mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 21:09 
Cytuj  
Lael. Last played 2015-05-23. Pogralem chwile i potem nie mialem czasu, 2 wyjazdy po drodze i jakos sie potem nie chciało. I tak minął miesiąc - nie nadaje sie do gier ;/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 21:23 
Cytuj  
Ponoć po 30 niektórym przechodzi ochota na granie ;). Ja póki co nie nudzę się niczym, wręcz mi czasu brakuje. Jestem w poło wie Wieśka, skończyłem co dopiero Arkham City i pojutrze zabieram się za Arkham Knight. Potem wracam do Dishonored albo do Wieśka. Do Fallouta sporo czasu jeszcze.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2015, 21:28 
Cytuj  
Tak mam od lat z single player grami, niby sie napalam, zarezerwuje sobie czas zeby miec kilka godzin na pogranie (bo jak mam sie w fabule wkrecac, to nie warto np na godzine czy pół odpalac), a potem proza życia dogania i juz mi sie nie chce.
Co innego taka Dota, zawsze mozna wbic i zagrac az sie odechce, ale jak mam sie zajac historia w singlu, to tak jak pisał mendol "fajne, ale wolałbym książke, to nie musiałbym w to grać" ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 10:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Lael. Last played 2015-05-23. Pogralem chwile i potem nie mialem czasu, 2 wyjazdy po drodze i jakos sie potem nie chciało. I tak minął miesiąc - nie nadaje sie do gier ;/


mnie wessalo :) , wpadam chociaz w gwinta ze dwie partyjki pocisnac

na zachete dodam ze w okolicach Novigradu sie robi ciekawie :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 10:27 
Cytuj  
@tomu Też mi się tak wydawało kiedyś, bo człowiek był przyzwyczajony, że jak się grało w singla to się wsiąkało na całe np. popołudnie. Takie przyzwyczajenia z czasów gówniarskich da się zmienić i można mieć fun z pogrania np. tylko jednej godzinki.

+

Polecam przestać (jeżeli takim graczem jesteś), który koniecznie musi wszystko zrobić i wszystko odkryć - to też pozwala czerpać fun z krótszych okresów grania.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 20:50 
Cytuj  
Gra niby zajebista a mam to samo co ze wszystkimi singlami - czyli w pewnym momencie przestaje już grę uruchamiać ale oczywiście ciągle mam postanowienie że ją skończę. Po miesiącu czy dwóch odinstalowuje... No ale tutaj na pewno będzie inaczej ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 20:56 
Cytuj  
Mam to samo. Dlatego ja cisnę "na siłę" narzekając pod nosem jaka to gra długa.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 cze 2015, 20:59 
Cytuj  
Drusek napisał(a):
Gra niby zajebista a mam to samo co ze wszystkimi singlami - czyli w pewnym momencie przestaje już grę uruchamiać ale oczywiście ciągle mam postanowienie że ją skończę. Po miesiącu czy dwóch odinstalowuje... No ale tutaj na pewno będzie inaczej ;)

Ja tak miałem zawsze. Nawet moją ulubiona grę ever Fallout-a 2 ,którą grałem przecież za gnojka też nie przeszedłem za pierwszym razem, tylko za drugim albo nawet trzecim już nawet nie pamiętam dokładnie. BG2 też nie skończylem za piewszym razem.

Całkowicie normalne imo. Z kolei zmuszanie się na siłę tylko, żeby przejść to coś czego nie pojmuję.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2015, 19:15 
Cytuj  
http://jbzd.pl/zobacz/263984/granie wciaz gracie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2015, 22:11 
Cytuj  
Ta, dopiero dotarłem na Skellige. 21 poziom, godzin nie wiem ile, bo licznik się zepsuł, ale pewnie około 60. Sądziłem, że te wysepki będą malutkie, a one całkiem spore. Same krajobrazy są przepiękne, jeżdżę z prędkością patrolową i podziwiam. :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 399
Dołączył(a): 16.11.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2015, 08:26 
Cytuj  
20 lvl - podgoniłem fabułę do
Spoiler:
ale wrocilem robic poboczne zadania i cale Skellige bo przelecialem przez wyspy jak strzala :P
Najlepszy rpg od czasow morrowinda jak dla mnie.


_________________
Pawson#2704

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 14:46 
Cytuj  
Gra zakończona. 117 godzin gry. Czuję straszną pustkę i mam wrażenie, że długo nie wyjdzie gra, która choć odrobinę zbliży się do poziomu Dzikiego Gonu. Zdecydowanie najlepszy RPG i w ogóle gra w jaką grałem. Tak jak zawsze miałem sentyment do Gothica 1 i 2, tak teraz będę mieć sentyment do Dzikiego Gonu.

Grałem bardzo powoli, głownie przez sesję na studiach. Do samego końca robiłem questy poboczne, znalazłem wszystkie ulepszenia zbroi. Ani na chwilę, podczas tych 117 godzin nie "odechciało" mi się w to grać. Faktycznie, Novigrad był najsłabszym epizodem gry, ale i tak to co fabularnie (prowadzenie, zawartość, ogrom) zaoferował W3, pobiło konkurencję na łeb i szyję.

Gra ma kilka minusów, głównie natury technicznej, poza tym, nie mam zastrzeżeń... no może to, że gra jest faktycznie dość łatwa. Grałem na najwyższym poziomie trudności - były dość trudne momenty, ale zazwyczaj bez większych problemów. Nie chcę nawet myśleć jak gra musi być prosta na najniższym poziomie trudności.

Co do zakończenia:
Spoiler:


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 16:55 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):

Co do zakończenia:
Spoiler:


Spoiler:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 20:08 
Cytuj  
Heh, a ja odpadłem jednak od Wieśka. Zrobiłem tę część z Keirą aż do Magicznego Kaganka i .. odechciało mi się. Odstawiłem grę na prawie 2 tygodnie, pomyślałem, że po urlopie może znów jakoś się wciągnę ale niestety nie. Łatwiej mi zagrać partyjkę lub dwie w Gwinta niż znów latać i siekać monstra. Fabuła znudziła mnie już wcześniej, a zbieranie sprzętu jakoś w tej grze mnie nie emocjonuje. No cóż, niby hicior ale nie dla każdego. Nie oceniam gry źle, po prostu mam wrażenie, że to nie mój gatunek.


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 20:13 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Lukas24MwO napisał(a):

Co do zakończenia:
Spoiler:


Spoiler:


Cóż... czekam na resztę DLC, ciekawe mody i zaczynam grę od nowa. W piździerniku w ogóle pierwszy dodatek, którego na pewno nie przepuszczę.

GG WP CDPR.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 21:45 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Heh, a ja odpadłem jednak od Wieśka. Zrobiłem tę część z Keirą aż do Magicznego Kaganka i .. odechciało mi się. Odstawiłem grę na prawie 2 tygodnie, pomyślałem, że po urlopie może znów jakoś się wciągnę ale niestety nie. Łatwiej mi zagrać partyjkę lub dwie w Gwinta niż znów latać i siekać monstra. Fabuła znudziła mnie już wcześniej, a zbieranie sprzętu jakoś w tej grze mnie nie emocjonuje. No cóż, niby hicior ale nie dla każdego. Nie oceniam gry źle, po prostu mam wrażenie, że to nie mój gatunek.


W takim razie olej questy poboczne na jakiś czas i porób questy główne, wessie z powrotem :)


_________________
steam: Deathel

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 cze 2015, 22:48 
Cytuj  
sorry za double post ale,

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/ ... w%3D&pUp=1

zdecydowanie najlepsze persety do ReShade jakie miałem okazję widzieć w wiedźminie, szczególnie perset Real VGX Look. Wreszcie perset który wygląda fenomenalnie i przy okazji nie sprawia, że w trakcie deszczu jest ciemniej niż nocą, a w ciemnych jaskiniach wystarczy używać kota, zamiast kot + pochodnia.


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2015, 14:23 
Cytuj  
Zdecydowanie zbyt wiele presetów ma problem z wypieraniem barw i robieniem wszystkiego szaroburego. Zielony krzak to zielony krzak a nawet ten real vgx look sprawia, że kolory są jakby wyprane.

https://sfx.thelazy.net/games/screenshot/26365/

Od kiedy to trawa ma taki kolor?

Najlepsze presety ma zawsze k-putt bo jego zmiany odnośnie kolorystyki są subtelne natomiast nadal mamy dostęp do wszystki dobrodziejstw jak lumasharpen czy smaa.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2015, 14:27 
Cytuj  
Te wszystkie presety to jest totalna żenada, jak wyceluje w porę dnia odpowiednią to przy innej jest totalna kasza. Gra ma za dużą rozpiętość barw żeby jedno ustawienie pasowało do wszystkiego. Dopóki nie będzie oficjalnego narzędzia do tego, wszystko jest żenadą pod względem kolorystycznym i nie ma co sobie zawracać głowy tym.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 1 lip 2015, 16:33 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Zdecydowanie zbyt wiele presetów ma problem z wypieraniem barw i robieniem wszystkiego szaroburego. Zielony krzak to zielony krzak a nawet ten real vgx look sprawia, że kolory są jakby wyprane.


to wypranie kolorów ma na celu zmienienie tego pełnego kolorków świata w bardziej zimny i wyrachowany, tak mi się przynajmniej wydaje. sprawdzałem mnóstwo settingów dla sweetfx, ale ten jest imho najlepszy. lepszy nawet niż SS v1.1 którego dotychczas używałem. dopóki nie wyjdzie enb do wiedźmina, dopóty nie zobaczymy niczego lepszego imho, o ile w ogóle enb wyjdzie.


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.