mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 23:27 
Cytuj  
NIeznalazlem tematu wiec zakladam.

Pierwsze DEV Diary z gameplayem: http://www.youtube.com/watch?v=GDXILjT9 ... r_embedded

IMHO wyglada calkiem SI. Przypomina mi te gierki: http://www.youtube.com/watch?v=GdlPMhhY ... re=related
Gralem i lubialem. Dajcie mi to samo tylko jedna postacia do sterowania i kilkurotnie wieksze i lepsza itemizacje bede zadowolony.

Co gre wyroznia moim zdaniem:

- PELNA, 100% licencja na swiat Marvela (czyli wszytkie alternatywne linie czasu, 2099 series, itd... moga byc np jako stroje i itemki)
- David Brevik (kolega z filmiku). Dla mnie czlowiek legenda. Wspolzalozyciel i dlugoletni prezes Blizzard North (Condor Ent.), wspoltworca Diablo 1 i 2 (to wlasnie on po 2 latach developerki podjal decyzje o zmianie combatu w Diablo 1 z turn based (tak! nie sciemniam!) na realtime - reszta jest historia).

IMHO mozna zalozyc ze bedzie to instancjonowane 'coopMMO' ala PoE z klasami jako najbardziej znane postacie z Marvela i mechanika i lootem ala Diablosy. Me Gusta.

Imho warto zabookmarkowac i sie przygladac. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 00:10 
Cytuj  
Jak na jakiegoś instancjowanego coop mmo zbliżonego do h&s to wygląda ok, ale ogólnie dla mnie "meh".

Ani koncepcja ani gameplay mnie jakoś nie porywają, ostatnio się chyba przekonałem, że h&s i zbliżone to po prostu nie dla mnie.

Takie niby 'action' a mnie nudzą :|


Jak ktoś lubi to może być fajne pewnie, choć zawsze pozostaje sprawa sklepiku, który może skutecznie zniechęcić - a to jakaś b. tania gra w developingu nie jest.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 01:58 
Cytuj  
http://www.g4tv.com/videos/59672/the-mm ... quality=hd

Wywiadzik. Ogolnie tak jak mowilem, koles robi sobie nowe aRPG/Diablo (bo lubi) tylko w swiecie Marvela.
Kurde, jak nie zjebia mocno z F2P/pazernoscia to moze byc kolejny fajny HnS do pogrania.

Definitywnie czekam na wiecej info na temat mechaniki/itemkow/itd...

Cytuj:
Marvel Heroes is a free-to-play MMO Action RPG created by David Brevik, the visionary behind Diablo and a team of industry veterans assembled specifically for this project.

Marvel Heroes combines core gameplay elements of Diablo with the expansive library of characters from the Marvel Universe.

Engage in Action-RPG-style gameplay, but in an MMO world.
Team up online with your friends, or play solo.
Randomly generated environments are different every time you play.
Collect and play as your favorite Marvel Super Heroes including Iron Man, Thor, Black Widow, Captain America, Wolverine, Hulk, and many others.

Choose from a list of fan favorites from the Avengers, X-Men, Fantastic Four, and every corner of the Marvel Universe.
Build your character using a library of spectacular powers appropriate to your hero.
Customize your character with a library of costumes from Marvel’s rich history.
Discover an endless variety of gear to increase your hero's power.
Explore the Marvel Universe in a story crafted by comic book super-scribe Brian Michael Bendis.

Visit famous locations from the Marvel Universe, from Avengers Tower to Mutant Town to the Savage Land.
Smash through hordes of iconic Marvel enemies, such as the dreaded Purifiers and the legions of HYDRA.
Face off against dozens of super-villains (soon to be revealed).
And it's all FREE-TO-PLAY with Marvel Heroes!


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 07:28 
Cytuj  
Mam nadzieję, że będzie Phoenix albo chociaż Jean. :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 07:46 
Cytuj  
Nie podoba mi sie, ze to jest cliker. Wolałbym coś w stylu DCUO tylko bardziej action (???).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 08:10 
Cytuj  
Punisher!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 08:38 
Cytuj  
O boże, jaki miód się szykuje :D

<--- Comic Nerd


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 11:55 
Cytuj  
No moze byc niezle. Faktycznie ten koles zna sie na rzeczy takze mozna miec nadzieje, ze tego nie spierdola :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 14:42 
Cytuj  
ciagle czekam na cos dobrego ze swiata dc albo marvela. dcuo i coh nawet dawalo rade, ale ciagle czegos brakowalo. mam nadzieje, ze tego nie zepsuja.


_________________
forfiter

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 22:44 
Cytuj  
15 minut rozgrywki:
http://comic-con.gamespot.com/video/638 ... OfGameplay


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 08:14 
Cytuj  
Animacje jak narazie strasznie crapowate ^^;

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2012, 08:40 
Cytuj  
Nom.. to bardziej wygląda na grę z psp niż pc. ;/


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2012, 13:27 
Cytuj  
Nowy (??) Trailer


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2012, 20:04 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... cters.html

Jean :D :D :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6911
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 21:06 
Cytuj  
Punisher?

Kupuje.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2012, 23:24 
Cytuj  
Bleh, nadal mnie to nie przekonuje. Szkoda ze nie zrobili bardziej komiksowej grafiki plus napisy ZOOOOM, WHAAAM, RATATATATAT na ekranie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2012, 12:35 
Cytuj  
10 minut z rozgrywki: http://youtu.be/X_Bz7ljPqTg

Podoba mi sie, ale wyglada na to, ze premiera najwczesniej za kilka miesiecy, bo raczej nie wydadza gry z 5 skillami na krzyz w drzewku umiejetnosci. Jedna rzecz tylko mi troche nie pasi: Storm nalozyla sobie jakis plaszczyk i w ogole jej sie nie zmienil wyglad - bedzie to troche bolec, ze zbierane itemy nie zmieniaja wygladu postaci, chyba ze jeszcze to zmienia. Poza tym wyglada solidnie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2012, 13:07 
Cytuj  
Tutaj more i troche wyzsze levele - chwilami rozpierducha az milo :) Wszystko z current (wczesnej afaik) bety

http://www.gamespot.com/shows/now-playi ... ve20121217
http://www.youtube.com/watch?v=PUeLOXgB ... e=youtu.be

Mnie tez sie podoba. Brevik ma u mnie zajebisty kredyt zaufania i widac ze koles ma okreslona wizje co daje szanse na dobra gre. Diablo + Marvel + jego nazwisko i umysl = 99% na wina dla mnie.

Musze sie jakos dostac do bety :) podobno ma byc jakies pre-purchase/supporter program za niedlugo, to moze za te 10-20 $ sie wpisze jak w PoE. :)

PS. Od zmian wygladu sa cale outfity, z dropa i craftu - duzo jest wyjasnione w tym godzinnym filmiku z gamespotu. Rozwiazanie dziwne jak na HNS ale imho tu musza byc jakies kompromisy zeby zachowac spojnosc z licencja i zapobiec Wolverine'om latajacym w plate armor :P... itd... mnie predefiniowane stroje nie przeszkadzaja w sumie.

Ogolnie to po tych 3 filmikach hype wzrosl o jakies 500% u mnie bo poprzednio to wygladallo tylko 'tak sobie' a teraz widze ze nabiera realnych ksztaltow i to calkiem przyjemnych.

Oj.... bedzie najlepszy rok ever dla HnS genre.. jestem w niebie :)

PS2. Podoba mnei sie rowniez zapowiadany sytem F2P - przypomina mi ten z LOLa - gra za free a kosmetyka (skiny/outfity) i 'championi' za kase albo powolny earning w grze, Looking good so far. Bedzie tez jakis progres i cel w gzre oprocz itemz - "dzis sobie walne 5 leveli i dobije moze do unlocka Thora"..
Super sprawa tez ze darmowa piatke bedzie mozna wybrac samodzielnie.
Ciekawe jak to dokladnie bedzie zrobione (earning pkt jakis? nagrody za complete aktow? uj wie...)

PS>3 Co do skilli ragna to nie wiem od ktorego patcha grasz w PoE ale jak ja xaczynalem w 0.9.1 to byla moze ze 30 :) Napewno dodadza troche.. z tym ze tuytaj jest im trudno bo skille musza pasowac tematycznie do herosow - imho sporo bedzie sie powtarzac wizualnie - np. beam Iron Mana i Cyclopsa.. wizualnie to samo tylko rodzaje dmg moga byc inne i jeden stunuje a drugi podpala (czy whatever co innego). Innego wyjscia nie widze. Ewentualnie dla wiekszej roznorodnosci jeden moze byc channeliing a drugi instant cast, itd... nie ma tu duzego pola do popisu imho ale duzo zalezy od tego jak mocno kreatywny team zebral Brevik.


_________________
Obrazek

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 gru 2012, 13:26 
Cytuj  
No całkiem wygląda ok. Z tego co widzę i rozumiem, to taki h&s tylko w 'większym' multi, bo w którymś filmiku coś mówili, że większość czasu będzie się spędzało w 'combat zonach' /public lochach z (do) paru dziesiątkami graczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2013, 23:03 
Cytuj  
No gra zapowiada sie naprawde dobrze. Dodatkowo blogoslawienstwo Kabry tez tu sporo daje (mial racje co do d3 kiedy wszyscy inni na niego psioczyli).

Udalo mi sie zdobyc kluczyk do bety i wlasnie sciagam klienta. podziele sie wrazeniami na forum jak bede mial troche czasu przy tym posiedziec.


_________________
forfiter

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 429 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.