mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 11:26 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Jak nie widziałeś jak ja znalazłem na forum temat z podobnym problemem :P
Tam właśnie doradzili aby ściągnąć vcredist_x86.EXE - choć tam podawali, że dla systemu 64b. ściągnąć odpowiednią wersję. Niestety ona mi nie zadziałała. Jak pobrałem i zainstalowalem wszystko zaczęło ładnie śmigać :]



W takim razie przeoczenie. Dobrze , że możesz grać :D

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 17:13 
Cytuj  
Sorcerer King
http://www.strategyinformer.com/pc/sorc ... views.html
http://www.strategyinformer.com/pc/sorc ... rview.html
Od dziś na steam

Głowy nie dam, ale niby każdy dostanie dostęp kto ma konto w SD (klucz steam do bety) https://store.stardock.com/myaccount/products

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 21:38 
Cytuj  
wyglada jak gowno.

myslalem, ze juz troche zarobili by zrobic... jakakolwiek grafike.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 21:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wyglada jak gowno.

myslalem, ze juz troche zarobili by zrobic... jakakolwiek grafike.

+1

czekam aż mi poprawia AI w Endless Legend


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2014, 22:28 
Cytuj  
Ten SK nie podchodzi mi i raczej nie kupie w EA (może jak spadnie do 5$). Grafika jeszcze bardziej uproszczona i jakaś taka dziecinna (w moim odczuciu). Craft i nowe jednostki mam nadzieję, że wrzucą do FE LH. Za friko też nie dadzą do potestowania. Dostali ci co kupili GC III. Oby to okazał się finansowy fail i wrócili do FE LH z nowymi ficzerami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 08:26 
Cytuj  
co myślisz o GC3? Będzie wypas AI czy niedoróbka ?


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 12:00 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
co myślisz o GC3? Będzie wypas AI czy niedoróbka ?


Ludzie niby są posikani i strzelają radochę na 100 graczy w multi (to chyba na kilka miechów gra przy tylu graczach). AI podobno jest dużo lepsze ( ale nie uwierzę do póki sam nie sprawdzę). GC to flagowy produkt SD, który się sprzedał w setkach tys kopi, tu nie mogą sobie pozwolić na danie dupy jak z FE (najlepsze AI było w becie, za uja nie kumam czemu nie przywrócą tamtych bulidów. Tak by gracz miał możliwość załadowania danej wersji gry)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 12:28 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Deshroom napisał(a):
co myślisz o GC3? Będzie wypas AI czy niedoróbka ?


Ludzie niby są posikani i strzelają radochę na 100 graczy w multi (to chyba na kilka miechów gra przy tylu graczach). AI podobno jest dużo lepsze ( ale nie uwierzę do póki sam nie sprawdzę). GC to flagowy produkt SD, który się sprzedał w setkach tys kopi, tu nie mogą sobie pozwolić na danie dupy jak z FE (najlepsze AI było w becie, za uja nie kumam czemu nie przywrócą tamtych bulidów. Tak by gracz miał możliwość załadowania danej wersji gry)
Dzięki.
A jak oceniasz devsów od Endless Legend - zostawią to jak jest czy dokończą? AI jest nie zrobione i mody nie uruchomione, trochę za szybko kupiłem tę grę.

Pytam Ciebie bo znasz się na tych wszystkich turówkach :wink:


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 13:31 
Cytuj  
kij tam z tymi grami...

kiedy nowe Sinsy ja sie pytam? :(

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 16:23 
Cytuj  
Nowych sinsów podobno nie będzie. Będzie nowe IP-> rts (ludzie wnioskują, że walki na planetach i w kosmosie po ss i opisach/tym co pisali devsi)

Rozpiska wydawnicza SD na 2 lata:

1Q2015: E2015-> Elemental 2015 to Sorcerer King
2Q2015: GC3
3Q2015: Unannounced RTS (biggest game we've done before) <- NOWE IP
1Q2016: OTC, GC3 - Major Expansion 1
2Q2016: Unannounced game, E2015 - Major Expansion 1
3Q2016: Unannounced game, Unanncounted RTS - Major expansion 1

Wiadomo, że jedna z tych gier to Star Control (4). Pozostaje jedna niewiadoma.



Co do Endless Legend to po prawdzie jest teraz w takim stanie jak było FE LH (kiepskie główne AI). Na początku fajnie się grało ->trudne w pip zanim się skumało co z czym. Ale, po kilku grach, poznaniu technologii, plusów i minusów gra jest taka sobie (AI praktycznie nic nie robi od major faction). Endless Space długo łatali ( imo nie do końca skutecznie) i wyszedł dlc/dodatek. Pewnie poprawią i będzie ciut lepiej (no i potencjalne mody mogą mocno urozmaicić gre jak w FE LH)

Mam nadzieję, na mod Alpha Centurii do Endless Legend powstanie (niewiele poprawek potrzeba).


Może Worlds of Magic będzie lepsza gra (ale opinie też sa mieszane niestety)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2014, 21:15 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Sorcerer King
http://www.strategyinformer.com/pc/sorc ... views.html
http://www.strategyinformer.com/pc/sorc ... rview.html
Od dziś na steam

Głowy nie dam, ale niby każdy dostanie dostęp kto ma konto w SD (klucz steam do bety) https://store.stardock.com/myaccount/products

Kurcze, a myślałem, że zwidy mam. Nie ładnie SD sobie poczyna...


EDIT: World of Magic, wstępnie zapowiada się nieźle, choć przypomina to trochę AoW 3 tylko, że zamiast hexów kwadraty.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 11:54 
Cytuj  
http://forums.elementalgame.com/458233/page/1/


It would be $19.99 for users who have FE:LH, $39.99 new. Would come out after LH 2.0 so that 2.0's stuff can be part of it.

Features:

Greater faction differentiation where different factions do different types of damage (fire, cold, electrical, arcane, poison, etc.)
All existing DLC would become available for it and your current DLC would be added to your account (you wouldn't have to rebuy any DLC).
Dynasties
Different Tech Tree per major faction
Lots more unit customization items
General diplomacy overhaul

Release date would be AFTER Sorcerer King and GalCiv III.


Cieszy, że nadal chcą rozwijać FE LH ( 1.9 i 2.0 pacze mają być + 3 dlc no i ten dodatek), smucą ceny...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 20:31 
Cytuj  
Ja nie rozumiem tej firmy, krwa trzepią ciągle to samo i się dziwią, że ludzie mają pretensje, że to kolejny reskin tego samego. Ten sorcerer king to chyba z myślą o tabletach powstaje, bo wycieli w pizdu ficzerów dając wielki licznik śmierci na górze. Ta wiem, przesadzam ;)

Boję się o galciv3, jak uruchomiłem alfe rok temu to stwierdziłem, że robie uninstall bo nie chcę się denerwować - wyglądało to jak galciv2 hd hex edition :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 paź 2014, 22:32 
Cytuj  
Stardock to strasznie chciwe huje


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 15:34 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Boję się o galciv3, jak uruchomiłem alfe rok temu to stwierdziłem, że robie uninstall bo nie chcę się denerwować - wyglądało to jak galciv2 hd hex edition :(

W dwójkę mało grałem ale jak zobaczyłem screeny z 3 to najpierw stwierdziłem, że to StarTrek Mod a później tak jak ty, że to po prostu 2 HD plus parę nowych ficzerów :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Stardock to strasznie chciwe huje


No właśnie problem jest tu, że oni nie są chciwi, zrobili tego faila wom i wrzucili w to więcej kasy niż zarobili. Jakby byli chciwi to by zajęli się tym co przynosi im największe zyski, czyli tym oprogramowaniem które tam rzeźbią. Dlatego nie czaje co ta firma ma za pomysł na siebie jeżeli chodzi o gry, robią teraz milion projektów na raz i wszystko wygląda średnio, bo nie mają ludzi/umiejętności/budżetu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:42 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Stardock to strasznie chciwe huje


No właśnie problem jest tu, że oni nie są chciwi, zrobili tego faila wom i wrzucili w to więcej kasy niż zarobili. Jakby byli chciwi to by zajęli się tym co przynosi im największe zyski, czyli tym oprogramowaniem które tam rzeźbią. Dlatego nie czaje co ta firma ma za pomysł na siebie jeżeli chodzi o gry, robią teraz milion projektów na raz i wszystko wygląda średnio, bo nie mają ludzi/umiejętności/budżetu.

Ekspertem nie jestem, ale bardzo mi się nie podobało co robili z FE. Sprzedali mi preorder i nie chcieli mi dać steam keya. Potem zrobili drugą grę zamiast dokończyć pierwsza (FE LH)


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:48 
Cytuj  
Przy kupnie preordera miałeś info że dostaniesz klucz steam? Bo jak to nie była gra wymagająca steama, to nie rozumiem problemu. Nie mam FE, więc nie wiem - kupiłem tylko FE:LH u nich (dostałem klucz steam) i na tym się kończy moja przygoda z tą serią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:53 
Cytuj  
Nie miałem, ale w dniu premiery była taka opcja więc pokarało mnie za preorder.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2014, 22:55 
Cytuj  
No to jest obraz "burdelu" jaki oni tam mają, ja nadal ich cenie za transparentność i kontakt z community, ale kurde coraz bardziej mam wrażenie, że ludzie pracujący tam żyją w innej bajce w której wszystko co robią jest super.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.