mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 23:35 
Cytuj  
Dyskutujmy!

To nie temat o Diablo 3, więc wypowiadajmy się zarówno w pozytywnym tonie jak i negatywnym (jeżeli taka wola i potrzeba), bądź też neutralnym. Najlepiej podpierając to argumentami.

Kilku zdrajców narodu kupiło, część pewnie ściągnie "triale" - opiszcie czy warto, czy są pozytywne zmiany względem dema (animacje lulz) i czy jest to godne zakończenie trylogii, czy może niestety chujnia z grzybnią.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 23:43 
Cytuj  
13369.0

podstawowy problem że nie kupie nic na Origin, wole poczekać na pudełko w sklepie.
Ostatnio nie udało mi się Crysisa 1 odszyfrować. Nie ufam temu programowi, nie można liczyć na support EA - próbowałem z nimi gadać. Kiedyś działało bez problemu, minęło troche czasu i już im się popierdolił program (kiedyś był EA Manager teraz w Origin Crysis nie działa)

nie kupujcie na Origin.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 23:58 
Cytuj  
w tym ea manegerze pamietam, ze byla jakas gowniana klauzulka, zeby trzymac pliki gry do usranej smierci, poniewaz moze "zniknac", cos w tym stylu... :|


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 00:01 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w tym ea manegerze pamietam, ze byla jakas gowniana klauzulka, zeby trzymac pliki gry do usranej smierci, poniewaz moze "zniknac", cos w tym stylu... :|
nie znikło. normalnie pobierasz 6GB ale nie odszyfrowuje się. nie da się instalować, ale można pobrać.
jeżeli mieli klauzule że mam instalator trzymać to ok moja wina ale niech spierdalają więcej nic nie kupie
support mają mega do dupy, od zawsze. nawet nie chce mi się pisać co mi tłumaczyli ... antywirus itp

nie dlatego że się obrażam tylko dlatego że strach stracić grę po latach. jest Steam (bez ME3) i EMPIK


_________________
psn


Ostatnio edytowano 6 mar 2012, 00:03 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 00:02 
Cytuj  
Jako zdrajca narodu polskiego chcialbym sie zapytac czy ktos sie orientuje czym sie rozni demo multiplayer od tego w pelnej wersji, oprocz tego ze bedzie mial wiecej map i rodzajow przeciwnikow, jest to gdzies opisane?

btw. jest juz pirat PC w necie ;3

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 04:14 
Cytuj  
Zrobilem Ziemie, Marsa i wizyte na Cytadeli i wrazenia:

Grafa jak w demie, moze cos tam jest popoprawiane ale tbh nie wiem. Watpie.
Animacja tak samo.

Dzwiek i muzyka sa bardzo dobre za to.

Fabula zapowiada sie.... srednio. Nie chce spoilerowac ale to co sie dzieje w ciagu tych pierwszych 2-3h jest tak sztampowe, przepelnione "klisza" i przewidywalne ze az zeby bola. Chwilami sie czuje jakbym ogladal film klasy "C". A jak zobaczylem "sposob na riperow" to przez glowe mi przyszlo ze chyba to jakis gimnazjalista na konkurs literacki pisal i wymyslal. Sformulowanie "poszli po najmniejszej linii oporu" samo sie cisnie na usta.

Dialogi = smiech. Ktos tam w innym watku pisal ze w demie byly wyciete opcje dialogowe zeby uniknac spoilerow - B U L L S H I T.
W 90% przypadkow masz DWIE opcje dialogowe (dobra i zla) i nara. Dwa razy mialem AZ TRZY. Opcja "Investigate" pojawila sie jak na razie raz, podczas rozmowy z AI na cytadeli (ta informacja turystyczna).

Ciekawiej niz w dwojce za to zapowiada sie system ekwipunku i upgredeow - chyba takie odnioslem wrazenie.

Samo strzelanie, przerywniki i etapy DAJA RADE. Jako gra akcji jest to nawet, nawet, tak "do pogrania".

Jak ktos skanowania nie lubil to hello - mimo ze surowcow nie ma to skanowanie powraca :) Jest go mniej ale jest. Zamiast tego teraz latamy po mapce systemu jak pojebani w kolko, spamujac "detektor" w poszukiwaniu jakis bzdur i obserwujac pasek "czy juz ripery leca".

Podziwim umiejetnosc Bioware do wymyslania denerwujacych systemow bez ktorych gra by byla i lepsza i mniej czasochlonna i wkurwiajaca. Bo caly ten shit do gameplayu nie wnosi nic,

Ogolnie podsumowujac jest tak jak sie spodziewalem - srednio i mamy raczej kolejnego faila od "krolow RPG i storytellingu" (lolz).
Jako gra akcji moze nawet i 7-8/10 bylo ale jako cokolwiek wiecej (juz nawet nie RPG - COKOLWIEK WIECEJ - to zalosc i posucha chyba ze sie rozkreci).
Najbardziej mnie zawiodla fabula narazie (po tych 3h) i jak bedzie taka sztampa dalej to bede sie musial zmuszac aby skonczyc bo nie tak wyobrazalem soe zakonczenie badz co badz ale dosc epickiej opowiesci i fajnej w sumie jak dotad Space Opery.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 04:21 
Cytuj  
Hahah ta, motyw z Marsem od razu po ataku Reaperow mnie rozjebal - convinient moar? Poza tym jest latwo - po imporcie postaci z ME2 mam od razu 25lvl i na Hardcore Mars byl prosciutki. Oby pozniej bylo trudniej. Mam tez nadzieje, ze przeciwnicy sie skaluja z moim lvl :)
Poza tym to stary, dobry ME. Historia sie dopiero zawiazuje, wlasnie wyladowalem na Cytadeli i jestem ciekaw co bedzie dalej, ale glownie czekam na pojawienie sie moich ulubionych postaci, bo to one stanowia dla mnie sile tej gry...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 07:38 
Cytuj  
BioWare nie potrafi chyba wymyslic innej fabuly oprocz "epickiej" heh.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 11:12 
Cytuj  
wydajnosciowo porazka, ale to pewnie kwestia cracka. karta ewidentnie sie nudzi (temperaratura niewiele wyzsza niz w idlu) i mam 30-40 fpsow przy tej zenujacej, 5 letniej grafice :roll:

no i fov jest zalamujacy, nic nie widac na ekranie.

takie pierwsze wrazenia ;p


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***

Posty: 754
Dołączył(a): 2.02.2011
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 11:20 
Cytuj  
kupowal ktos na Origin juz ??

http://www.cdaction.pl/news-25306/mass- ... enzja.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 11:21 
Cytuj  
Czekam na wersje xboxową. Mam pierwsze dwie czesci to i trzecia chce miec ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 11:37 
Cytuj  
Toć już od paru dni jest na xboxa :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 11:45 
Cytuj  
Reasumujac:
a) grafika - chujowa
b) animacje - kolek w dupie zawadzajacy od ziemie, naprawde nie oddaje ich stanu.
c) Fabuła. Mamy super bron ktora pozwoli na pokonac strasznych wrogow, ale nie mamy srodkow zeby ja zbudowac. Idz i przekonaj galaktyke, ze warto ze soba wspolpracowac w obliczu zaglady. Right.
d) Tanie chwyty ktore maja chyba u niektorych uronic slone lzy. Nie wiem. Dla mnie nudne, sztampowe i szerze mowiac to jedyne co u mnie budza do rzadze mordu na ofiarach.
e) czy wspomnialem ze w grze brakuje tylko amerykanskiej flagi z dumnymi marines wprowadzajcymi demokracje ?
f) Najlepsza czescia tej gry jest multiplayer. :roll:
edit:
g) od strony gameplay jest to bardzo zalosna i marna kopia GoW. Sterowanie jest chujowe i kontekstowe do bolu. I to niedziala dobrze. 10 funkcji pod kurwa jednym przyciskiem to juz jest przesada. Co mnie dziwi, bo jest gorzej niz w ME2.. A mistrzom z Epica to oni nie sa nawet godni klekac do miecza.

Reasumujac 2:
EA i Bioware jest na drodze do dna. Niestety ludzie ktorzy ich sponsoruja także.

edit2:
Problem tej gry polega na tym, ze to jest kiepski shooter polaczony ze srednim RPG.. (w najlepszym przypadku imo, bo gra bierze wiekszosc slabych elementow RPG, i tylko troche tych ciekawych).
Ta gra nie moze sie rownac z Bioshockiem 2, ani pod wzgledem strzelania, ani pod wzgledem RPG. (i to pomimo tego ze palam wtorna niechecia do FPSow..)


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 6 mar 2012, 11:51 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 11:48 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Toć już od paru dni jest na xboxa :D

A, to nie wiedzialem. Ale i tak poczekam, az będą uzywki ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 12:44 
Cytuj  
Inside tylko niestety stado hamburgerów i innej głupiej masy pobiegnie do sklepu i kupi. Jedyne co ratuje to ewentualny fail SWTOR ale na to trza jeszcze trochę poczekać pewnie tak do wakacji jak tam serwery będą stały.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 13:25 
Cytuj  
wiekszosc kupi i tak bo malo rpg wychodzi ostatnio ;f .

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 13:58 
Cytuj  
http://www.metacritic.com/game/pc/mass-effect-3

Cytuj:
Boltwork
Mar 6, 2012
0
I got given renegade points for refusing a romantic offer from a homosexual man. The other reviews speak for the rest of the problems the game has, but I was given RENEGADE points for NOT being gay.

ahaha


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur


Ostatnio edytowano 6 mar 2012, 14:14 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 14:13 
Cytuj  
hehe ofc to wszystko sa hejterzy z fake kontami. :P

Jestem zdzwiwiony jak bardzi dojrzale okazuje sie community gdy przychodzi do odbioru gier Bioware.
Pozostaje miec tylko nadzieje ze ten trend "nie jedzenia gowna" przeniesie sie na inne gatunki niz RPG i na inne firmy prowadzace taka sama polityke jak Bioware/EA.

No i patrzac na oceny z prasy to nie wiem czy smiac sie czy plakac.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 14:19 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
http://www.metacritic.com/game/pc/mass-effect-3


Pięknie wygląda to na tle skurwionej prasy. Wprawdzie te zera od fanów są trochę przesadzone, ale jak się poczyta opinie, to niektóre są na prawdę sensowne, chociaż uwaga bo pełno spoilerów (które mnie akurat jebią but still).

gufnowapnjasz napisał(a):
"I got given renegade points for refusing a romantic offer from a homosexual man. The other reviews speak for the rest of the problems the game has, but I was given RENEGADE points for NOT being gay."



hahahaha


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2012, 15:13 
Cytuj  
Cytuj:
Boltwork
Mar 6, 2012
0
I got given renegade points for refusing a romantic offer from a homosexual man. The other reviews speak for the rest of the problems the game has, but I was given RENEGADE points for NOT being gay.


Buhahaha. Jestem w stanie uwierzyć, że ktoś w Bioware ma poczucie humoru po prostu i widział te wszystkie komixy o Dragon Age'u, które prasa growa robiła ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.