mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 06:32 
Cytuj  
Niezla promocja w ten weekend...ceny za gierki ponizej 5 dolara :)

January 2017 PSN Flash Sale Is Live
http://www.playstationlifestyle.net/201 ... /#/slide/1

czy jak kupie w Europie przez konto w US to bede mogl grac ?


_________________



*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 08:53 
Cytuj  
Szczerze to nie widze tam nic szczegolnego, czego by nie bylo w polskim PSN za 20 zl


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 09:24 
Cytuj  
A jak chcesz kuposać w amerykańskim PS Store to masz tu opis:

https://lowcygier.pl/kupowac-gry-cyfrow ... ion-store/

Bo tam nie mozesz placic polska karta


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 11:02 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ktoś testował najnowsze demo Nioh?


Ja dzisiaj pograłem godzinkę i mam mieszane uczucia. Walka jest całkiem fajna, ale odnoszę wrażenie, że o wiele mniej dynamiczna od Bloodborne. Co mi się rzuciło w oczy, to że nie mogę łączyć combosów w stylu : lekki cios, lekki cios, mocny cios (kwadrat, kwadrat, trójkąt). Za to fajna sprawa z tą zmianą stylów na niski, średni, wysoki. No i odblokowywanie umiejętności (specjalnych ataków) jest całkiem fajne i dodaje element strategii. Samouczek mało wyjaśnia i nie wiem dlaczego moje potężne uderzenie toporem zadawało śmiesznie mało DMG. Oh well.
Gra wydaje się trudna, ale tak jest zawsze, kiedy odpala się pierwszy raz taki rodzaj gry. Po 40 minutach już w miarę ogarniałem i jestem całkiem daleko w dostępnej lokacji.
Nie podoba mi się ten pomysł z wciskaniem R1 po każdym combo, aby oczyścić KI. Jakoś nie mogę złapać rytmu.
Wkurwiające jest, że z przeciwników leci mnóstwo przedmiotów. Ciągle wypadają jakieś używalne itemy, zbroje, te same bronie. Trochę to męczy i zamiast radości z dropów, to już po chwili odruchowo wszystko się podnosi (i tylko patrzy na przedmioty rzadkie i wyżej), a potem przerabia w świątyni na "DUSZE".
Gram na PS4 Pro w trybie akcji i gra jest według mnie brzydka, za to śmiga w 60 klatkach. Ale tutaj lepiej się nie wypowiadam, bo gram obecnie w Uncharted 4 :P

Zobaczymy jak będzie dalej, ale raczej wstrzymam się z zakupem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 13:45 
Cytuj  
Ja doszedłem do tego bossa (ze szponami) i przy pierwszym podejsciu zaciukał mnie pod koniec ;(. Ogólne wrażenie bardzo spoko ale mało kumam z tej gry póki co poza tym, że broń palna jest OP :P.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 18:59 
Cytuj  
Pograłem trochę więcej w demo Nioh i zdecydowanie odpuszczam sobie ten tytuł na premierę. Walka z bossem oraz z tym dodatkowym generałem były dla mnie frustrujące. Może mi się wydaje, ale ataki przeciwników mają jakieś dziwne hitboxy. Do tego podczas walki z tą "Ogrzycą", kiedy skacze ona nam na głowę, to kamera wariuje i można przez przypadek dać dodge prosto pod jej wielkie dupsko.

Polecam sprawdzić demko, żeby samemu się przekonać. Może ja jestem po prostu zmęczony "materiałem" po ograniu wszystkich gier ze stajni From Software i Nioh mnie po prostu wkurwia.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 21:47 
Cytuj  
jak wygląda co-op? Można kogoś zaprosić i przechodzić grę ze znajomym?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 22:26 
Cytuj  
No ja się nauczyłem, że styl "szybki" czyli niski i walka poszła za pierwszym razem po zmianie trybu :). Poza tym zmieniając style i odzyskując Ki można takie kombosy walić, że głowa mała. Combat o niebo ciekawszy niż w soulsach. Pytanie co dodadzą w pełnej wersji i jaka fabuła.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2017, 23:56 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
No ja się nauczyłem, że styl "szybki" czyli niski i walka poszła za pierwszym razem po zmianie trybu :). Poza tym zmieniając style i odzyskując Ki można takie kombosy walić, że głowa mała. Combat o niebo ciekawszy niż w soulsach. Pytanie co dodadzą w pełnej wersji i jaka fabuła.


Brzmi fajnie, ale w praktyce nie wygląda tak różowo. Przeciwnik nie będzie bezczynnie czekał i patrzył jak lejesz go po mordzie. Może tu jest trochę winy po mojej stronie, bo demo ogrywałem z toporem, a tam ledwo staminy starczy na 3 ciosy. Ogólnie po demie hype mi opadł całkowicie. W przeciwieństwie do takiego Nier, gdzie po ograniu wersji demonstracyjnej jestem pewien zakupu na 100%.
Niedawno miałem przyjemność ukończyć całego Bloodborne i tam styl walki zdecydowanie bardziej mi podpasował.

Co do co-op to ja nie testowałem nic z funkcji online. Pozabijałem tylko parę "duchów" zostawionych przez innych graczy i tyle.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 00:02 
Cytuj  
Daj jakieś pro tipy do Bloodborne :) jestem po pierwszym bosie i stopień trudności mnie przytłacza. Styl walki jest genialny i dlatego mimo że gram jak kaleka będę cisnąć aż kupię DLC.
Aktualnie ćwiczę jak zabić tego ojca po przemianie w wilkołaka...

Nier wygląda super i kupuję na 100%, Nioh kupiłbym gdybym nie miał Bloodborne.
Klimat Nioh kompletnie mnie nie rusza. Nie podoba mi się.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 08:50 
Cytuj  
daj znac jak bedziesz gral w bloodborne to mozna sprobowac jakiegos coopa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 10:07 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Daj jakieś pro tipy do Bloodborne :) jestem po pierwszym bosie i stopień trudności mnie przytłacza. Styl walki jest genialny i dlatego mimo że gram jak kaleka będę cisnąć aż kupię DLC.
Aktualnie ćwiczę jak zabić tego ojca po przemianie w wilkołaka...

Nier wygląda super i kupuję na 100%, Nioh kupiłbym gdybym nie miał Bloodborne.
Klimat Nioh kompletnie mnie nie rusza. Nie podoba mi się.


Bardzo fajnym sposobem jest poćwiczenie parowania za pomocą pistoletu na tych ograch z cegłami w rękach. Można sparować ataki Father Gascoigne i jego wilkołaczej formy.
I warto co jakiś czas zerknąć do poradnika i popatrzeć na lokacje, które już przeszedłeś. Bloodborne ma kilka opcjonalnych lokacji i bossów, a trafienie do nich samemu jest trudne i pokręcone.
No i musisz dopasować broń pod swój styl gry.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 10:39 
Cytuj  
Pograłem w tego Nier. Nawet fajne... ale szczerze, to mam już dość takich gierek, gdzie po śmierci wszystko się respawnuje itp. Niech nazwą to trybem hardcore, ale też wprowadzą normalny tryb i tyle. Soulsy i Bloodborne fajne (z naciskiem na Bloodborne), ale już kurwica mnie brała jak gdzie się zginęło i dawaj od nowa. Stary już jestem i gry mają być odstresowaczem :lol: a nie odwrotnie.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 12:00 
Cytuj  
A co ma Nier wspólnego z Soulsami?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 12:01 
Cytuj  
Tobi cos pokrecil :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 12:21 
Cytuj  
Od tego umierania mylą mu się już tytuły gier.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2017, 12:48 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Od tego umierania mylą mu się już tytuły gier.


A no, w sumie racja :o No to tu jeszcze gorzej, bo po śmierci wszystko się respi


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2017, 05:35 
Cytuj  
Assassins Creed Syndicate - cóż za zajebista gierka a ja jakoś przegapiłem całą tę serię w swoim żywocie gracza :) Teraz w PS Store w promocji za 70zl wiec sobie nadrobie zaległości :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2017, 11:28 
Cytuj  
Kurde musze wrócić do Bloodborne ale najfajniej z kimś w co-opie pograć... Nie pamiętam gdzie dokładnie jestem ale chyba gdzieś w połowie(po tym pająku wielkim bodajże). Musze odkopać sejva. Ktoś chętny na co-opa?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2017, 12:08 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
Nie podoba mi się ten pomysł z wciskaniem R1 po każdym combo, aby oczyścić KI. Jakoś nie mogę złapać rytmu.

To jest podstawowa mechanika w tej grze. Jeśli komuś to nie podpasuje, to raczej skazany jest na męczarnie... Z drugiej strony, jeśli opanuje się Ki Pulse, możliwości i kombinacje są nieskończone (żadne tam kółko, kółko, trójkąt), bo Ki Pulse pozwala też na płynną zmianę z jednego stance na drugi i kontynuacje sekwencji.
Zgadzam się, że samouczek jest w tej materii wybrakowany. Sam nauczyłem się tego zupełnie przypadkiem.

Podoba mi się to, że dla prawie każdej broni znalazłem zastosowanie. I tak łatwiej walczyło mi się toporem z Muneshigem, łatwiej Dual Katana z Ogress, łatwiej zwykła Katana z niektórymi Yokai.

Ograłem wszystkie dema i to ostatnie uważam, za najsłabsze. Poziom trudności został mocno obniżony (w złym tego stopnia znaczeniu), ale teraz dużo bardziej przypomina DS.
Złe zarządzanie staminą nie jest już tak bezpardonowo karane przez przeciwników. Nie ma tylu walk jeden vs wielu no i można zawsze uciec z walki odbiegając parę metrów. Być może, tak jak w Ninja Gaiden, będą różne poziomy trudności...

Loot system to loot system. Biorąc pod uwagę jak dobrze odbierany jest/był taki system w Diablo czy w Borderlands, nic dziwnego, że na coś takiego postawiono. Mi się też podoba, aczkolwiek uważam, że zbyt mało informacji gra podaje na temat niektórych cech przedmiotów (albo jest tych cech zbyt wiele). Zakładam, że to wszystko ma sprawić, że build'ów będzie nieporównywanie więcej niż w DS.

Ja raczej kupię :)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.