mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 11 sty 2013, 17:18 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A sam w sobie bf3 to crap.


przesadzasz, niah i jego koledzy z domu starcow uwazaja, ze to bardzo fajna gra.
I taka dynamiczna.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 12:19 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=18934
State of Decay

w sumi jestem ciekaw co z tego wyjdzie, czy cos fajnego, czy skonsolowiala kupa ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 12:39 
Cytuj  
Nie wiem dlaczego uważacie że bc2 czy bf3 to kupa, gry mają swój klimat i styl, na rynku jest inny cod, moh i stary cs, więc dlaczego wymagacie by bf-y zrobili takie same, mi wystarczy że bf ma wypasiona grafikę i pozwala grać bez ćwiczenia i nolifowania na luzie nawet jak się ma pół roku przerwy od gry.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 13:58 
Cytuj  
Mars: War Logs - crpg - mysle, ze moze byc niezle, zwlaszcza, ze juz nie fantasy
http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=12981

Ani CS ani CoD nie jest jak stare wersje i sa chujowe dosc. Chcialbym by BF byl taki jak BF3. Ja nie musze nolifowac ani w cs ani w cod by grac 4fun (tylko tak gram obecnie). System spawnow w bf3 jest tak lipny, ze szkoda gadac. Randomowosc bije tak po oczach, ze drazni mnie, ze ktos sie spawni za plecami i mnie jedzie. A bc2 bylo lepsze.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 14:57 
Cytuj  
Serwery do starych COD'ow/BF'ow/Q/UT/ET wylaczyli? Nie! Wiec grajta w co wam pasi jezusicki. Nie rozumiem tych waszych jekow. Nikt nie zrobi takiego shootera jak kiedys bo nie ma do tego tak na prawde graczy, wiekszosc rozbita jest po starych tytulach i jaki by ten nowy shooter nie byl znajdzie sie masa wyznawcow innego tytulu ktory zflamuje go kompletnie bo nie jest jak X/Y/Z. To samo bedzie z tymi rimejkami ET, mark my words, a tutaj bedziecie jeczec ze fajne, ale gram teraz w dote2/nie mam czasu/wole cos innego. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 15:14 
Cytuj  
Waszych? Jęczy high od momentu wyjścia gry. Przeżył chyba jakąś traumę. BF3 dla dla większości dobry tytuł.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 15:52 
Cytuj  
To ogarnijcie tez, ze to moja opinia i jebie mnie, ze wiekszosci jest inna. A jak bede sobie szukal porownania na zjebane fpsy, to bede podawal nowe cody/bf. Nie widze zadnego dobrego nowego tytulu. I tak, gram w starocie. Poza tym, chuja ktos tu gra w bf jeszcze. Obecnie gram w csgo, bo jako tako brak mi alternatyw.

Highlander napisał(a):
Chcialbym by BF byl taki jak BF2. .

fixed

nie zasmiecajcie tematu, jesli juz chcecie to piszcie w temacie bf3, albo zrobcie jakis flames, choc nie widze sensu, bo ja nie zaczn nagle lubic bf3 itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:26 
Cytuj  
My raczej ogarniamy, to raczej ty szukasz topiku w którym Twój post nie jest ostatni, żeby coś napisać. Nie ważne czy z sensem, czy kogoś to obchodzi albo pisałeś już to x razy. Idź do lekarza bo sie od forum uzależniłeś.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:35 
Cytuj  
Duzo wniosles do dyskusji tym postem, na temat.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 16:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To ogarnijcie tez, ze to moja opinia i jebie mnie, ze wiekszosci jest inna. A jak bede sobie szukal porownania na zjebane fpsy, to bede podawal nowe cody/bf. Nie widze zadnego dobrego nowego tytulu. I tak, gram w starocie. Poza tym, chuja ktos tu gra w bf jeszcze. Obecnie gram w csgo, bo jako tako brak mi alternatyw.

Highlander napisał(a):
Chcialbym by BF byl taki jak BF2. .

fixed

nie zasmiecajcie tematu, jesli juz chcecie to piszcie w temacie bf3, albo zrobcie jakis flames, choc nie widze sensu, bo ja nie zaczn nagle lubic bf3 itp.


Przecież serwery bf2 dalej funkcjonują także wtfx ? To nie mmo, które "zamknęli" i nie ma żadnej alternatywy. ;>
Ja tam uważam bf3 za dobrą grę, ok 150h w multi przegrane do czasu aż mnie inna gra bardziej nie pochłonęła. Wszyscy znajomi są podobnego zdania także jak szukasz czegoś podobnego do bf2 to zagraj w bf2. ;>


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 sty 2013, 17:03 
Cytuj  
Ravushimo napisał(a):
Serwery do starych COD'ow/BF'ow/Q/UT/ET wylaczyli? Nie! Wiec grajta w co wam pasi jezusicki. (...) To samo bedzie z tymi rimejkami ET, mark my words


dokładnie to.

O ile ci co faktycznie chca grac w ET latwiej to im ET Live (jesli bedzie tak jak zakladaja) pomoze - dla mnie noobka, ktory sobie zdycha ladnie, zainstalowanie to, to zaden problem, ale z jakimis modami, addonami faktycznie moze wkurwiac, a reszta dalej bedzie szukala swojego mesjasza fps na wzor jakiegos tam ktory zreszta caly czas niezle sie ma. Było RO2, jakiś tam Brink, Painkiller nowy, teraz to już nie nadążąm.


W BF2 caly czas mozna grac, tylko BF2142 praktycznie zdechl, a hate'u na BF3 nie rozumiem, solidna gra. Sam bym w nia gral gdyby nie PS2, ktory bardziej mi odpowiada jesli chodzi o skale walki. BF1942 tez zajebiscie sie ma, polecam.

**

Posty: 301
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 02:17 
Cytuj  
bf3 = modern łorfer z pojazdami, do starych bf mu daleko
jak jesteś targetem infinity ward to jesteś pewnie targetem kolesi od bf3, proste

od 2013 oczekuję, żeby mi serwerów do et i quake nie pozamykali

edit : aaa i newsa o HL3 :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 10:48 
Cytuj  
Smieszne to troche. Z jednej strony ludzie chca dostawać wiecej tego samego (dosłownie TEGO SAMEGO) i jak to dostaną to narzekaja, ze w sequely gry X nie zmieniło sie nic poza grafiką (no ale przecież sami sie tego domagali).
Z drugiej strony jak Sequel jest inny, to narzekają, że to już nie to samo, że jest gorzej blablablabla.
Serio. Jak ktoś chce grać w te samą gre to powinien w nią poprostu grać, a nie ciągle biadolić, że inna gra jest inna (lol).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 14:02 
Cytuj  
Ty nie grasz w fpsy i masz 0 pojecie, wiec stfu :>

viewtopic.php?f=19&t=42354


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 14:11 
Cytuj  
Czym się tak strasznie różni bf3 na gorsze od bf2 oprócz tego, że nie ma funkcji commandera? Lepsza grafika, więcej broni, gadżetów, więcej map, nie rozumiem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2013, 14:27 
Cytuj  
Nie rozpierdalajcie tematu tylko piszcie we flames.

Watch dogs tez w 2013.

Carmageddon: Reincarnation ;d


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 21:04 
Cytuj  
High pisal ze kiedys ma za slaby komp do BF3 a jak sie ma za slaby to nie da sie grac i nie moze wydac obiektywnej oceny o tym tytule. To koniec offtopowania

Ja czekam na BioShocka


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 sty 2013, 21:08 
Cytuj  
bf3 dziala mi bardzo dobrze...

viewtopic.php?f=19&t=42354 come at me bro


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 18:26 
Cytuj  
na co mam cisnienie :

the last of us, dark souls 2, beyond, watch_dogs, amnesia machine for pigs + wszystko nextgen

no i oczywiscie dayz standalone, tu trzymam kciuki bardzo bardzo


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 19:12 
Cytuj  
redruM napisał(a):
no i oczywiscie dayz standalone, tu trzymam kciuki bardzo bardzo


Ofc ja też jak będziesz skakał z dachu.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.