mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 20:54 
 
Mendol napisał(a):
tigery szmery sa dobre ale do wysilku fizycznego - wtedy najlepiej widac efekt.
kiedys mozna bylo kupic kofeine w tabletkach w aptece - nie wiem czy jeszcze jest - ale masakrowala niezle :)


Mozesz kupic suple, i nie ma lypy. Olimp Labs therm-costam. Pigulki podnoszace metabolizm i termogeneze, z duza dawka kofeiny. W sam z rana, kawy pic juz nie trzeba :)

Opracowalem kiedys jeden sloik tego, ale samo z siebie nic nie daje (poza kofeinowym kopem). Trzeba ostro cwiczyc, nie ma opierdalanja sje.


_________________
Nestor#1522

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 22:16 
 
no efedryna to zajebista byla, tez mnie wkurwia ze na recepte teraz...

siedzac na dupie i grajac w gry zrzucilem 30kg w ciagu roku..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 22:18 
 
w tussipectcie masz za free lol, czyli co jakmi ktos kiedys mowil, ze efedryna to pochodna amfy to klamal? ;d


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 22:19 
 
RufeN napisał(a):
jak wiele daja takie suplementy(jakby to miec jakos w % oddac - np spalasz tluszcz xx% szybciej)? nie do konca generalnie ufam takim rzeczom (herbatki na chudniecie i inne homeopatie sprawiaja,ze ciezko sie racjonalnej osobie przekonac do tego,ze troche witamin i jakis bajer daja "kopa") + trener na silce chcial mi cos wcisnac ale drogie w ch... i wydalo mi sie,ze ma od tego jakas prowizje,ze mu tak zalezy.
atm uzywam tylko TREC Max Carb jako napoju przy wysilku.


Rok treningu na siłowni na rozgrzewkę - rekreacja + HMB cały czas.
Po pierwszym roku zaczynasz sesje suplementów spalających. 4 na rok po 6tyg + HMB i odżywki.
Trzeci rok dajesz na luz i rekreacyjnie.

Wynik? Spadek masy o 60kg.
Nie trenuję już 3 lata i nawet grama nie przytyłem. Problem w tym że idealna waga wzrosła mi o 16kg - chodzi tutaj o przyrost i % tłuszczu:mięśni.

EDIT: Animal Cuts albo Thyrocuts II - reszty na rynku nie znam.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 22:38 
 
Highlander napisał(a):
w tussipectcie masz za free lol, czyli co jakmi ktos kiedys mowil, ze efedryna to pochodna amfy to klamal? ;d


podobna ma konstrukcje ;) afaik mozna wyrabiac amfetamine z efedryny a z pseudo metamfetamine... o ile sie nie myle ;)

Co do humoru, przedewszystkim kwestia mentalnej sytuacji, jak ktos ma organizm w miare ok to raczej nie odczuje zadnych skokow nastroju. U mnie pewnie z powodu depresji poprawialy nastroj, ale moglo sie to wiazac z poprawa wydajnosci fizycznej, chociaz pojawialy sie tez problemy z koncetracja. Inni niczego nie czuli, inni czuli sie chujowo, sama efka w sumie nic nie dawala w polaczeniu z kawa dopiero dawala najs efekt. Ale u mnie np inozytol w energy drinkach poprawia lekko nastroj na reszte dnia, tez pewnie wiarze sie z depresja.

Tak czy inaczej zwieksza wydajnosc fizyczna i spala tluszcz zajebiscie, do tego sie nadawala najlepiej.

Szkodliwosc oczywiscie tez mniejsza od amfetaminy..

Co do problemow zdrowotnych, jak ktos mial problemy z sercem to raczej mogl wykorkowac.. tak jak mogl wykorkowac po viagrze, teraz wiecej chemi sie miesza a efekty i tak gorsze...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 22:43 
 
a ty nie miales grac w to la noir?
takie chujowe? ;p

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 22:55 
 
missclick w wlasciwie missbutton i musze powtarzac misje + sprawdzalem torrenty bo narazie tylko 1 dysk wyciekl


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 23:01 
 
no ale fajne/chujowe - warto grac?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 23:07 
 
Za malo by powiedziec, ale ta fajne raczej, wkurwia troche te powtarzanie jak zrobisz error. Sterowanie wymaga troche przyzwyczajenia sie etc.

Spodziewalem sie statow w stylu rpg ale dostajesz w sumie punkty ktore mozesz wykorzystac by odkryc slady (nie probowalem) albo usunac jedna z opcji w trakcie przesluchania jak nie jestes pewien.


Co do free roam misji to narazie wszystkie skonczyly sie z przeciwnikami w kostnicy.. dunno czy da sie ich jakos obezwladnic, 2x w reke bron wypada poczym koles ginie.. meele mi cos nie idzie w trakcie poscigu..

W opcjach niema pelnych controls wiec dunno czy tak tylko sie da czy ja poprostu cos robie zle.

Outfits odblokowuja mi sie w miare progresu i w start menu moge zmieniac, nie wiem czy sa jakies sklepy etc.

Co do kwestii kryminalnych/dochodzen tutaj akurat gra jak narazie sie sprawdza :> ale jak narazie jestem w drogowce ;)

Co do poscigow ogolnie to dosyc oskryptowane, lokacje czy timing free roam misji tez, wiec sa w sumie powtarzalne chyba, chociaz zdazaja sie lolowe akcje jak z jakimis psycholami w aluminiowych czapkach z baseballami ;)


Wyglada na to ze fabula/story + dochodzenie bedzie najwieksza zaleta gry. Mechanike mogliby doszlifowac, liczylem na gui etc bardziej w stylu red dead, ale inne studio/inny silnik, rockstar tylko wydaje.

Poszedlbym na szybko bez powtarzania ale mam narazie 1 plyte i nie wiem kiedy sie skonczy wiec robie perfect co da rade ;D


Co do czytania twarzy mialem w sumie kilka problemow z poczatku by rozgryzc, ale w sumie jak obserwujesz postac zaczynasz lapac kiedy lgaja, jak mozesz im udowodnic to dajesz lie, jak niemasz dowodow doubt, chyba ze wierzysz, jak dobrze wybierzesz odpowiedz mozesz dowiedziec wiecej..

Czasami widac wyraznie ze ktos lga, czasami musisz sie naglowic, ale narazie najwiecej bledow zrobilem probujac przeceniac postacie ;) pierwsze misje napewno w miare widoczne ze ktos klamie przy zmianach odruchow twarzy etc ;) jak oczy chodza/miesnie sie napinaja etc ;)

Dochodzi tez kwestia sytuacji, jak ogladales lie to me to pewnie bedziesz zerkal na ruch oczu czy kolesiowi skacza bo chce sobie cos przypomniec etc.. ale tez nie skacza u kolesia ktory juz kilka razy opowiadal sytuacje zanim gadal z toba ;)

ale zazwyczaj widac jak narazie pewne zmiany w ruchach twarzy jak ktos klamie lub cos ukrywa.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 14 maja 2011, 23:17 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 23:15 
 
eh szkoda.
liczylem, ze poza story bedza jakies randomowe misje, bedzie mozna sobie pochodzic, aresztowac jakas dziwke itd. itp.
no nic trzeba sprawdzic tak czy siak.
dzieki za info

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 23:19 
 
Mendol napisał(a):
eh szkoda.
liczylem, ze poza story bedza jakies randomowe misje, bedzie mozna sobie pochodzic, aresztowac jakas dziwke itd. itp.
no nic trzeba sprawdzic tak czy siak.
dzieki za info


mowie narazie za malo gralem by to powiedziec, poczatek w ogole roamu prawie nie bylo ani misji dodatkowych, tylko od misji do misji.. moze jak gra sie rozwinie dalej.


Jako dobra sprawe w gameplayu mozesz kazac swojemu partnetowi prowadzic woz do nastepnego celu ;)



aaa no i zapowiada sie lepiej od mafii 2 ;)

w sensie, w mafii masz spory ale pusty sandbox gdzie niemasz nic do roboty i wyglada jakby sluzyl tylko by na sile wydluzyc gre, tutaj jakb w epizodach skacze od misji do misji z tym ze w trakcie misji mozesz sobie pojezdzic po otwartym swiecie, zaliczac landmarki (jak sie zblizysz to ci zalicza nawet jadac) i brac poboczne misje.

upraszczajac: story i klimat zapowiada sie najs, ale sandboxu na poziomie gta czy red dead narazie tutaj nie widze ;)

jak bedzie wiecej to napisze.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 14 maja 2011, 23:24 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 23:23 
 
Mendol napisał(a):
eh szkoda.
liczylem, ze poza story bedza jakies randomowe misje, bedzie mozna sobie pochodzic, aresztowac jakas dziwke itd. itp.
no nic trzeba sprawdzic tak czy siak.
dzieki za info


Koszta koszta.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2011, 01:01 
 
...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 02:45 
 
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 19:58 
 
Wiedźmin 2

14gb


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 20:05 
 
To chyba jednak zaoszczedze 80zl... :evil:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 20:29 
 
raggnarok napisał(a):
To chyba jednak zaoszczedze 80zl... :evil:


chyba sobie żartujesz


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 20:32 
 
No Desh i ragnarok to pro warezowcy. Nie kupuja gier.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 20:35 
 
Co to jest 14 giga w dzisiejszych czasach. Wkurwiać może tylko ewentualnie prędkość instalacji.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 20:40 
 
Standardowa jak na dzisiejsze czasy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 448, 449, 450, 451, 452, 453, 454 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.