mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 21:41 
Cytuj  
Beta Weekend na steamie do poniedzialku - jak ktos chce potestowac


_________________
Turbot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2013, 23:51 
Cytuj  
W przyszłym tygodniu content patch będzie.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 03:09 
Cytuj  
Kripp gra w Marvel Heroes Online :
http://www.youtube.com/watch?v=utKZJnVk0yk

:lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 11:25 
Cytuj  
Reakcja przy skilltrees podobna do mojej :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 14:25 
Cytuj  
Co za crap - ja pierdole. Gra dla dzieci testowana prze debili i comic-freakow co poplacili za to po 200$. Nie wiem czego mozna sie wiecej spodziewac niz mialkosci i bugfestu.

Ogolnie bedzie ciekwawy pojedynek na najchujowszy i najplytszy HnS ever - D3 czy MH.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 14:42 
Cytuj  
D3 ma przynajmniej fajny gameplay, w MH i ten element jest cienki jak dupa weza...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 maja 2013, 15:28 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
D3 ma przynajmniej fajny gameplay, w MH i ten element jest cienki jak dupa weza...


Dokładnie. Kurwa jak mocno trzeba zjebać, żeby mi się D3 zaczęło podobać w porównaniu. :l


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 14:16 
Cytuj  
https://marvelheroes.com/community/dev- ... w-update-1

Może coś jeszcze z tego będzie. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 14:29 
Cytuj  
Najwczesniej za jakies 2 miesiace :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2013, 23:38 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Najwczesniej za jakies 2 miesiace :)

Nie śledzę jakoś na bieżąco newsów związanych z "MH", ale widać, że coś tam robią mimo zaliczonego faila. Wielkiego sukcesu nie ma, recenzje były raczej negatywne, gracze nie rzucili się jak wygłodniałe bestie na mięcho. Twórcy się nie poddają i może doprowadzą grę do jakiegoś względnego stanu.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 20:47 
Cytuj  
http://massively.joystiq.com/2013/08/01 ... erts-back/

Dalej pelna profeska.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2013, 23:13 
Cytuj  
Zaliczylem dzisiaj niezlego facepalma jak czytalem o tej akcji na neogafie :) A juz mialem w to pograc :)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2013, 22:53 
Cytuj  
Jest już nowy patch:
https://www.marvelheroes.com/news/patch ... update-111


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 17:41 
Cytuj  
https://forums.marvelheroes.com/discuss ... preview/p1

Nice. Wyglada na to ze Brevik wzial sie do roboty. Jsli beda sadzic takimi patchami...

Call me impressed.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2013, 18:06 
Cytuj  
Ja ci powiem, ze skonczylem nawet kampanie Daredevilem i sie niezle bawilem, z tym ze do momentu, az nie dadza graczom chociaz jednorazowego wyboru bohatera z wiekszej puli dostepnych postaci to do tej gry nie wroce. Mam 14h played i zebralem w sumie 150 tych shardow na kupno bohatera - z czego 100 dostalem za skonczenie kampanii. To kurewsko malo, bo potrzebuje cale 400 na Cable'a i zwyczajnie nie mam sily ciagnac dalej Murdocka do czasu az wyfarmie jeszcze 250 splinterow. A 10$ za hero nie dam - nie w obecnym stanie tej gry; moze za kilka miesiecy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 20:50 
Cytuj  
Nie wypowiem sie o innych zmianach bo w sumie ja w ta gre gralem doslownie chwile ale musze napisac ze atm jest tak ze 5 razy wiecej opcji graficznych niz w czasie premiery i gra chodzi tak ze dwa razy lepiej.

Kudos za performance boost i dopracowanie techniczne gry.

Chyba pogram dluzej. Wzialem sobie Thing'a i fajnie sie nakurwia.

Itemizacja troche boli bo nie jest to poziom POE/D2/TQ ale jest duuuuzzooo lepiej niz w D3 wiec jest "ok".
Ogolnie patch wypas.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 21:11 
Cytuj  
Teraz pisząc D3 musisz pisać, że chodzi Ci o wersję PC :lol: , bo wersja konsolowa jest bardzo dobra i nie ma zjebanego lootu :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2013, 22:08 
Cytuj  
Nie rozsmieszaj mnie. Prosze.
Jebie mnie jaki tam jest drop rate w wersji konsolowej. Itemizacja jest dokladnie taka sama jak na PC, jedynie drop rate jest troche lepszy (mniej itemow leci - lepsze overall quality).

Tu masz do poczytania: http://www.diablofans.com/news/2003-the ... -reusable/

Sorry ale nawet z tym calym lootem 2.0 D3 nie bedzie mialo dobrej itemizacji (tzn spelniajacej moje standardy, czyli dorownujacej D2 czy TQ czy nawet POE choc tam jest mocno niekompletna). Cud bedzie jak dojda do czegos takiego co ma ten Marvel.
Drop rate jest najmniejszym z problemow itemizacji w D3.

Na dalsza rozmowe na ten temat (aka dlaczego d3 WCIAZ jest crapem) zapraszam do odpowiedniego tematu.. masz tam dlugie posty (nie tylko moje) o itemizacji.

Anyway - pogralem ze 3 mapki i kurwa... kto wymyslil te shared zony...? przy walce z bossami jest taki clusterfuck jak w GW2.... chuja widac... 1,1,1,1,1,2,1,2,1,2,1,2,..... LOOT.
Bieda.

Ragna jak wyglada endgame wiesz moze? Bo jak cala gra to taki noskill zerg to ja to chyba pierdole...
Ogolnie starsznie latwa ta gra jest... wiem ze to poczatek ale narazie jest brainless easy i boring...

I jest wogole w tej grze handel? Jakies AH czy jak w POE face to face?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 00:02 
Cytuj  
End game to sie chyba sprowadza teraz do daily questow i tej zony Manhattan cos-tam. Wiecej ci nie powiem, bo mam tylko 31lvl.
No niestety w walkach grupowych jest faktycznie clusterfuck, prawie nic nie widac :<
Anyway, ja gram w to tylko bo lubie swiat Marvela i tyle, hehe, gdyby to byla jakas generic fantasy gierka to bym pewnie olal :) Zbieram i zbieram powolutku te shardy na jakiegos innego hero niz Daredevil i nie wiem czy wytrzymam na tyle dlugo, zeby uzbierac 400 :P Szkoda, ze maja takie pojebane ceny w tym sklepiku zeby sprzedawac te premium walute. Bezposrednio te 5-6$ jeszcze bym mogl wydac na innego hero, a tak to musialbym wydac 10 baksow na 1000 punktow, za tam 700 czy iles kupic hero i gnic na koncie z 200. Niech spierdalaja :P
Ale generalnie faktycznie gierka jest bardzo fajnie latana. W 3 miechy zrobili bardzo duzo, tu trzeba ich docenic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2013, 00:16 
Cytuj  
Heh mam 15lvl i juz prawie nie moge.
Patch patchem ale ta gra jest kurwa nudna..., zony to kwadraty (more or less), 'random' lokacje to dwa korytarze i boss tank&spank, chaos jak chuj (ludzie biegaja bez ladu i skaldu, 3/4 playerow to ta nowa frost babka z summonami - komicznie to wyglada), itemki nie powoduja zadnego 'omg factor', walki z outdoor bossami sa GORSZE niz w GW2 w sumie (co jest wyczynem nie lada), sklepik z cenami z dupy i z itemkami +200% do drop rate.... ogolnie to NIE. :)

Za stary na to jestem, dziwie ci se ragna ze w to grasz tbh.. juz wole jebac 345 mape w POE. Zreszta zlapalem sie dzis, ze biegam brainless po tej kwadratowej mapie bijac mobki, ktore mi nawet HP nie zabieraja za bardzo i mysle o tym jakie unikaty jutro GGG wrzuci do gry. : )

Gdybym mial porownac moje wrazenia z dzisiaj do jedzenia to bylyby to gotowane parowki z Tesco po 7 zeta za kilo. ;) Tak sie gra w Marvel Heroes.

I tbh nawet nie wierze ze po skonczeniu fabuly jest lepiej - pierdole to, poszedl unnistall.
Ale za patch kudos bo ostatnio wytrzymalem chyba 5 lvli.

Jestem zdumiony ze to wyszlo spod 'mozgu' kolesia ktory stworzyl Diablo 2 i LOD. Masakra.
Czasem uzywam sformulaowania 'gra kierowana do amerykanskich nastolatkow'... ta jest chyba kierowana do tych z klas specjalnych. ;)

Poszedl Unnistall i chyba juz nie bede nawet patchy sprawdzal... ta gra jest ucielesnieniem mialkosci i 'nowoczesnego' gamedesignu.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.