mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 15:00 
Cytuj  
Marek dalej myśli, że ludzie jarają się wieśkiem bo zrobili go Polacy?

Cytuj:
Imba post Bahamuta wywyższający pod niebiosa combat z DS, skonstruowany głównie pod single target, który w grze z multiple targetami na raz byłby największym gównem ever jest oznaką fanbojstwa.

To, odsyłam do pierwszych paru stron tego tematu, gdzie jakiś pixel utrzymywał, że najlepiej sprawdziłby się combat z mount and blade.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 15:08 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mark24 napisał(a):

Serio, panowie, zdajecie sobie sprawe, ze proba postawienia znaku rownosci pomiedzy combatem w DS a W3 to czyste fanbojstwo? ;)


Nie, to jest czysty idiotyzm ponieważ są to dwa różne rodzaje combatów, w dwóch różnych rodzajach gier, mające osiągnąć dwa różne cele.

Imba post Bahamuta wywyższający pod niebiosa combat z DS, skonstruowany głównie pod single target, który w grze z multiple targetami na raz byłby największym gównem ever jest oznaką fanbojstwa.

Tak jak już mówiłem - jak porównujemy to używamy mózgu i podajemy sensowne przykłady.

Kombat w DS z kilkoma przeciwnikami działa i jest dobry. Z tego co pamiętam to dużo zależy od broni w tej kwestii.

Z W3 mam ten problem że kombat nie ma żadnego założenia oprócz tego żeby to dobrze wyglądało(to założenie zostało spełnione).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 15:28 
Cytuj  
Bahamut napisał(a):
Kombat w DS z kilkoma przeciwnikami działa i jest dobry.


Nie, nie jest. Jest zaledwie akceptowalny.

Polecam gry wymienione wcześniej, które wysrywają się pod tym względem na DS. Dorzuciłbym jeszcze Nier Automata. Z tym, że to już tak nie bardzo do Wiedźmina by pasowało.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 15:50 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Marek dalej myśli, że ludzie jarają się wieśkiem bo zrobili go Polacy.


rotfl alez ty glupi bufon jestes junkier. Tlumacze jak krowie - moze zalapiesz: Marek nadal mysli, ze kazda nawet tycia krytyka W3 to dla niektorych obraza swietosci prowokujaca krucjaty.

Razoth - porownanie rzeczywiscie nie ma sensu, bo to dwa zupelnie inne podejscia do tego samego tematu.

O Nier - drugi przyklad przegenialnego combatu - tu nawet nie trzeba mashowac, wystarczy trzymac jeden przycisk wcisniety. Oprocz walk z bossami ktore sa nawet wymagajace combat w Nier to tragedia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 15:55 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

O Nier - drugi przyklad przegenialnego combatu - tu nawet nie trzeba mashowac, wystarczy trzymac jeden przycisk wcisniety.


Nie widziałeś nawet ułamka gry i grałeś na łatwym poziomie trudności. Nie masz prawa wypowiadać się na temat combatu w tej grze, ponieważ nic o nim nie wiesz.

Jeżeli dla ciebie prostota na niskim poziomie trudności oraz większa komplikacja i skillowość na wysokim + jedyna w swoim rodzaju płynność nie jest dowodem na rewelacyjny combat, to jesteś kolejną osobą po Bahamucie do odstrzału w tej dyskusji. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Junkier napisał(a):
Marek dalej myśli, że ludzie jarają się wieśkiem bo zrobili go Polacy.

Ja pierdolę naucz się cytować czyjeś wypowiedzi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:10 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
kwik, kwik, chrum, chrum


???

Razoth - a ile razy musialbym skonczyc gre i na jakim poziomie trudnosci by moc ja oceniac? Przegralem jedynie z 6h i na normalu :oops:

Sorry, zawsze mnie smieszyly posty obroncow - "nie znasz sie, prawdziwa gra zaczyna sie po xxx lvl, godzinach etc. Przerabialem to juz tyle razy, ze doskonale wiem iz to gowno prawda, i zadna gra sie po jakims tajemniczym XXX nie zmienia. Dostajesz wiecej tego samego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:20 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

???

Razoth - a ile razy musialbym skonczyc gre i na jakim poziomie trudnosci by moc ja oceniac?


Grę przechodzi się tylko raz, już jest trochę za późno na powtarzanie plotki od jakiegoś debila, że trzeba przechodzić ją kilka razy Marku.

Co do poziomu trudności to hard jak najbardziej wystarczy. Ten poziom trudności wymaga używania wszystkich mechanik związanych z grą. Przynajmniej za pierwszym razem.

Normal nie wymaga.

Jeżeli chcesz by gra była łatwa to wybierasz poziom trudności: łatwy i gra jest łatwa. Jeżeli chcesz, by była trudna, to wybierasz poziom trudności: trudny i gra jest trudna.

W zależności od tego wyboru musisz bardziej lub mniej wgłębić się w mechaniki związane z grą oraz dostępne skille.

Nie ma bardziej doskonałego systemu.


Mark24 napisał(a):
Sorry, zawsze mnie smieszyly posty obroncow - "nie znasz sie, prawdziwa gra zaczyna sie po xxx lvl, godzinach etc. Przerabialem to juz tyle razy, ze doskonale wiem iz to gowno prawda, i zadna gra sie po jakims tajemniczym XXX nie zmienia. Dostajesz wiecej tego samego.


Nie ma takiej drugiej gry jak Nier Automata (cóż, przynajmniej ja nie znam), więc twoje przerabianie nie ma w tym momencie żadnego zastosowania.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:27 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Sorry, zawsze mnie smieszyly posty obroncow - "nie znasz sie, prawdziwa gra zaczyna sie po xxx lvl, godzinach etc. Przerabialem to juz tyle razy, ze doskonale wiem iz to gowno prawda, i zadna gra sie po jakims tajemniczym XXX nie zmienia. Dostajesz wiecej tego samego.


Tak, masz rację. Tyle, że Nier to nie "zadna gra" a praktycznie inna gra niż to, co jest dostępne dziś na rynku.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:28 
Cytuj  
@Razoth: Te gry co wymieniasz to są bardziej gry arcade z elementami RPG, ale jak się nad tym zastanowić to pasują one do dyskusji o W3.

Seria soulsów to jest wogóle inna bajka i kombat zajada na śniadanie te wszystkie gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:32 
Cytuj  
No, naciskanie R1 w Soulsach i chowanie się za tarczą jest w chuj bardziej skomplikowane niż naciskanie R1 w innych grach.

Ja pierdolę, fanboje Soulsów to jest jednak rak. W sumie nie wiem po co zaczynałem dyskusje. :lol:

"SOŁLSY SOM NAJLEPSZE BO SOM, OH TAK LORDZIE MIJAZAKI, GŁĘBIEJ GŁĘBIEJ MOCNIEJ MOCNIEJ"


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:38 
Cytuj  
To tak jakbyś napisał że seria Civilization jest słaba/płytka(whatever, nawet nie wiem o co ci chodzi) bo się wszystko robi jednym przyciskiem myszy.
Poza tym kto tak kurwa gra w soulsy że cały czas trzyma R1, ja to w ogóle nie pamiętam żeby tarcze nosił...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:42 
Cytuj  
Jednym przyciskiem myszy w Cywilizacji robisz dziesiątki różnych rzeczy i musisz je robić, inaczej przegrasz.

W DS jednym przyciskiem pada / myszy robisz jedną rzecz (ataków kontekstowych łączonych z forward/backdash nie liczę, ponieważ są one zbędne w PvE) i to ci wystarczy do przejścia gry w połączeniu z dodgem lub zasłanianiem się tarczą.


Rewelacyjne porównanie, uginam się pod ciężarem tego argumentu i kończę dyskusję, pokonany i zdruzgotany.

:lol:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:44 
Cytuj  
Po prostu jesteś pizda w soulsy i tyle w temacie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:51 
Cytuj  
Przepraszam, że jestem bez problemu w stanie przejść twoją kochaną grę atakując jednym klawiszem. :(

Nie wiedziałem, że aż tak dotknie to twoje delikatne uczucia.

Tak masz rację Miyazaki jest krulem a kombat w Sołls najlepszy. Wcale nie jest nudny jak gówno w porównaniu do Bloodborne, Dragon's Dogma czy Nier Automata.

Zgoda?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 16:56 
Cytuj  
Marek & Razoth nacierają, dzień jak co dzień na mmorpg.pl. Jeden obsługuje forum padem, a drugi pewnie już trzy razy wypróżnił się w spodnie grając w japońskie dary single player dla świata graczy. Brawo.

Walka w DS3 tak swoją drogą jest najlepsza mechanicznie w serii (włączając BB).


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 17:08 
Cytuj  
O brakowało jeszcze growego impotenta, który wypełzł z politycznej pieczary cweli żeby popierdolić głupoty.

:lol:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 17:13 
Cytuj  
Gram w gry multiplejer, wiem co to prawdziwy gejming dzifko. I stęskniłem się za wami, zwłaszcza brak Mareczka mi doskwierał, na diskorcie rzadko pisze.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 18:55 
Cytuj  
Wystarczylo ze mareczek wyplynal tutaj z postem i zobacz co sie stalo z dyskusja;d


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 3 cze 2017, 19:12 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jeżeli chcesz by gra była łatwa to wybierasz poziom trudności: łatwy i gra jest łatwa. Jeżeli chcesz, by była trudna, to wybierasz poziom trudności: trudny i gra jest trudna.
W zależności od tego wyboru musisz bardziej lub mniej wgłębić się w mechaniki związane z grą oraz dostępne skille.
Nie ma bardziej doskonałego systemu.


haha, skisłem. No, ale inaczej nie trafisz:)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.