mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 212  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 08:57 
Cytuj  
Chuj. Ta gra zasługuje na osobny temat.

http://www.gameinformer.com/b/news/arch ... -hunt.aspx

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=511690

http://www.youtube.com/watch?&v=8gIsYuPIKco

O tak. Na to czekałem. Jeszcze jak od początku będą możliwość modowania na podobną skale jak Skyrim, to Bethesda moze isc i sie schować.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 09:03 
Cytuj  
Nie podoba mi się open world ala Skyrim i brak czapterów/aktów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 09:29 
Cytuj  
Kurczę, mam zdanie jak wy, chociaż oczywiście poczekam na grę bo jak narazie i jedynka i dwójka mi się podobała. Ale to właśnie też ze względu, że gry te były bardziej "skondensowane" niż Obliviony i Skyrimy, które mi się znudziły po max kilku godzinach.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 10:24 
Cytuj  
jedynka byla bardzo fajna (ciekawy combat system), ale bolal zamkniety swiat. Dwojka to byla dla mnie kaszana z dupna walka. Trzecia czesc raczej gorsza nie bedzie.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 10:27 
Cytuj  
Albo za ubogie albo niezgodne z lore.. no nie dogodzisz.

Ja tam wierzę że im się uda i trzymam kciuki. Skoro powiększyli zespół dwukrotnie to może pozostałe aspekty gry nie ucierpią na otwartym świecie.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:10 
Cytuj  
ciezko sie wypowiadac o grze, o ktorej sam jej tworca napisal 3 slowa. Gra ma wyjsc za poltora roku, mysle, ze za rok najwczesniej bedzie mozna snuc czy bedzie dobre czy nie.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:14 
Cytuj  
Myślałem, że tylko Cyberpunk będzie sandbox-owy i tam to spory sens ma. Wiedźmin 3 też? Sandbox z narzuconym bohaterem trochę słabo, ale moja wrodzona naiwność sprawia, że myślę, że może uda im się zrobić to strawnie. Byle tylko im nie wyszło coś w stylu parującego kloca Kingdom of Amalur :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:21 
Cytuj  
A co ma dowolnośc kreacji postaci do sandboxu?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:30 
Cytuj  
Już mamy otwarty świat, nazywa się on The Elder Scrolls.

Zaletą Wieśka był właśnie nacisk na fabułę (progress przez świat, podział na akty) i przez to mocne postaci i interakcje między nimi. Znacznie trudniej osiągnąć to w sandboxie, co pokazują wspomniane TESy, czy inne Fallouty 3/NV (w porównaniu do F2 np.).

To trochę jak mieć ciastko i zjeść ciastko, wolę kompromis. Tak czy siak, powodzenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:38 
Cytuj  
Koncepcja zamkniętych chapterów to archaizm. Open world to najlepsze co mogło się tej świetnej serii przydarzyć.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:41 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja naprawde nie widze problemu. Wiedzmin + Otwarty Swiat + Mody = EPIC KURWA WIN!.


Idziemy jako triss zagrać o.O
Btw, na obrazku jest siostra geralta, tez jest wiedźminką i będzie druga postacią d wyboru ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:42 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Open world to najlepsze co mogło się tej świetnej serii przydarzyć.

Świetna to była jedynka, druga część była już daleko w tyle, jak tak dalej pójdzie trójka będzie typowym skokiem na kasę. "Sprawdzona marka" = spora ilość sprzedanych pudełek. A resztę olać można.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:51 
Cytuj  
A czego konkretnie brakowało drugiej części w stosunku do pierwszej?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 11:56 
Cytuj  
Ciekawe czy to Ciri na tym obrazku obok Geralta... :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:35 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Zaletą Wieśka był właśnie nacisk na fabułę (progress przez świat, podział na akty) i przez to mocne postaci i interakcje między nimi. Znacznie trudniej osiągnąć to w sandboxie, co pokazują wspomniane TESy, czy inne Fallouty 3/NV (w porównaniu do F2 np.).

Taki F2 to był hybrydą, po części sandbox w zasadzie. To nie była chapterowana gra typu Wiesiek czy choćby niektóre produkcje Bioware. Swoboda tam była bardzo duża.

iniside napisał(a):

Jeśli gre będzie można modować (a pewnie będzie), to i główną postać da sie wymienić. AFAIK da sie to już robić w Wiedzminie 2 (a raczej bedzie sie dalo jak wyjdzie REDKit).

Ja naprawde nie widze problemu. Wiedzmin + Otwarty Swiat + Mody = EPIC KURWA WIN!.

No jak im wyjdzie to będzie win rzeczywiście. Zresztą CDProjekt RED jest tak fair pod względem DRM-ów, cen Wieśków i ogólnego podejścia do klienta,a Wieśki mają fajny nie-przesłodzony i nie traktujący graczy jak idiotów świat (jak większośc zachodnich rpg produkcji), że choćby dlatego (jeżeli tych rzeczy nie zmienią) to kupię.


Ostatnio edytowano 5 lut 2013, 12:38 przez sula, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 12:36 
Cytuj  
Tbh to bardziej pasują mi semi sandboxy (w stylu Arkham City np.) niż pełnoprawne piaskownice typu Skyrim (którego nie skończyłem do tej pory, bo mnie nudził).

Jeżeli powiększenie terenu odbędzie się kosztem szczegółowości i wyjebaniem smaczków/detali, to jestem na nie.

Jeżeli zaś okaże się to po prostu kolejną warstwą w grze, to czemu nie? Z chęcią spróbuję. Na chwilę obecną jestem neutralnie nastawiony, bo nic nie wiadomo oprócz suchych newsów.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 14:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
iniside napisał(a):
Ja naprawde nie widze problemu. Wiedzmin + Otwarty Swiat + Mody = EPIC KURWA WIN!.


Idziemy jako triss zagrać o.O
Btw, na obrazku jest siostra geralta, tez jest wiedźminką i będzie druga postacią d wyboru ;]


lezbomancja ! :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 15:45 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news/2013/02/05/pier ... ie-3.shtml

Cytuj:
W Wiedźminie 2 biegało się cały czas, w „trójce” się chodzi, ale ataki są bardzo szybkie; przeciwnicy również nie biegają, ale mogą m.in. szarżować


Cytuj:
Unik w postaci przewrotu zastąpiono piruetem, który jest równie skuteczny


YES.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 17:21 
Cytuj  
Niech jeszcze dadzą system walki z DS i będzie to pierwszy tytuł który kupię w dniu premiery. Ale pewnie tak się nie stanie bo za dużo graczy płakałoby że dostają karnego kutasa za chujowe granie praktycznie co chwilę.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 lut 2013, 19:55 
Cytuj  
Dobrze zrozumiałem, że w 3ce będzie można wreszcie zwiedzić Nilfgaard? I do tego z otwartym światem. BYCZYS plizzz, ta gra nie może być niewypałem. CDP RED wiedzą jak zrobić dobrą i ciekawą fabułę więc nie martwiłbym się zbytnio o to. Zapewne kapcie Wam sceptykom pospadają jak zobaczycie tą grę :) Większa dynamika walki, możliwość pływania łodzią, jazdy konno, no cacy (co do tego można pomarzyć ale jakby dali taki system żeglugi morskiej jak był w AC3 to byłaby bombka). Jedyne co mnie trochę martwi to to, że decyzje gracza nie będą aż tak bardzo odbijały się na świecie gry jak w W2, co w sumie jest trochę zrozumiałe (ale jednak szkoda). I boję się, że świat gry nie będzie tak kipieć życiem jak w poprzedniej części, z racji na większą ilość miast, wiosek, a co za tym idzie, znacznie większą ilością NPCtów. Ale nie ma co martwić się na zapas, wydaje mi się, że i tak spędzę wiele przyjemnych godzin przy tej grze :P


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4228 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 212  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.