mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 16:59 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
przecież mam tapetę. naga Megan z Heavy Rain. screenshot na tapetę.

własne zdjęcie czyli zdjęcie z Twojego pendrive.


No to jak mam przegrać z pendrive na dysk konsoli? Nie widzę takiej opcji.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 17:00 
Cytuj  
Tobi włącz mózg. Proszę.

Nie ma takiej opcji. Możesz zrobić screenshot grając na ps4 i ustawić go na tapecie.

własne zdjęcie = zdjęcie przegrane z zewnętrznego źródła. nie ma opcji ustawienia takiego zdjęcia jako tapeta.


_________________
psn

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 17:03 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Tobi włącz mózg. Proszę.

Nie ma takiej opcji. Możesz zrobić screenshot grając na ps4 i ustawić go na tapecie.

własne zdjęcie = zdjęcie przegrane z zewnętrznego źródła. nie ma opcji ustawienia takiego zdjęcia jako tapeta.


Jezu, ja nie chcę robić tapety tła! Chcę mieć wybrane zdjęcię w profilu w tle - tak, zrobione screenshoty to mogę... ale mam w dupie takie coś, chcę normalną tapetę wrzucić a tu zonk.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 17:04 
Cytuj  
Ok, masz trudne życie. Przykro mi.

Nie wiem o czym już piszesz. W profilu można mieć tło, ja mam screenshot z Heavy Rain.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 17:07 
Cytuj  
o ja pierdole :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 17:10 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Aenima napisał(a):
Da sie sherować gry z innym graczem na ps4?


Tak
'

Tobi rozwiniesz? bo ja narazie mogłem tylko zainstalować gry kumpla, ale grać muszę na jego koncie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 17:18 
Cytuj  
jak na jego koncie?
jego konto odpalasz u siebie na playstation, przelaczasz sie na swoje i powinienes na swoim koncie miec dostepne jego gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2016, 17:50 
Cytuj  
tylko jeżeli jego (dawcy) konto ma ustawione twoje (biorcy) playstation jako primary

mam tak bo mam konto US i EU, gry z konta US sa dostepne na EU ale konto US musi miec ustawione moje Playstation jako Primary.

Cytuj:
Activate as Your Primary PS4

Activate your PS4™ system as your primary system, using your Sony Entertainment Network account. Activating your system enables these features:

Anyone who uses your primary PS4™ system can use applications you purchase from PlayStation®Store.
Anyone who uses your primary PS4™ system can enjoy the benefits of your PlayStation®Plus subscription.
Your PS4™ system can automatically download content you pre-ordered, or content you've purchased on (PlayStation®App).
You can connect to your PS4™ system via the Internet using Remote Play on another device.
Anyone who uses your primary PS4™ system can use the themes that you purchase from PlayStation®Store.


Cytuj:
You can activate only one PS4™ system per account.


EDIT
Tu się już nie znam ale wydaje mi się że jak dawca ustawi biorcy PS jako swoje primary i na tym playstation nainstaluje gier to biorca będzie w te gry mógł grać na swoim koncie.
Dawca bedzie zalogowany na innym PS które nie jest jego primary i bedzie miał swoje gry.

To powinno pozwolić dzielić się grami.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 16:07 
Cytuj  
VR zszedl na pniu, nigdzie nie mozna dostac :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 17:51 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
VR zszedl na pniu, nigdzie nie mozna dostac :(

Refleks szachisty, problemy z dostępnością są od premiery, czyli od dwóch miesięcy
Ale przecież ty i tak nie kupisz... :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 19:08 
Cytuj  
chcialem kupic bo w styczniu wychodzi Re7

ale nigdzie nie ma


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 19:20 
Cytuj  
albo jestes juz tak znany, jak kuzniar w walmarcie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 19:27 
Cytuj  
Parę pytanek:
1. Jak gram w jakaś tam grę a "obok" pobiera mi się inna gra - pobieranie odbywa się z o wiele mniejszą prędkością. Można to gdzieś wyłączyć, tak aby pobierało się z maksymalną prędkością?
2. Ostatnio pobierałem Uncharted 4, najpierw tryb singleplayer. Zacząłem grać a w tle pobiera się tryb multi. Z tym, że zauważyłem dziwne zachowanie pada tzn. jakby momentami był bardzo duży input lag. Czy to przez to, że pobiera się coś w tle, czy też konsola / pad zaczyna dogorewać? W innych grach tego nie zauważyłem (no ale też w tle się nic nie pobierało).
3. Więcej grzechów... tfu, to nie tu :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 20:36 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
chcialem kupic bo w styczniu wychodzi Re7

ale nigdzie nie ma


Nie wiem jak teraz, ale jeszcze 2 tygodnie temu, niektóre sklepy miały małe dostawy egzemplarzy średnio raz w tygodniu. Na swoją sztukę polowałem ze 3 tygodnie, musisz po prostu sprawdzać codziennie. Jak się pojawią, to zwykle schodzą w ciągu doby. No i ew, przejść się po marketach, nie zawsze to co mają w systemie online odpowiada temu co w rzeczywistości jest w sklepie fizycznie.

Chociaż teraz przed samymi świętami rzeczywiście może być ciężko

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 21:02 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
chcialem kupic



lol

Alda Chcialemkupic z mmorpg.pl

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 21:25 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Parę pytanek:
1. Jak gram w jakaś tam grę a "obok" pobiera mi się inna gra - pobieranie odbywa się z o wiele mniejszą prędkością. Można to gdzieś wyłączyć, tak aby pobierało się z maksymalną prędkością?
2. Ostatnio pobierałem Uncharted 4, najpierw tryb singleplayer. Zacząłem grać a w tle pobiera się tryb multi. Z tym, że zauważyłem dziwne zachowanie pada tzn. jakby momentami był bardzo duży input lag. Czy to przez to, że pobiera się coś w tle, czy też konsola / pad zaczyna dogorewać? W innych grach tego nie zauważyłem (no ale też w tle się nic nie pobierało).
3. Więcej grzechów... tfu, to nie tu :wink:



1. z tego co wiem nie mozna.
2. raczej nie - konsola to nie PC uslugi dzialace w tle maja twardo przypisane zasoby wiec nie powinno byc zadnych problemow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 gru 2016, 23:46 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Aldatha napisał(a):
chcialem kupic bo w styczniu wychodzi Re7

ale nigdzie nie ma


Nie wiem jak teraz, ale jeszcze 2 tygodnie temu, niektóre sklepy miały małe dostawy egzemplarzy średnio raz w tygodniu. Na swoją sztukę polowałem ze 3 tygodnie, musisz po prostu sprawdzać codziennie. Jak się pojawią, to zwykle schodzą w ciągu doby. No i ew, przejść się po marketach, nie zawsze to co mają w systemie online odpowiada temu co w rzeczywistości jest w sklepie fizycznie.

Chociaż teraz przed samymi świętami rzeczywiście może być ciężko


dzieki

od miesiaca codziennie sprawdzam rtv euro agd kolo mnie na pyrach, zagladam rowniez do saturna w zlotych tarasach
nigdzie nic nie ma, w saturnie nawet Pro zeszlo na pniu

w czestochowie tez wszystko ogolocone, jak cos zostalo to poekspozycyjne w normalnej cenie 1700
z samym pro nie ma problemu, lezy tego pelno wszedzie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 gru 2016, 12:40 
Cytuj  
gra ktoś z klawa i myszka?? Bo grajac w BF1 na padzie czuje sie jak na specjalnej olimpiadzie, nic nie moge przycelowac. Zaczyna mnie to mega irytować Bo gierka jest zacna szczególnie w multi. albo tylko w multi bo singla nie dotykałem.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2016, 12:45 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
gra ktoś z klawa i myszka?? Bo grajac w BF1 na padzie czuje sie jak na specjalnej olimpiadzie, nic nie moge przycelowac. Zaczyna mnie to mega irytować Bo gierka jest zacna szczególnie w multi. albo tylko w multi bo singla nie dotykałem.



na PC graja. Na konsoli nie ma takiej opcji.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 gru 2016, 12:59 
Cytuj  
http://m.pssite.com/news/54086/kooperac ... zieja.html

wyglada zajebiscie.
Ktos by sie pisal by pograc w ten weekend?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.