mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 10:50 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
ROTFLMAO, czyli jednak sprzedał za stawkę.

Aż ciężko uwierzyć, że ktoś kto stworzył Wiedźmina może być tak kurwa głupi. Nic dziwnego, że boli go dupa - mógł być milionerem bez kiwnięcia palcem.

No nie wiem czy by tym milionerem był - wszystko by przepił pewnie :lol:


Isengrim napisał(a):

Na internetach gracze się teraz tasują, że Andrzej ich przeprosił. Czyli jednak miał rację :)

Niech się pocałuje we własną dupę z takimi przeprosinami - wynikają one pewnie z namówienia innych ludzi aby to zrobił, a nie z samego siebie.
Odkąd czytam fantastykę i jeżdżę na konwenty to Sapek zawsze kojarzył się z zapatrzonym we własne odbicie buconem o mądrości cepa (inteligencji to mu nie ujmuje ale jak widać to nie wszystko).


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 10:58 
Cytuj  
Jak autor widzi że kupiec ciśnie na procent, to może myśleć, że nie chce umoczyć w razie wpadki. Sprzeda 100k egzemplarzy i wali go, że autor se nawet flaszki za to nie kupi. No to wtedy ile wyszarpiesz do łapy , to twoje. Ktoś kiedyś wklejał wyniki W2 i tak średnio to wychodziło. A i widmo bankructwa nad cdp krążyło. Po W3 może sobie AS pluć w brodę, ale ile to lat minęło? Nie docenił rynku gier video, może ma swoje lata i tyle.
Z IP to przypomina się Lovecraft i Mity. Wszyscy znają, mało kto czytał. Popkultura.Choć po przygody Gerwanta chyba całkiem sporo ludzi sięga i Sapkowski jest czytany i ceniony. A to dla pisarza najważniejsze.

A że Andrzej jest buc i bufon? Nie za to go cenimy.
W wywiadzie zapowiedź nowego Wiedźmina bardziej mnie ruszyła, niż nawilżanie "gamerom" w ich urażonej dumie intelektualnej elity ludzkości.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 11:08 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
A że Andrzej jest buc i bufon? Nie za to go cenimy.
W wywiadzie zapowiedź nowego Wiedźmina bardziej mnie ruszyła, niż nawilżanie "gamerom" w ich urażonej dumie intelektualnej elity ludzkości.

To prawda nie za to :P
Zapowiedź zapowiedzią, tylko obawiam się niezłej klapy z nową książką.
Tu nie chodzi o urażoną dumę elity ale po prostu o zdroworozsądkowe wypowiedzi. Jego tekst to czysty przykład:
Nie znam się to w razie czego obrażę wszystkich na około. :wtf:


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 11:22 
Cytuj  
No w tym wywiadzie dołożył Parowskiemu i generalnie fandomowi lat 90tych. Bo 1 miejsca nie zdobył (no dobra, rankor za to ma od lat i biedny Maciek wciąż się musi tłumaczyć jak mógł nie dostrzec takiego giganta pióra) . Zawsze się do czegoś przyczepi, ale może i dobrze, bo uładzone dyskusje są nudne. Z Jęczmykiem mam podobnie, jego wybory polityczne są wątpliwe, ale zasługi dla literatury olbrzymie.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 12:18 
Cytuj  
Dyskusje uładzone są be ale rozmowa dla samego obrażania też nie jest super.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 13:10 
Cytuj  
No, trochę racji czasem ma w tych swoich rantach.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 14:33 
Cytuj  
Ślepej kurze ziarno też się trafi :P
Tak jeszcze wrócę do Parowskiego i Sapka:
Już dawno stwierdzono, że przypadek rządzi tym co zostanie super hiper ekstra książką. Także ciężko jest stwierdzić, czy dana książka jest hitem czy tak nie za bardzo.
Parowskiemu można wiele zarzucić ale mieć do niego pretensje o coś takiego to trzeba mieć niezłe problemy ze swoim ego i całym światem.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2017, 15:10 
Cytuj  
Z jednej strony fantasy wtedy to była "gorsza" literatura, bajki dla dzieciaków. Fandom siedział na inżynierach z polibudy, Lem był bogiem, a znajomość tekstów f kończyła się na Tolkienie i Howardzie. Sapek miał obcykany kanon, wbił się przebojem i wnerwiał. Z drugiej strony, Parowski dał mu sporo wsparcia, nawet łamy na dość przeciętne felietony (choć Piróg sporo namieszał). Bez publikacji Sapek pewnie dalej by futrami dilował. Pewnie też uparte dążenie Maćka do odgettowienia sf otworzyło trochę drzwi dla "opowieści o smokach ". No cóż. Faktycznie nie trzeba wywlekać brudów sprzed wielu lat i to jeszcze na międzynarodowym forum.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2017, 20:26 
Cytuj  
Co zrobić, żeby zioła w Corvo Bianco odrosły?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2017, 22:19 
Cytuj  
Gram dopiero pierwszy raz (uparłem się, że wcześniej 1 i 2 przejdę;c) i...

Ależ ten open world w wieśku jest zjebany. Jak ktoś mi powie, że nie ma grindzenia chujowych zadań to go wyśmieje. Muszę latać po tych "?" i szukać kamieni mocy, zeby podbić skillsy bo na tym poziomie trudności jest stosunkowo ciężko.
Strasznie to męczy, już ten tunelowy Wiesiek 2 był lepszy pod tym względem...

Samo Velen sssie pałe tak bardzo, że już rzygam ciągle tym samym krajobrazem zrobionym na jedno kopyto na olbrzymim terenie. O ile przez pierwsze 5min było "wooow, jakie ładne drzewa, jak ładnie się wyginają, woow jakie ładne światło", to teraz zamykam oczy i pędzę prostą drogą zlewając wszystko w koło.

Dobrze, że fabularnie jest świetne (ta główna linia, bo te zadania poboczne to tak 50/50, część jest dramatyczną zapchaj dziurą, część jest ok) i sama walka - ale tylko z ludźmi i pojedynczymi potworami, bo walka ze stadem utopcow to takie 1 na 10 - daję radę.

Mam 12 level, jakieś 20h za sobą i jak pomyślę, że wejdę do Novigradu (narazie całą "prowincje" obskoczyłem) i dostanę pierdyliard zadań do wykonania to mi się smutno robi:/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2017, 22:23 
Cytuj  
Nic nie musisz, ja przy okazji fabuły gdzieś zaglądałem, a tak zignorowałem ten aspekt gry.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2017, 22:33 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nic nie musisz, ja przy okazji fabuły gdzieś zaglądałem, a tak zignorowałem ten aspekt gry.


Poczułem, że muszę, jak dostawałem oklep od mobków ;p

Po cofnięciu się do białego sadu i zrobieniu tych wszystkich "?" było dużo łatwiej

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 06:39 
Cytuj  
Open world w Wiedźminie 3 jest wspaniały, jedyna taka gra w której robiac questy miałem wyjebane na jakiekolwiek nagrody - liczyła się tylko przygoda i lore.

Gratuluję umiejętności spierdolenia sobie funu z gry. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 08:33 
Cytuj  
A ja nie wyszedłem z lokacji dopoki nie zwiedziłem wszystkich "?"
Najgorzej było na skelige bo pływanie łódką jest czasochłonne, plusem jest toże obciążenie nie wpływa na walke i poruszanie się na wodzie.
Przez to nawet na poziomie krew pot i łzy było relatywnie łatwo bo zawsze outlevelowałem storyline i zawsze miałem lepszy rynsztunek.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 09:01 
Cytuj  
Brzmi jak masochizm, ale co kto lubi.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 10:22 
Cytuj  
Największą zaletą tej gry są questy i fabuła, więc nie rozumiem po co sobie psuć przyjemność.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 13:10 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Open world w Wiedźminie 3 jest wspaniały, jedyna taka gra w której robiac questy miałem wyjebane na jakiekolwiek nagrody - liczyła się tylko przygoda i lore.

Gratuluję umiejętności spierdolenia sobie funu z gry. :)


Przecież ten open world jest dramatycznie pusty :D.
Mogli by wyciąć 2/3 tych pustych lasów i zostawić same wioski (nie wszystkie, bo część ten jest pusta i nawet nie ma z kim pogadać) i nie poczułbyś różnicy :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 13:13 
Cytuj  
Wyłącz pytajniki, to będzie zaskoczenie przy zwiedzaniu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 13:22 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Wyłącz pytajniki, to będzie zaskoczenie przy zwiedzaniu.


Jak będę drugi raz podchodził to sobie nawrzucam modów na wszystko. Między innymi na ograniczony HUD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2017, 13:34 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ależ ten open world w wieśku jest zjebany. Jak ktoś mi powie, że nie ma grindzenia chujowych zadań to go wyśmieje. Muszę latać po tych "?" i szukać kamieni mocy, zeby podbić skillsy bo na tym poziomie trudności jest stosunkowo ciężko.

Kamienie mocy są fajne na samym początku. Potem można je olewać. W Krwi i Wino w pewnym momencie przestałem rozwijać skille, bo i tak kosiłem wszystko na najwyższym poziomie trudności.
W "?" wypadają fajne itemzory, ale też nie widzę tutaj szczególnego musu. Ja tam czerpałem przyjemność ze zwiedzania świata.
Cytuj:
Samo Velen sssie pałe tak bardzo, że już rzygam ciągle tym samym krajobrazem zrobionym na jedno kopyto na olbrzymim terenie. O ile przez pierwsze 5min było "wooow, jakie ładne drzewa, jak ładnie się wyginają, woow jakie ładne światło", to teraz zamykam oczy i pędzę prostą drogą zlewając wszystko w koło.

Velen to najlepsza lokacja w grze. Jak ci nie staje od przejażdżki wśród redańskich pól porosłych złotym kłosem pszenicznym to chyba nie jesteś prawdziwym Słowianinem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.