mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2015, 15:59 
Cytuj  
bundle są aktywne tylko jakiś czas. Sprawdzaj od czasu do czasu lowcygier.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2015, 16:00 
Cytuj  
NeoS był w groupies bundlu z rok temu.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 12:03 
Cytuj  
A to ja powiem Wam, że kupiłem sobie aktualny Humble Bundle w którym jest UnEpic i stwierdzam, że gra jest prześwietna! Platformówka w rogalikowym stylu, rozwijamy postać, przemierzeamy loch i przedstawiamy się jako Darth Viader ;) Polecam!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2015, 16:04 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A to ja powiem Wam, że kupiłem sobie aktualny Humble Bundle w którym jest UnEpic i stwierdzam, że gra jest prześwietna! Platformówka w rogalikowym stylu, rozwijamy postać, przemierzeamy loch i przedstawiamy się jako Darth Viader ;) Polecam!


Jest spoko i gra jest z jajem ale niestety znudziła mi się po kilku godzinach przez backtracking i nudne walki. Żarty są jednak pierwsza klasa.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2015, 16:16 
Cytuj  
Neo Scavenger bardzo pro. Chociaż dużo zależy od farta w loociku.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lut 2015, 14:31 
Cytuj  
Darkest Dungeon wyszedl calkiem niedawno, widzialem ludzi juz streamujacych, ma byc to taki mix dungeon crawlera z roguelike.
Oceny bardzo pozytywne, kupilem sobie i bede testowal zaraz

http://store.steampowered.com/app/262060/?l=polish

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2015, 14:38 
Cytuj  
Daj znać jakby co. To jednak dopiero EA a dzisiaj wyszedł Apothen(premiera, nie EA) do kupienia za 12 Ojro a czasu na to i na to nie styka:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2015, 15:45 
Cytuj  
No biorąc pod uwagę, że to jest EA to można się spodziewać wszystkiego. Z tym, że tutaj wydaje się to dość łatwe do fixnięcia bo to co najbardziej irytuje ludzi to stres, który szybko skacze do wysokich wartości i trzeba go zbijać. Trzbaa pamiętać o braniu drewna, żarcia i pochodniach. Jak się ma już ze 2 teamy to można sobie switchować i wtedy po 1 dungim zmiana. Oczywiście dla niektórych to może być irytujące, że trzeba tak resourców pilnować ale w końcu to EA więc spokojnie:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2015, 16:15 
Cytuj  
roball napisał(a):
Dwa teamy to wcale nie jest wystarczajaco.


2-3 to optymalnie, ok. Z tym, że jak się ma sporo torchów i trzyma się je ponad 75% to stress tak nie skacze. Poza tym jak wczoraj sprawdzałem to np niektóre dungi mają jakby wyższy lvl niż nasze postacie przez co szybciej łapiemy stres. Trzeba albo się wycofać i odpuścić na ten moment. Sam może dzisiaj potestuje coś więcej jak uda mi się odpuścić hotsa :P. Można też poczekać z 1 miecha i zobaczyć co tam kolejne buildy pokażą.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lut 2015, 18:16 
Cytuj  
roball napisał(a):
i tak nagle sie pojawia sytuacja gdzie masz resztki golda i nawet nie masz kasy zeby kupic jedzenie na wyprawe czy pochodnie, a te znikaja po wyjsciu z dungeonu (co jest durne w chuj).


No to jest chujowe i licze, że coś z tym zrobią:P. Dlatego ja do medium dunga dzisiaj wezmę 8 i zobaczymy - powinno stykac w sumie. Kupie to bo fajne i przyjemnie się gra. Muszą tylko trochę nad balansem popracować.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2015, 19:10 
Cytuj  
do meda to co najmniej 12, 12. Jak masz światło powyzej 75% to masz bonus do scouta, mniej wchodzi madnessa i masz szanse na zaskoczenie


_________________
Turbot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 13:32 
Cytuj  
Sunless Sea wyszlo z EA, pamietam ze swego czasu nawet "przeszedlem" gre tak jak sie dalo, ale polowy mapy nie bylo. Bardzo fajny klimat, ale polecam jedynie jak sie lubi duzo czytac i podoba sie klimat - jest permadeath i RNG encounters i questy, ale mapa pozostaje zawsze taka sama - cos jak w NEO Scavengers.

http://store.steampowered.com/app/304650/?l=polish

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 13:47 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Sunless Sea wyszlo z EA, pamietam ze swego czasu nawet "przeszedlem" gre tak jak sie dalo, ale polowy mapy nie bylo. Bardzo fajny klimat, ale polecam jedynie jak sie lubi duzo czytac i podoba sie klimat - jest permadeath i RNG encounters i questy, ale mapa pozostaje zawsze taka sama - cos jak w NEO Scavengers.

http://store.steampowered.com/app/304650/?l=polish


Za wiki: As of version 0.5.2.1473, the map is now randomly generated for each character, with only the western and southern shorelines remaining the same.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 13:50 
Cytuj  
O to zwracam honor - gdzies dzis czytalem recenzje w ktorej tez ktos pisal ze mapa jest zawsze taka sama - nvm.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2015, 13:51 
Cytuj  
Jak będzie za 5 euro to się zastanowię.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 lut 2015, 12:08 
Cytuj  
sciagnalem triala, zobaczylem ile dodali od czasu kiedy poprzedniego triala sprawdzalem i az kupilem - contentu jest o wiele wiecej, zrobili real-time combat zamiast turowej walki, dodali kilka nowych celow, questow, sporo miejsc.

tak jak kiedys pisalem, nie jest to nic w stylu FTL jak to jest reklamowane i jak sie wydaje - cos bardziej na zasadzie Zafehouse Diaries z ciekawa eksploracja i real time combatem

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2015, 15:06 
Cytuj  
Ale czad:
http://www.pcgamer.com/the-binding-of-i ... -detailed/ :D


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 lut 2015, 15:09 
Cytuj  
Dla mnie crap. Flashowa gierka z lat 90


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2015, 15:27 
Cytuj  
Chyba nie grałeś w "Rebirth" skoro piszesz takie chujowiny.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 15 lut 2015, 20:28 
Cytuj  
roball napisał(a):
i tak nagle sie pojawia sytuacja gdzie masz resztki golda i nawet nie masz kasy zeby kupic jedzenie na wyprawe czy pochodnie, a te znikaja po wyjsciu z dungeonu (co jest durne w chuj).


Akurat to z tymi pochodniami i jedzeniem jest przemyślanym rozwiązaniem, bo gdyby było inaczej - to kupujesz od razu 100 porcji jedzenia i masz wyjebane na ten aspekt gry, a tak to musisz przed każdą misją oszacować ile czego potrzebujesz (możesz zagrać bardziej asekuracyjnie i mniej zarobić albo zaryzykować i ciąć koszta).

roball napisał(a):
Jest cienka linia miedzy trudnoscia a spierdoleniem gry, na moje oko devsi poszli chyba za bardzo po bandzie. Gra nie jest tyle trudna, co irytujaca.. zobaczymy jak to bedzie wygladalo dalej.


Jak się nie spierdoli na początku to wcale nie jest taka trudna, bez przesady.


Tak czy inaczej dla mnie Darkest Dungeon zajebista pozycja. Największy mankament to biedna itemizacja - klasy mają z góry określone skille i bronie, a przy awansach zwiększa się tylko dmg, szansa na trafienie etc. Itemy dodatkowe jak dotąd widziałem tylko z pasywnymi bonusami :(.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 525 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.