mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 74  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 19:36 
Cytuj  
K doczytałem. Jeśli cena nie przekroczy 200$ i all gry będą do zaciągu w ciekawych cenach to może wypalić. Niby w next roku kryzys dopiero ma pierdolnąć, jak tak będzie to masa się rzuci na tańszą alternatywę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 19:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
No to nie ma żadnych. Android to taka ustandaryzowana dystrybucja linuksa.


A to nie wiedziałem.

Cytuj:
Jeśli cena nie przekroczy 200$


Cena ma być 99$.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 06:54 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
K doczytałem. Jeśli cena nie przekroczy 200$ i all gry będą do zaciągu w ciekawych cenach to może wypalić. Niby w next roku kryzys dopiero ma pierdolnąć, jak tak będzie to masa się rzuci na tańszą alternatywę.


tańszą niż kilkuletnie Wii, PS3 czy X360?
Jak będą tą "konsolę" rozdawać za darmo (dorzucać do smartphona) to może jakiś tam playerbase się wykształci, w innym przypadku nie wróżę sukcesu. Granie w smartphonowe "pierdy" na dużym TV?!? rotfl...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 07:30 
Cytuj  
"Core" playerbase nie jest targetem tego produktu.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 13:53 
Cytuj  
A ciebie chyba nikt nie posadza o logiczne myslenie.
Nikt tego nie kupi by pograc w Angry Birds (i inne pierdy) na duzym tv i przy pomocy pada.
Nikt na to nie wypusci normalnej rozbudowanej gry bo konsola sie nie sprzeda (patrz wyzej) w wystarczajacej ilosci.
Indie games moga sobie wypuszczac do woli na PC, absolutnie nie widze potrzeby wypuszczania nowego sprzetu... Tez mozna podpiac do TV, tez mozna podpiac pada. Koszt 0usd.

Ja w tym nie widze sensu - szczegolnie ze rynek konsolowy to aktualnie strata poganiajaca strate - microsoft w plecy, sony w plecy, nawet nintendo na minusie. A tu pojawia sie nowy gracz z angry birdsami w full HD i na padzie.
Moment bardzo dobry bo wszystkim stare konsole sie zdazyly znudzic i kazdy czeka na cos nowego. Z tym, ze premiera tego sprzetu akurat zgra sie czasowo z nextgenami. RIP.
Zreszta moze w krajach 3-go swiata, w jakiejs rumunii, bulgarii i polsce troche tego zejdzie, ale w US/UK jezeli nie beda tego dawac za free do smartfona to sie po prostu nie sprzeda. Bez jaj...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 14:34 
Cytuj  
Ale o czym ty gadasz człowieku ? Nie ma to ani pobić sprzedażą obecnej generacji konsol, ani nie ma ich zastąpić. Wymyślili sobie niszę gdzieś między dzisiejszymi konsolami a pctem i sobie postanowili ją wypełnić. I patrząc jak zebrali prawie 3 miliony dolarów w 10 godzin, ich produkt dobrze się sprzedał.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 14:37 
Cytuj  
Pierdolisz głupoty Marek, po prostu brakuje ci wyobraźni jakie cuda będzie można wyczyniać z taką konsolą.

Pomijając fakt, że Day 1 masz NIEZLICZONĄ ilość gier, którą możesz odpalić za pomocą emulatorów, jest to swego rodzaju eldorado dla devsów i tylko czekać na ich pomysłowość i wkład w rozwój konsoli.

A gry smartphonowe (mimo, że konsola ma mieć lepsze bebechy niż typowy smartphone) nie muszą być wcale brzydkie, wręcz przeciwnie.

Ten sprzęt nie będzie konkurował z obecnym segmentem gier konsolowych. Ten sprzęt stworzy WŁASNY segment.

Tbh to jedyne co mnie martwi na chwilę obecną, to marne 8 giga pamięci flash. No ale pewnie będzie się po prostu podpinać dysk zewnętrzny / pendrive / telefon / cokolwiek i z tego grać. Też nieźle, chociaż szkoda, że nie dali USB 3.0.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 11 lip 2012, 14:42 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 14:41 
Cytuj  
Próba wykrojenia sobie własnej prawdopodobnie niewielkiej niszy. Z ciekawości warto będzie spojrzeć czy zadziała.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 15:46 
Cytuj  
Jak markowi brakuje wyobrazni?
Masz PCta? Masz kabel hdmi? Masz tv? Podlaczasz wszystko ladnie + kupujesz sobie jednego z miliarda dostepnych na rynku pada(rozne ksztalty i kolory o!) i masz OUYA.
Szczerze mowiac to ostatnio ogarnalem, ze istnieja gracze ktorzy napierdalaja tylko na konsolach, a o PC maja tak znikome pojecie, ze ja mialem wieksze 16 lat temu - to widac na roznych youtube'ach jak to konsolowcy sie osmieszaja, kiedy probuja bashowac kompjutery. Nie zdziwilbym sie gdyby wiekszosc z funraiserow to tacy konsolowcy co PCa jeszcze nie odkryli :P.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 16:24 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=SZWVa2R4OQQ ;)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 17:58 
Cytuj  
Mają już prawie 3 mln w takim tempie to 10 mln wskoczy jak nic na koniec.

Rpg w klimatach cyberpunka, ale nie dają kopi gry lol(or nie doczytałem)
http://www.kickstarter.com/projects/lev ... f=category

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 18:20 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Jak markowi brakuje wyobrazni?
Masz PCta? Masz kabel hdmi? Masz tv? Podlaczasz wszystko ladnie + kupujesz sobie jednego z miliarda dostepnych na rynku pada(rozne ksztalty i kolory o!) i masz OUYA.


Fajnie, a teraz zaproponuj takiego PC za cenę 99 dolarów.

Czas start.

Mi tam pomysł pasuje. Ouya do pojebanych indie dziwadeł + PC do normalnych gier. Ludzie którzy myślą, że na ten sprzęt będą powstawać tylko proste gierki androidowe na telefon są idiotami. Po to jest ten pad z prawdziwego zdarzenia, żeby była dostępna normalna kontrola, a nie ekran dotykowy który do grania w normalne gry się najzwyczajniej w świecie nie nadaje.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 11 lip 2012, 18:27 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 18:24 
Cytuj  
Do tego wygoda. Nie każdy ma możliwość/chęci przenosić co chwila PC do salonu itd. Dla niektórych (w tym mnie) to rozwiązanie jest dużo wygodniejsze. Obecnie nie mam laptopa, a możliwość posadzenia zada na kanapie i oglądania twitcha i turniejów z gier wszelakich jest dla mnie wystarczająca aby rozważyć zakup kiedy będę miał nadmiar gotówki.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 18:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Szamotula napisał(a):
Jak markowi brakuje wyobrazni?
Masz PCta? Masz kabel hdmi? Masz tv? Podlaczasz wszystko ladnie + kupujesz sobie jednego z miliarda dostepnych na rynku pada(rozne ksztalty i kolory o!) i masz OUYA.


Fajnie, a teraz zaproponuj takiego PC za cenę 99 dolarów.

Czas start.

Mi tam pomysł pasuje. Ouya do pojebanych indie dziwadeł + PC do normalnych gier.


Ale widzisz - najpierw piszesz, zebym zaproponowal takiego PC za 99 dolcow, a potem ze Ouya do czegos PLUS PC do czego innego.

Czyli i tak wychodzisz z zalozenia, ze PC jest potrzebny, bo faktycznie jest.
Swoja droga ja mam kompa, na ktorym gralem jeszcze w zeszlym roku we wszystko i nie moge go puscic za 400zl, wiec cos tam w tej cenie sie znajdzie :D

@Withness

Nie mam telewizora to pewny nie jestem, ale afaik teraz wszystkie telewizory, czy tam dekodery maja jakis przegladarki internetowe to i twitcha chyba mozna ogladac :D

Pomine to, ze gl ogladanie steama 720p na 40 calowym telewizorze.


Dla mnie to jest fajne jako ciekawostka, ale uzytku w tym nie widze zadnego, ale moze to dlatego ze dla mnie konsole same w sobie sa chujowe w porownaniu do PC i nie rozumiem jak mozna twierdzic inaczej.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 18:59 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):

Ale widzisz - najpierw piszesz, zebym zaproponowal takiego PC za 99 dolcow, a potem ze Ouya do czegos PLUS PC do czego innego.

Czyli i tak wychodzisz z zalozenia, ze PC jest potrzebny, bo faktycznie jest.
Swoja droga ja mam kompa, na ktorym gralem jeszcze w zeszlym roku we wszystko i nie moge go puscic za 400zl, wiec cos tam w tej cenie sie znajdzie :D


A gdzie napisałem, że nie jest potrzebny?

Ja w przeciwieństwie do ciebie, nie robię z Ouya konkurencji dla PC i segmentu gier na PC. Bo ta maszyna najzwyczajniej w świecie czymś takim nie będzie.

Jeżeli im wyjdzie to tak jak napisałem - powstanie osobny segment gier na niezwykle atraktyjny cenowo sprzęt.

Możliwe, że jeżeli odniesie jakiś poważny sukces, to mainstreamowi wydawcy będą na to wydawać gry, ale nie jest to main selling point jak w przypadku pozostałych konsol.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 19:17 
Cytuj  
Pije to tego, ze skoro zakladamy, iz wiekszosc uzytkownikow tego czegos i tak bedzie miala pcty to po co zadajesz mi pytanie o tym, gdzie dostane PCa za 99 dolcow.
Ja poprostu nie ogarniam takiego rozdrabniania sie. Dla mnie zawsze priorytetem bylo wlasnie posiadanie jednej stacji, ktora mi zapewni wszystko. Dla mnie czyms takim jest PC - podlaczam pada i mam konsole, podlaczam dobre glosniki i mam odtwarzacz muzyki + dodatkowo mam wszystkie inne zalety, ktore ma PC, a inne rzeczy nie maja. Gdyby jeszcze tylko rynek gier na PCa oferowal to samo co konsole(fightery itp).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 19:24 
Cytuj  
@Szamotula - Ja niestety w TV nie mam takiej opcji :< Co do oglądania streamów i ich jakości - nie wyglądają tak źle. Szczególnie, że to co mnie interesuje najbardziej (Coroczne x turniejów w bijatyki, MLG w Halo i od czasu do czasu jakaś Dota2/Starcraft 2) jest zazwyczaj streamowane profesjonalnym sprzętem w dobrej jakości. Czasem nawet sobie 1$ życzą czy cuś, a że to kupa kasy to i stream ładny ;)

Poza tym, to był bardziej przykład na zasadzie "Kupowania PS3 dla Bluraya" - Podstawowe funkcje tej konsoli też są fajne. Aczkolwiek nie brałbym tego gdybym miał laptopa z oczywistych względów.

Co do rozdrabniania się - To już kwestia czego oczekujesz. Dyskusja nie ma sensu, nie dlatego że któryś z nas nie ma racji - Tylko będzie generic PC vs Konsole. A to nikomu niepotrzebne.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 19:47 
Cytuj  
Mnie ciekawi czy istnieje mozliwosc stworzenia czegos co na niewielka odleglosc przeniesie nam wszystko z Pca - jakas mala skrzyneczka, ktora bierzemy ze soba przed Tv, w nia wtykamy kontrolery + do tego podlaczamy TV i taka skrzyneczka trzyma wireless polaczenie z PCem pracujacym w innym pokoju.
Imo cos takiego byloby totalnym overkillem dla konsol.


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 20:00 
Cytuj  
Są tworzone wireless standardy dla przesyłania obrazu (w HD), dźwięku, itd Intel w to inwestuje np.

Już teraz są działające rozwiązania.
Tylko, że narazie to jest droga zabawa raczej (a przynajmniej jak sprawdzałem jakiś rok temu to była).

Z tym, że imo w ciągu kilku lat to będzie dużo tańsze i dostępne.

Także jak najbardziej, tylko, żeby to nie było zbrodniczo drogie to trzeba jeszcze poczekać.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 20:03 
Cytuj  
No i kwestia tego, jakby to było z lagiem kontroler --> skrzynka --> komputer --> skrzynka.

sula, masz jakąś nazwę/link do przykładu? Bo bym sobie poczytał.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 74  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.