mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 809 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 19:16 
Cytuj  
No z tego co rozumiem to nie masz tak robic, bo z shiftem sie po prostu za wolno wychylisz.
Mozna w sumie zamarkowac wychylenie, bez shifta, powinien chybic i wtedy mozesz sie wychylic ponownie i sam mozesz wtedy ujebac goscia.
Ale prosem nie jestem ani z awp nie gram.


_________________
.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 19:41 
Cytuj  
Jak wychylasz na szifcie, a ktoś jest wycelowany w to miejsce z którego wychylasz to jesteś trupem - i twój przeciwnik nawet nie musi mieć awp, bo to po prostu prosty frag.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2015, 19:51 
Cytuj  
Zależy gdzie, na de_mirage akurat na midzie jako T dobrze jest na shift się wychylać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2015, 17:27 
Cytuj  
ociec, załóż szkółkę ;)
http://gry.onet.pl/artykuly/wywiad-z-al ... iad/9ch50t


_________________
.

***

Posty: 654
Dołączył(a): 8.12.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 21:37 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=WJRz-GUkOzY
Znowu zebralo sie pare akcji i malem 2h to skleilem na szybko :) dalej gram i dalej daje ten sam fun.


_________________
Elysium Project pvp: Vsqe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 21:43 
Cytuj  
haxor :D


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2015, 22:51 
Cytuj  
Chciałbym mieć takiego aima. Niestety u mnie orzełek to na ten moment max.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 12:47 
Cytuj  
dla osob ktore faktycznie graja, albo nauczyly sie grac stosunkowo niedawno bez teoretykow - uczyliscie sie na czyms? streamy, guide'y, filmiki, czy po prostu skill wszedl naturalnie? atm gram w 90% casual competitive, bo gry sa szybkie i 10% dm bo chcialem sie nauczyc celowac, ale niestety DM nie daje w ogole funu - spawn -> smierc -> spawn -> smierc i tak w kolko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 13:21 
Cytuj  
Ale co chcesz uzyskać? Aima lepszego? Za stary jesteś (^^). A tak serio, to pograj w jakiegoś skillowego fpsa pół roku, wrócisz i gra się będzie wydawała wojna.
Wiem co mówie, bo nie gram w FPSy. Juz w pierwszym UT mordowali mnie okrutnie po sieci;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 21:04 
Cytuj  
bf4. Prawdziwa wojna, a nie takie walki "rewolwerowców" w klatkach jak w csie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sty 2016, 21:47 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
gra się będzie wydawała wojna.


Miało być WOLNA ;//


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2016, 11:57 
Cytuj  
Niah napisał(a):
bf4. Prawdziwa wojna, a nie takie walki "rewolwerowców" w klatkach jak w csie.

Wez zamilcz.

Ogólnie warto przeczytac jak pewne mechanizmy dzialaja w CS i jak wplywaja na aima, jak kucamy, skaczemy itp. Powinno byc w kazdym poradniku.
Granie w DM jak najbardziej pomaga. Faktycznie nudne, dlatego warto sobie w to grac w przerwie miedzy zwyklymi meczykami.
Te competitive są fajniejsze niz casual. Warto zwrócić uwagę na dzwięk i ekonomię. Na początek wystarczy nie robić buy all kiedy team nie ma kasy, tylko grac eco ;)

Ogolnie pograjac w Quake faktycznie CS wydaje sie wolny, ale ogolnie to raczej nie pomaga, bo CS to zupelnie inna gra. Po prostu jest dziwnie po takim przeskoku. ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 18 sty 2016, 10:41 
Cytuj  
Poogladalem kilka jakichs filmikow - glownie sklonily mnie one do sciagniecia treningowych map - recoil master, aimbotz, training course, aim control, cos tam jeszcze, no i jakas niewielka roznice widze, ale zdecydowanie ciezko mi sie gra glownie na dlugi zasieg z ak47/m4

za to AWP bardzo lubie grac


Highlander napisał(a):
Te competitive są fajniejsze niz casual. Warto zwrócić uwagę na dzwięk i ekonomię. Na początek wystarczy nie robić buy all kiedy team nie ma kasy, tylko grac eco ;)


tyle to wiem :wink:
w CS grywalem od 1.4 zdaje sie, ale podobnie jak z wczesna dota, byly to gierki glownie w kafejkach, poziom nie rosl rownomiernie, tak jak mamy to dzisiaj.

a casual wole atm, bo gra trwa duuuuuuzo krocej, ale idealnie jak juz poswiece grze dluzej to przejde na competitive, na razie robie alt+f4 jak mi sie nudzi

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2016, 11:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Niah napisał(a):
bf4. Prawdziwa wojna, a nie takie walki "rewolwerowców" w klatkach jak w csie.

Wez zamilcz.


a jemu co się stało?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 10 lut 2016, 21:05 
Cytuj  
Pilnie potrzebuje kogos kto by mi tradnal 1 itemek warty ~1.5$. Przelewam 6zl na konto instantowo.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2016, 22:27 
Cytuj  
Dodaj mnie do steam to Ci dam jak mam, zobacz w inv moim sobie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2016, 11:56 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=_8fU2QG-lV0

Cytuj:
CSGO has reached peak shadiness with ProSyndicate and TmarTn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2016, 12:49 
Cytuj  
Niestety te wszystki jackpoty to rak. Zaczynajac od legitnych stron, ktorych marza jest czesto 3-4 krotnie wieksza niz ta na tradycyjnej ruletce, a konczac na stronach, ktore nie udostepniaja algorytmu, wiec moga krecic waly jak sie chce. Strony te nie sa w zaden sposob regulowane, czesto posiadaja je ludzie bez zadnej legalnej dzialanosci, jedyny 'kontakt' to email, a ludzie i tak tam graja.
Do tego dochodza gownocelebryci internetowi, ktorzy za byle grosze promuja te strony na lewo i prawo wiedzac, ze ich widownia to dzieciaki.
Osobiscie strasznie mi szkoda wlasnie tych dzieciakow. Wiadomo nie kazdemu to grozi, ale sporo z nich moze miec potem problemy z hazardem, skoro juz teraz trafiaja sie przypadki, ze dzieci podkradaja karty kredytowe rodzicow, zeby sobie zasilac konta na jakims opskins itp.
Valve gdyby chcial to moglby to wszystko zakonczyc praktycznie z dnia na dzien nie whitelistujac botow z tych stron.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2016, 13:00 
Cytuj  
Miałem właśnie wkleić tego linka.

O ile do obstawiania nic nie mam, bo nie jestem hipokrytą to jednak osoby niepełnoletnie nie powinny mieć do tego dostępu.

Wielki chuj w dupę dla ścierw z youtube za takie akcje i dla Valve, które nie tylko nic nie robi w tym temacie ale jeszcze ułatwia, bo też mają z tego hajs za kluczyki.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2016, 13:02 
Cytuj  
Najlepsze jest to, ze za taki skandal ci kolesie powinni byc skonczeni, ale nie, zapewne w tej chwili montuja kolejny gowno filmik z csa i bedzie znowy po miliard wyswietlen.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 809 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.