mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2017, 13:10 
Cytuj  
Ja odniosłem wrażenie, że decyzja o wyciągnięciu wtyczki wyszła od Disneya. Anyway pomimo tego, że od jakiegoś czasu wersja PC została olana, to lubiłem wracać na 2-3 tygodnie i pograć.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lis 2017, 15:16 
Cytuj  
Disney władca Marvela, nieudolność devsów Gaz, malejąca popularność... fatum krążyło nad MH od początku, ale '15 był całkiem niezłym rokiem dla gry. Jakoś zawsze im brakowało trochę szczęścia, trochę naprawdę fajnych pomysłów (albo straszne przeciąganie niektórych zmian). Anyway:
“We’re sad to inform our players and our entire Marvel Heroes family that Marvel Heroes Omega will be shutting down. The Marvel Heroes servers will stay on until Dec 31, 2017, and we’ll be removing real money purchases as soon as possible. Players will be able to play the game entirely for free once this sunset period commences. We will share the exact date things go completely free as soon as we can. We’ve had the privilege of entertaining and collaborating with our players for over four years. We’re extremely humbled by that privilege and wanted to get this message out: Thank you. Thank you to our players, our tireless employees, and everyone involved in the life of Marvel Heroes, Marvel Heroes 2015, Marvel Heroes 2016, and Marvel Heroes Omega.”


O, 1000 G punktów dziennie, wszystko w sklepie po 50. I tak do końca.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2017, 15:59 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
O, 1000 G punktów dziennie, wszystko w sklepie po 50. I tak do końca.


Teraz to już bez znaczenia. Większość hero miałem, jedynie co mógłbym zrobić z G to przejrzeć kostiumy "w ruchu".


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2017, 19:54 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Dla mnie to w ogóle dziwne, bo jest wielki lament o skrzyneczki a Battlefront 2 a dla mnie to takie zamykanie gier jest gorszym skurwysyństwem, szczególnie jak ktoś kupę kasy w to władował

Bo płacz o mikrotranzakcje w MMO i pochodne to już był wiele lat temu. Teraz mikrotranzakcje wchodzą w nowe obszary graczy i rodzajów gier (non-mmo multiplayer i single player) to jest powtórka z rozrywki.

Co w tym dziwnego?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2017, 09:23 
Cytuj  
MH najwyraźniej dostał przyśpieszone zamknięcie w ostatni piątek, ale oczywiście delayed. Podobno dziś jeszcze można się zalogować i sprawdzić /played. Over 2k u mnie, na samym Franku 600.
Pojawiły się też oczywiście wspominki i ciekawa sprawa wypłynęła. Przy logowaniu była mała loteryjka - jakieś pierdoły i kupony zniżkowe na punkty G, -90% też. Całkiem atrakcyjna sprawa, bundla chapnąć za 10tą część ceny to całkiem miło. Tylko jakoś świeżaki losowali, a vetsi no nie bardzo. Okazało się, że gra była ustawiona od początku i na -90% mieli szansę ci, co nic nie wydali. Ci płacący szansy nie mieli. Podobny system jest w Warframe, także tak. Lockboxy, przekręty...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2017, 10:03 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Podobny system jest w Warframe

Możesz rozwinąć albo rzucić jakimś linkiem.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 lis 2017, 13:00 
Cytuj  
Generalnie chodzi o daily bonus - przy logowaniu dostajesz cos tam, losowo.

Jesli nie logowales sie jakis dluzszy czas na konto, jest wieksze prawdopodobienstwo (ujmujac to delikatnie, zaryzykowalbym stwierdzenie ze przy pierwszym logowaniu po ok. miesiacu od razu to dostajesz), ze dostaniesz -50%/-75% na walute premium w sklepie niz jak logujesz sie codziennie - bywalo ze przy codziennym logowaniu dostawalem znizke, ale rzadko i nie wiecej niz 20%.

Moge potwierdzic ze faktycznie tak jest (albo bylo, bo dawno nie gralem).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 lis 2017, 13:44 
Cytuj  
To ja mam inne doświadczenia. Chyba, że coś się ostatnio zmieniło. Kiedy regularnie grałem, -75% na platynę wpadało co 3-4 tygodnie (albo i częściej, ciężko teraz stwierdzić). Przy MH było wiadomo, że daily są ustawione, przy WF tego nie odczułem. I nadal twierdzę, że WF ma jeden z najlepszych systemów f2p.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lis 2017, 14:18 
Cytuj  
No cóż, przy warframe też wiadomo, tyle, że nie na pewno. Takie praktyki biją rykoszetem, bo goldselerzy robią po kilka k darmowych acc, czekają na kupon i kupują. A potem odsprzedają z zyskiem, wszystko legitnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.