mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 18:30 
Cytuj  
Sam myślałem żeby pograć, ale ta dziesiątko-godzinna nauka mnie raczej zniechęci, wolę coś bardziej taktycznego i noob-friendly jak chociażby bf3. ;> Chyba, że zebrać się w jakimś forumowym gronku i coś polamić, bo na publiki to nie ma po co wchodzić, chłosta będzie i rage quit. :D
Pomysł na grę ogólnie fajny, kontynuacja moda, jest masa tytułów, które czekają na taką indie reinkarnacje.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 18:37 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Nieźle hardcorowo to wygląda jak jakieś rocket jumpy i bunny hopping z quake3, nie nastraja to pozytywnie nowych graczy, kórzy by teraz chcieli rozpoczynać swoją przygodę z ns2. ;>

rotfl, i wlasnie dlatego mamy zjebane gry. I te zajebiste porownania od razu do Quake... chociaz niektorzy tu pisza jaki to CS jest trudny. Pamietam placz przy CSGO.
ja ogolnie troche narzekam na optymalizacje.

A wiekszosc graczy tak nie gra.

AA4 jest noob friendly.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 19:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Atherius napisał(a):
Nieźle hardcorowo to wygląda jak jakieś rocket jumpy i bunny hopping z quake3, nie nastraja to pozytywnie nowych graczy, kórzy by teraz chcieli rozpoczynać swoją przygodę z ns2. ;>

rotfl, i wlasnie dlatego mamy zjebane gry. I te zajebiste porownania od razu do Quake... chociaz niektorzy tu pisza jaki to CS jest trudny. Pamietam placz przy CSGO.
ja ogolnie troche narzekam na optymalizacje.

A wiekszosc graczy tak nie gra.

AA4 jest noob friendly.


Większość ludzi z tego forum już nie ma tyle czasu, żeby poświęcić na naukę nowej, bardzo wymagającej gry. Poza tym solo sobie nic nie pograsz, tylko zorganizowana ekipa a z tym jeszcze trudniej. W serię q grałem sporo a tamten filmik mi się właśnie kojarzy z takim skakaniem, strzelaniem w amoku, co poradzę. ;>
CS jest trudny i wymaga sporo skilla, jeśli chodzi o zasady i mechanikę to na pewno nie tak skomplikowany jak NS2 ale za to wymaga też zajebistego refleksu i gry zespołowej.
Wiadomo do każdej gry można sobie wejść samemu, polatać, postrzelać, ale ze zorganizowaną grą to nie będzie miało wiele wspólnego.

NS2 jest super, jak ktoś się porządnie wkręci, ma mnóstwo czasu na grę i naukę, dobierze sobie identycznych ludzi do gry i jest gitara także nie dziw się high, że ludzie z tego forum wolą nieraz odpalić bf3 na godzinkę, pośmigać sobie lajtowo, bo do tego są właśnie takie gry noob-friendly, nie spędzasz dziesiątek godzin na nauce, żeby w ogóle rozkminić ocb tylko wpadasz i karasz. :P

Za serią AA nigdy nie przepadałem, wolałem już coraz bardziej arcade jak pierwszy cod także odpaliłem z ciekawości na chwilę i tak jak ktoś napisał, podobne do CS także zupełnie nie moje klimaty.
Co do ns2 to tak jak pisałem, we wspólnym gronie można polamić, nie mówię nie.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 19:07 
Cytuj  
Przestan z tym graniem latami i poswiecaniem duzej ilosci czasu, bo to smieszne. Nie trzeba byc najlepszym, sam lamie w niektore gry ale rage quit jest zalosny. Mozna przegrywac i miec fun. Ja w NS2 nie umiem grac za bardzo, ale jest to dobry tytul, ale bez ekipy wiele sie tam nie zdziala. Ale nie jest skillowy jak Q czy CS nawet.

Mi chodzi o to, ze nie mozna przekreslac gry z takich powodow. W BF wchodze i karam i nie mam funu, w Q wchodze mnie karaja i mam fun.

A z AA, serio? Co tam dla Ciebie jest jak CS?... sprawdz HC mode. I jest to latwiejsze niz cody czy cs.... bardziej jak cod.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 19:18 
Cytuj  
Ej no, jak twierdzisz, że do NS2 nie trzeba mieć zajebistego refleksu to chyba o różnych grach piszemy. No i skoro nie masz ekipy do gry to grasz sam, dostajesz w dupsko, nieraz coś fartem zabijesz, jesteś cały czas na dole tabeli i dodatkowo sprawia Ci to fun to gratuluję podejścia do gry. Widocznie grasz w cokolwiek aby grać, ja jak już skupiam się na konkretnym tytule to chcę do poznać możliwie najlepiej jak się da np. WoT, przy którym siedzę już prawie 2 lata i ciągle się uczę czegoś nowego, oglądam masę filmików na yt. Podejście a "podejście" high. ;>
NS2 jest zajebistą grą i na pewno warto poświęcić jej więcej czasu niż większości crapów jakie są na rynku, ale jak mam już w to wchodzić to na poważnie, bo takie popykanie od czasu do czasu mnie nie bawi, tak to ja sobie mogę w jakieś popierdółki z kumplem w coopa przy piwku pograć. :) To nie jest gra w stylu "ej cho se wejdziemy we 2ch i poszczelamy do opcych 1".


_________________
@polygamia


Posty: 6
Dołączył(a): 3.09.2013
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 19:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ja w NS2 nie umiem grac za bardzo, ale jest to dobry tytul, ale bez ekipy wiele sie tam nie zdziala.


To prawda. Zgrana ekipa średniaków jest tu więcej warta niż kilku wymiataczy którzy nabijają sobie tylko k/d ratio.

Highlander napisał(a):
Ale nie jest skillowy jak Q czy CS nawet.


A tu się nie zgodzę. Grałem sporo w pozostałe fpsy (najwięcej chyba w Quaka i B3) i moim zdaniem NS2 jest całkiem mocno skillowy. Tyle że w to się gra inaczej niż w CS. CS to precyzja, dokładność, umiejętność pozycjonowania się na mapie no i stalowe nerwy. Jak nie trudno się domyśleć w CSa szło mi zawsze najgorzej. Zupełnie inaczej jest z Quakiem i NS2 - tu liczy się szybkość, zręczność, refleks, celność jest tutaj mniej istotna. Najmniej skillowe dla mnie były B3 i CoD. W przypadku tego pierwszego nie widziałem też nic taktycznego - ot jeden lata myśliwcem, drugi jeździ czołgiem, trzeci biega z karabinem, czwarty kampi ze snajperką. Chaos.


Ostatnio edytowano 4 wrz 2013, 19:42 przez PolskaKielbasa, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 19:42 
Cytuj  
Nie mozna byc az takim tardem by okupowac dno tabeli, WoT to dla mnie wlasnie fps dla leworecznych.

Potrzeba skilla w ns2, nic takiego nie napisalem. napisalem, ze Q i CS jest ogolnie bardziej wymagajacy. NS2 nie ma takiego nastawienia na aim z kolei.
B3?

Powiem tak, NS2 jest chyba najtrudniejszym fpsem w okolo 6 ostatnich latach jaki powstal. W quaku celnosc mniej istotna, aha.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 20:05 
Cytuj  
WoT nie nie tyle fps (bo gra ma losowy aim i dmg) tylko bardziej gra taktyczna, ale już nie o to chodzi.
Kiełbasa już chyba dostatecznie Ci wytłumaczył na czym polega NS2. ;> No i jak nie z nastawienia na aim, jak obcy latają z prędkością światła po ścianach, suficie itp. :roll: Pierdolisz high tak jakbyś nie tyle nie grał co nawet nie oglądał żadnego filmika na yt.
Ja wolę się w coś wkręcić na max, poświęcając temu dużo czasu i doskonaląc się a nie skakać jak Ty co dwa tyg. na inny tytuł i być średniakiem. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2013, 20:17 
Cytuj  
Sam pierdolisz. Kielbasa sam napisal, ze wymaga mniej precyzji, nie napisalem, ze wcale. Nie przeinaczaj moich slow. Gra bardzo stawia na teamplay, bedzie w czolowce pod tym wzgledem imo. Mniej stawia na indywidualny skill. W takim CS jeden koles moze predzej pokarac imo.

Tez wole sie wkrecic max, sam nie czuje sie wielce sredniakiem, w wiekszosci fpsow raczej ponad przecietnie imo, jesli chodzi o publiki, bo caly czas gram w tego typu gry. Nie skacze z tytulu na tytul co dwa tygodnie. Sprawdzam kazdy i wspieram kazdy porzadny fps. A wracam najczesciej do Quake. Nie zagrzewam miejsca na bardzo dlugo, dlaczego? Z prostego wzgledu, nie ma z kim grac, to nie widze sensu. Szukalem by pograc cos w CSGO, chocby bo pub mi juz nie wystarczal. Poza tym nigdy za sztywnym CSem az tak nie przepadalem. Silnik Q to co innego dla mnie.

w CoD4 gralem dlugo jedynie ze wzgledu, ze bylo z kim grac, mozna bylo pograc competitive mecze i to dawalo fun. Nowe gry w wiekszosci nie robia na mnie wiekszego wrazenia, jesli chodzi o trudnosc. AA4 sam ni wiem, ma cos fajnego w sobie. Pewnie solo zrobie ze 100h, jakbym mial z kim grac od czasu do czasu w jakies meczyki to pewnie bym mogl dlugo.

team based to najlepiej wspominam ET. Quake to chyba jedyna gra do solo gry w fps.


_________________
.


Posty: 8
Dołączył(a): 7.05.2012
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 10:49 
Cytuj  
Powstal Polski Serwer nautral selection 2 ;] Bedziemy sie starac go zapleniac wieczorami mam nadzieje ze sie uda.
Edit - Sorry juz daje info :)
http://ns2servers.devicenull.org/server ... .194:27015


Ostatnio edytowano 14 wrz 2013, 10:53 przez Catal, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 10:51 
Cytuj  
moze tak IP albo cos?


_________________
.


Posty: 6
Dołączył(a): 3.09.2013
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2013, 14:31 
Cytuj  
IP jest na stronie do której link kolega podał > 91.121.64.194:27015

Zaczynamy grać zazwyczaj po 20 ale może z czasem w ciągu dnia też się serwer zapełni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 paź 2013, 17:56 
Cytuj  
http://www.gofundme.com/ns2worldchampionship
'NS2 World Chamionship crowdfunding'

hmm... ciekawe.

lulz, z błędem ;p


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2013, 21:22 
Cytuj  
Kurwa po tym paczu mam desyns taki albo lagi, że ja pierdole...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2013, 20:47 
Cytuj  
Nowa giera tego studia
http://www.gram.pl/news/2013/12/16/twor ... tica.shtml
http://www.youtube.com/watch?v=R2_2-6Xiqmo

Subnautica is an open world underwater exploration and construction game, being built by Unknown Worlds
http://unknownworlds.com/subnautica/sub ... he-depths/
https://www.facebook.com/subnautica

Przyznam, ze bardzo ciekawy pomysl. Zajebiscie, ze takie studio jakos przebilo sie ze swoimi świeżymi pomysłami.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 15:19 
Cytuj  
Za 3 dni wychodzi tryb Combat, wydany jako oddzielny mod (nie wiem czy oddzielnie płatny) - tryb gdzie nie ma commanderów, i na dosyć niewielkich mapach musimy rozwalić bazę przeciwnika. Za kille dostajemy expa i sami wybieramy jak się rozwijamy.

Mimo że to dwie różne gry, to myslać o samym trybie najbardziej podchodzi mi tutaj ARAM z League of Legends - gdzieś jest linia fronu gdzie jest cały czas walka, jak padniesz tam biegniesz, można też zrobić backdoory od razu na baze itp


https://www.youtube.com/watch?v=NjqGOAxyXxg


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 18:09 
Cytuj  
NS 2 był spoko ale niestety Commander miał tak duży wpływ na grę, że jak się trafiło na słabego to dupa. Oczywiście sporo retardów też było:).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 535
Dołączył(a): 2.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 18:12 
Cytuj  
Bedzie za 15$.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 paź 2014, 18:44 
Cytuj  
A to rozumiem kasa idzie do twórców moda?
Jak by to było w stylu Tremulous to bym brał :P
Ogólnie czy w Combat moda nie można grać za darmo jako moda?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2016, 11:14 
Cytuj  
Uciekła mi informacja że w świeta był duży patch ulepszający netcode.

W skrócie - lepsze rejestrowanie trafień, szybsze dołączanie do gry.

http://unknownworlds.com/ns2/aim-to-please/


_________________
Turbot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.