mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 19:09 
Cytuj  
Chrisq napisał(a):
Od godziny proboje znalesc miejsce zeby wypic z kogos krew. Jakies sugestie? Wszedzie wszyscy mnie atakuja.


przez cały dzień: świątynie kynareth? kapłanki
czasem przez cały dzień: koszary
wieczorem i rzadko w dzień: sklepy i domy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 20:19 
Cytuj  
Ukradłem konia, ale po pół godziny padł. Najgorsze, że nikt go nie zabił. Jak zsiadałem to miałem jakiegoś buga co sprawił, że konia pociągnęło 50 metrów po glebie i jak do niego dobiegłem to już nie żył. Immersję szlak trafił.
Innym razem po wczytaniu gry niektórym questowym NPCom coś odjebało, bo zaczęli mnie napierdalać bez powodu (i tak za każdym wczytaniem tego save'u). Musiałem wczytać save z przed kilku godzin, żeby móc normalnie grać dalej.
O lataniu już nawet nie będę pisał bo było.
Myślę, że gra będzie grywalna dopiero za parę miesięcy, ale wtedy to już będzie Diablo 3. :-?

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 22:02 
Cytuj  
Pytanko - już mi się znudziło bycie wilkołakiem i postanowiłem, że chcę się z tego wyleczyć.

Pamiętałem, że jak ratowałem kovnaka (czy jak się tam zwał - herold towarzyszy) to sam później użyłem płomienia i pytało czy chcę wrzucić głowę wiedźmy do ognia i się wyleczyć, ale wtedy dałem nie.

Teraz zmieniłem zdanie, podreptałem na miejsce z głowami wiedź w plecaku, ale w ogóle nie mogę użyć płomienia.

Bug czy o co chodzi?


_________________
Altaya | BF4

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 22:07 
Cytuj  
Gdzie mogę znaleść kolejnego słowa z krzyków "lodowa postać" albo "mroźny oddech" ? Są cąłkiem si, bo zamrażają przeciwników ale przydałby się jakiś upgrade. Ile w ogóle krzyków mamy?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 lis 2011, 23:32 
Cytuj  
W Folghuntur masz słowo Zimno do Mroźnego Oddechu, Mróz nie wiem gdzie, nie pamiętam bo od tego zacząłem.

Ktoś wie, do czego słuszy słowo Brzuchomówca? Nie potrafię tego rozgryźć. I gdzie znajdę kolejne słowa do Trąby powietrznej i Furii Żywiołów?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:09 
Cytuj  
Skąd wziąć kluczyk do Saarathal ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:29 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Skąd wziąć kluczyk do Saarathal ?


obok bedziesz mial drugie wejscie bez kluczyka.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:49 
Cytuj  
Chyba masz na myśl inne miejsce, bo przed chwilą sprawdziłem (ponownie) i nic nie znalazłem. Chyba że jest diabelsko dobrze ukryte.

Saarathal, na północy na terenie wykopalisk. Do questa z kompletowaniem amuletu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:53 
Cytuj  
Jak robisz jeden z początkowych questów w Akademii, to koleś Ci drzwi otwiera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 00:56 
Cytuj  
Nie jestem magiem tylko wojem, do akademii wstepować nie zamierzam. Czy to oznacza że quest jest nie do wykonania ? Jeżeli tak, to byłby mocny designerski fail.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 01:18 
Cytuj  
ubierz kaptur (powinno stykać), kup za grosze zwój i tyle


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 04:14 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Ukradłem konia, ale po pół godziny padł. Najgorsze, że nikt go nie zabił. Jak zsiadałem to miałem jakiegoś buga co sprawił, że konia pociągnęło 50 metrów po glebie i jak do niego dobiegłem to już nie żył. Immersję szlak trafił.
Innym razem po wczytaniu gry niektórym questowym NPCom coś odjebało, bo zaczęli mnie napierdalać bez powodu (i tak za każdym wczytaniem tego save'u). Musiałem wczytać save z przed kilku godzin, żeby móc normalnie grać dalej.
O lataniu już nawet nie będę pisał bo było.
Myślę, że gra będzie grywalna dopiero za parę miesięcy, ale wtedy to już będzie Diablo 3. :-?


Zrobienie gry o takiej skali bez bledow jest niemozliwe. Jak na ilosc skryptow i kombinacji i tak mysle ze skyrim jest zaskakujaco stabilny.
Jak cie irytuja takie rzeczy to sobie odpusc gry bethesdy bo przy takich ambitnych i skomplikowanych projektach nie sa w stanie bardziej doszlifowac. Bo nawet jesli wiedza o takich bledach nie znaczy to ze sa w stanie sie przekopac przez tony skryptow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 17:36 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Zrobienie gry o takiej skali bez bledow jest niemozliwe. Jak na ilosc skryptow i kombinacji i tak mysle ze skyrim jest zaskakujaco stabilny.
Jak cie irytuja takie rzeczy to sobie odpusc gry bethesdy bo przy takich ambitnych i skomplikowanych projektach nie sa w stanie bardziej doszlifowac. Bo nawet jesli wiedza o takich bledach nie znaczy to ze sa w stanie sie przekopac przez tony skryptow.
Projekt rzeczywiście ambitny, ale gdyby ktoś poświęcił choć trochę czasu na przetestowanie gry przed jej wypuszczeniem to większości błędów jakie mamy na dzień dzisiejszy by nie było. Mógłbym zrozumieć błędy w skryptach bo je można przeoczyć, ale ewidentne błędy w fizyce wybitnie świadczą o braku testów. Może nie wyrobili się z czasem, bo nie chcieli odkładać premiery. Ciekawe czy te same błędy są w grze w wersji na konsole, czy tylko na PC. Może po prostu port gry na kompy im nie wyszedł, kto wie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 19:30 
Cytuj  
Niah napisał(a):
+
Bonus do skradania
Bonus do iluzji
Moce

-
Brak regeneracji kondycji, życia, many w świetle dnia
Problem z pożywaniem się (polecam światynie (chyba) kynaret oraz koszary)
Jak jesteś na głodzie zostajesz zaatakowany przez 99% osób

Tyle pamiętam


ale to dotyczy zarówno wampirów jak i wilkołaków?

czy da sie byc wilkolakiem i wampirem na raz? ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 19:35 
Cytuj  
nie da sie
wampir troche zbyt upierdliwy imo

ShadeKnight napisał(a):
Ukradłem konia, ale po pół godziny padł. Najgorsze, że nikt go nie zabił. Jak zsiadałem to miałem jakiegoś buga co sprawił, że konia pociągnęło 50 metrów po glebie i jak do niego dobiegłem to już nie żył. Immersję szlak trafił.

mialem tak samo, kon mi po prosu odfrunal i zdechl, ale po prostu wczytalem poprzedni save. zapisuje co chwile i juz mam prawie 700 sejw, w pewnym momencie zajmowaly 3gb na dysku :D


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 19:52 
Cytuj  
w grze sa 24 rozne shouty

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2011, 21:27 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
[Projekt rzeczywiście ambitny, ale gdyby ktoś poświęcił choć trochę czasu na przetestowanie gry przed jej wypuszczeniem to większości błędów jakie mamy na dzień dzisiejszy by nie było.

1. Błędy w serii TES to tradycja. Gdyby nie było to ta gra nie byłaby tym samym. :P
2. Uważasz, że testów nie zrobili? LOL.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 00:40 
Cytuj  
Da sie jakos wylaczyc na companionie (Lydia) zmiane z miecza na luk? Ciagle mi switchuje bronie i biega z jakims shitbowem zamiast z mieczem legendarnym ktory jej dalem.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 03:49 
Cytuj  
zabierz jej łuk?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 06:42 
Cytuj  
spoiler

jak zebrałem 20.000 nagrody? zabiłem cesarza :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.