mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 342  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 17:08 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news/2017/02/21/nioh ... taci.shtml


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 17:28 
Cytuj  
Widzisz Mendol da sie pokac bossy bedac na pierwszym lvl.

W sumie sam nie bylem tego pewien - niektore sa naprawde wymagajace ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 17:38 
Cytuj  
hehe nice.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2017, 17:51 
Cytuj  
Spokojnie, Lobos już pewnie szykuje się na lvl1 nintendo snes pad obsługiwany kolanami na leżaco challenge.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 08:37 
Cytuj  
http://www.pssite.com/news/55132/horizo ... a-ps4.html

Nie rozumiem podejścia devsów i tego parcia na 4K - na PS4 Pro gra działa w 1800p upscalowanych do 4K ale nadal jest locknięta na 30fps.
Brak trybu 1080p chociażby z odblokowanym framerate.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 09:35 
Cytuj  
Im dalej w las tym łatwiejszy jest Nioh. Zostało mi 3 bossów i zginąłem około 90 razy z czego ogromną ilość na zwykłych mobach i środowisku (jebane dziury w podłogach, spadek z wysokości albo woda).

Ciężko mi jest wymienić chociaż jednego bossa z którym musiałem się srogo napocić. Szkoda, że większość walk to zwykłe "unik, kontra, unik, combo". Brakuje mi walk z wykorzystaniem elementów otoczenia. Pamiętam jaki fun dawała walka z Laską - Skorpionem w Dark Souls II i fakt, że można było zniwelować atak spod piasku przez ustawienie postaci na kamieniu. Wtedy uderzała ona łbem w platformę i dostawała długiego stuna. Już nawet Wolnir ze swoimi bransoletkami czy genialny Ludwig, The Holy Blade i zmiana jego stylu walki o 180 stopni w momencie dobycia miecza. Do tego ten klimat!

Lubie walki z bossami - ludźmi, ale w Nioh kuleje sztuczna inteligencja. Saika Magochi jeszcze jest intensywnym pojedynkiem, ale już taka Okatsu, Matsunari czy czarnuch z toporem (to była jedna z najłatwiejszych walk ever). Myślałem, że mój topór i power pillsy sprawiają, że jestem OP, ale po obejrzeniu części speeduna widzę, że magia i dwa miecze to już w ogóle niedojebane rozwiązanie. Ktoś to w ogóle sprawdzał? M.in ten Sloth Talisman?

I chuj w dupę autorom, że niektóre misje poboczne odblokowują KOLEJNE i CIEKAWSZE misje poboczne. Na przykład, aby zdobyć misję w Dojo na AXE to trzeba zrobić poboczną, chujową i bezwartościową misję w 2 regionie, a potem odblokowuje się kolejna misja z sub-bossem i dopiero po niej dostajemy misję w dojo. Ja akurat te jedną misję poboczną nie wykonałem i siedziałem zły, że mam w dojo misje na wszystkie rodzaje oręża oprócz topora.

A i po 90% gry stwierdzam, że to jeden z najgorzej rozwiązanych systemów craftingów jakie przyszło mi spotkać. Zabijanie Revenantów po innych graczach to easy mode - czasem wypadały mi 4 części jakiegoś setu. Kto to kurwa wymyślił? W ogóle te sety są chujowe i na jedno kopyto.

No nic, jeszcze 3~ bossów i sprzedaje w pizdu ten tytuł i czekam na Nier albo Horizon, bo pewnie jestem tak zjebany, że kupie obydwie.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 09:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
http://www.pssite.com/news/55132/horizon-zero-dawn-jak-gra-dziala-na-ps4.html

Nie rozumiem podejścia devsów i tego parcia na 4K - na PS4 Pro gra działa w 1800p upscalowanych do 4K ale nadal jest locknięta na 30fps.
Brak trybu 1080p chociażby z odblokowanym framerate.


Hehe, a więc Mareczków jest więcej! :D Polecam komentarze na tej stronie - bo ostatnio Marek tworzy za mało lolcontentu do przeglądania w pracy.

Cytuj:
ps4 pro dla sprostowania nie wyświetla grafiki 4k nawet pc za 300000 zł nie pociągnie 4k w 60 fps coś w sony się im pomyliło z tym 4k ściema dla naiwnego konsumenta który nawet nie ma tak naprawdę pojęcia o całym tym marketingowym bełkocie z tym pseudo 4k i ps4pro

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 09:55 
Cytuj  
Odnośnie Nioha - widzę, że misje można powtarzać, te główne też. Z bossem też ponownie trzeba będzie walczyć :har: ? Pytam, bo kużwa zebrałem tych zielonych skrzatów i jak chuj widzę, że na tym kurniku(modlitewniku :lol: siedzi 9 skrzatów a gra pokazuje mi, że zebrałem ich 8 :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 11:06 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Odnośnie Nioha - widzę, że misje można powtarzać, te główne też. Z bossem też ponownie trzeba będzie walczyć :har: ? Pytam, bo kużwa zebrałem tych zielonych skrzatów i jak chuj widzę, że na tym kurniku(modlitewniku :lol: siedzi 9 skrzatów a gra pokazuje mi, że zebrałem ich 8 :o


Kodama mają wpływ na ilość elixirów w "twiligh missions" oraz przy przejściu do new game +. Nawet jak w pierwszym regionie zbierzesz wszystkie i będziesz miał +3 elixiry, to po przejściu do kolejnego regionu i tak będziesz miał znowu +0. No i jak chcesz trofeum to zbieraj wszystkie (polecam item z Kodama Sense, bez tego szukanie zielonych stworków jest czasochłonne).
Misje możesz powtarzać, ale po co? Robiąc wszystkie side-questy spokojnie będziesz miał sensowny poziom do gry. No chyba, że giniesz co chwile i tracisz całą zebraną amritę. Możesz też farmić bossów dla lootu, ale tak samo - po co? 99% itemków zdobędziesz z revenantów i normalnych Yokai. A crafting to gówno o czym pewnie sam niedługo się przekonasz - jedynie sensowne jest zmienianie pojedynczych atrybutów broni i soul matching.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 11:53 
Cytuj  
Ciekawe jak w polskiej wersji nazywa się Kodama Sense :o No chciałem jeszcze raz przejść misję, aby zdobyć tego brakującego zielonego skrzata :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 14:23 
Cytuj  
Ja skonczylem gre na 105lvl - ale zginalem ze 300 razy ;)
Pierwszy quest w New Game+ to level 200 - wiec troche brakuje.
Zrobilem juz ok. 70% misji pobocznych (3 regiony skompletowane, zostalo do konca jakies 6-7 misji) i level mam gdzies w okolicy 115.
Podobno jest kilka misji gdzie walczy sie z dwoma bossami naraz. Jeszcze takiej nie widzialem.

Po skonczeniu gry dochodzi nowy rodzaj itemow - zielone (divine), sa tez nowe sety.

Poczatek gry jest banalny, potem jest triche ciezej, druga polowa bardzo latwa - zdazaly sie bossy ktore padly za pierwszym razem bez zadnego specjalnego przygotowania, sama koncowka (londyn i ten pochrzaniony chamber przed final bossem) trudna. Ostatni boss jak sie wie co robic nie jest trudny. Londyn jest o tyle wymagajacy ze trzeba go przejsc solo.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 15:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ja skonczylem gre na 105lvl - ale zginalem ze 300 razy ;)
Pierwszy quest w New Game+ to level 200 - wiec troche brakuje.
Zrobilem juz ok. 70% misji pobocznych (3 regiony skompletowane, zostalo do konca jakies 6-7 misji) i level mam gdzies w okolicy 115.
Podobno jest kilka misji gdzie walczy sie z dwoma bossami naraz. Jeszcze takiej nie widzialem.

Po skonczeniu gry dochodzi nowy rodzaj itemow - zielone (divine), sa tez nowe sety.

Poczatek gry jest banalny, potem jest triche ciezej, druga polowa bardzo latwa - zdazaly sie bossy ktore padly za pierwszym razem bez zadnego specjalnego przygotowania, sama koncowka (londyn i ten pochrzaniony chamber przed final bossem) trudna. Ostatni boss jak sie wie co robic nie jest trudny. Londyn jest o tyle wymagajacy ze trzeba go przejsc solo.



Nim popłyniesz do Londynu to dostajesz misję poboczną, gdzie walczysz z dwoma bossami równocześnie. Próbowałem 3 razy i za każdym razem ginąłem po 15 sekundach. Mam zdecydowanie zbyt mały poziom na to. Zajebiste sprawa, żałuje, że takich właśnie pojedynków nie ma w grze więcej. Widocznie japońce się obsrali, że ludzie będą płakać, że jest za trudno. Wczoraj nawet czytałem recenzje kolesia, który przez pierwsze 15 godzin nie mógł przejść pierwszych 3 bossów. Po czym wystawił grze 3/5 :D

W spojlerze napisałem z kim się walczy.

Spoiler:


[EDIT]

A tobie nie wypadły te zielone divine przedmioty z tego "ostatniego" bossa przed Londynem? Ja na plaży po walce znalazłem z 6 sztuk. Mimo wszystko nadal słabsze od mojego obecnego oręża.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 16:23 
Cytuj  
Kaban ja mialem problem z drugim bossem, chyba 40 razy zginalem. A i tak skonczylo sie na co-op. Ale i tak wystawiam wysoka ocene.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 16:27 
Cytuj  
wypadły.
I od tego momentu dropią się losowo nawet ze zwykłych mobów z tym, że bardzo rzadko.

własnie sprawdziłem lvl mam 111, a przegrałem jakieś 7-8h robiąc misje poboczne. Aktualnie potrzebuję 650k Amrite by awansować ;)
Do New Game jeszcze nie podchodziłem - zresztą nie wiem czy jest sens na tym levelu porywać się na misje lvl200..

subquesty są dosyć fajne - najczęściej jakieś chainy minibossów zakończone jakiś bossem, dosyć wymagające.
Mnie wkurzają strzelcy - szczególnie walący z tych armatek które zabierają mi całą staminę przy bloku.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 22:36 
Cytuj  
Zagrałem w demo Nier... orzeszkurwa, ale ta postać się porusza :o Chyba jutro idę do sklepu. K..., znowu tego za dużo wychodzi :har: Ale momentami miałem wrażenie, że gram w Final Fantasy Type 0, innym razem Enslaved. No i ta muza :o Fajny pomysł na kamerę. Swoją drogą ktoś wie na ile godzin jest ta gra? Bo chyba jest bardzo liniowa? Przynajmniej odnoszę takie wrażenie po zagraniu w demo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 23:26 
Cytuj  
Eee, 10 marca premiera...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2017, 23:52 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Eee, 10 marca premiera...


Chyba wszyscy czekamy :D

Z najbliższych premier na PS4 :
Horizon, Nier, Andromeda.

Zapowiadają się piękne 2~ miesiące na granie :)


PS. Ukończyłem Nioha. Jak dla mnie gierka to solidne 7/10. Lokacje, przeciwnicy, crafting - słabiutko. Finałowy boss umarł w dosłownie 30 sekund. W momencie jak zaczął przyzywać te latające oczy to napierdalałem w niego non-stop.. Czułem się jakbym znowu grał w Demon Souls. Teraz szybka sprzedaż i fundusze ładuje w Horizon.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 08:00 
Cytuj  
ja tam sobie na razie zostawiam. Imho gierka ma znacznie większe replayability niż seria DS. Misje poboczne, misje coop, game+, niedługo wychodzi dodatek (może mi się do tego czasu nie znudzi) - do tego trzeba przyznać gra daje mi osobiście dużo więcej funu i mniej irytuje niż DSy ;)

Wkurwia mnie tylko niesamowicie ten ~sekundowy stun po ciosie przeciwnika - wynikający chyba z mechaniki. To przez niego zaliczam 90% deadów.

Oprócz tych 3 tytułów zastanawiam się nad Tormentem - warto?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 08:34 
Cytuj  
w nier juz graja od wczoraj.
wyglada zajebiscie.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2017, 11:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w nier juz graja od wczoraj.
wyglada zajebiscie.


No to w koncu kiedy premiera??? A ja mam z 400 gier do ogrania na PC, troche na PS4 w tym Nioh... a napier... w starego Nier na XBOX 360 :o


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6822 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293 ... 342  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.