mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 10:05 
Cytuj  
Obrazek

http://aapg.americasarmy.com/
trailer http://www.youtube.com/watch?v=NFc36ysB ... e=youtu.be
f2p @ steam http://store.steampowered.com/app/203290/?l=polish
polski sajt http://www.americasarmy.pl/

esport?
http://www.teamwarfare.com/forums/forum ... orumid=785
http://www.esl.eu/eu/forum/139/166/1133708/?lastvisit= vote here for ESL

Gra, z początku mnie odrzucila, bo słabo działała (pomyslalem: "znowu wypuszczaja crap bez optymalizacji"). Teraz chciało by się rzec, że fruwa jak należy. Jak na grę f2p, moim zdaniem bardzo dobra. Aż mnie to zaskoczyło. Może grafika nie jest nadzwyczajna, ale jest ok. Będzie w tej grze podział na tryb hardcore i normal, co myśle zapewni odpowiednią frekwencję na serwerach. tryb normal nieco przypomina gry CoD, gra się łatwo ale przyjemnie. Póki co może weterani serii AA mogą być zawiedzeni, ja nie mam tego porównania. Lubię realistyczne shootery, ale jednak wolę te bardziej arcadowe. Dalej jest to dość klasyczny shooter. To jest beta, a ja bugów nie widzę. Jak nie AA. ;]

Mysle, ze i prosy i noobki z refleksem szachisty moga w to grac i miec fun. Tylko musi sie troche wyklarowa community, bez dzieciuchow i bedzie git.

Imo jak ktoslubi military shootery to Arma 3 + AA:PG to bedzie dobry kąsek.

Już dawno nie czułem by po wyjściu z gry żałował, że muszę skończyć. Polecam.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2013, 23:21 
Cytuj  
Moj blad. Serwery hardcore juz sa, ale nie sa dostepne w matchmakingu tylko przez server browser.
hmm... poki co wciagnelo mnie. 5h wybilo. Imo solidny shooter. Z tym, ze ja w miare lubie realizm i modern shootery.

a tu byl stary temat o AA ;d
viewtopic.php?f=10&t=14817&hilit=america

jak cos namiary ponizej, nick w grze H1ghlander.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 07:12 
Cytuj  
Za 2 dni Ci sie znudzi, jak każda gra ostatnio ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 07:28 
Cytuj  
Jakbym miał z kim grac to raczej by mi się nie znudzilo. Teamplay imo będzie miał duże znaczenie i może nie raz okazac się ważniejszy niż indywidualny skill. Przy tym mogę tez być hero dla druzyny. Można się zakraść i wyciac wszystkich od tylu, lezacych trzeba spacyfikować, a swoich podnosić chyba, ze dostana w leb. ;] a tryb regular/normal nie jest przesadnie realistyczny. Nie wiem jak hardcore.

Chyba pierwszy raz od cod4, przy nowej grze mam tak, ze zaluje, ze musze wyjść. Bardzo trafia w moje gusta. Mapy mi się wyjebiscie podobają.

A niemal każdego fpsa sprawdzam, z zasady. I zawsze przerywam na chwile, by później wrocic. imo najlepsza darmowka, i jeden z lepszych shooterow w ostatnim czasie, z military shooterow.

I po pierwsze, na moje jest swietnie zoptymalizowana. Na początku miałem tylko zgrzyt.

PS. Jakos w Quake w ostatnim roku gralem dużo i mi się nie znudzil. A niektóre pozycje 20-30h to i tak calkiem niezle. Fpsy stawiam wyżej niż reszte, na mmorpg nie mam za bardzo czasu. Quake, AA:PG i Arma 3 i shootery mam załatwione na najbliższy rok ;) I dawno tak dobrego roku chyba nie miałem.

PPS. a esport tez na bank będzie http://www.esl.eu/eu/forum/139/166/1133708/ już sporo glosow w głupim ESL. Bo gra jest ok sama w sobie. Dziala płynnie, jest PB, browserska, nie ma imba weapons, mapy sa dobre, tryby gry adekwatne do tego typu rozgrywek.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 13:28 
Cytuj  
Myslalem ze to jakis dodatek do starego koslawego AA a to swiezynka z 29 sierpnia 2013


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 14:00 
Cytuj  
Tak, jest to AA4. Nówka.

AA3 to był kompletny crap. A tu to chyba nawet moje stare gromiaki cos pograją.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 16:20 
Cytuj  
http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?f=45&t=8871
dodadza wychylanie sie w AA:PG

odpowiedz na prosbe:
""My sources suggest you won't need to wait long ;D""

Oj czuje, ze w to troche pogram. Dawno mi sie cos tak nie spodobalo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 16:37 
Cytuj  
Wyczytaleś kiedy planują wersję finalną?


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 16:45 
Cytuj  
Nie bardzo, "this year". Wszedzie tylko pisza o open beta od 29 sierpnia.

Ja jestem zajebiscie zaskoczony.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 16:46 
Cytuj  
Pogralem troche i najbardziej przypomina mi CSa, moze nie ostaniego ale sourcea. Jak na darmówke to niezla gierka


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 16:50 
Cytuj  
Mi bardziej przypomina cod4 HC, counter-strike jest dla mnie o wiele bardziej sztywny.
Tu jest sprint, będzie lean, crouch, prone. Z tym, ze nie ma wielu denerwujacych rzeczy z CoD.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 18:35 
Cytuj  
e troche za bardzo cs'a przypomina.
stare aa mialo troche lepszy klimat jak dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 22:14 
Cytuj  
To zagraj na HC, sam jeszcze nie zagralem, ale moze byc inaczej. I poki co za duzo graczy, dzieciakow, jeszcze sie wyklaruje.

I akurat porownanie do CS jest slabo trafione. No chyba, ze w niego graliscie z 3h w zyciu. No chyba, ze znowu Wam za trudne. Albo za duzo wymagacie.
Ciekawe jaki bedzie ten lean, czy z bronia czy bez i ile bedzie wystawac postac.
Podobne i jak CS jest Insurgency i dlatego jest denerwujace, bo troche bez polotu. Tu jest silnik unreala. Nie quake i nie source. To solidny mix cod i cs. Ale lean, prone, sprint, iron sight, tego nie ma w CS.

Ja tam pierdole bfy i bede w to gral. Poza tym dostajecie w pelni gre za free. bez zadnych dlc, cash shopow. Porzadny shooter. Zadnych itemkow, skinow broni, zlotych broni itp. bzdetow. Proponuje nie porownywac do przeszlosci. No i sprawdzic HC. Lepiej porownac to do shooterow w ostatnich 6 latach. Tu przynajmniej gra za nas nie wygrywa, co najwyzej mozna liczyc na towarzyszy.

Poza tym to jest beta i devsi widac, ze ostro pracuja i sluchaja graczy. Mysle, ze sie moze poprawic. Z AA jest kwestia, ze najwazniejsze, ze od pierwszego dnia dziala dobrze. Wyglada na dosc dopracowana gre jesli chodzi o technikalia.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 23:16 
Cytuj  
Chodzi o ogólne odczucie i budowę map to blizej jest jej do Cs, moze i pograles High ze 300 godzin w Cs ale to nie 3000 albo i znacznie wiecej


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 23:25 
Cytuj  
High pogra kilkanascie godzin jak we wszystko i się przesiądze na cos innego ;). BF4 rulezzzz!!!

Ciekawe jak oni mają zamiar wszystko ciągnąć za free (przynajmniej na tą chwilę).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2013, 23:53 
Cytuj  
Tak samo jak wczesniej. Nie gadaj, jak nie zamierzasz grac to wypad czekac na bf4.
I nie, nie czulem tego dreszczyku emocji od dawna w grze tego typu. Gra jest po prostu dobra.

HC:
- nie ma huda
- nie ma imion, trzeba uwazac do kogo strzelamy po mundurze
- wyzszy damage
- mniej revive
- brak crosshair
- od razu powolniejszy styl gry
- dluzsze mecze
- inny feeling

Nie zgadzam sie, ze gra jest jak CS (i skad niby wiesz ile gralem), ktory jest o wiele bardziej sztywny. Odnosnie map, ktore w CS sa kompletnie plaskie i jest mniej drog, wejsc, drabinek itp.

Slyszalem tez, ze bedzie jakeis Classic Mode, i ze generalnie serwery beda mialy bardzo duzo opcji!

Jak jest dobra giera to gram z 100h+, jak mam z kim to wiecej.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 00:31 
Cytuj  
Slyszalem tez, ze bedzie jakeis Classic Mode, tak mi powiedziano, i ze generalnie serwery beda mialy bardzo duzo opcji. Ale nie moge znalezc wiele info. Mozecie kliknac "Host" i zobaczyc, ze jest tego calkiem sporo. I map w sumie tez tam dosc duzo. Ale nie wiem co to ten Classic jeszcze. tu jakas propozycja do devsow: http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?f=18&t=6579

Moim zdaniem idzie to w dobrym kierunku.

widze w opjcach serwera:
- revive po headshocie tak lub nie
- zmiana ilosci revive
- mappool
- ustawienia huda
- zmiana ilosci rund
- ustawienia teamkilli
- ustawienia spectatora
- linia komend (beda mody?)
- tryb hc lub nie
- voip tak lub nie chyba
- i jakies inne

mozna na wlasny serwer na swoim kompie postawic. Jaka gra nowa ma taka mozliwosc? Niewiele.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 06:54 
Cytuj  
o jak ty pieprzysz czasami :)
moze zbyt uogolnilem, ale wyrazilem po prostu swoja opinie na temat aa pg w porownaniu do starego aa - gdzie trzeba bylo sie powoli skradac, czolgac, rzucac granaty dymne i rozgrywka trwala naprawde dlugo (z tego co pamietam).
tutaj po prostu kazdy leci na pale przed siebie, ewentualnie kampi po krzakach i wali w tych co biegaja.

jak znalezc te hc serwery? odpalilem wczoraj tylko quick playa bo jakos serwer browser nie udalo mi sie znalezc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 07:11 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
o jak ty pieprzysz czasami :)
moze zbyt uogolnilem, ale wyrazilem po prostu swoja opinie na temat aa pg w porownaniu do starego aa - gdzie trzeba bylo sie powoli skradac, czolgac, rzucac granaty dymne i rozgrywka trwala naprawde dlugo (z tego co pamietam).
tutaj po prostu kazdy leci na pale przed siebie, ewentualnie kampi po krzakach i wali w tych co biegaja.

jak znalezc te hc serwery? odpalilem wczoraj tylko quick playa bo jakos serwer browser nie udalo mi sie znalezc.

Na poczatku zawsze ludzie leca na pale, pozniej lepsi gracze naucza sie wykorzystywac inne mozliwosci i zaczna sie schody.

Ja cale studia gralem w CS 1.5/1.6 i pozniej w zasadzie shooterow nie ruszalem, troche gralem w CS:Source.

Moze byc ciekawy tytul tylko gdzie znalezc czas na kolejna gre, heh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2013, 09:39 
Cytuj  
Serwery HC nie są na razie dostępne przez matchmaking/quick join, trzeba szukac na liscie serwerow, jest opcja filtru. Na razie jest ich mało z prostego względu... wlasnie dlatego, ze nie ma tego w matchmaking. Wszyscy teraz klikają quick join i HC się slabo zapelniaja.

Gra weszla na steam. Na razie masz dużo graczy bf/coda i graja tak z przyzwyczajenia. Ale na razie gra jest bardziej jak cod, nie jak cs. Ale mysle, ze się to zmieni. Powstanie więcej HC serwerow, fanow starego AA.

Ale nie zdziwie się jak "normal" będzie bardziej popularny, ze względu na napływ fanow CoDa, ale może to być obopolna korzyść, ogolnie ludzi pewnie będzie więcej i bega migrowac. Osobiscie az tak bardzo fanem realizmu nie jestem, ale jak dostane 2 opcje do wyboru to super.

Gra ma potencjal, a serwery mogą się trochę roznic od siebie, czego mi brakowało w wielu ostatnich grach.

Dobrze się rozwija gra i devsi raczej sluchaja graczy i ostatecznie zostawia im raczej wybor w opcjach serwerow. Ale i tak dawno nie było tak dość solidnej bety gry.

A feeling z dupy, ze ktoś nas zabija 1 shotem a my caly magazynek wynika często z roznicy pingu. Na razie mało EU serwerow.

Ktos porownal AA2 vs AA:PG http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?f=45&t=8966
brakuje mi klas.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.