mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 16:05 
Cytuj  
Kolejna świetna recenzja Quaza, tym razem PS4 Pro:

https://www.youtube.com/watch?v=RrA4gQeqU70

I innej beczki, wrzucę tu, bo jednak seria Final Fantasy to bardziej konsole, w do tego Sony - ukazało się polskie fajowskie spolszczenie do Final Fantasy X (na PS2 co prawda, ale wiadomo, że PCSX2 pójdzie w ruch :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 30 gru 2016, 17:59 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Kolejna świetna recenzja Quaza, tym razem PS4 Pro:
https://www.youtube.com/watch?v=RrA4gQeqU70

Ja rozumiem, że komuś może się styl podobać, ale merytorycznie, jeszcze trochę brakuje. Pierwsze 2 minuty i 3 babole:

- Światełko widoczne z góry w nowym padzie pomaga w pozycjonowaniu pada przy VR, więc nie jest to kosmetyka.
- "Chociaż tylne usb to teraz usb 3.0", Ani podstawowe PS4, ani slim nie ma tylnego usb, więc to sformułowanie wprowadza w błąd bo sugeruje coś przeciwnego
- HDR jest też obsługiwane w podstawowym PS4 i Slim, więc zakwalifikowanie tego jako różnica między modelem podstawowym, a pro to błąd.

Jeszcze co do supersamplingu to zysk jest spory jeżeli chodzi o jakość obrazu IMHO wbrew opinii która pojawia się w filmiku (chociaż przyznaje, że to subiektywna opinia) bo praktycznie niweluje shimmering i schodkowanie. Z samymi wnioskami za to się generalnie zgadzam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 18:55 
Cytuj  
Jest na ps4 jakis odpowiednik eyE pet? Bo oryginal z tego co widze tylko na ps3.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 19:10 
Cytuj  
Raczej nie ma nic podobnego. Na PS3 masa rzeczy na PS4 nic. Jest sporo typu LittleBigPlanet 3 ale to pad i starsze dzieci, takie gry wymagają zręczności.

Mój syn lubi ping-pong z olimpiady na move ps3.
Córka tylko eyepet.

Moje 6.5 roku dzieciaki nie mają żadnego tytułu na PS4.

Może wydaj 500 zł PS3 Move i kamerka. Nowe kamerki po 19 zł są. Gry na allegro po 30 zł.


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 19:22 
Cytuj  
Ps3 to byla pierwsza mysl. Potem pomyslalem, ze moze warto od razu ps4 kupic. Ale skoro nic nie ma...


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 19:27 
Cytuj  
Albo poczekaj na premierę Nintendo Switch. Przewidywana cena to 200GBP w UK, więc około 1000zł w Polsce.
Nintendo zawsze ma świetny lineup dla dzieci.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 19:35 
Cytuj  
Ja i tak na konsoli grac nie bede. Ledwo na PC starcza czasu. A i tak ogrywam jakies retro klasyki 8/16 bit najczesciej. Ewentualnie vr moglby mnie przyciagnac do czegos.
Poczytam jeszcze o Nintendo.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 21:15 
Cytuj  
nikt cie nie namawia - każdy bawi się tym na co ma ochotę. Pora to pojąć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:06 
Cytuj  
To byla po czesci odpowiedz na post Desha. Ale go wykasowal.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 gru 2016, 22:49 
Cytuj  
No tak bo powiem szczerze, że po 3 miesiącach z dwiema konsolami u mnie w domu na PS4 nie gra nikt i na PS3 nie gra nikt. W przyszłym roku będzie z 10 fajnych exclusives na PS4 i tyle....

Ja tylko na PC BF1 i Hearthstone

Nie wypada mi w takiej sytuacji nikogo namawiać do wydawania kasy na konsolę :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 17:58 
Cytuj  
PS4 z Uncharted 4 za 200 funtow w amazonie. Ale chujki nie wysylaja tego bundla do Polski :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 18:35 
Cytuj  
Ale to slim 1

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:16 
Cytuj  
Doszedlem do wniosku, ze nie kupuje Pro. Na PS4 i tak bede gral glownie w jRPG i tego typu gry, wiec normalne PS4 mi styknie. Poza tym jakos nie widze, zeby gry w dalszej perspektywie oferowaly w standardzie wybor 30fps/60fps (na Pro), a troche ladniejsza grafika to mi w jRPG zwisa i powiewa :) Wole wydac te 800 zl roznicy np. na Nintendo Switcha :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:27 
Cytuj  
Na razie ciągle biednie to PS4 wygląda, ale ze 2-3 są do ogrania, a ten rok wygląda ciekawie jeśli chodzi o premiery. Trzeba się przymierzyć powoli do zakupu. Z tym, że ja chyba chce pro, a na razie wyprzedane, no i nie było fajnych bundli. Pewnie w końcu nie wytrzymam i kupie jakiś 4k tv, lepiej mieć sprzęt na przyszłość. Kupno zwykłej wydaje mi się trochę bez sensu, różnica ile jest? 400PLN?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:29 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Doszedlem do wniosku, ze nie kupuje Pro. Na PS4 i tak bede gral glownie w jRPG i tego typu gry, wiec normalne PS4 mi styknie. Poza tym jakos nie widze, zeby gry w dalszej perspektywie oferowaly w standardzie wybor 30fps/60fps (na Pro), a troche ladniejsza grafika to mi w jRPG zwisa i powiewa :) Wole wydac te 800 zl roznicy np. na Nintendo Switcha :)


True, Switch to chyba nawet większy must have dla mnie się zapowiada niż PS4. :C Na start będzie chyba nowa Zelda, dodaliby odświeżone porty Smasha + Kart + Bayonettę i biorę szybciej, niż Alda napisze kolejnego posta o tym, że warto ale jednak nie warto kupować.

Także fundusze na nowego kompa zostaną przeniesione na PS4 PRO (bo jednak niektóre gry dostają support i fajne opcje do wyboru) + Switcha.


Full peasant mode zostanie aktywowany w tym roku. D:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:33 
Cytuj  
No niestety problem z PS4 Pro jest taki, że każdy producent zamiast iść w obiecywane przez Sony 1080/60 bądź 1080/30 z lepszą grafą, idzie w 1800p, gdzie potem idzie down do 1080p. I tak zamiast otrzymać mocniejszą maszynę, otrzymaliśmy tak naprawdę to samo (sorry, ale ta konsola średnio sobie radzi z 1800p przy 30fps) z lepszym wygładzaniem krawędzi imho :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:36 
Cytuj  
ark jest całkiem spoko, pvp full lot, mega skomplikowana i dająca dużo możliwości gierka


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:37 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Na razie ciągle biednie to PS4 wygląda, ale ze 2-3 są do ogrania, a ten rok wygląda ciekawie jeśli chodzi o premiery. Trzeba się przymierzyć powoli do zakupu. Z tym, że ja chyba chce pro, a na razie wyprzedane, no i nie było fajnych bundli. Pewnie w końcu nie wytrzymam i kupie jakiś 4k tv, lepiej mieć sprzęt na przyszłość. Kupno zwykłej wydaje mi się trochę bez sensu, różnica ile jest? 400PLN?


Slimka juz byla do kupienia za 999zl w PL i zaraz pewnie znowu bedzie, a PS4 ciagle trzyma cene 1750+ PLN i pewnie jeszcze jakis czas nie bedzie taniej. W koncu premiera byla 2 miesiace temu. Wiec nie, nie 400zl :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:39 
Cytuj  
800 a licząc że są sprzedawane bez gier to jeszcze więcej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 sty 2017, 19:45 
Cytuj  
Razoth napisał(a):

True, Switch to chyba nawet większy must have dla mnie się zapowiada niż PS4. :C Na start będzie chyba nowa Zelda, dodaliby odświeżone porty Smasha + Kart + Bayonettę i biorę szybciej, niż Alda napisze kolejnego posta o tym, że warto ale jednak nie warto kupować.

Także fundusze na nowego kompa zostaną przeniesione na PS4 PRO (bo jednak niektóre gry dostają support i fajne opcje do wyboru) + Switcha.


Full peasant mode zostanie aktywowany w tym roku. D:


sorry, serio chciałbym podzielać optymizm, ale jakoś kompletnie nie widzę powodu.

Switch to ma być tak naprawdę handheld z możliwością podpięcia do TV. Nawet przysłowie mówi, że jak coś jest do wszystkiego to tak naprawdę jest do niczego. Zobaczymy jak będzie w tym przypadku. Handheldy tracą rynek z powodu smartphonów i niestety nie da się tego zatrzymać. Nintendo zdaje się tego nie zauważać.
Stacjonarka będzie niejako dodatkową opcja. Mam przypomnieć jakim flopem było PS VITA TV (jak to się nazywało, nie chce mi się tego szukać :P)? Sam to mam w którejś szufladzie, jeszcze nie rozpakowane, kupione na którejś z promocji za grosze
Lineup Nintendo jest OK, o ile lubi się gry Nintendo. Próbowałem, starałem się, po prostu nie mogłem przebrnąć przez ten infantylizm wylewający się nawet z menu konsolki.
Do tego mamy małą powtórkę z historii - Nintendo znów wypuszcza na rynek sprzęt który jest znacząco słabszy hardwarowo niż dwie pozostałe konsole. Co to oznacza? Wsparcie third party będzie znów słabe.
Konsolę kupię, by sprzęt obadać ale moim zdaniem marketingowo to będzie powtórka z Nintendo Wii U..
Kurwa, przekonuj mnie Razoth, bo chciałbym się mylić

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.