mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 08:22 
Cytuj  
moze byles niegrzeczny :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 12:09 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Nic sie nie marnuje. Sa tu wszyscy co byc powinni. Ludzie ledwo co oswoili sie z layoutem po 10 latach bez zadnych zmian a ty juz kazesz im zmieniac adres etc. Give up.


To jest drugi upgrade w ciągu tych 10 lat ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 922
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 12:24 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
To jest drugi upgrade w ciągu tych 10 lat ;)

Obrazek


_________________
I wish to place a trash barrel~

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 13:30 
Cytuj  
No dobra, jakby liczyć quazi upgrade w 2004? Już nie sięgam tak dobrze to były 3 i uj.

1 wersja
Obrazek

Imo update a nie upgrade
Obrazek

2 wersja
Obrazek

I trzecią mamy teraz. Fail.

**

Posty: 220
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 14:55 
Cytuj  
Ale o co tobie chodzi pieszczoch, ze forum nie zarabia czy ze ma chujowy layout :). Adres byl kupiony raczej przypadkowo bo domena uo.pl byla zajeta, a forum glownie sie obracalo wokol ultimki. Zreszta wtedy malo kto wiedzial co on wogole oznacza. Teraz przywracamy poprzedni wyglad (bedzie w weekend) a w ciagu miesiaca duza przebudowa plus reszta starych layoutow i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 15:00 
Cytuj  
I nie podskakuj ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 15:06 
Cytuj  
Bali napisał(a):
. Adres byl kupiony raczej przypadkowo bo domena uo.pl byla zajeta, a forum glownie sie obracalo wokol ultimki. Zreszta wtedy malo kto wiedzial co on wogole oznacza.

Ano - ja przypomniałem sobie nawet swój dawny nick tutaj ( Drul ) gdy grałem w UO i nawet nie wiedziałem ,że są inne tego typu gry hehe, tylko mi piszę ,że hasło nie zostało zmirgowane ,a nie umiem sobie przypomnieć e-maila na który było to konto zakładane , próbowałem kilku jakiś starych ale no-luck , zresztą pewnie ten e-mail nie istnieje ,a nawet jakby to pewnie hasła nie pamiętam.

To już 10 lat ! :O

uo.provector.pl CL ftw ! (byłem gówniarzem i nie miałem hajsu na official ,zresztą nikt w rodzinie ani z przyjaciół nie miał kredytówki wtedy )

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 16:19 
Cytuj  
Bali napisał(a):
Ale o co tobie chodzi pieszczoch, ze forum nie zarabia czy ze ma chujowy layout :). Adres byl kupiony raczej przypadkowo bo domena uo.pl byla zajeta, a forum glownie sie obracalo wokol ultimki. Zreszta wtedy malo kto wiedzial co on wogole oznacza. Teraz przywracamy poprzedni wyglad (bedzie w weekend) a w ciagu miesiaca duza przebudowa plus reszta starych layoutow i tyle.


Nah - fail to do demota pisałem ;)

Lay jak najbardziej ok, świadom jestem tego, że dyskomfort każdy odczuwa bo to nowość i tyle.
I dalej muszę wytłumaczyć. Ja ciągle się rozbijam o wywaleniu forum pod subdomene bez reklam, bez pokemonów itd. a główny adres wykorzystać - do czegokolwiek bo forum to przede wszystkim i tak znająca się latami ekipa a różnica w adresie to nic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 18:19 
Cytuj  
Ale nie rozumiesz, że jak adres stanie się popularny to napłynie tutaj masa ludzi pokroju onetu, nie wiem czy byś tego chciał.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 18:33 
Cytuj  
pieszczoch nie ogarnia i nie rozumie :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 19:06 
Cytuj  
Jakoś pokolenie neostrady przeżyło się, później WoW kids i szczerze nic wielkiego by się nie stało.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 19:10 
Cytuj  
A kto by pisal te newsy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 20:28 
Cytuj  
hurri oczywiscie z pluginem na radjo.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 20:31 
Cytuj  
Ja moge pisac newsy o HnS'ach. Sledze nawet te chujowe i popierdolkowate czyli np Diablo 3. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2012, 20:48 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Jakoś pokolenie neostrady przeżyło się, później WoW kids i szczerze nic wielkiego by się nie stało.

Ok dobra ,z punktu widzenia biznesowego adres się "marnuje" - tylko ,że ja osobiście mam to w dupie.
Jakby zrobić portal i trzepać kasę z reklamy albo sprzedać domenę - to i tak ja z tego nic nie będę miał a tylko charakter forum się zmieni, a obecny mi odpowiada.

Niby czemu mam głosować za 'komercjalizacją' ?

Wystarczająco wprost to napisałem czy może coś wytłumaczyć mocniej?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2012, 19:51 
Cytuj  
Tu nie chodzi tylko o biznes, ale też o "wyższe dobro".
MMO w polskich portalach jest żenująco źle prezentowane.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2012, 20:59 
Cytuj  
Jebać wyższe dobro, są dwie opcje jeżeli powstanie komercyjny serwis na domenie mmorpg.pl

Albo to forum zmieni się w grzeczne kółko wzajemnej masturbacji i picia herbatki za kwadrans dwunasta, albo się nie zmieni i będzie odpychać sporą część nowo-przyjezdnych przez co obniży się popularność serwisu. Bo nie oszukujmy się, jak trafi się jakieś warzywo, które nie chce czytać regulaminu forum a w dodatku prezentuje wątpliwy poziom wypowiedzi, to zostanie tutaj zjechane jak szmata. Przejdzie mu ochota na korzystanie z serwisu, które ma takie forum i poleci gdzieś indziej. I pewnie się jeszcze poskarży kolegom, żeby omijali szerokim łukiem.

Nie rozumiem czemu pojawili się tutaj e-biznesmeni którym się nudzi i którzy chcą rozjebać ponad 10 letnią tradycję, ale na prawdę jesteście tutaj zbędni imo. Jak właściciel (właściciele) domeny będą chcieli z nią coś zrobić, to to zrobią bez waszej aprobaty i pomocy.

Usprawnienie systemu newsów - tak.

Oddzielny serwis - moim zdaniem nie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2012, 21:11 
Cytuj  
"Wyższe dobro" nijak nie łączy się z biznesem.pl - chyba wszyscy mają właściwy stosunek do f2p, nie?
Sensowne dyskusje i wypowiedzi (eseje) o grach mmorpg prowadzone przez doświadczonych w gatunku ludzi. Tego brakuje. Zobaczcie jak chwyciło Huraganowe radio. Zmniejszyć ilość gówna rzucanego używanego do prezentowania racji i mmorpg.pl byłoby klasa portalem. Dla graczy, przez graczy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2012, 21:48 
Cytuj  
No jak chwyciło ? 4 wywiady i to by było na tyle, jego muzyki nikt nie słucha, bo tego się nie da słuchać. :)
Niech forum zostanie dalej forum, żadne newsy, od tego są specjalistyczne serwisy, w których ludzie robią to za salceson.


_________________
@polygamia

***

Posty: 861
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2012, 07:09 
Cytuj  
A ja poprosze aby linki umieszczane w postach otwieraly sie w nowym oknie a nie w tym samym. Mozna tez pomyslec o oknie szybkiej odpowiedzi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 446 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.