mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 17:36 
Cytuj  
w sumie nawet tez ufam, ale 1 opinia to troche malo ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 17:41 
Cytuj  
jakies demo by sie przydalo.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 17:42 
Cytuj  
Czy jedna opinia czy 10000 to nie ma różicy. Liczy się czy Tobie przypadła do gustu ;).

warhameron --> jak automatycznie wysyłane są błędy do Stardock? Jak w grze zgłaszać?

Kurde dziś nie miałem czasu grać. No nic teraz włączyłem i kurde cięzko mi się gra :D W sumie język nie przeszkadza, ale musze się uczyć grać od nowa.

Jak najlepiej tworzyć świat? Wielkość + ile frakcji?


Ostatnio edytowano 27 lut 2012, 17:44 przez CavieZ, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 17:44 
Cytuj  
CavieZ-> ale chodzi o to bym mogl sprawdzic gre przed wydaniem 40$...


_________________
.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 17:46 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
CavieZ-> ale chodzi o to bym mogl sprawdzic gre przed wydaniem 40$...


No to będziesz miał możliwość chyba jak wyjdzie Beta 3 bo ma być dostępna. Nie wiem czy dla wsystkich czy znów będą ograniczenia.

Ja tam kupiłem bo lubię takie gry i wiem, że zawsze do nich będę wracał :) Mowa o grach Firaxis, Stardock i innych podobnych zespołów, które tworzą gry innowacyjne i które są jak na lekarstwo. ;/

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 18:33 
Cytuj  
lipa, zrobilem preorder i bety nie ma :/

jakis kosmiczny system sprzedazy maja:

Cytuj:
This order has been queued for processing by customer service. You will receive an email within one business day, at which time you will be charged and your products delivered.
To begin using your purchase(s), click the My Downloads button.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 18:38 
Cytuj  
CavieZ kupil wczoraj i mu dziala, trzeba miec WoM?


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 18:43 
Cytuj  
w teorii, kiedy ktos tam recznie zatwierdzi moj zakup powinienem dostac dostep do bety.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 18:45 
Cytuj  
aaa, nie doczytalem do konca. To sie ciesz, ze nie musisz czekac na plyte z gra ;)

http://www.youtube.com/watch?v=nNdIykzFN0o epizod 4 (chce mu sie)

pogralem chwile w WoM, to jednak jak patrze na te filmiki to jest chyba duzo lepiej. Mapy sa chyba bardziej bogate ;)


_________________
.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 18:49 
Cytuj  
@Sula
Co do Lotro> grać non stop sie nie da. Ja robię sobie przerwy 1-2 miechy i wracam. Mam lifetime, więc wszystko co chciałbym mieć mam, a jak coś wyjdzie to kupuje za TP ( 7k + obecnie). W ostatnich 16 dniach wygrałem 7 loterii w tym 4 mounty każdy po 1995 w LS > i ochota do gry wrócila :D
Spore nadzieje pokładam w zmianach pvmp, które wejda w u6 i u7 oraz ror. Nowa kraina i łażenie ze skirmish soldierem też może być fajne. To tak gwoli wyjaśnienia czemu gram w Lotro.

@CavieZ

Obecnie błędy niby się same wysyłają, ale można też ręcznie : http://forums.elementalgame.com/415301

Mozna opisywać bugi or to co twoim zdaniem jest bugiem podług wzoru na forum: [Bug] 0.86 i nazwa.

Na początek poziom trudności normal(powinieneś dać radę) reszta na moderate. Ja gram na large mapach, ale na początek możesz stestowac mala i np 1 przeciwnika, ale poziom trudności max normal. A z czasem podnoś sobie poprzeczkę.

Zauwazyłem róznice pomiędzy 0.85 a 0.86. W Pierwszej wrodzy bohaterowie napierdalali czarami jak cholera, obecnie ida w czary def (mozliwe ,że to efekt nacji bo gram imperium(złymi) więc ci dobrzy nie maja za bardzo ofensywnych czarów. No i obecnie AI stawia na ilośc zamiast jakośc, ale jesetm pewien ,że to poprawia. > Na chelengu łatwo nie jest, pomału sie rozwijam, co 50-100 przejmuje nowe miasto no i ciągle sie bronie przed atakami 2 nacji. Od 2 dni gram jedna grę, odkryłem jakieś 40-45% mapy 2 nacje odpadły, z 2 się nawalam 2 jeszcze nie spotkałem(max jest chyba 12-16 nacji na mape). Największym problemem ( i tu AI gra ,aż za dobrze) są surowce. Wiekszość z nich jest poza murami, a przeciwnicy je po prostu niszczą. Najważniejsze są kryształy i żelazo (1 do magicznych jednostek or upgrejdów typu magic shield itp, 2 do wszystkiego co z metalu), na dłuższa mete jesli nie odzyskam kontroli nad swoimi terenami , w tym surowcami to skończy się w topa. Do surowcow zaliczaja się też shardy (fire,water itp) każdy daje +2 many co ture + bonusy do danej dziedziny magi, je jak zniszczy przeciwnik to tez nie fajnie. Ogromnym problemem jaki mam to mana (przed wojna uzbieralem 2000+ many). Koszt jednego czaru waha się od 6 do 30 many. Po paru bitwach (questowych zostalo mi 500+), no i ofc pare tur poxniej wypowiedzieli mi wojnę. W walkach , gdzie są glowni generalowie wroga bez magi nie da sie praktycznie wygrac, wiec sie jej sporo zuzywa, w innych potyczkach staram sie oszczedzac. Ale jak dochodzi do mega potyczki to na fajerwerki schodzi 100-300 many. Sytuacje ratuja budynki dajace mane (1-2 w grze ,ale dopiero pod koniec gry), ale to kropla w porównaniu do potrzeb. (utrzymanie czarów globalnych kosztuje i enchantow, a bez nich ciezko(i tak sie ograniczam w rzucaniu takich czarów). Czarów offensywnych do rzucania na mapie tez staram sie nie uzywac, ale zdazylo mi sie raz ,że bez nich po prostu skonczyla by sie gra. ratukiem byl czar tremor (- 4 def i unieruchomienie na 2 tury) oraz firepillar (6 dmg dla armi + 3 za kazdy fire shard). Gra ma potencjal, jak zbalansuja i podkreca AI to ...

@Highlander

WoM mapy świeciły pustkami, w FE co pare kroków cos jest. Momentami człowiek się zastanawia w , którę strone iść bo tu tyle dobra i tam też, ale są przeciwnicy itp Między WoM o Fe jest ogromana różnica. No iFE według mnie wygląda duzo lepiej( pod względem graficznym). Spójrzcie na 1 strone gdzie zapodalem screeny> ten moj czamp z zatrutym sztyletem> wygląda bosko ! Dużą zaleta jest totalna randomowosć (mapy jak i tego co na niej jest), ale może być to też minusem ( przed obecna grą zaczynałem z 15 razy> tyle razy cos mi nie przypasiło> brak surowców, za blisko morza, przeciwnik obok or 2 itp) Bez dobrych terenów i surowców obok + masy lootu, gra na starcie będzie ultra hardcorowa i wiekszości przypadków zakończy się wtopą or bardzo trudną rozgrywka.


Ostatnio edytowano 27 lut 2012, 19:01 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 18:57 
Cytuj  
Spoko. Też miałem lifetime, zanim odszedłem na dobre to też sobie zrobiłem przerwę i wróciłem. Też miałem tony TP (7-8 k chyba w każdym razie kilka k za lifetime , wakacyjne miesiące ,etc + masę na reputeacje (miałem max na wszystkich z wyj. Eldgang ) no i po f2p zrobiłem jeszcze drugiego 'maina' do 65 zanim nie opuściłem gry -także z tego jeszcze sporo tp było).

Nie temat na to i w sumie nie ma o czym gadać ,ale wiele małych spraw się złożyło na to ,że mnie ta gra przestała kręcić. Opchnąłem konto (pierwszy raz w życiu ,no ale ponad 1k zł piechotą nie chodzi) i "never looked back".

No nie do końca , bo to moje mmorpg drugie w które najdłużej grałem (po UO) i fajne wspomnienia , naprawdę fajna gildia chyba najlepsza do jakiej kiedykolwiek należałem ,no ale cóż - było mineło.

Już bym nie mógł w to grać.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 19:11 
Cytuj  
Muszę podziekować za to ,że ufacie w moja opinie i gust :D Dzięki !
A co do pozytywnej opinii to Perrin równiez gra/grał w betę :
Perrin napisał(a):
No, z tą grywalnością coś jest, bo w betę łącznie grałem dłużej (od 19 stycznia do teraz) niż w WoMa od czasów premiery. Świetna zabawa, przypomina się stary dobry MoM.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 19:21 
Cytuj  
Kurcze pograłem sobie trochę i czuje klimacik! Wspaniała, klimatyczna muzyka - taka hmm w stylu Heroes, czyli to co brakowało w 1 części :).

Dodałem sobie grę do STEAM i na szczęscie HUB ze Steam działa w grze i można gadać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 19:47 
Cytuj  
zatwierdzili zakup. sciaga sie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 19:47 
Cytuj  
ile to w koncu kosztuje?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 19:54 
Cytuj  
No obsługa klienta jak i support stradock działa bardzo sprawnie, według mnie.

To co jest ogromnym atutem FE customizacja jednostek : http://forums.elementalgame.com/418655

Wygląd postaci jak i kolory możemy ustawić na starcie (te w tym linku nie do końca w moich klimatach no i nie ma przykładów w najfajniejszych zbrojach /setach)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 19:54 
Cytuj  
39,99$
114,78 zł
https://store.stardock.com/product/ESD-SDE-W017


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 20:03 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

wcale nie jest powiedziane,ze te 115zl bedzie - kasuja Ci 39.99$ z karty, cena w zlotowkach jest "przyblizona", a w tak dobrej cenie sie dolara nie wymieni raczej...


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 20:09 
Cytuj  
aha, myslalem, ze sprzedaje za cene ktora pokazuje. A tak to faktycznie za dobra cena... no to jakies 125 zl...


_________________
.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 27 lut 2012, 20:17 
Cytuj  
Ja płaciłem 28 dolarów bodajże .. Wiem, że zapłaciłem poniżej 90zł bo chyba dlatego, żę kupiłem podstawke w 2011 roku :>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.