mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 20:21 
Cytuj  
fóóó ojcz3 juz ostrze siekiere za to ze taki pamietliwy jestes :/

no robau oyczec bali & co szykujcie dupy na dayzed jak juz invituja na closed tescik i maja byc od razu gameplaye od youtuberow to rel jest blisko (Q1 ale pewnie dadza w najbardziej niewygodnym terminie tzn lutym)


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 20:30 
Cytuj  
redruM napisał(a):
fóóó ojcz3 juz ostrze siekiere za to ze taki pamietliwy jestes :/

no robau oyczec bali & co szykujcie dupy na dayzed jak juz invituja na closed tescik i maja byc od razu gameplaye od youtuberow to rel jest blisko (Q1 ale pewnie dadza w najbardziej niewygodnym terminie tzn lutym)


Roball vel Drewniane Ręce? no no kthx

BENDZIE SIEM DZIAUO.

ps. jak kurwa mam zapomnieć jak gościa spotujemy od 10 minut jak świecił latarką w cafe siedząc na szkole, potem przyleciał jego koleżka z kolejną latarką a Ty na moją komendę RUCHAĆ ICH robisz jumpovera z dachu i na dzień dobry giniesz :[

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 20:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ty na moją komendę RUCHAĆ ICH robisz jumpovera z dachu i na dzień dobry giniesz :[


Lmao


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 21:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ty na moją komendę RUCHAĆ ICH robisz jumpovera z dachu i na dzień dobry giniesz :[


Lmao


Nawet grać nie trzeba, lepszy fun z czytania tych komentarzy. Bring it moar! :D


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 22:25 
Cytuj  
hahahah

a jumpover to najbardziej deadly rzecz w DayZ ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 22:39 
Cytuj  
Niestety większości nie da się opisać jak:

1. Wrzasków 4ech typów na vencie jak przyjebaliśmy Gazem w kamień.
2. Wrzasków 4ech typów w Gazie jak Delux zrobił d/c i owy samochód zapierdalał wprost na słup - ergo insta death. Bali zaczął się wydzierać i zrobił leave z samochodu podczas jazdy i się połamał. Redrum chyba zginął. Mi udało się przesiąść na miejsce kierowcy i wyhamować ^^
3. Bali: "Czekajcie, wyląduję i Was wysadzę"... minutę później: "KURWA!". Oczywiście nie zauważył, że ląduje na terenie nie za bardzo płaskim i wyjebał ogonem o glebę. Po 10 minutach kręcenia się w powietrzu bo helikopter całkowicie stracił stateczność: Delux zginął wyskakując na zasadzie "jebać to idę spać", ja zginąłem bo Bali wpadł na pomysł, że nisko podleci nad wodę - nie udało mu się a Bali po prostu rozjebał się w drzewach.
4. Po 4 godzinach farmowania części do rozjebanego heli ktoś nam go po prostu zajebał.
5. Coś jako wisienka na torcie: https://www.youtube.com/watch?v=NVOuweHcw9U

^^


Ostatnio edytowano 18 sty 2013, 22:41 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 22:41 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
4. Po 4 godzinach farmowania części do rozjebanego heli ktoś nam go po prostu zajebał.
5. Coś jako wisienka na torcie: https://www.youtube.com/watch?v=NVOuweHcw9U
^^


Dzięki, popłakałem się :lol:


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 22:48 
Cytuj  
ken aj dżojn jur tim in standalone? ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sty 2013, 22:50 
Cytuj  
Niestety środowisko jest mocno homo-hermetyczne :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 00:07 
Cytuj  
no to pozostanie mi dobrac sie do Waszych dupeczek ;<
generalnie to wiemy, ze jak zobaczymy Ojca i jakas ekipe w grze to KoS :D


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 00:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
no to pozostanie mi oddać Wam moją dupeczkę ;<
generalnie to wiemy, ze jak zobaczymy Ojca i jakas ekipe w grze to dostaniemy takie wpierdol, że odinstalujemy DayZ :D


There you go, fixed.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 00:17 
Cytuj  
hehe, czuje, ze jesli sie dobrze zgadamy na jakis serw, to bedzie najwiekszy fun, od zarania dziejow ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 00:42 
Cytuj  
No ja już się szykuję na perma-bandit status i polowanie na wszystko co się rusza.

Ciężko się tak gra w pojedynkę, dlatego spróbuję namówić kumpli do mojego pomysłu. Oj będzie się ginęło, będzie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 01:01 
Cytuj  
redruM napisał(a):
rel jest blisko (Q1 ale pewnie dadza w najbardziej niewygodnym terminie tzn lutym)

w ostatniej wiadomosci jest info o kwietniu


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 01:25 
Cytuj  
imo to nawet zrzuta na serw moglaby byc, albo svd niech zalatwi sponsora ;P


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 01:28 
Cytuj  
Po miesiacu wiekszosc sie wypali jak zwykle :P
Jak co High to mamy stala grupe 6 DayZ'owcow, jak cie ojciec nie przygarnie to mozesz dolaczyc do naszej. Tylko ze ogarnij sobie wczesniej mumbla. :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 01:34 
Cytuj  
hehe ok, ja poki co czekam na standalone, ewentualnie zrobie sobie male "pozdro&pocwicz"

ee, nie wypala sie tak szybko bo w koncu bedzie hardcore, full loot, sandbox piwipi ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 02:35 
Cytuj  
Chodzilo mi ze spora czesc sie wypali, a w kilku skladac sie na serwer nie ma sensu tbh. No i my tez czekamy na standalone przegonily nas z kilku serwerow cheaty, a jak ogarnelismy jak to wyglada z drugiej strony to sie odechcialo grac*. Tylko Miszak ostatnio cos na tych custom mapach ganial.

*juz o tym pisalem, ale spora czesc z nich bez systemu jak PunkBuster ktory robi random ssy z peceta usera jest nie do wykrycia. Masz np mapke generowana w real time z dokladnym polozeniem KAZDEGO gracza na serwerze, bez problemu mozesz takich ludzi zajsc i nikt nie ma szans na wykrycie ze akurat zabil cie cheater. Do tego oczywiscie dochodzi polozenie crash sitow, z lootem jaki sie w nich znajduje no i wszystkim pojazdow w grze. Ten soft w zaden sposob nie ingeruje w Arme, nie zmienia pakietow... po prostu odczytuje dane ktore wysyla serwer no i wsrod tych danych sa ww. rzeczy.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 10:10 
Cytuj  
svd rozreklamuje serwer i bedziemy zyc z datkow na serwer niczym bill gates ;p

no antyczit by sie przydal, a jak nie to pozostaja serwery z whitelisty.

http://thegamefanatics.com/2013/01/18/e ... n-details/ generals 2
http://www.rtsguru.com/article/4960/Fir ... tions.html wildman video, szczerze to nie wiem co bedzie mialo byc w tym fajnego ;p


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2013, 10:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://www.rtsguru.com/article/4960/First-Wildman-Video-Blog-Shows-Prototype-Gameplay-Answers-Your-Questions.html wildman video, szczerze to nie wiem co bedzie mialo byc w tym fajnego ;p

Co to ma być? Mogli zająć się "DS4". :-?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 102 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.