mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 14:03 
Cytuj  
I zebranie bazowej kwoty w niecały dzień ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 22:10 
Cytuj  
Ale ta grafika w Shenmue kopie zad... Na DC ponad dekade temu to robiło wrażenie ale tutaj niestety nie stanął mi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 22:33 
Cytuj  
Meh, ludzie nie interesuje tutaj grafika, wszyscy chcą po prostu doświadczyć zakończenia serii.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 22:51 
Cytuj  
A co to to Shenmue? :] Nigdy w to nie grałem, jakaś bijatyka?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 23:00 
Cytuj  
Ja pierdolę.
Gimby.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 cze 2015, 23:10 
Cytuj  
kurwa , sprzedalem Dreamcasta za 60 zl i w chuj zaluje bo bym pogral w Shenmue :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 17 cze 2015, 00:30 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
A co to to Shenmue? :] Nigdy w to nie grałem, jakaś bijatyka?

Miedzy innymi. ;)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2015, 17:42 
Cytuj  
Fajny bonus dla tych co dali kasę wcześniej na W2 or Tormenta:

To thank you for your generosity, today we are happy to roll out our inXile Loyalty Rewards promotion. All backers of The Bard’s Tale IV who backed us before (Torment: Tides of Numenera or Wasteland 2) will get a FREE bonus reward containing digital items from either Torment, Wasteland 2 or The Bard’s Tale IV! These rewards represent up to $15 in value, with choices that include novella compilations, soundtracks, or concept art books. Additionally, any returning backers that pledge at the $33 tier or higher will receive FREE copies of Ultima Underworld 1 & 2 from GOG.com and our friends at OtherSide Entertainment.

This offer is only available until June 26th, so hurry! This promotion applies to all of you who have already pledged for BT4, as well as any who decided to do so by the end of this week.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2015, 19:59 
Cytuj  
https://www.kickstarter.com/projects/ironjag/hierarchy
Hierarchy Is a Multiplayer Medieval Sandbox RPG that allows players to fight, siege, trade, control land, and decide your own future.

cashgrab? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2015, 20:04 
Cytuj  
Niezawodna metoda na stwierdzenie, czy coś jest cashgrabem:

Naciśnij CTRL + F, wpisz "early access", naciśnij enter. Jeżeli masz chociaż jeden wynik = masz do czynienia z cashgrabem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2015, 17:25 
Cytuj  
Hell YEAH!
http://battletechgame.com/


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 sie 2015, 14:57 
Cytuj  
Pauldron: Shield of the King
https://www.kickstarter.com/projects/pa ... f=category
Wygląda zajefajnie.

Exoplanet: First Contact
https://www.kickstarter.com/projects/28 ... f=category

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2015, 14:23 
Cytuj  
Divinity Origial Sin II

https://www.kickstarter.com/projects/la ... ero_thanks


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 05:35 
Cytuj  
Perrin napisał(a):


Zebrali już swoje 500k $. Tym razem to chyba typowy cashgrab, nie sądzę aby bez tego się nie obyli. Popatrzę w jakim kierunku to się rozwinie bo na razie mam wrażenie, że przy pomocy podrasowanej grafiki mają zamiar zrobić kalkę "jedynki". Wstrzymuję się z dotacją.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 07:20 
Cytuj  
Pieniądze nie są na grę. Gra jest od jakiegoś czasu tworzona. Kasa ma iść na "cele dodatkowe" pozwalające pogłębić i rozszerzyć niektóre aspekty gry.
Ja to traktuję jako swoisty pre-order, za mniejszą kasę niż będzie dostępna innymi kanałami.
Jedynka była rewelacyjna, nie ma takiej opcji, żeby dwójka była niewypałem.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 08:48 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Perrin napisał(a):


Zebrali już swoje 500k $. Tym razem to chyba typowy cashgrab, nie sądzę aby bez tego się nie obyli. Popatrzę w jakim kierunku to się rozwinie bo na razie mam wrażenie, że przy pomocy podrasowanej grafiki mają zamiar zrobić kalkę "jedynki". Wstrzymuję się z dotacją.



Czemu cashgrab? Zapowiadają więcej wszystkiego wiec raczej bardzo dobrze. To tak jakby BG2 nazywać Cashgrabem...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 12:24 
Cytuj  
No tak patrzę na te screeny i jakoś nie widzę dużych różnic w stosunku do "jedynki". Poza tym, Kickstarter powstał po to aby pomóc sfinansować projekt, który bez takiej pomocy nie mógłby zaistnieć - jakoś nie wydaje mi się aby Larian nie dało sobie rady tym razem bez wspomagania.

Jedynka DOSa była całkiem fajna, czekam na odświeżoną wersję która ma wyjść jeszcze w tym roku. Ale co do Dwójki to na razie nie jestem przekonany. Zobaczymy co będzie.


_________________
For the pony!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 12:47 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Poza tym, Kickstarter powstał po to aby pomóc sfinansować projekt, który bez takiej pomocy nie mógłby zaistnieć

Kickstarter powstał po to, żeby zarabiać hajs. Biorą chyba 10% z każdego projektu który zbierze zakładaną kasę. To normalna komercyjna firma która zarabia bardzo duży hajs a jej właściciele są już milionerami i dalej się bardzo bogacą.

Co do samej usługi 'kickstartu' to od początku była to także ( w zależności od projektu) platofrma sprzedażowa (do pre-orderów) oraz pracy/projektów "na żadanie" / na zamówienie oraz po prostu platofrma umożlwiająca pozyskanie bardzo taniego finansowania.
Wymaganie aby były tam tylko produkty które nie mogły by bez kickstartu powstać jest naiwnością, tym bardziej, że ciężko jest stwierdzić z pewnością które projekty nie mogłyby powstać bez KS.

Nie ma co ani demonizować ani idealizować Kickstartera i innych podobnych inicjatyw, ale trochę sobie w głowie to odczarować.


Ostatnio edytowano 27 sie 2015, 12:56 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 12:55 
Cytuj  
Ta i produkują kolejne crpg 2d, z nudów idzie zdechnąć. Zero ryzyka dla developera, kasa dla K$.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2015, 13:06 
Cytuj  
No akurat w przypadku Lariana to trzeba oddać, że w izometrycznego rpg tchneli sporo świeżości pod względem wykorzytania otoczenia i "fizyki" do walki. W dodatku ponoć walki są wyzwaniem i są ciekawe. Graficznie też bardzo ładne szczególnie efekty, itp

W sumie to w Divinity jeszcze nie grałem, z kilku powodów m.in. także to, że enchanced edition mieli wydawać. (PS. wydali to na PC?)

Także ja tam nie mam specjalnie dużo przeciwko temu, że 'zbierają' tyle, że nie traktuje tego jako zbiórkę, ale jako preorder. Wpływ na chyba też to, że Larian to jednak relatywnie mała firma która środków na to, żeby np. zrobić AAA 3d FPP/TPP rpg-a raczej nie ma, także nie ma też mieć im za złe, że robia izometryczne AA/super-indie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.