mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 20:49 
Cytuj  
Kiedy ma finalna beta wyjść?

Jakiś time-table jest?

Cholera może i kupię ,choć fajnie by było jakby te 10$ mniej kosztowało...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 22:51 
Cytuj  
Ten filmik jest z 1 bety(0.77 bulid), teraz gra nawet inaczej wygląda(bulid 0.86). Chyba nikt nie streamuje bety 2 , a filmików na yt też nie ma . Za pare dni pewnie się pojawią.

Final wersja będzie zależeć od testerów, jesli wiekszość stwierdzi ,że jest ok to od tego momentu miech dwa zanim wyjdzie final wersja (dopiero wtedy maja dodać własny content-kampanie). Na za miesiąc zapowiedziana jest beta 3. Sądze, że najwcześniej gra może być skonczona na okres wakacyjny ( a bardziej prawdobodobny termin to jesień). Wszystko zalezy od Stardock ( długa developerka to straty> po pensje muszą płacić kilkunastu osobom nad tym projektem siedzącym. Z drugiej stroty nieskończona gra nie przyniesie zysków, więc sądze ,że to potrwa minimum pół roku).

Jeśli dobrze zrozumiałem Beta 3 będzie rozwinięciem i wprowadzeniem sugesti z bety 1 i 2 oraz próba wprowadzenia oblężeń(coś ala jakie były w Age of Wonders). Brad postawił pytanie na forum jak to ma być rozwiązane bo nie maja pewności.

Co do ceny taniej nie będzie (chyba ,że odkupisz od kogoś konto z wom), będzie drożej jak skończy się promocyjna cena pre orderowa. Za rok dwa pewnie cena spadnie.

W grudniu wam wklejałem linka na wyprzedaż na Amazonie wom był do kupienia poniżej 3$ , a to dało by znizke 10-15$ ma FE(pod warunkiem zarejestrowania przed końcem 2011).


W becie 1 bez problemów zwiedzałem / rozwalalem sporą cześć tego co bylo na mapie w tym te tereny wild(kosmiczni przeciwnicy, wypas nagrody sporo kasy i expa). Obecnie ledwo dałem zlokalizować granice dwóch takich terenów i mam związane ręce obroną. Miód się wylewa z ekranu:D


Ostatnio edytowano 25 lut 2012, 22:57 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 22:57 
Cytuj  
Spoko to pewnie kupię. Trochę narzekałem na cenę ,ale to gra chyba bardzo w moich klimatach ,a parę dolców mnie nie zbawi bez przesady :p

Ta promocyjna cena pre-orderowa to wiadomo do kiedy obowiązuje? Do momentu releasu?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 22:59 
Cytuj  
Pewnie tak(co do ceny i okresu jej obowiązywania). Ci co kupili w pre orderze do zeszlego czwartku dostali się do bety 2. Prawdopodobnie ci co pre orderują teraz do bety 3 za miech dopiero.


Jako ciekawostka Brad pogodzil sięz valve i do tej pory wydali galciv i sins na steamie. Rebeliona robią już pod steam. O FE nic nie pisali, ale prawdopodobnie będzie można mieć FE na stardock i na steamie(or steam osobny zakup) . Jeśli WoM pokaże się na steam to FE pewnie też się pokaże, a wtedy na 99% będzie znizka 10-15% (tak było z sinsami i galciv)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:42 
Cytuj  
teraz jest za 6$ na amazon, ale to nic nie da?

imo wiecej by zarobili jakby obnizyli cene ;]

http://farm5.static.flickr.com/4079/488 ... 3070_b.jpg ;)


_________________
.


Ostatnio edytowano 25 lut 2012, 23:55 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2012, 23:52 
Cytuj  
pogielo ich troche z ta cena.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 00:32 
Cytuj  
Teraz po ptokach, znaczy kupic mozna za te 6$ (nie da teraz znizki na FE).

Ten screen z e steama to fake ? Bo ja u siebie elementala nie widzę :D ?

To musi być coś starego jeśli już AvP za 50$ na tym screenie!



Kurde co gra to coś mi nie przypasi na starcie: albo nie ma shardów i ore, albo zaraz obok przeciwnik or 2, or teren startowy pustynny/bagienny i nie da rady miasta postawić(nie ma sensu go tam stawiać). Jedną grę mialem obiecującą (pare fajnych itemów, ale tylko 1 miasto> wpadła ekipa i pozamiatali). Teraz przed każda walką robię save a bo jak nie wyjdzie to negatywne traity dla czempów (a w późniejszej grze to strasznie boli).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 09:33 
Cytuj  
tak, fake i do tego chyba sprzed 2 lat czy jakos tak ;)


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 16:19 
Cytuj  
Parę screenów z bety 2:
http://img715.imageshack.us/img715/7844 ... 133022.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/7844/f ... 133022.jpg

http://img848.imageshack.us/img848/2328 ... 133021.jpg

http://img9.imageshack.us/img9/2328/fal ... 133021.jpg

http://img805.imageshack.us/img805/4434 ... 133020.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 18:29 
Cytuj  
chyba jednak wolalbym te gre w nieco innej oprawie graficznej. W ogole w porownaniu do WoM to chyba nie ma roznicy pod tym wzgledem.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 18:34 
Cytuj  
Parę pytań bo w WoM nie grałem ani nie znam.

- Gracze komputerowi - to tłuką tylko ciebie czy między sobą też? Jest jakaś dyplomacja czy perma wojna?

- Jak z AI - zarówno w wymierze strategicznym / makro jak i taktycznym / combatu ?


Chyba ,że jest jakaś strona z takimi rzeczami wyjąsnionymi to poproszę :)

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 18:55 
Cytuj  
warhameron napisał(a):

Wyszla łatka 0.86 - nowa gre odpaliłem i znowu pod rząd parę zonków (zaczyna mnie to wnerwiać w pozytywnym znaczeniu- trza kombinować> do tej pory stawialem na zasięgowe jednostki:magowie i łucznicy, ale czary guardian wind i mist czy fog
< zwiekszaja armor i zmiejszaja szanse na trafienie z broni zasiegowej w tym czary> powoduja ,że moje zasięgowe jednostki gówno robia i chołota je rozjeźdża(mam nadzieje ,że to bug). Muszę zmienić taktyke i zacząć produkowac czołgi ( koszt rośnie) którę strzelają or calkowice isc w panzer y i robić wszystko opancerzone i cięzko uzbrojone. Ale z 2 strony moje ultra droga armia może zniknac jak trafię na wypasionego maga. Problemem jest uzbieranie odpowiedniej ilości krysztalów i żelaza na wyprodukowanie naprawdę dobrych jednostek. Do wczoraj tanią i dobrą jednostką byłi łucznicy teraz musze kombinować. Sporo zalezy od farta > z czym na mapie na okolo zaczynamy grę. Na stracie jest szansa na questy, za które dostaniemy broń/armor, czempiona, jednostke(ultra przydatne). Też bardzo dużo zalezy jak zdudujemy swojego avatara. Można wybrać np trait bandidt lord i dostać 2 bandytów na starcie, bust do golda, siły itp (spory wachlarz) no i ofc magie( 5 z 6 dostepnych> jest 6 ale grając krolestwami mamy magie zycia, grając imperialnymi magie śmierci).
Defensywna magia nie sprawdzila mi się w poprzedniej grze, teraz stestuje ofensywna. Jak się rozkręce to powstawiam nowe screeny. Co dziwne, nie zdołałem znależść nowych itemow i przeciwników (dodanych w tej bacie). Po kilkudziesięciu turach musze wstrzymać explorację i przejśc do obrony przed random przeciwnikami jak i nacjami, które mnie znalazły. AI poszło ostro do góry. Zmniejszyli tez strasznie expa zdobywanego za walki questy itp. W becie 1 po np 8 godzinach miałem hirosow na 25-30 lev teraz miałem 8 lev ! co przekłada się na ilosć skili/traitów/czarów generalnie jest to zmiana na plus, aczkolwiek mam nadzieje ,że troszkę zwiekszoą expa (jest kara do expa od ilości czempów w armii> założenie jest chyba takie ,że 1 czemp na armie, ale człowiek z przyzwyczajenie stara się robic koksów i tu zonk efekt jest przeciwny do zamierzonego celu).

Co bardzo istotne gra bardzo rzadko wywala i chodzi dużo lepiej od wcześniejszej bety(jak i wom a)


Czy gra jest grywalna? Bo mam WOM kupiłem w 2011 roku i nie wiem czy kupować teraz dodatek. Niby jest za 80zł. :( Ta Beta 2 umożliwia ukończenie całej gry? Jak to jest? Proszę pomóż bo nie wiem czy kupować.

Szkoda, że nie dal beta dla każdego :( albo ewentualnie dla posiadacza WOM.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:11 
Cytuj  
@Highlander Oprawa graficzna zmieniła się bardzo na plus pod każdym względem z jednym wyjatkiem : twarze/głowy sa po prostu ugly (ale wystarczy hełm i gra gitara :D > to zostało z woma i chyba tego nie zmienia)

Jednostki/czempy wyglądają po prostu ślicznie (bardzo mi się podoba mozliwosc ustawień barw/kolorów naszego państwa + naprawdę spora itemizacja, która wplywa na wygląd> w obecnej becie dodali kilkadziesiąt nowych itemów ! wiekszości nie było w becie 1)

Oprawa graficzna pewnie bedzie jeszcze poprawiana (kosmetyczne zabiegi) typu dodanie lasu w kolorach jesiennych itp

@sula

Gracze komputerowi tłuka się między sobą i wygląda na to ,że dogadują się nad wspólnym atakiem. Dyplomacja jest i dość mocno rozbudowana (ja się w to nie bawie jest to dużo trudniejsza gra: trzeba stawiać w miastach budynki , które zwiekszają prestiż + sa chyba punkty dyplomacji: za nie + kasa można negocjowac np: traktat pokojowy, sojusz, atak na innego przeciwnika, wymuszenie kasy itp Są też specjalne miejsca które można przechwicić i one dodają troche punktów dyplomacji. W grze są 2 frakcje królestwo i Imperium. Jak sie gra Jakąś nacją z Imperium to łatwiej dogadac się z podobną frakcją. Dogadanie się z Królestwem jest możliwe (w pip trza mieć prestiżu i dyplomacji). Ubicie ultra koksa z wildlandów daje sporo prestiżu + trofeum, które też ma wplyw na tą dziedzine. Do dyplomacji są technologie(tylko pod nia) jak i pochodne (ekonomiczne np karawany+traktat handlowy). W becie 1 AI leżało pod kżdym względem. W becie 2 silny przeciwnik z przeciwnej frakcji wypowie wojne pod jakimś pretekstem. Czasami zaatakuje od razu, ale miałem 1 grę ,że przyszedł do mnie po 100 turach z takimi hordami, że z 2 godziny odpierałem atak na 1 miasto ( rozgrywanie walk z automatu z silniejszym przeciwnikiem z reguły konczy się wtopa i trza recznie. Zdażyło mi się też ,że pomimo przewagi przegrywałem( już z naście razy) z powodu czarów /skili przeciwników AI obecnie potrafi z nich korzystać w bolesny sposób. Walki taktycznę z równym/silniejszym przeciwnikiem rozgrywam ręcznie i sprawia to sporę frajdy. Ze słabymi armiami ide z automatu (ale robie save jeśli idzie o miasto, bo jednak ryzyko jest wtopy). To jak AI się zachowuje zalezy od poziomu danej nacji ( 7 poziomów > na hardzie to praktycznie tylko obrona > radiculus jak narazie szybka wtopa).

Na radiculus z włączonymi all opcjami na hardcore, gra jest dla masochistów. Tu wszystko jest po prostu Deadly (ale zapewne miłosnicy takiego Hardcoru też się znajdą)

http://forums.elementalgame.com/417275


Ostatnio edytowano 26 lut 2012, 20:30 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:19 
Cytuj  
Spoko dzięki.

Nie no aż takim masohistom nie jestem ,żeby grać aż na takim poziomie trudności ,ale fakt dobrze ,że zrobili bo kilku się takich znajdzie heh

Poza tym w większości gier te najwyższe poziomy trudności są zrobione trochę 'sztucznie' np. w CiV IV komp na najwyższym od pierwszej tury ma tam ileś miast + gold + jednostki ,gdzie ty masz jednego osadnika standardowo.

Dlatego wybieram przeważnie taki poziom trudności ,że radzę sobie ledwo ledwo ( z możliwością wtopy jeżeli AI jest na tyle dobrze w grze ,żę może podbijać / niszczyć) ,ale że wygrana jest możliwa i nie wymgaga masochistycznego liczenia wszyskiego do najmniejszego detala.

Hmm brzmi fajnie - tak trochę brzmi jak nowe wcielenie serii Warlords tylko bardziej rozbudowana.

Nice !

Nie pali się i jakoś mi się nie śpieszy żeby mieć access do bety na przykład ale pewnie jak będzie blisko retaila - to kupię pre-order prawdopodobnie.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:20 
Cytuj  
CavieZ napisał(a):
[
Czy gra jest grywalna? Bo mam WOM kupiłem w 2011 roku i nie wiem czy kupować teraz dodatek. Niby jest za 80zł. :( Ta Beta 2 umożliwia ukończenie całej gry? Jak to jest? Proszę pomóż bo nie wiem czy kupować.

Szkoda, że nie dal beta dla każdego :( albo ewentualnie dla posiadacza WOM.


Jeśli posiadasz WoM i zarejestrowałeś go to na 100 % dostałeś zaproszenie do bety (dostal go każdy kto kupił wom w 2011 i zarejestrowal w 2011.

https://store.stardock.com/login.aspx?R ... t/products

Jeśli nie pamietasz pasów, to da radę odzyskać! Jeśli jakiś cudem nie dostałeś się do bety(brak zaproszenia) to pisz do suportu (naprawdę szybko reagują- w parę godzin)

Skoro masz FE za 80 zeta to mają cię w systemie bo dostałeś znizke, w takim razie zaloguj sie z linka jaki zapodalem i zaciągnij bete.

Narazie nie kupuj, na 99,9% masz dostep do bety. Więc możesz zaciągnąć i grać.

Obecna beta 2 nie jest pelna grą. Testujemy grę jako taka (zglaszamy bugi, których jest sporo, brak balansu itp). FE skończone bedzie podobna do Age of Wonders ( ja grałem głównie kampanie z całej serii) i tak jak w AoW najwiekszym atutem ma ByC kampania/kampanie (ale tego na 99% nie będziemy testowac, ja na abnk nie bede sobie psuc zabawy). Obecna gra przypomina Master of magic, każda gra jest inna (full random mapy i tego co na niej + cały content>questy itemy przeciwnicy itp).


Ostatnio edytowano 26 lut 2012, 19:29 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:24 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
CavieZ napisał(a):
[
Jeśli posiadasz WoM i zarejestrowałeś go to na 100 % dostałeś zaproszenie do bety (dostal go każdy kto kupił wom w 2011 i zarejestrowal w 2011.

https://store.stardock.com/login.aspx?R ... t/products

Jeśli nie pamietasz pasów, to da radę odzyskać! Jeśli jakiś cudem nie dostałeś się do bety(brak zaproszenia) to pisz do suportu (naprawdę szybko reagują- w parę godzin)


Nie no to chyba każdy kto kupił grę w 2010 :) to dostanie betę. Ja nie mam bo ja w 2011 kupiłem.

W dodatku nie mogę kupić preorder dodatku bo pisze, żę mam coś nie tak z kartą :( a mam VISĘ :( CHCĘ BETĘ;/

---
Nie mam bety :( mam na koncie tam Galciv 2 oraz WOM i nci wiecej :( zadnej Bety. W którym miejscu ten klucz powinien byc?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:32 
Cytuj  
Beta 2 na 100% jest dla wszystkich którzy kupili i zarejtrowali wom w 2011 + dla tych co preorderowali FE.

Zaloguj się i sprawdz czy nie masz bety do zaciągu : https://store.stardock.com/login.aspx?R ... t/products

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:35 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Beta 2 na 100% jest dla wszystkich którzy kupili i zarejtrowali wom w 2011 + dla tych co preorderowali FE.

Zaloguj się i sprawdz czy nie masz bety do zaciągu : https://store.stardock.com/login.aspx?R ... t/products


Nie mam :( .. mam tylko to --> http://vlep.pl/img/v74cgy.png po zalogowaniu.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:41 
Cytuj  
[email protected]

http://forums.elementalgame.com/417915

Kurdę sorki byłem pewien ,że wszyscy ktorzy kupili w 2011 dostaną bete.


Ostatnio edytowano 26 lut 2012, 20:30 przez warhameron, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 26 lut 2012, 19:45 
Cytuj  
Jak wygląda sprawa z wymaganiami? Bo w WOM nie dało rady grać na moim drugim kompie czyli laptopie. Jak to jest teraz? Jest coś w pliku README?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.