje.

Zadne, liczace sie studio, nie zrobi launch tytulu na nowa konsole, chyba ze nintendo sypnie z rekawa miliardami. Jesli nie da sie latwo portowac multiplatform na to, to bedzie ciezko.

Od strony technicznej, nintendo ma straszliwie chujowe API. Dla DS'a czy Wii to byla makabra, w stosunku chociazby do iPhona czy androida, czy nawet PSP. Nad tym tez musza ostro popracowac.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 15:17 
Cytuj  
Nie wiem(y), dlatego trzeba czekac na E3 :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2011, 18:12 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Przeciez wydanie nowej konsoli o podobnej mocy przerobowej z jakims nowym gimmickiem jest totalnie bezsensowne, bo kto to kupi? Wii 2 bedzie mialo na 100% mocniejsze bebechy, natomiast co bedzie specjlanym ficzersem Wii2 to sie okaze na E3. Tak samo jak to, czy Nintendo bedzie chcialo powalczyc w koncu o core graczy - jesli zapowiedza 4-5 duzych tytulow na E3 to mysle, ze odpowiedz bedzie brzmiala: tak.

Fyi wlasnie to zrobilo nintendo z wii - wydalo gamecube z nowym konrtolerem w innej obudowie i z wieksza iloscia ramu.

":)"


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.