mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 11:46 
Cytuj  
nioha na pewno kupie, karol tez zachwala.
ale poczekam az stanieje, bo to tylko pve wiec dla mnie nie ma sensu rzucac sie od razu.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 12:27 
Cytuj  
Huragan zabiłem Twojego hejtera na 8lvl w Let it Die :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 16:51 
Cytuj  
fajny filmik ukazujący combat system w Nioh:

https://youtu.be/PmiDeRV9SsQ

25s mnie rozłożyła na łopatki - ja sobie tą skrzynkę odpuściłem :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 16:56 
Cytuj  
jak przejdziesz to sprzedaj plyte za dyche ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 17:12 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Huragan zabiłem Twojego hejtera na 8lvl w Let it Die :lol:


jak to ???


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 17:50 
Cytuj  
@Marek
Ja gram ale w sumie nawet nie wiem czy mam cię w znajomych. Zapodaj PSN. Cisne nieregularnie bo kobieta kradnie TV ale jak sie wkurwie to podłącze pod monitor i będę cisnął znacznie więcej :P.

Ja wybrałem speara i double sword. Spear ze względu na zasięg a double sword... Myślałem, że Kusarigama jest OP ale jak dorwałem double sword to ło matko boska. Po prostu to jest zajebiste :). Ja utknąłem na jednej pojebane side misji ale dzisiaj pewne popchne i pójdę dalej. Zapodaj PSn to może pobiegamy razem ale niestety nowych misji nie można z tego co pamiętam (w sensie któś musiałby mieć ją ukończoną). Jak w takim razie możemy pobiegać razem?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 19:14 
Cytuj  
mam Cię w znajomych - mój PSN id: szakalaka24 czy coś w ten deseń.
Ja robię własnie "snow queen".
double sword rządzi - 90% randomów z nimi biega. Na lvl40+ można znaleźć już sprzęcik z procem (wcześniej nie widziałem) - ładnie to się wtedy skaluje. No i kurcze szkoda, ze wcześniej na to nie wpadłem: farmienie mobów dla sprzętu i liczenie na drop to głupota - trzeba wybierać "dobrze ubrane" wysokolevelowe nagrobki - bardzo dobre rzeczy wypadają ;)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 19:18 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Huragan zabiłem Twojego hejtera na 8lvl w Let it Die :lol:


jak to ???


Jak giniesz w tej grze a nie odzyskujesz postaci, to ona jest wysyłana to innych graczy jako "mocniejszy" wróg. Również i Ty możesz trafić na swojego sobowtóra.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 20:21 
Cytuj  
noob q bo pierwszy raz kupuję konsolę

1. Żeby sciagac patche do gier i korzystac z PS Store wymagana jest wykupiona subskrypcja PS Plus tak?
2. Fizyczne wersje gry mozna zgrac z plytek na dysk zeby konsola mniej hałasowała? I czy pozniej takiego fizyka moge sprzedac, caly czas majac te gre na dysku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 20:22 
Cytuj  
nie i nie


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 20:36 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
noob q bo pierwszy raz kupuję konsolę

1. Żeby sciagac patche do gier i korzystac z PS Store wymagana jest wykupiona subskrypcja PS Plus tak?
2. Fizyczne wersje gry mozna zgrac z plytek na dysk zeby konsola mniej hałasowała? I czy pozniej takiego fizyka moge sprzedac, caly czas majac te gre na dysku?


Odnośnie drugiego - gra w całości kopiuje się na dysk twardy konsoli a wtedy płyta służy jedynie do uruchamiania gry, także jest potrzebna.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 21:00 
Cytuj  
takie pytania to chyba zadaje pokolenie które nie pamieta jak działały fizyczne nośniki na PC przed Steamem. Bez urazy - lepiej być młodym niż starym ;)

A więc nośniki z grą na konsoli działają identycznie tak ja za zamierzchłych czasów na PC. Nośnik jest potwierdzeniem praw własności, musi być fizycznie w konsoli w czasie odpalania gry by konsola sobie sprawdziła, że do danego tytułu mamy wszelkie prawa.

Nioh - "Ice Queen" - z serii jak zginąć poniżej 1s. Zonuję do boss-a. Insta 4 strzały -> insta death.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 21:29 
Cytuj  
niektóre gry za młodziaka latały później bez płyty, poza tym nie pamiętam opcji wyboru w instalce czy chcesz bardziej z dysku czy bardziej z płyty :)

a to ps plus to w ogole dziwne, placenie za online, ale patche mozesz sciagac, ale to podobno microsoft rozpoczal ten skurwialy proceder i sony sie tylko dostosowało

dzieki za odpowiedzi

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 21:55 
Cytuj  
Fajne to Destiny, do collection dają token na instant lvl 40 i lvl 25 8)


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 lut 2017, 23:29 
Cytuj  
WinterS napisał(a):
niektóre gry za młodziaka latały później bez płyty, poza tym nie pamiętam opcji wyboru w instalce czy chcesz bardziej z dysku czy bardziej z płyty :)

a to ps plus to w ogole dziwne, placenie za online, ale patche mozesz sciagac, ale to podobno microsoft rozpoczal ten skurwialy proceder i sony sie tylko dostosowało

dzieki za odpowiedzi


to konsola, wszystko się robi za ciebie. Powoli ją spececiają - ale jeszcze daleko do takiej upierdliwości by zawracać dupę co ma zrzucić na HDD a co sobie dogrywać z płyty ;)

Jutro zaczynam (znów) Destiny. Muszę odpocząć od tego Nioh-a.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 lut 2017, 19:48 
Cytuj  
Zajebisty ten Nioh. Pokonałem właśnie trzeciego bossa (te laseczkę a'la vampir). Walka jest bardzo dynamiczna, a co najbardziej mnie martwiło w demie, czyli spamowanie pulsem KI można wyeliminować poprzez odblokowanie skilli, które dają ten puls w momencie uniku. Fantastyczne rozwiązanie!
Walczę głównie toporem - ogromne obrażenia, a do tego na stylu niskim dosyć szybki. Podoba mi się w walkach z bossami i przeciwnikami, że widać ich pasek staminy.
Póki co to te czerwone dusze zmarłych są strasznie easy. Wyczucie momentu, dwa obroty i już nie mają staminy.
Jedyne co póki co nie powala to lokacje, no ale to dopiero początek gry. Liczę na jakieś urywające jaja miejsca, a nie jaskinie.

Ogólnie to kupiłem i nie żałuje. Demo mnie odepchnęło, ale tutaj bawię się przednio. No i standardowo jak to w takich grach bywa, jadę full solo.

[EDIT]

Kurwa, teraz przeczytałem, że jak znajdzie się 5 tych zielonych duszków na mapie to dostaje się na stałe +1 elixir. Dobrze wiedzieć :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lut 2017, 21:09 
Cytuj  
ja odwrotnie - dual swords + sword. Bardzo ładny sprzęt sobie wydropiłem.
Co z tego... doszedłem do takiego miejsca, że odbijam się jak od ściany. Wnętrza budynków, wąskie korytarze, masa zaułków, małe pokoje, pułapki. I normalny trash poprzetykany większym trashem. Z tym, że z racji braku miejsca ten większy trash zrobił się strasznie problematyczny. Nie ma zbyt dużo miejsca na uniki a w starciu wciąż 2-3 strzały i dead.

Najbardziej mi się nie podobały jaskinie z poison. Jakieś questy tam nawet zostawiłem - ale nie zamierzam wracać.

Są piękne miejscóweczki do coop-a - szczególnie polecam misję z "bridge" w tytule. Most, trochę dziurawy i posuwając się do przodu przechodzimy przez coraz trudniejsze setupy przeciwników. Dziur też coraz więcej (co najbardziej wkurza..). Na końcu dwie skrzynie ze skarbami. Proste a frajda niesamowita.

Coop jak już pisałem bardzo ułatwiony - całe misje można przechodzić razem (tylko najpierw trzeba je zaliczyć solo). Setup przeciwników jest zupełnie inny tak na oko 2x tyle ich.
Można się też kilka razy podratować podnosząc kolegę.

Pomaganie innym za to strasznie upierdliwe - z nudów ze 2h spędziłem pomagając zabić morskiego potwora i ani razu nie padł. Połowa z tych przyzywających jest zdania, że będzie się z tyłu turlać a ja mam zrobić 100% roboty. Druga połowa ginie. By być sprawiedliwym też raz padłem z własnej winy - bossa mam mniej więcej opanowanego bo sam do niego podchodziłem z 15 razy.. ;)

Kaban - Czerwone dusze zmarłych to najlepszy sposób na bardzo dobry drop. Wypadają 2-3 rzeczy z tego co ta dusza ma na sobie. Więc jak widzisz zgon kogoś kto jest nawet 10lvl+ wyżej to walcz. Czym lepiej Cię piżga, tym lepszy bedzie drop 8)

Eliksiry wpadają przy offeringu - zbieraj złom i przerabiaj go na amrite w kapliczce, co jakiś czas dostaniesz elixir, etc. Ewentualnie blessing na +x% health potion drop w miejscu gdzie masz sporo odpowiednich "żabek" i farma..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lut 2017, 23:14 
Cytuj  
Ja właśnie jestem w tych kopalniach srebra i kurwa od nowa trzeba duszków szukać. Nosz kurwa mać myślałem, że znowu będę miał 7 potem a tu dupa :D.
Marek to może Cię poproszę we Wtorek o pomoc to co-opa spróbujemy ;)

P.S
O co chodzi z tym fire buildem na dual katana? Próbowałem coś wygooglać ale dupa.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 00:42 
Cytuj  
nie ma sprawy. Z chęcią - fajny exploit odkryłem na tamtejszego boss-a.

elemental damage:
Aplikujesz na broń np. fire (może być water, earth, wind, poison, etc.) i masz np. +25 damagu w jednym hicie. Combo na dual swordach przy low stance (najszybsze) to jakieś ~20-40 hitów (tak na oko). Łatwo przeliczyć ile to daje dodatkowego damagu.
Fire/poison (nie wiem jak inne) jest też o tyle fajny, że potrafi podpalić/zatruć przeciwnika - zostaje na nim dot. Często wystarczy odskoczyć, a ten już się dopali/otruje.
Od lvl50+ (strzelam, niższej nie widziałem) można już dropić bron która ma na stałe przypisane obrażenia od elementali - najbardziej zabójcze właśnie w dual swordach.

btw. widziałem jak działa spowolnienie przeciwnika na żywo. Dzisiaj z nudów robiłem wszystkie questy na adepta w tym samuraja. Ale to jest overpower!
Rzucasz tym w moba i prawie możesz liczyć klatki animacji - on rusza się jak w slow motion, ty normalnie. Szkoda, ze tak szybko się kończy - połowie bossów można by zjechać dobre 20-30%HP za jednym razem praktycznie bez ryzyka że coś oddadzą ;)

PS.
Po którymś bossie (nie pamiętam) otwiera się Tea House. Takie walki clanów. Za pokonywanie czerwonych duchów dostajemy jakieś punkty - za te punkty możemy sobie tam kupić broń (niebieską, szansa na fiolet) - całkiem dobre rzeczy się trafiają. Kilka lvl wyżej niż jesteśmy.
Reszta to dla mnie zagadka..
Podobnie jak crafting u kowala. Trochę to zbyt skomplikowane, za dużo klikania, za mało radości z tego co wychodzi.

Moze ktoś się w to bawi? z chęcią poczytam z czym to się je :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 07:10 
Cytuj  
Jest jakaś metoda na łatwiejsze odnajdywanie tych zielonych duszków? Czy trzeba zaglądać w każdą szparkę?

Idzie ktoś z was w Ninjutsu? Ja dałem kilka punktów i niektóre skille są bardzo fajne (na przykład pigułka zwiększająca siłę na kilkanaście sekund). Mam też umiejętność, która daje mi 2x możliwość nałożenia paraliżu na broń. Ten status działa tak jak w Dark Soulsach, prawda?
Kurde, to muszę odblokować w takim razie ten Tea House, bo walka z tymi duchami to fajna zabawa. Nie wiedziałem własnie po co są te glory points.

PVP mają dodać w patchu, tak?

A i mam pytanie o takie mocniejsze skille z broni. Na przykład toporem jak trzymam trójkąt to postać ładuje moc i mocno przypierdala w ziemie. Czy da się jakoś zwiększyć tego DMG? Bo obecnie to uderzam tym za 400, kiedy normalny atak na stylu średnim zadaje 350. Już nie mówiąc o tym, że używanie tego na bossach to samobójstwo.
Z tego co przeglądałem to włócznia ma wykurwiste ataki. Przeskakiwanie za przeciwnika, epicki shit.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.