mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 12:39 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
W powyższej edycji Bard's Tale wbudowane są 3 "odlschoolowe" poprzednie części gry. Dokładnie takie jak na Twoim screenie.


UAaaaaaaaaa... MINE! Dzięki!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 13:05 
Cytuj  
Rufen podał gre w pełnej konwersji.


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 13:23 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Perrin napisał(a):
W powyższej edycji Bard's Tale wbudowane są 3 "odlschoolowe" poprzednie części gry. Dokładnie takie jak na Twoim screenie.


UAaaaaaaaaa... MINE! Dzięki!


Na ostatnim screenie widać opcję gry w poprzednie wersje Bard's Tale. Wersja na Androida jest odrobinę opóźniowa w stosunku do PCtowej i narazie dostępna jest tylko 1 część starej trylogii, pozostałe dwie są "coming soon", przynajmniej na screenie. Ale jak pierwsza jest, pozostałe dwie też dodadzą ;).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 16:37 
Cytuj  
Sprawdzilem, wszystkie 3 juz sa. Generalnie niezly klimat- gra prosi o zmiane dyskietki i musimy odpowiednia wybrac i wlozyc do napedu w specjalnym menu :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 16:39 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Sprawdzilem, wszystkie 3 juz sa. Generalnie niezly klimat- gra prosi o zmiane dyskietki i musimy odpowiednia wybrac i wlozyc do napedu w specjalnym menu :D


Lololo... a mi akurat musieli zablokować ekartę :( Nie mam teraz jak zapłacić :(


_________________
Obrazek

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 18:09 
Cytuj  
TO trzeba było czytać topic bo we wrześniu już o tym postowałem...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2012, 20:36 
Cytuj  
italios napisał(a):
TO trzeba było czytać topic bo we wrześniu już o tym postowałem...


Trzeba było.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 01:14 
Cytuj  
1. Rewelacyjna "Neuroshima Hex" (konwersja planszówki/karcianki)
2. Elder Scroll: Omen (RPG/puzzle/zarządzanie ryzykiem... lepiej jej nie potrafię określić :)
4. Call of Cthulhu: The Wasted Land (strategia w stylu LaserSquad/SilentStorma'a - pojedyńcze postacia, punkty akcji etc)


Ja pogrywam sobie w Cyberlords - Arcology. https://play.google.com/store/apps/deta ... ords&hl=pl
Jak łatwo zauważyć po tytule, cyberpunkowy RPG.



Ok, to mam 4 typy na gierki, thx. Moze przemęcze jeszcze instalacje infinity engine zeby BG odpalic zanim wyjdzie androidowa wersja.
Ogolnie to dziwi mnie brak klasycznych turowych gierek albo ich klonów. Dobry JRPG czy HOMM3 bylyby imba do takiego poklikania, bo tak to na markecie widze same casualowe gówna.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 07:11 
Cytuj  
Są jeszcze parę fajnych rzeczy od Square Enix:
Final Fantasy
Final Fantasy III (56zł!)
Chrono Trigger
Chaos Rings
Crystal Defenders


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 08:54 
Cytuj  
Z karcianek to jeszcze takie coś:

-fajny mix solitaire z "fantasy", za zdobyte złoto rozbudowujemy swoją fortecę o nowe obiekty, które dają różne ciekawe bonusy, są pety, które dodają bonusy itp. ogólnie nie przepadam za pasjansem, ale ten mnie zassał na maxa.. mam jeszcze odpowiednik tej gry na steam ;>
https://play.google.com/store/apps/deta ... l0YWlyZSJd

-a to kumpel kiedyś polecał, że fajna karcianka w stylu mtg, ale osobiście nie testowałem
https://play.google.com/store/apps/deta ... G93ZXJhIl0.

No i na koniec fajna platformówka, rayman ;>
https://play.google.com/store/apps/deta ... 1vYmlsZSJd

---

Btw testował ktoś MOBA w uniwersum mmorpg Order & Chaos ?
https://play.google.com/store/apps/deta ... nRIT0hNIl0.

I jeszcze kumpel mnie namawiał na jakiś co-op rpg
https://play.google.com/store/apps/deta ... N0cy5hbCJd


_________________
@polygamia

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2012, 22:53 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dobry JRPG czy HOMM3 bylyby imba do takiego poklikania, bo tak to na markecie widze same casualowe gówna.


PRzecież można grać w homm3 na androidzie.


Nadal polecam FPse. Można sobie grać np. w FF Tactics itp. Nawet bez klawy jest spoko.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 00:07 
Cytuj  
@up

Jak?

@Bard's Tale

Podszedłem do tego jak do RPG a zaskoczył mnie humor czyli dyskusje między postacią a narratorem. To co mi się nie podoba to liniowy tryb rozgrywki, do bólu :( Kolejnym tematem którego nie kumam to - wchodzę do lokalizacji drugi raz a ona ma inne ułożenie czyt. północ według kompasu znajduje się w innej stronie... sama walka to podejdź i napieprzaj atak ew. podejdź poczekaj aż zaatakują i napieprzaj atak.

To co jest według mnie dziwne to np. to, że przy questach idź i zabij ew. idź i znajdź masz marker... gdy to już znajdziesz to marker znika a w quest logu masz zanieść item spowrotem.. ok. dla mnie to nie jest problemem bo wiem skąd przyszedłem ale marker po tym się nie pojawia czyt. przy idź i zabij wiemy gdzie a gdy przynieś głowę, radź sobię sam :(

To co mi się dalej nie podoba, znalazłem miecz i jakiś morgensztern - który wypadł z wilka (pomijam fakt) - nie mogłem go zaekwipować/wait - nie miałem go w eq. bo od razu wpadł mi do kasy. jedyne itemy które możemy założyć/używać (armor) są u vendorów... wtf, czym się różnic viking sword od sworda zakupionego u vendora?!

K. drinknięty jestem... to tak na szybko jutro będzie cz. 2... jak nie zapomnę :(

To nie classic RPG jak ktoś tutaj polecał - to skos na kase :(


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 gru 2012, 01:19 
Cytuj  
italios napisał(a):
PRzecież można grać w homm3 na androidzie.


Wyczyszczenie ignore listy po upgrade forum choc raz sie przydalo ;]
Thx, jakby ktoś zyl w takiej samej nieswiadomosci jak ja, to jest to tutaj

Pogralem dzisiaj w tego baldura, poczekam jednak na BGEE, meczylem sie bez rightclicka (potem zrobilem tap for rclick, hold for lclick - ale dla odmiany UI bylo meczace).
Zainstalowalem tez Elder Sign:Omens z polecanych, Puzzle questa, Sketchbook pro (nawet paluchem sie zajebiscie rysuje) i pare gowien. Skarbonka bez dna taki App store ;]

Odpuscilem sobie natomiast final fantasy III i ten androidowy rpg od square. 56 zeta to za gierke to jednak za duzo. Jak skoncza mi sie inne rozrywki to moze sie zdecyduje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2012, 17:39 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
italios napisał(a):
PRzecież można grać w homm3 na androidzie.


Wyczyszczenie ignore listy po upgrade forum choc raz sie przydalo ;]


:(


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 11:58 
Cytuj  
Aż dziwi mnie, że nikt tu nie zamieścił Majesty :)

Kupiłem jakiś czas temu za... 3zł? Or something? Dostępny też jest jeden dodatek - Northern Expansion

Polecam! W ciemno kupujcie, gra jest super przystosowana do tabletów (mój 7")

Dodatkowo zabieram się za Pirates and Traders: Gold!, tytuł taki trochę na wzór starego dobrego Pirates! Trochę już się z tym tytułem pobawiłem i na razie wygląda to w miarę ciekawie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 19:30 
Cytuj  
a ma ktos moze jakies przetestowane tytuly dla dzieciakow 3+ ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 21:22 
Cytuj  
Zakupiłem dzisiaj GTA3 - nawet nie ma co mówić - GTA3 to GTA3 - jedyne co mnie zaskoczyło to BAAAARDZO ciekawe i dobre sterowanie jazdy na samochodzie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 00:04 
Cytuj  
Sorry za dubla - jest prawie polnoc a ja pykam w Naught. Giera przednia, wykorzystuje, super zyroskopy czy jak sie to tam zwie... Potrafi zamacic w glowie. W wielkim skrocie, w czarnobialym swiecie biegamy kotem ktory musi dojsc z punktu A do punktu B. Wszystko niby najz ale tu wchodzi w zycie grawitacja... Za ktora my odpowiadamy ustawiajac urzadzenie w odpowierdniej pozycji. Plusem jest to ze posiadamy trzy tryby sterowania, zyroskopy, panel dotykowy i jakies cos z czego nie korzystalem. Ogolnie, albo modnie mowiac, generalnie - ladny layout i calkiem porzadny poziom trudnosci. Wieje czyms nowym, na plus... Tym bardziej ze to tylko 3 zl.

A to Pirates lezy i czeka :-)

Te gry za 3-10zl to jest, to!


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 01:32 
Cytuj  
Te gry za 3-10zl to jest, to!

No nie wiem, 95% tego co widzialem to jakis szajs na poziomie komorkowych gierek w javie, przerobki flashowek prostych (jak to co podawales), albo proste gowienka bez sensu lub dajace 30 sekund zabawy przywolujace na mysl assorted shit dodawany do gazet na plytkach w latach 90 do PC. Chyba wszyscy pamietaja owce ktora zasuwala po okienkach windowsa czy pietnastego tetrisa.

Rynek aplikacji na tablety wydaje sie byc na tym wlasnie etapie, mimo setek tysiecy aplikacji, jakies 15 lat za pc :\

Poza polecanymi tu pozycjami praktycznie nic sensownego nie udalo mi sie znalezc, poza 2 dobrymi symulatorami pinballi z odwzorwanymi kultowymi stolami.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 08:40 
Cytuj  
Ja tam sobie pogrywam w jakieś popierdółki w drodze do pracy, nie przesadzaj, że muszą być aż tak ambitne i skomplikowane, w domu mam pc. Jak ktoś chce przenośną konsolę do grania to weźmie psp albo vite, które są do tego stworzone.


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 349 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.