mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 10:39 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Mam kilka pytań dotyczących listy workerów:
- Jak mam workera z zadaniem które trwa 30 minut i mam je powtarzane 5 razy to łącznie to będzie trwać 2.5h czy to 30 minut to jest łączony czas dla pięciu razy?
- Workerzy pracują jak jestem offline? Bo z obserwacji wydaje mi się że dokańczają obecne zadanie ale nie przełączają się do kolejnego, zgadza się?
- Co najlepiej produkować w celach zarobkowych w Veli?
- Jak klikam repeat to worker powtórzy jeden raz czy tyle samo razy ile było poprzednio?


- podawany jest czas 1 cyklu pracy- czyli np dojście do noda, zebranie i powrót
- workerzy pracują jak jesteś online, jak wyłączasz grę, to dokańczają rozpoczęty cykl
- temat rzeka - każdy powie ci coś innego - trzeba jak zwykle znaleźć cos na co jest mała podaż i duży popyt- ot ekonomia
- jak dasz repeat to worker powtarza zadaną wcześniej czynność- będzie wydobywał matsy aż skończy mu się stamina, albo produkował to co mu wcześniej kazałeś ( jeśli masz odpowiednią ilość matsów w storage)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 mar 2016, 23:13 
Cytuj  
Powie mi ktoś co to za miejsce które zaznaczyłem na mapie:
http://i.imgur.com/42si6rU.jpg
byłem tam i nic się nie odkryło. W zasadzie nic ciekawego nie było.


Posty: 20
Dołączył(a): 8.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2016, 20:50 
Cytuj  
Ostał się komuś guess pass?


Posty: 1
Dołączył(a): 14.03.2016
Offline
PostNapisane: 14 mar 2016, 06:14 
Cytuj  
Czy jest ktoś skłonny zaoferować guest pass? Tak, wiem, że to konto ma 1 post, ale jeśli komuś się trial kurzy, chętnie przygarnę stosowne PM.

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 mar 2016, 14:14 
Cytuj  
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... -Huge.html

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2016, 20:08 
Cytuj  
ja tam od premiery gram jakies 10 godzin dziennie i nawet jeszcze 50 nie wbilem :( ale fun przedni

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2016, 00:44 
Cytuj  
Kurczę BDO pod względem jakości contentu, świata itp jest mmo które moim zdaniem jak do tej pory najbardziej zbliżyło się do jakości single player AAA rpg.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2016, 11:52 
Cytuj  
Postal napisał(a):
ja tam od premiery gram jakies 10 godzin dziennie i nawet jeszcze 50 nie wbilem :( ale fun przedni

Tia, mam z 7 czy 8 dni played i 33 level [emoji14] questy są slabiutkie, grind mnie nie bawi, ale wszystko inne jest na tyle dobrze zrobione ze mam masę funu z samego pływania łódka rybacka i łowienia rare rybek. Jedyne co mnie wkurwia to zbyt wolny regen energii offline co wymaga w zasadzie żebyś był online na mainie cały czas - wiem czemu tak jest (gra mocno nastawiona jest na posiadanie altow do np podbijania amity u npcow/zatrudniania niewolnikow/przerabiania podstawowych surowców gdy na mainie masz już wysokiego skilla) ale to dalej wkurwia. Byle by deum czy jak im tam nie przegieli z cash shopem i może być pierwsze MMO od dawno w które pogram coś dłużej.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2016, 16:47 
Cytuj  
Questy są słabe(standardowe jak na mmo), ai mobów przypomina zachowanie asteroid w eve, także porównując to do sp aaa crpg to Koleś trochę odleciał na hajpie nowej gry. :) Imo Swtor jako sp rpg byłby o wiele lepszy. Ja po 10-15hh się odbiłem, ale to chyba gł przez itemshop. Grafa ładna, walka spoko - chociaż na razie to ja tam tylko biłem te asteroidy z eve, czyli ziew i nuda. Skończyłem na ok 15lvl robiąc q na łowienie ryb, zmarnowałem tam prawie 1h a nie złowiłem tego co potrzebowałem do q.

Dużo różnych cyferek/literek które można grindować, a z tego co wyczytałem im dalej w las tym coraz więcej gridnu w grindzie. Także jak ktoś lubi to jest idealna gra, gdyby tylko nie te zjebane ceny w item shopie. Mógłbym na tą grę wywalić ~150e, ale jak zobaczyłem co za to kupię to sobie podarowałem. Niedawno grałem w wf, wydałem tam coś 160e, kupiłem wszystko co chciałem plus pierdoły, których nie chciałem i jeszcze mi zostało sporo waluty ingame. (aczkolwiek to nie kalsyczne mmo, bardziej hns online) Tutaj jeden skin 30e, albo bieganie w szmatach całą grę, nawet wyjebali q na darmowego peta z eu/na wersji, który jest w wersji f2p ru/kr, zeby ludzie kupili go z shopa, jedyne 9e. Szkoda, że to nie p2p.

Autopilot zajebista sprawa, powinien być w każdym mmo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 mar 2016, 18:51 
Cytuj  
Giera jest dobra, a moglaby pewnie byc bardzo dobra, gdyby nie zachlannosc wydawcy. O ile niektore rozwiazania jestem w stanie zrozumiec (brak bezprosredniego handlu, ceny na AH regulowane odgornie w celu blokady handlarzy goldem), to np. myk z kostiumami jest juz strzalem ponizej pasa. Watpliwosci moze tez budzic system karmy, ale do pvp jeszcze nie dotarlem.
Questy jak dla mnie to sie bierze tylko po to, zeby dostac potki/wieksze inventory/skill pointy itd. Klikam i ide killowac moby. A to jest zrobione perfekto.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 mar 2016, 20:03 
Cytuj  
Podobno mają się przyjrzeć kwestii gillie suita w item shopie i być może będzie alternatyw craftowalna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2016, 08:48 
Cytuj  
Jak dla mnie - gierka bardzo fajnie przygotowana i przemyślana. Owszem na początku - jak i wszędzie - są pewne potknięcia, ale to sie zdarzyło chyba w większości MMO na rynku.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2016, 08:53 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Podobno mają się przyjrzeć kwestii gillie suita w item shopie i być może będzie alternatyw craftowalna.

Tbh wolałbym żeby albo zmienili kiedy działa chowanie nameplate (tylko gdy jesteś ooc albo kucasz) albo usuneli ten ficzery w ogóle z gry.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 mar 2016, 18:05 
Cytuj  
Hm, tak dla lajtowego pogrania to warto to brać?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 mar 2016, 18:16 
Cytuj  
Jak zrobić jakiś ultimate atak wizardem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2016, 20:23 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Hm, tak dla lajtowego pogrania to warto to brać?


Moim skromnym zdaniem tak :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 mar 2016, 20:46 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Podobno mają się przyjrzeć kwestii gillie suita w item shopie i być może będzie alternatyw craftowalna.

o alternatywie nic nie wiem ale na KR chyba są już flary jako kontra na ten suit i mają to dodać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2016, 21:32 
Cytuj  
po 10 latach grania w post-wowowe mmorpgi czuje sie troche przytluczony mozliwosciami jakie daje BDO...

z innej beczki wlasnie hitnalem 46lvl (od 45 zaczyna sie pvp) poszedlem na jakis grind spot dla lvli 50 (na zachod od catfishow) i co moge poweidziec.. w godzine zrobilem az 5% bo co chwila jestem tubowany przez ludzi... chyba jak nie masz taga gildiowego to gracze czuja sei bezkarni i po prostu cie zabijaja jak wkraczasz na ich grind spot /carebear

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2016, 10:27 
Cytuj  
Kurde Glish strasznie kojarzy mi się z tą warownią Czerwonego Barona z Wiedźmina 3. Oczywiście wygląda słabiej itp itd ale ten bagienny klimat robi swoje :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 mar 2016, 19:26 
Cytuj  
no i 'dlugo' oczekiwana flara dodana do gry :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.