mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 10:27 
Cytuj  
@Kaban

Niektóre amulety mają coś takiego, że pokazują na radarze kodamy jak jesteś w pobliżu. Nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa.
Ja zamiast w Ninjutsu poszedłem w onmyo magic. Dla spelli dodające elemental damage na broni przede wszystkim no i dalej też są fajne spelle jak np ten slow (który pewnie znerfią szybko).

Co do skilli to włócznia idealnie nadaje się na szybkich przeciwników bo ma range/speed i break chance wysoki. Dodatkowo właśnie przeskok za przeciwnika i zamiana miejscami są zajebiste. Dual Sword z kolei ma tylko parry ciekawe i to szybkie machanie dwoma mieczami na raz(dobre jak mobek leży na ziemi bez staminy).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 12:49 
Cytuj  
Dostałem wreszcie tego Pro. Za to kuźwa jest problem z grą Nioh :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 13:20 
Cytuj  
Sony nie spodziewało się takiego odbioru gry.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 13:34 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Sony nie spodziewało się takiego odbioru gry.


A ja się napaliłem bardziej niż na Pro :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 14:41 
Cytuj  
Najtaniej to chyba na Amazonie UK. 42 funty.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 15:03 
Cytuj  
Ostatecznie wezmę cyfrówkę, aczkolwiek chciałem już kopiować na zasadzie "ogram i sprzedam" :lol: Swoją drogą gdzieniegdzie ceny tej gry w standardowej zwykłej to jakieś przegięcie. Za tą kasę mam Horizon ze steelbookiem :]


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 19:07 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
@Kaban

Niektóre amulety mają coś takiego, że pokazują na radarze kodamy jak jesteś w pobliżu. Nie pamiętam jak to się dokładnie nazywa.
Ja zamiast w Ninjutsu poszedłem w onmyo magic. Dla spelli dodające elemental damage na broni przede wszystkim no i dalej też są fajne spelle jak np ten slow (który pewnie znerfią szybko).

Co do skilli to włócznia idealnie nadaje się na szybkich przeciwników bo ma range/speed i break chance wysoki. Dodatkowo właśnie przeskok za przeciwnika i zamiana miejscami są zajebiste. Dual Sword z kolei ma tylko parry ciekawe i to szybkie machanie dwoma mieczami na raz(dobre jak mobek leży na ziemi bez staminy).


Nie tylko amulety najwyraźniej. Niedawno wypadł mi hełm, który również ma możliwość wykrywania tych duszków. Zajebiste ułatwienie, bo średnio chciało mi się spinać poślady, żeby koniecznie odnaleźć przynajmniej 5.
Zdobyłem włócznie, która ma wbudowany element ziemi. Jak to zajebiście wygląda, taka fioletowa poświata przy uderzeniach.
Jedyne co mnie martwi to że póki co jest dosyć łatwo. Trash moby robią mi bardzo mały dmg. Teraz tego zmutowanego wilka (sub-bossa albo bossa) pokonałem za 3 razem. Prawdę mówiąc Bloodborne znacznie mocniej kopał mi dupę. No ale trzymam za słowo Mareczka, że dalej będzie gorąco :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 21:11 
Cytuj  
jak się nazywa ten skill/umiejętność?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2017, 21:45 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak się nazywa ten skill/umiejętność?


Kodama sense.

Postacie w Nioh wyglądają fantastycznie. Za to niektóre tekstury są obrzydliwe. Może dlatego, że gram w Action mode..

Śliczne japoneczki <3

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 12:41 
Cytuj  
Kurwa mać, czy może ktoś mi napisać jak mam naprawić pewien wkurwiający błąd.

Dzisiaj doszedłem do drugiego fragmentu mapy w Nioh. Odblokowałem możliwość rozegrania dwóch treningów w Dojo - Wojownika i maga. Maga przeszedłem bez problemu, natomiast za każdym jebanym razem jak uruchamiam "Way of the Warrior" to pokazuje mi się błąd, że dysk ma "Data corrupted" i wysuwa płytę z konsoli. Próbowałem już z 3 razy i za każdym razem to samo.

Co jest? Nigdy czegoś takiego nie miałem i nie wiem, czy płyta jest uszkodzona czy coś się z konsolą dzieje..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 12:44 
Cytuj  
Ale się najebałem z tym bossem w kopalni. W końcu znalazłem na niego sposób i nawet potka nie zużyłem ale miałem problem z wyczuciem tych jego range attacków. No ale w końcu się udało i można iść dalej :F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 12:48 
Cytuj  
Ech, Wy już gracie a ja łaskawie muszę czekać aż gdzieś się pojawi :o

Odnośnie PS4 Pro to bez żadnego boost mode widać "przyrost" mocy np. w Let it Die (no chyba, że do tej gry wyszedł jakiś patch dla PS4 Pro). I pytanko, co sądzicie o tych słuchawach:

http://www.euro.com.pl/akcesoria-playst ... -2-0.bhtml

Warto?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 12:55 
Cytuj  
Kaban - mozliwosci sa dwie: albo plyta, albo HDD. Obstawiam drugie. Skasuj gre, zainstaluj z 50GB jakiegos innego softu, zainstaluj ponownie NioHa.

Zaboleq - ja bieglem po drabince na gore, skok z "trojkatem" na stonoge. W miare proste i bezpieczne ;)

Tobi - mi sobtainer polecil HyperX Cloud II - i nie zaluje wyboru. Bardzo ladnie dzialaja z PS4 - wystarczy wetknac wtyczke do USB konsoli. I maja dluuuugi kabel ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 13:04 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Kaban - mozliwosci sa dwie: albo plyta, albo HDD. Obstawiam drugie. Skasuj gre, zainstaluj z 50GB jakiegos innego softu, zainstaluj ponownie NioHa.

Zaboleq - ja bieglem po drabince na gore, skok z "trojkatem" na stonoge. W miare proste i bezpieczne ;)

Tobi - mi sobtainer polecil HyperX Cloud II - i nie zaluje wyboru. Bardzo ladnie dzialaja z PS4 - wystarczy wetknac wtyczke do USB konsoli. I maja dluuuugi kabel ;)


Mam usunąć wszystkie aktualizację Nioha? Bo gra jest na płycie, więc nie mam jej na dysku.
Najśmieszniejsze jest to, że dalej w fabule mogę normalnie iść. Tylko za każdym razem jak odpalam w Dojo "Way of the Warrior" to wypierdala mi grę..

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 13:16 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tobi - mi sobtainer polecil HyperX Cloud II - i nie zaluje wyboru. Bardzo ladnie dzialaja z PS4 - wystarczy wetknac wtyczke do USB konsoli. I maja dluuuugi kabel ;)


To teraz jeszcze mi powiedz które:

http://www.euro.com.pl/porownanie.bhtml ... 3217651071

Chyba, że one się różnią tylko kolorem...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 13:31 
Cytuj  
Zadziałało to co napisał Mareczek. Wyjebałem z dysku wszystkie aktualizację i zainstalowałem od nowa. Lokacja odpaliła się za pierwszym razem.

Dzięki wielkie!

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 14:07 
Cytuj  
Tobi - w takiej cenie zdecydowanie polecam Turtle Beach Stealth 400P (500P sa drozsze, ale sa skorzane i maja jakas tam symulacje 7.1 dodatkowa, przy czym 400P pod tym wzgledem i tak graja swietnie).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 15:31 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):


Same słuchawy są spoko i grają też dobrze, ale warto je przymierzyć (i to najlepiej na dłużej), bo nie są na wszystkie uszy. Mnie na przykład strasznie uwierały. Nie byłem w stanie pograć dłużej niż godzinę.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 17:51 
Cytuj  
Dzięki za wszystkie rady i propozycje. Więc teraz mam duży dylemat, które wziąć :(


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2017, 19:33 
Cytuj  
Hmm, z innej beczki. Mam dziwny problem z tym PS4 Pro. Konsolę za pomocą HDMI mam podłączoną do monitora FullHD. Włączam monitor i po chwili konsolę. Obraz jest dość niewyraźni i na monitorze wyskakuje info, iż sugerowana rozdzielczość to 1920x1080 (wskazywałoby to, że konsola odpaliła się w innej rozdzielczości). Jednak jak sprawdzam info w monitorze, to jest aktywne 1920 x 1080. Dziwniejsze jest jeszcze to, że jak w tym momencie wyłączę monitor i ponownie włączę, to wszystko jest ok. Nie miałem takiego problemu z Fatem. Ktoś wie co to może być?

Edit:
Jeżeli włączę konsolę, odczekam chwilę i dopiero potem włączę monitor to jest ok.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.