mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 11:31 
Cytuj  
Jako, ze w division czekam na dlcki, to zakupilem bdo i o kurwa ile tutaj jest rzeczy do roboty.

Ma ktos jakiegos guide'a sensownego, ktory pozwoli te wszystkie elementy jak workerzy, nody, mini gry, knowledge'y itp. rzeczy zebrac jakos do kupy? Bo motam sie jak szatan troche po tej grze i w sumie to robie tylko questy, bo ni chuj nie wiem o co chodzi.

Druga sprawa. Nie wiem czy to przez Division, ale mam wrazenie, ze cala gra jest jakas taka niewyraźna. Gram na max ustawieniach, ale ostra widoczność jest do paru metrów, a pozniej moby sie tak jakby zlewaly z otoczeniem. W ogole mam wrazenie, ze Ambient Occlusion ta gra to nie widziala. Ma ktoś podobnie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 mar 2016, 12:57 
Cytuj  
Taki engine. Spróbuj wyłączyć Screen Filter i włączyć High End Mode.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2016, 08:57 
Cytuj  
Próbowałem wszystkiego już. Trudno trza się przyzwyczaić :)

Mam pytanko odnośnie marketplace'u.
Wystawiłem na próbę Black Stone Powder. Miałem jedną sztukę, więc wystawiłem po najniższej cenie rynkowej - 1738. Po sprzedaniu natomiast dostałem 760 silvera. O co chodzi z tym marketem? Domyślam się, że jest jakiś tax, ale tu wychodzi jakieś 60% taxu. wtf?

I w sumie drugie pytanie, bo tez nie kumam wtf.
W mini-gierce z konwersacja, ludziki maja nagrody w zależności od poziomu. Problem jest taki, ze nie wszyscy aktywują te nagrody (np. kilka razy już questa nie dostałem) pomimo tego, że wystarczający poziom amity uzyskałem. Znalazłem niby jakieś info na sieci, że trzeba spełnić dodatkowe wymagania jakieś, ale to też tylko domysły były. Jak to z tym jest?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2016, 13:47 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Mam pytanko odnośnie marketplace'u.
Wystawiłem na próbę Black Stone Powder. Miałem jedną sztukę, więc wystawiłem po najniższej cenie rynkowej - 1738. Po sprzedaniu natomiast dostałem 760 silvera. O co chodzi z tym marketem? Domyślam się, że jest jakiś tax, ale tu wychodzi jakieś 60% taxu. wtf?

Moze sie jebles z cena bo cena podana na itemku nie to nie zawsze jest minimum za jakie mozna, to sie zmienia dynamicznie w zaleznosci od tego za ile ludzie wystawiaja (wiec jak kazdy wystawia za minimum to cena leci w dol... wiec serio lepiej olac sprzedawanie jak ktos ma rozpierdalac market :P), a tax jest 35%.

coldzik napisał(a):
I w sumie drugie pytanie, bo tez nie kumam wtf.
W mini-gierce z konwersacja, ludziki maja nagrody w zależności od poziomu. Problem jest taki, ze nie wszyscy aktywują te nagrody (np. kilka razy już questa nie dostałem) pomimo tego, że wystarczający poziom amity uzyskałem. Znalazłem niby jakieś info na sieci, że trzeba spełnić dodatkowe wymagania jakieś, ale to też tylko domysły były. Jak to z tym jest?

Niektore npce maja wymagania ze musisz miec knowledge z innym npcem i np dodatkowo 200 nabite amity u niego. Takei rzeczy niestety trzeba wyszukac w necie, w grze sie tego nie dowiesz. ;)

co do guidow:
http://bddatabase.net/us/
http://www.blackdesertnexus.com/the-guide-to-guides/
http://dulfy.net/2016/03/01/black-deser ... sic-guide/
https://docs.google.com/document/d/1JnF ... E/preview#

mapka:
http://blackdesertfoundry.com/map/#5/-34.868/-82.727


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 mar 2016, 13:50 
Cytuj  
Odnosnie grafiki mozna jeszcze zajrzec tutaj: http://forum.blackdesertonline.com/inde ... -effects/&
tweak ini+reshade


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2016, 16:42 
Cytuj  
@ravushimo

Dzięki wielkie za guide'y - zajebiste są.

@cardidoser
Dokładnie tego też próbowałem i aktualnie tak gram. Nie jest idealnie, ale już się przyzwyczaiłem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 29 mar 2016, 14:18 
Cytuj  
https://youtu.be/bCTJVJLS4T0

Daum Games today announced that Black Desert Online will be expanded with the huge Mediah region, tons of new quests, fierce bosses, and more as early as tomorrow, March 30. With the Mediah Expansion, players can rise to new levels of power and achieve greatness like never before.

From tranquil farmsteads to busy ports where tradesmen thrive, Mediah will enchant both newcomers and seasoned travelers. Take a look at the beautiful new vistas in an all-new trailer.


Players can access the Mediah Expansion starting tomorrow at no additional cost.

Mediah Expansion Features:

+ World size increased by 30%
+ Over 1,000 new quests
+ Kzarka - An enormous boss that can take on hundreds of players at a time
+ New guild missions, including special bosses that drop formidable weapons
+ Crimson Battlefield - Instanced 40v40 skirmishes that players can queue for in groups of five or solo
+ New weapons and more powerful armor set
+ Craftable Alchemy Stones allow players to apply Attack, Defense, or Life bonuses to their equipment
+ Equipment can be enchanted to higher levels


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 00:04 
Cytuj  
Gift Letter of Repayment 1 na serverze JORDINE. Ktos sie chce wymienic? W okolo w huj scammerow i szkoda sie z randomami wymieniac ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 19:11 
Cytuj  
Jeżeli ktoś jeszcze ma dylemat czy grać w to czy nie - po miesiącu gry mogę z pełnym przekonaniem napisać, że z żadnej grze od czasów UO nie czułem takiej swobody jak teraz w BDO. Kawał solidnej roboty.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 19:26 
Cytuj  
Ciekaw jestem ile lat życia ta gra ma przed sobą i jak ją będą rozwijać.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 19:32 
Cytuj  
Jeszcze 10 lat. Planują umożliwić wchodzenie na drzewa.

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 30 mar 2016, 19:43 
Cytuj  
To chyba regres, bo niedawno z nich zeszli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 22:31 
Cytuj  
IcE napisał(a):
Jeżeli ktoś jeszcze ma dylemat czy grać w to czy nie - po miesiącu gry mogę z pełnym przekonaniem napisać, że z żadnej grze od czasów UO nie czułem takiej swobody jak teraz w BDO. Kawał solidnej roboty.


+1

23 dni online od premiery :O


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2016, 22:37 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=dEiJS2p4v4I


_________________
https://www.twitch.tv/kaczy_

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 08:17 
Cytuj  
Szkoda, że te wszystkie aktywności to SOLO aktywności. Grupowe PvE nie istnieje.

Ja tam pograłem kilka dni, nawet kupiłem lol i o ile combat jest zajebisty to cała reszta niedomaga niestety. Grindzenie mobów nawet sympatyczne przez jakiś czas, ale niestety poza grindzeniem trzeba robić te wszystkie chujowe generic questy, których w tym ostatnim rozszerzeniu dodali 1000+, czym się chwalą w trailerze. :D

Te elementy "sandboxowe" to nieśmieszny żart, te wysyłanie workerów, trading, wyposażanie sobie domków, etc. jest tak absorbujące jak facebookowe gierki typu Farmville i wspomniany afk fishing - to wszystko służy tylko temu, żeby jak najwięcej bezmyślnie klikać/wypalać sobie oczy - bo progress.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 10:19 
Cytuj  
Mnie akurat podoba się możliwość gry solo w pve. To samo podobało mi się w ESO. PvE drużynowe też istnieje, ale trzeba je sobie zorganizować. To, że na ma insta rajdów nie oznacza, że nie gra się pve w party. A content dostępny dla solo gracza jest ogromną zaletą z mojego punktu widzenia, bo mogę sobie powoli progresować nie martwiąc się, że bezrobotni z klanu są 20 lvl wyżej i nie będę miał z kim koksac.


_________________
Amor E Morte

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 11:09 
Cytuj  
Jakie są najlepsze dla naszego pięknego kraju serwery?


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 151
Dołączył(a): 14.10.2015
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 14:52 
Cytuj  
Caldemeyn napisał(a):
... bo mogę sobie powoli progresować nie martwiąc się, że bezrobotni z klanu są 20 lvl wyżej i nie będę miał z kim koksac.


+1

*

Posty: 84
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2016, 17:38 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):
Jakie są najlepsze dla naszego pięknego kraju serwery?


Na Jordine jest dużo Polaków.


_________________
Amor E Morte

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2016, 11:20 
Cytuj  
Przed chwilą kupiłem grę.

Jest jakaś forumowa gildia?


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.