mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2017, 01:23 
Cytuj  
Gra ktoś w to? Zastanawiam się czy warto spróbować triala. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy tyle gier mmorpg ściągnąłem żeby wypróbować, że masakra i tak jak była bieda tak bieda jest nadal.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 3 lut 2017, 10:52 
Cytuj  
Sprawdzić warto, to na pewno bo to solidne mmorpg, reszta jest kwestią gustu. Zwyczajowo.
Tylko nie oceniaj po 2 dniach gry, there's much more to see...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2017, 12:02 
Cytuj  
Gra jest całkiem nieźle zrobiona. Działa bardzo płynnie - świetny engine. Combat jest dynamiczny i całkiem przyjemny, aczkolwiek widać że gra ma azjatyckie korzenie. Niestety jest nastawiona na grind i to bardzo. Tak naprawdę jak nie chcesz topić kupy czasu w powtarzalnych czynnościach to nie masz co do tego siadać, a szkoda bo cała reszta jest zrobiona bardzo sprawnie.

Ogólnie przez kilka miesięcy grało mi się bardzo przyjemnie, sam grind jest całkiem przyjemny. Niestety miałem coraz większe wyrzuty sumienia powodowane tak bezmyślnym marnowaniem czasu ;P

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 3 lut 2017, 12:10 
Cytuj  
Każda gra jest marnowaniem czasu. Polecisz jakieś gildie? Najlepiej polskie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 3 lut 2017, 12:35 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Każda gra jest marnowaniem czasu. Polecisz jakieś gildie? Najlepiej polskie.


Dokladnie.
Wiekszosc rzeczy ktore robimy mozna uznac za marnowanie czasu. Moze poza medytacja i praca, bo cos trzeba jesc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 lut 2017, 12:52 
Cytuj  
Bretarianie sie z toba nie zgodza:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lut 2017, 14:15 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Każda gra jest marnowaniem czasu. Polecisz jakieś gildie? Najlepiej polskie.


Gildia RoyalLegion.

Tu nie chodzi o to że granie ogólnie jest marnowaniem czasu, a to ile tego czasu na BDO trzeba poświęcać żeby czerpać z tego satysfakcje ;P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 12:00 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
Gra jest całkiem nieźle zrobiona. Działa bardzo płynnie - świetny engine. Combat jest dynamiczny i całkiem przyjemny, aczkolwiek widać że gra ma azjatyckie korzenie. Niestety jest nastawiona na grind i to bardzo. Tak naprawdę jak nie chcesz topić kupy czasu w powtarzalnych czynnościach to nie masz co do tego siadać, a szkoda bo cała reszta jest zrobiona bardzo sprawnie.

Ogólnie przez kilka miesięcy grało mi się bardzo przyjemnie, sam grind jest całkiem przyjemny. Niestety miałem coraz większe wyrzuty sumienia powodowane tak bezmyślnym marnowaniem czasu ;P


1) ta gra ma jeden z chujowszych silnikow. nie wiem czy robiles siege czy byles na takiej karandzie ale jak na swoim kompie za 15 tyseicy wyciagniesz weicej niz 5 fpsow to moje gratulacje (+ desynki ftl)
2) znam ludzi ktorzy tak rozwineli siec nodow, workerow i afk life skille ze spedzajac 30 min dziennie przy grze mozna wyciagnac tyle samo jak i nawet wiecej niz osoba grinujaca ~5h dziennie na spocie (ale to trzeba z kilku tygodni zeby to zbudowac)

dla mnie gra dekady ale nie dla wszystkich. trzeba miec dobrze ustawiony mindset zeby pozniej nie plakac na RNG. jednym slowem jak do tej pory nie przegrales allina w pokerze online z potem przynajmiej 5 tys bez drgania powieki to nawet nie podchodzic do tej gry.
trzeba pamietac ze ta gra to nie sprint a maraton. gra na lata a nie tygodnie.
ponizej lvl 58 to trial

***

Posty: 626
Dołączył(a): 22.05.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2017, 15:38 
Cytuj  
Najwiekszy bol to iz nie ma prawie opcji "wygrinduje sobie itemy" szanse na to iz uda sie cos lepszego na marketplace kupic jak item jest popularny sa bliskie zeru. Wiec enchantowania prawie nie da sie uniknac:P

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 18 lut 2017, 15:53 
Cytuj  
Enchanting itemów z szansą na ich stracenie (+ czasem 'ochrona' przed stratą z Cash Shopu) to standard w azjatyckich MMORPG. Czas najwyższy przestać się łudzić, że wyjdzie jakiś mesjasz z Azji bez tego. To system, który tam bardzo dobrze działa i robi hajs.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2017, 10:54 
Cytuj  
Jak ta gra wygląda po ponad roku? Dużo ludzi gra? Są jakieś polskie gildie które coś robią ale nie wymagają tytanicznego grindu?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 maja 2017, 15:07 
Cytuj  
24 maja na steam http://store.steampowered.com/app/58266 ... rt_Online/


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 792 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.